Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aina korduvad unenäod
#76
Mul on väga palju korduvaid unenägusid olnud ja kuidagi nad arenevad uni unelt edasi.
Ma tasapisi siin foorumis kohanen ja hakkan siis tasapisi oma unesid ja muid mõtteid jagama.

Uni majast.
Tegemist on mu kadunud vanaema majaga, kes suri juba siis, kui ma olin 6 või 7 klassis. Me olime väga lähedased. Ma pidin midagi tema majast üles leidma, aga maja oli nii räämas ja sassis, et midagi ei olnud võimalik leida. Igal pool olid asjade hunnikud ja isegi astuda oli raske. Ja nii ma käisin selles majas midagi otsimas unest uneni. Ainult maja muutus iga unega veidi ilusamaks, uuemaks ja korralikumaks. Viimases unes oli maja täiesti uuest puust ja lõhnas ka selle järgi. Ja siis ma lõpuks leidsin selle üles, mida algusest peale otsisin, aga kui hakkasin vaatama, mis see, on helises äratuskell.

Uni mustadest ürgmadudest
Üks vaimselt keerulisemaid unesid. Kõik uned olid seotud sellega, et ma pidin oma peret ja sõpru mürgiste madude eest kaitsma. Ja need ei olnud tavalised maod, vaid ürgsed, eriti suured ja nende soomus tundus läbimatu.
Mõnikord kõndisin koos oma pere ja sõpradega üles treppidest, mille alused kubisesid madudest ja ma õpetasin teisi, et nad astuksid minu sammude järgi, muidu nad surevad. Hommikuti olin peale neid unesid täitsa väsinud ja läbi omadega. Väga tavaline olukord oli, et ma suutsin kuidagi oma grupi nii juhtida, et kõik jäid ellu. Siis tuli unenäkku pööre. Ma korjasin tiigist mingi sõelataolise esemega kuldasju välja ja mind hammustas madu. See oli kirjeldamatu valu, selline tunne oli, et ma suren. Vajun tiiki suurest valust ja upun ära. Suure vaevaga vedasin end kaldale ja jäin ellu. Ja siis tuli päev, kus minu ja grupi teed takistas ülisuur must madu. Kõik inimesed, kes minuga kaasas olid, värisesid. Keegi ei julgenud midagi teha ja nad olid valmis surema. Aga ma ei suutnud niisama alla anda, läksin maoga võitlusse ja lõikusin ta mingi erilise noaga tükkideks. Hommikul ärkasin nõrgana ja olin rõõmus, et ilmselt on need uned nüüd läbi. Aga see tapetud madu jäi elama. Ta oli vigane ja poolsurnud, aga siiski ohtlik. Me kohtusime kusagil rannapromenaadil, kus ma olin läinud jällegi sama sõprade/pere grupiga puhkama. Vigastatud madu suutis end kuidagi kaheks jagada ja üritas kiiresti vette põgeneda. Teadsin, et kui ta vette jõuab, ei saa ma teda enam kunagi kätte. Siis ärkas minu sisemuses mingi ürgne küttimise tunne. Sain mao mõlemad mao jupid kuidagi kätte ja veristasin nad olematuteks tükkideks. Peale seda uned lakkasid.

Madusid ma ei karda, pigem on nad mind unes mõnikord aidanud. Andnud märku, kui keegi soovib mulle halba.
Vasta
#77
(29-09-2004, 17:01 )lagunendmaja Kirjutas: Sõidan kuskil mägiteel, buss inimesi täis, korraga sõidab buss kuristikku, siis ärkan üles, üleni hirmul. Kusjuures see unenägu on umbes 2-3 aastase intervalliga, nähtud seda 3 korda, 4 kord peaks varsti tulema, mis see küll tähendama peaks.

[Teadet on muutnud 29-9-2004 postitaja Imhotep]

Muudetud: 6-5-07 kell 09:06:06 Hallucigenia

[Muudetud: 8-3-2010 Cassiopeia]

Universum annab vahel teatud tulevikusündmusest märku. Kui on hirmuäratava sisuga unenägu, siis ei tule sellele teemale aktiivselt mõelda. Kui alatasa mõelda antud juhtumile, siis kutsudki "krati" seda teemat lahendama. Ära siis kutsu! Kõik pahaendelised unenäod ei tähenda reeglina antud situatsiooni ja seda, et see just nägijaga peab toimuma.
Vasta
#78
Ärkasin mitte väga meeldiva unenäo peale, hakkasin otsima sellele seletust, ei leidnud midagi, leidsin selle:
http://unenagudeseletaja.ee/kardan-magad...eda-meest/
Hakkas jubedam.
Mida arvate sellest? (ma ei näe seda meest unes )
Vasta
#79
Tänan, Minaelan! Polegi seda varem lugenud.Smile
Paelus tähelepanu seoses Montauki projektiga, millest hiljuti juttu oli seoses Philadelphia eksperimendiga.
Kirjutatakse siis selles pdf-s, et "Montauki ohvreid kontrolliti samuti läbi unenägude ja kogu projekt baseerus astraalvälja ja orgone energia kontrollimisel, mis omakorda baseerus Wilhelm Reich’i uurimustööl. Samas õnnestus Alestair Crowley’l see ilma elektroonikat kasutamata. Kogu peremeeskeha stsenaarium on aluseks sellele, mida religioonid kutsuvad ”deemonist vaevatuks”.
Autor on James Bartley, kirjutatud a. 2000.

Veel kirjutab see Bartley, et on olemas reptikalurjuseid (inim-reptiloide ilmselt),kes luuravad ringi mitmetes internetigruppides, mis on pühendunud UFO teemadele, et kindlustada, et reptikate teemal mingisugust tähenduslikku arutelu ei arendataks ja kui vaja, siis tekitab ta reptikatele omast erilist laadi tormi ja kaose selleks, et peatada need, kes kirjutavad reptikatest. Tema eriala on naiste piinamine erinevates UFO foorumites, samal ajal ennast erinevate interneti varjunimede taha peites.

See räpane reptikalurjus elab topeltelu. Ühest küljest on ta artikuleeritud peen
”uurija” ja teisest küljest elab ta deemonlikku vaimset elu, mis on täidetud okultistlike rituaalidega, sadomasohhismiga, astraaltasandil naiste vägistamisega ja HIRMU ja RÄPASUSE loomisega unenäomaailmas.

Igatahes tõepoolest jube jutt ja nõrganärvilistele ei soovita!
Tõde on reptikate jaoks needus. Pane tähele, kuidas sülemteadvus võttis üle David Icke teadetetahvli, kuni see muutus propagandaorganiks reptika sülemteadvse jaoks. Asi muutus nii hulluks, et Icke pidi
kirjutama kurva kirja, tuues välja, et ta paljastab ainult ”pahade reptikate” reeglistikku.
Vasta
#80
Mul oli kaks päeva järjest korduv unenägu, kus keegi ütles, et mu mineviku on muudetud. Unes mäletan seda, et ma nagu teadsin, mida muudeti, aga ärkvel olles ei osanud ma küll arvata, mis see küll olla võis. Eile läksin magama siis mõttega, et tahan teada saada, mis see siis oli. Sain teada, aga see tunne mis mind praegu valdab on imelik, ma nagu tunnistaks, et see võis juhtuda, samas seda pole olnud minu jaoks. See mis kustutati toimus nelja päeva jooksul, kui viibisin ühes asutuses. Ma suudan mäletada kõike mida ma seal tegin, lugesin raamatut jne. See aastate tagune neli päeva, mille olin unustanud, tundub siiani tõsi olevat nagu täiesti erinev ajajoon, mida mu praeguses elus pole juhtunud. Kui see oli unenägu, siis on see küll üks veidramaid unenägusi, mida olen kogenud ja loomulikult unustanud. Sest seal oli tõsiselt neli päeva tegevust, koos söögikordade, veetsin aega põhiliselt raamatut lugedes ja siis peale seda kodutulek ja lubadus iseendale, et ma kunagi ei räägi kellelegi, kus ma olin. Igaljuhul nõnda veider kogemus.
Vasta
#81
Mu korduvad unenäod on seotud koolis õppimise ja söömisega, õigemini - organiseeritud söögiajad ja õppimine. Siin seal paar veidrat nüanssi ja huvitavat, aga põhiliselt sama. Tükk aega juba. Nats vahet, a siis tuleb jälle. Tänagi oli nii. Kusjuures - mõnel korral olen õpetand ka ise... Kas siin on nüüd rangelt tegemist õppimisega või lihtsalt infot tuleb ja käib seedeprotsess füüsilisele...eidea...

Theodori uni oli huvitav, hea meelega pinniks rohkem, kui vaid võimalik oleks, ihiii. Theodori "lugemine" - seal 4 päeva jooksul - mingit infot sai....


Vasta
#82
Tere, minul on korduvalt olnud selline veider unenägu, et ma ujun. Mulle meeldib päris elus ka vesi, oleks see võimalik siis ma ilmselt ainult vees elaksingi aga paraku pole see võimalik. Selle unes ujumisega on see, et ma vabatahtlikult sukeldun vee alla ja mul kaob õhk ära. Mingi aeg olen ma sunnitud sisse hingama, esimene mõte muidugi on et kuidas ma omal kopsudesse vett tõmban, ma ju lämbun ära. Aga ei, ma saan vabalt vee all ringi liikuda ja hingata. Ja selliseid unenägusid on olnud korduvalt. Vaata et hakka juba ujumist kartma, sest see tundub nii reaalne kõik unes, et kui päriselus peaks oht/paanika vee all tekkima siis äkki lollist peas isegi tõmban vett kopsu omale. Aga kas sellel on migni seletus ka, või lihtsalt tavaline korduv unenägu. Lihtsalt rolli mängib see et ma jumaldan vett ja ujumist Laugh
Vasta
#83

Olen juba mitmel korral unes näinud, kuidas emaga nagu jõhkralt tüli on, ja ema ütleb minust lahti. Ja siis ikka ja jälle kuidas ma nutan unenäos ja püüan emaga lepitust jne, aga ei miskit tulemust. Ja siis kui järsku ülesse ärkan, on päriselt ka pisarad silmas läbi une.

Kuidagi imelik unenägu. Seletust ei oska ka panna.
Vasta
#84
Sa oled emale valetanud.
Alateadvus otsib lepitust.
Vasta
#85
Unenägu siis selline, kus unenägija läheb mingile koosvibimisele, kus sinna ilmub vana sõber, kelle ta ainukesena ära tunneb, teised on v66rad. Vana s6braga ei vestelda s6nagi, ta lihtsalt on seal silmeees koguaeg. Sama p6him6ttega korduvad unenäod.
Mida see v6iks tähendada?
Vasta
#86
Minu tänane unenägu, olin võõras korteris. Mida kauem ma seal viibisin seda rohkem hirmutunne kasvas, kuigi korter oli tühi ja vaikne. Läksin läbi tubade viimasesse tuppa, seal oli peegel seina peal. Vaatasin ennast peeglist, siis hakkasin valjult kordama ja karjuma, et mine ära ma ei karda sind- samas endale peeglist otsa vaadates. Järsku mu peegelpildil läksid silma pupillid mustaks ja ümbert oranziks ja kasvasid väikesed tervad sarved korraks pähe, ma karjusin endiselt talle et mine minema ma ei karda ja ma annan sulle peksa kui kohe ei kao. siis ta läkski minema- peeglisse minu meelest ja tundsin täielikku rahulolu. nii kui ta läinud oli, ma ärkasin ja mul olid korralikud külmavärinad ja kananahk peal. mis see oli ? see oli korduv unenägu kuni sinnamaani,kui karjuma hakkasin. varem olen põgenenud sellest toast.
Vasta
#87
Sa suudaksid une ajal kontrollida oma unes olemist. Sündmuste eskaleerumise seisma panna omale vajalikul hetkel. Nö selja keeramise efekt.
Kus unes esineb palju läbikäimist inimestega ja taustal toimuv vaheldub pidevalt, ent läbiv joonene võib esile tuua ikka jälle suhtlemise, võiks sedasorti und pidada üpris julgesti mälu ja "südame" enesekaitseks päevakajaliste pingete eest?
Vasta
#88
Seda ma olen tunnetanud küll, et saan ebameeldivatest unedest jalga lasta. Kus juures imelik on see, et ennem seda unenägu ma just mõttes soovisin näha hirmutavat unenägu 1 päev varem, et see hetk läbi teha ja sisestasin endale, et ei põgene taas. neid unenägusid on erinevaid kus kohast olen põgenenud ja seal kust olen kollid ära ajanud- neid ma enam ei näe.
Vasta
#89
Mina saan asjast nii aru, et võid ennast nüüd kiita Smile Lõpuks ometi julgesid endale tõeliselt otsa vaadata. Peeglist saab ikka iseennast ja oma hirme vaadata wink Eks meil kõigil ole oma väiksed kuradikesed sees peidus. Nii kaua kui seda ei tunnista, nii kaua ei saa ka nendega tegeleda ehk puhastuda. Nüüd on sul algus tehtud, seepärast kergendust tundsidki Smile
Vasta
#90
See on hea uudis Smile
Vasta
#91
"nii kui ta läinud oli, ma ärkasin ja mul olid korralikud külmavärinad ja kananahk peal. mis see oli ? see oli korduv unenägu kuni sinnamaani,kui karjuma hakkasin. varem olen põgenenud sellest toast."
Vana Hirm oli see ei keegi muu. Teda iseenesest Sa kätte nö ei saa. Kaks võimalust - kas lood Vana Hirmule veel suurema hirmu ehk ehmatad Teda südamepõhjani või pöördud Deemoni poole, kes mingit Hirmu ei salli...Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Erinevad unenäod ja nende tõlgendused Imotep 1,084 231,419 03-11-2023, 17:31
Viimane postitus: xcad
  Mida mu unenäod tähendavad? Para-P 15 13,108 03-11-2023, 13:27
Viimane postitus: Blondiin007
  hirmutavad unenäod nupsu 9 3,874 26-09-2020, 19:40
Viimane postitus: kalldunn
  Unenäod saavad tõeks Hallucigenia 39 24,377 28-08-2017, 18:53
Viimane postitus: Marimu
  Pidevad unenäod Jinny 5 5,089 27-06-2016, 06:51
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Häirivad unenäod PrincessOfMoon 3 6,698 30-07-2014, 07:53
Viimane postitus: olematu
  Värvilised unenäod, abi? :) plantique 2 2,650 02-06-2014, 17:14
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Hirmutavad unenäod Maris 2 2,889 08-04-2014, 15:22
Viimane postitus: Mannu
  Veidrad juhtumised ja unenäod peale vanaema surma. Vabahing 5 3,543 08-07-2013, 14:20
Viimane postitus: Vabahing
  Unehäired, halvad unenäod - mis toimub? LiisuS 38 15,687 19-06-2013, 16:54
Viimane postitus: euroruubel

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat