Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas deemonist lahti saamine töötab ?
#1
Tere!

Olen uurinud foorumit kaua ja muid asju ning ei leidnud sellist küsimust .

Kui on tõestatud et piibel on teaduslik raamat ning jumal ja kristus sellist asja ei ole, kuidas on siis võimalik vaimust vabaneda piibli abil, eriti siis, kui deemon või keegi on kellegi kehas või majas, kas asi on usus või on tegemist millegi muuga ?
Vasta
#2
Minu teada pole keegi sellist asja "tõestanud" et jumalat ja jeesust pole olemas, veelvähem aga seda, et piibel on teaduslik raamat(?)

Mis puudutab aga deemonist lahti saamist, siis see sõltub suuresti deemonist endast. Kui võtta nö. traditsiooniline eksortsism, siis see on rangelt katoliku kiriku teema, ka abistatavad pidid/peavad olema katoliiklased. Mittetraditsioonilise eksortsismi puhul pole tähtis, millisesse usukuuluvusse "ohver" end liigitab ja ega deemonid üldjuhul sellest ka hooli. Võibolla vaid selle võrra, kuivõrd on religioosset inimest parem allutada enda võimule.
Vasta
#3
Vaimudest ja sellistest tüüpidest saab lahti soolaga, vähemalt niipalju kui ma olen erinevaid saateid vaadanud ja netist lugenud. Võib olla töötab see ka deemonite peal, ei tea täpselt.
Eestis on vist üks preester kes tegeleb eksortismiga.
Ise temast lahti saada on raske, sest sa oled tema ise kutsunud. Sa võid proovida temaga suhelda, mõtete teel või läbi unenäo, ja öelda, et sul ei lähe enam tema abi vaja vms.
Muidu mul tekis küsimus, et kuidas sina said aru et deemon on läheduses?
Vasta
#4
Lugedes su muret , kipun arvama, et seda deemonit aitab minema ajada tervislik toitumine...Smile. Proovi näiteks täis naturaalseid mahlu ja söö palju köögivilju, soovitavalt keedetult. Proovi nii pool aastat ja siis peaks deemonlus taanduma, ja kindlasti ei tohiks "puhastus kuuri" ajal alkoholi ja aineid tarvitada, isegi mitte suitsetada....
Jõudu sulle!
Vasta
#5
Vaimolendid pidavat pelgama eeterlikke õlisid. Söö apelsine ja pritsi apelsinikoorest õli omale habemesse.
Vasta
#6
Juhan Tamme mul ajaloo õpetaja ja muidu tark mees, ta ütles et piibli lood
on lihtsalt juutide(!!! võibolla eksin rängalt, võisid ka kellegi teiste oma) muinasjutud
ja ei miskit muud
Vasta
#7
(14-05-2011, 23:05 )asko002 Kirjutas: Juhan Tamme mul ajaloo õpetaja ja muidu tark mees, ta ütles et piibli lood
on lihtsalt juutide(!!! võibolla eksin rängalt, võisid ka kellegi teiste oma) muinasjutud
ja ei miskit muud

Väga ühekülgne ja infantiilne vaatenurk - sellised "õpetajad" peaksid rohkem muru pügama ja vähem lapsi õpetama.
Vasta
#8
Kes ei oska....sel polegi ju muud teha kui õpetada...ehk kui jalad ei kanna, siis kuidas sa muidu ikka koju lähed, kui mitte autoga.
Vasta
#9
tavaliselt piibel aitab deemonitest lahti saada. Ma olen vaadanud telekast dokumentaal sarju inimestest, kes ostavad maja ja saavad teada, et seal majas on vaim vói deemon! Nii, et sellised asjad on olemas nagu deemonid ja vaimud aga jumalat ma ei tea, sest móned usuvad, et ta on olemas teised jälle mitte. See oleneb inimesest kas ta käib kirikus vói mitte! See on tema vaba valik...
Vasta
#10
(16-02-2012, 19:08 )piipsu12 Kirjutas: aga jumalat ma ei tea, sest móned usuvad, et ta on olemas teised jälle mitte. See oleneb inimesest kas ta käib kirikus vói mitte! See on tema vaba valik...
Kas sa saad ikka kindlalt väita, et sa ei tea jumalat, aga samas öelda, et see oleneb inimese kirikus käimisest? Kas jumala olemasolu oleneb kirikus käimisest või siis kui inimene otsustab enam kirikusse mitte ilmuda, siis teda järsku enam polegi olemas? Palun seleta mulle see mõttekäik ära, päris huvitav oleks teada.
Vasta
#11
piiblit, isameie palvet ega muud säärast ära kasuta... see vihastab neid rohkem ning lõpuks sead oma enda elu niimoodi ohtu! Deemonite eemale peletamiseks on olemas ekstra demonoloogid. nad on endised satanistid kes on teinud rituaale ning selle kõigega kokku puutunud. Kõige tähtsam on rahu säilitada. ära mine närvi, ära ole kuri ning mis kõige tähtsam, sa pead neid austama täpselt nagu inimesi. ning muide... kui suudad olla positiivne ja nende ''tempudest'' mitte välja teha, siis võivad nad ise lahkuda või siis vähemalt tuure vähemaks tõmmata nii, et nad sind enam ei häiri wink
Vasta
#12
Ehkki endal pole deemonitega just palju kogemusi, soovitan otsida internetist erinevate pagendamise(ing.k. banishing) rituaalide kohta. Üks mu hea tuttav kasutas vaimude vastu edukalt ühte pagendaimisrituaali. Pole kindel, kas see ka deemonite vastu töötab aga soovitan siiski uurida.
Vasta
#13
(27-03-2011, 21:34 )viinapudelipea Kirjutas: Tere!

Olen uurinud foorumit kaua ja muid asju ning ei leidnud sellist küsimust .

Kui on tõestatud et piibel on teaduslik raamat ning jumal ja kristus sellist asja ei ole, kuidas on siis võimalik vaimust vabaneda piibli abil, eriti siis, kui deemon või keegi on kellegi kehas või majas, kas asi on usus või on tegemist millegi muuga ?

Piibel on vaid vahend. Rohkem läheb tarvis usku ja mentaalsust ning leida õige rituaal või sakrament.
Roomakatoliku kirikul on olemas "Ritus Romanum" kus eksortsismi osa kah. Luterlikus agendas on eksortsismile antud hoopis teine tähendus ja deemonite väljaajamisega sellel suurt tegemist polegi.
(27-03-2011, 22:37 )the-new-shadow Kirjutas: Vaimudest ja sellistest tüüpidest saab lahti soolaga, vähemalt niipalju kui ma olen erinevaid saateid vaadanud ja netist lugenud. Võib olla töötab see ka deemonite peal, ei tea täpselt.
Eestis on vist üks preester kes tegeleb eksortismiga.
Ise temast lahti saada on raske, sest sa oled tema ise kutsunud. Sa võid proovida temaga suhelda, mõtete teel või läbi unenäo, ja öelda, et sul ei lähe enam tema abi vaja vms.
Muidu mul tekis küsimus, et kuidas sina said aru et deemon on läheduses?

Igasugused saated ja sarjad on need, kust kõige vähem midagi tõsist otsida.
Enamuses aga juhtub selle "deemonite väljaajamisega" nii, et tahetakse välja ajada seda mida pole olemas. Eks seegi lõbustab Saatanat.
Ja kui aetakse välja seda mida tõesti on, siis juhtub ka nii, et valitakse valed vahendid.
(16-02-2012, 19:08 )piipsu12 Kirjutas: tavaliselt piibel aitab deemonitest lahti saada. Ma olen vaadanud telekast dokumentaal sarju inimestest, kes ostavad maja ja saavad teada, et seal majas on vaim vói deemon! Nii, et sellised asjad on olemas nagu deemonid ja vaimud aga jumalat ma ei tea, sest móned usuvad, et ta on olemas teised jälle mitte. See oleneb inimesest kas ta käib kirikus vói mitte! See on tema vaba valik...

Vaimud kolavad ringi, deemonid ei hulgu niisama vaid just nemad lähevad inimese sisse (seestumine), Saatan kah ei lähe inimesse. Vaid ühe korra on Saatan olnud inimeses - Juudases, kes Jeesuse reetis.
(26-05-2012, 04:21 )NoorKaardiMoor Kirjutas: piiblit, isameie palvet ega muud säärast ära kasuta... see vihastab neid rohkem ning lõpuks sead oma enda elu niimoodi ohtu! Deemonite eemale peletamiseks on olemas ekstra demonoloogid. nad on endised satanistid kes on teinud rituaale ning selle kõigega kokku puutunud. Kõige tähtsam on rahu säilitada. ära mine närvi, ära ole kuri ning mis kõige tähtsam, sa pead neid austama täpselt nagu inimesi. ning muide... kui suudad olla positiivne ja nende ''tempudest'' mitte välja teha, siis võivad nad ise lahkuda või siis vähemalt tuure vähemaks tõmmata nii, et nad sind enam ei häiri wink

See mis neid närvi ajab ongi nende eemale peletaja. Hiliskeskaegne väjend: Beltzebuli tuleb välja ajada Beltzebuliga. Et demonoloogid on endised satanistid, seda küll ei usuks aga välistada ka ei saa kui inimene on Saatanale selja pööranud. Dogmaatika õpetab, et Jumal valib endale tööriistu välja just patuste seast.
Vasta
#14
(16-02-2012, 19:08 )piipsu12 Kirjutas: tavaliselt piibel aitab deemonitest lahti saada. Ma olen vaadanud telekast dokumentaal sarju inimestest, kes ostavad maja ja saavad teada, et seal majas on vaim vói deemon! Nii, et sellised asjad on olemas nagu deemonid ja vaimud aga jumalat ma ei tea, sest móned usuvad, et ta on olemas teised jälle mitte. See oleneb inimesest kas ta käib kirikus vói mitte! See on tema vaba valik...

Vaimud kolavad ringi, deemonid ei hulgu niisama vaid just nemad lähevad inimese sisse (seestumine), Saatan kah ei lähe inimesse. Vaid ühe korra on Saatan olnud inimeses - Juudases, kes Jeesuse reetis.


Tervitused. Kahjuks ei nõustu väitega, et deemonid ei hulgu niisama. See küll vastab tõele, et enamus deemonitest püüdlevad selle poole, et leida ohver, kelle sisse minna. Kuid ka need, kellele see eesmärgiks on, ei pürgi üheselt vaid selle poole. Nad tunnevad mõnu hirmu tekitamisest ning tihti tulevad nad vaid kuulama, kui inimeste omavaheline jututeema peaks juhtumisi neid puudutama. Või niisama huvi pakkuma. Vahel nad isegi püüavad inimest vaimselt murda või nõrgestada ilma sisse minemata.
Vasta
#15
(29-07-2012, 20:57 )Nägija Kirjutas:
(16-02-2012, 19:08 )piipsu12 Kirjutas: tavaliselt piibel aitab deemonitest lahti saada. Ma olen vaadanud telekast dokumentaal sarju inimestest, kes ostavad maja ja saavad teada, et seal majas on vaim vói deemon! Nii, et sellised asjad on olemas nagu deemonid ja vaimud aga jumalat ma ei tea, sest móned usuvad, et ta on olemas teised jälle mitte. See oleneb inimesest kas ta käib kirikus vói mitte! See on tema vaba valik...

Vaimud kolavad ringi, deemonid ei hulgu niisama vaid just nemad lähevad inimese sisse (seestumine), Saatan kah ei lähe inimesse. Vaid ühe korra on Saatan olnud inimeses - Juudases, kes Jeesuse reetis.


Tervitused. Kahjuks ei nõustu väitega, et deemonid ei hulgu niisama. See küll vastab tõele, et enamus deemonitest püüdlevad selle poole, et leida ohver, kelle sisse minna. Kuid ka need, kellele see eesmärgiks on, ei pürgi üheselt vaid selle poole. Nad tunnevad mõnu hirmu tekitamisest ning tihti tulevad nad vaid kuulama, kui inimeste omavaheline jututeema peaks juhtumisi neid puudutama. Või niisama huvi pakkuma. Vahel nad isegi püüavad inimest vaimselt murda või nõrgestada ilma sisse minemata.
Ei tea kas asi on minu silmanägemises või lahmid sa siin lambist, ilma mingite tõenditeta. Eeldan et seda et deemon läks juudasesse, lugesid sa mingist muinasjuturaamatust... Vähemalt ütle et sa arvad et deemon oli juudase sees või et lugesid muinasjutust et ta oli deemon, mitte ära ütle et: Vat nii ongi, juudas oli deemon! sama võid teha ka oma seestumisega. ära lahmi kuulujutte tõe pähe kui sul endal pole aimugi kas see tõele vastab ning pealegi asub see loogika piiridest väljas.

Vasta
#16
Tähelepanelikum lugeja saab aru, et deemon Juudasest rääkis hoopis keegi muu...
Vasta
#17
(29-07-2012, 21:48 )Celtic Kirjutas: Tähelepanelikum lugeja saab aru, et deemon Juudasest rääkis hoopis keegi muu...


Ainuke kord, kui olen kuulnud väidet(mitte kuigi vettpidavat) et Juudas oli deemon/ deemon oli ta sees, oli filmis The Rite (2011)

Vasta
#18
Tervist.

Tegelikult lood on niimoodi,et deemonid on saatana käsilised, kes murravad nõrkasi inimesi(vaimselt) ning käsitlevad neid kui marionette, et saata korda midagi, mis on vaja teispoolsusest tulevatele deemonitele. Samas ka külvab ta lähedastele(kui on) halba, Nt. tean ühte inimest, kes oli seestatud, ja juba pikemat aega. Öösel läks lapse-lapse juurde, karjus täiest kõrist, kuni tema tütar tuli ning ütles,et olgu vait ning viis ta minema. Samas ka, deemonid käivad inimese seest-välja edasi tagasi. Selle sama inimesega oli mitmeid juhtumeid, kus ta oli alguses täiesti rahulik, kuid äkitselt nägi deemonit oma silmaga (jah, nad näevad neid hiljem) ning hüüdis/karjus " Mine minema!! ", paari minuti pärast oli inimene täiesti teistsugune, märatsev jne. Viimane juhtum,mis tuleb pähe on see,et ta oli peegli ees kokku kukkunud(arvatakse, et deemon ilmutas läbi peegli ennast).
Vasta
#19
See on kristlaste arvates nii, et deemonid on saatana käsilased.

Deemon (daimon) tähendas kreeka keeles alguses jumalus, vaim. Hiljem hakati deemoniks nimetama jumalate ja inimeste vahepealseid üleloomulikke olevusi, alles hilisantiigis sai sõnast demon kuri vaim.
Kurjade vaimude välja ajamine:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...eksortsism

Vasta
#20
(06-08-2012, 16:51 )Müstik Kirjutas: See on kristlaste arvates nii, et deemonid on saatana käsilased.

Deemon (daimon) tähendas kreeka keeles alguses jumalus, vaim. Hiljem hakati deemoniks nimetama jumalate ja inimeste vahepealseid üleloomulikke olevusi, alles hilisantiigis sai sõnast demon kuri vaim.
Kurjade vaimude välja ajamine:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...eksortsism

Huvitav lugemine.
Vasta
#21
Tegelen juba 30a deemonite ja nende käsilaste elimineerimise ja hävitamisega. Algul pöördusin ka mina kirikute (katolok õigeusk) poole abi saamiseks. Meil siin ei tegele keegi eksortsismiga. Tuli endal tasapisi õppida ja kõik detailid endale selgeks teha. Ka siit foorumist ei ole ma sandi sendi eest ka abi saanud.
Inimesele kes on deemon, või tegeleb saatanismiga on väga raske ligi pääseda. Selleks tuleb saada kõigepealt selgeltnägijaks.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136 Postitus: #16
Nüüd tuleb ära põletada kõik pahalased ja puhastada kõik selle inimese ruumid. See on kolossaalne töö. Lõpuks tuleb võtta selle inimese hing ning tegutseda selle juhendi alusel.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136  Postitus: #8
Neid kes seda suudavad on väga vähe.





Vasta
#22
Ah Liis (sissy) on ka juba bännitud. Just tahtsin vastata. Tee siis uus konto (salaja ikka võib ehk)...Smile
Deemoniga (Daemon) on see ,et paljud inimesed on teda Jumalaks pidama hakanud.
Sealt kinnistub kahesus ehk inimene jääb rohkem „magama“.
Deemon ise küll ei pretendeeri Jumala kohale. Inimene ehk minamõte püüab teda sinna upitada kuna ta tunneb ainult objekte ja Deemon on algobjekt ...Smile
Vasta
#23
"Deemonid on väga head kaitsevaimud, minu kaitsedeemon on Ipos ja ma armastan teda väga, ärge uskuge kristliku jama, juut Jeesus kes meid armastab sama palju nagu armastas Jossif Juudipoeg Stalin saadaks meid kõiki igavesse tulle.
"
Deemon pole kaitsevaim. Deemoninähtus on alati samasugune ja miks Sa seda kristlusega niiväga seostad? Seda nähtust nüüd armastada küll pole mõtekas jah...Smile
Vasta
#24
Deemon just eriti palju ei hooli korpusest, mida seestab. Kaitsevaimuks kuidagi ei sobi.
Vasta
#25
Kõigepealt peaksime ikkagi lahti arutama.
KES NEED DEEMONID ON. JA KUIDAS NAD TEKKIVAD.
Kõne definitsiooni alusel moodustatu moodustised.
Need ongi need säutsud. Mida üksteisele vihahoos öeldakse. Osa neist jäävad kinni ajus asuvatesse ruumidesse, ning hakkavad seal pulsseerima nagu elavhõbe. Mis ei leia väljapääsu. Kui neid säutse järjest juurde tuleb, ning väljapääsu ei ole, ühinevad nad ühtseks tervikuks, nagu elavhõbegi saab pisikesed tilgad, ühtseks tervikuks kokku korjata. Sarnane tervik teeb juba paksu pahandust. Nimetame seda tervikut KAPI DEEMONIKS. Sarnane moodustis oskab end ära peita, ning välja ilmuda mingi impulsi ajendil. Ning alustada oma laamendamisega.
Väljakutsutud vaimud.
Kui neid tagasi ei osata saata, haagivad nad end kutsuja külge, ning jäävad kutsujat kummitama. Nendele vaimudele pakub sarnane tegevus isegi lõbu. Olge vaimude väljakutsumisega äärmiselt ettevaatlikud. Kunagi ei tea, kes tegelikult tuleb. VÄLJAKUTSUTUD DEEMON.
Siia jäänud hinged.
Väga paljud surnud võtavad oma hinge hauda kaasa. Kui käiakse surnuaias, või sellest mööda, võite endale külge haakida mõne surnud hinge. Kuna hing on tüdinenud hauas olemisest, ta tahaks ära minna, kuid ei saa. Keegi peab ta vabastama, tema enda poolt antud needusest. Ja nii ta otsibki abilist, kes ta sellest needusest vabastaks. SURNUAIA DEEMONID.
Vägivaldselt surnud.
Nende hinged on samuti siia jäänud. Kuid nemad hakkavad moodustama omale uut materiaalset keha. Kõikidest nendele kättesaadavatest mateeriatest. Neid juba nähakse mustade kogumitena, kes inimesele peale heidavad ja tekitavad külma ning õudustundeid. VÄGIVALDSELT SURNUD DEEMONID.
Tõelised deemonid.
Nemad on pärit Nibiirult. See on moodustis, mille on loonud saatan. Aeg ajalt tuleb mõni tema käsilane siia maale ei hankida omale materiaalne keha. Keha omanik peab olema, elus olend. Peab olema väga palju kokkulangevusi, et külaline saaks vallutada mõne materiaalse keha. Loodan et see neil kunagi ei õnnastu. DEEMON NIBIIRULT.
Hinge deemonid.
Need on eelnenud eludest kaasa saadud sateliit hinged. Varjatud hinged. Hinge varjud. Mõnikord suudavad nad keha valdaja hinge kõrvale tõrjuda ja ise seda keha juhtima asuda. Välja näeb see – õudus kuubis. HINGE DEEMONID.
See loetelu ei ole lõplik.
Muidugi on olemas inimesi, kes teevad eelpool kirjeldatud olenditega, deemonitega koostööd. Neid nimetamegi saatanistideks.
Neid olendeid on võimalik hävitada; keda tulega; keda tuleb lahti haakida; keda veenda; kes ära viia; kõige keerulisem on nibiirult pärit saadikutega. Siin on vaja krupiviisilist tegutsemist.
Eraldi oopr on hinge deemonite kõrvaldamisega.
Kui teada – kuidas midagi teha – on kõik võimalik.



Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas vaimu enda sisse kutsuda? PirateGirl 36 21,101 19-07-2018, 15:17
Viimane postitus: ccorpion666
  Kuidas tekkisid fotole number üheksa ja kaks mehenägu! Cessu 4 4,069 19-10-2014, 17:50
Viimane postitus: Thorondor
  Kuidas peaks reageerima? Cessu 6 5,367 26-07-2014, 06:56
Viimane postitus: Cessu
  Kuidas luua kummitust ehk Philipi eksperiment põlduba 4 3,682 23-11-2012, 01:05
Viimane postitus: põlduba
  Kuidas luua kodus "vaimuvaba" tsoon? Raksha 32 17,005 14-12-2011, 19:43
Viimane postitus: venezia
  Keegi teab, kuidas vaime tagasi ajada? omaspilves 20 10,676 02-12-2011, 00:14
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Hirmud ja nendest üle saamine Biegler 11 3,952 22-03-2008, 21:40
Viimane postitus: sensitiiv

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat