•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Õigekiri ja norimine
Kummaline on see elu. Meil siin foorumis on üks lärmaja, keda on tituleeritud ka trolliks, kuigi ta ise seda arvamust ei jaga. Oma sõnade järgi on ta tõeline Eesti mees ja patrioot. Ta on nii vali vend, et suisa lõigub sibulaid ja kannab foorumis nime LEENA... Millest me räägime?
Vasta
Leena sõnuvõtud on eriti naljakad. Ma ei saa aru, kuidas saab ühte keelt teistest paremaks pidada? Kirillitsat ei kasutata ju ainult Venemaal, vaid nende tähtedega kirjutavad ju ka teised slaavlased. Ja kui minna algtähestiku juurde tagasi, siis kirillitsa on tuletatud kreeka tähtedest. Minu meelest on kreeka tähestik kui ka kirillitsa väga kena.

Aga olenemata sellest, kas on tegemist teadusega või mitteteadusega, siis soovitatakse alati kirjutada kõik nimed, allikad ja raskesti mõistetavad terminid algkeeles. Oletame, et kirjutatakse mingisugust teadusartiklit, kus kasutatakse lisaks saksa-prantsuse-inglise keelele vene keelt. Need vene keeles olevad terminid, mis võivad arusaamatusi tekitada, jäetakse vene keelde ja seda kirillitsas. Sõnadele viidatakse ning viitesse kirjutatakse tihti õige termin. Termini kirjutamine oleneb kasutatavast keelest ja neid ei tõlgita, sh. tähestikku ei hakata ümber muutma. Samuti võib seda kasutada sulgudes, kui ka väiksemal kujul nn. sõna üleval paremas nurgas. Tsitaatidega on sama lugu. Üldjuhul kasutatud tsitaadid jäetakse nii nagu nad on ning viiakse töödes viidetesse. Mõningatel juhtudel võib kasutada neid ka teksti siseselt - selle otsustab autor. Vajaduse korral tõlgitakse see töös kasutatavasse keelde, kuid see ei ole nõutav.

Aga mis vene keelsetesse nn. dokumentaalidesse puutub, siis nendega tasub ettevaatlik olla. Neil ei ole Venemaal asjad korras ning asjad ei ole korras ka nendel dokumentaalides.
Vasta
(01-06-2012, 21:34 )hm-ntjr Kirjutas: Aga mis vene keelsetesse nn. dokumentaalidesse puutub, siis nendega tasub ettevaatlik olla. Neil ei ole Venemaal asjad korras ning asjad ei ole korras ka nendel dokumentaalides.

Tekkis huvi, mida sa konkreetselt silmas pead?
(võid ka postkasti vastata)

Vasta
(01-06-2012, 21:46 )Päikeseinsener Kirjutas:
(01-06-2012, 21:34 )hm-ntjr Kirjutas: Aga mis vene keelsetesse nn. dokumentaalidesse puutub, siis nendega tasub ettevaatlik olla. Neil ei ole Venemaal asjad korras ning asjad ei ole korras ka nendel dokumentaalides.

Tekkis huvi, mida sa konkreetselt silmas pead?
(võid ka postkasti vastata)

Ma ei pea otseselt midagi konkreetset silmas, aga selle informatsiooniga tuleb ette vaatlik olla. Sh. nende tõlgetega, mida nad kasutavad. Eriti kui nad kasutavad algmaterjalina mõnda muud keelt. Nad tõlgivad tihti vene keeles valesti, lõikavad asju kontekstist välja ja sobitavad vastavalt nii nagu "vaja on" (ma ei ütle muidugi, et kõik teised dokumentaalid on ideaalsed, eriti mis puutub History kanalisse (mitte Viasat, seal on isegi olukord parem)). Kuna ma tean pigem vanaaja kohta ja egüptoloogia kohta, siis venelased esitavad "tõsiste tegelastena" hoopis neid, kes ei ole saanud vastavat haridust - ülikooli õppejõududena esinevad inimestel ei pruugi isegi olla seost mingi ülikooliga (Venemaal on kaks ülikooli - on Peterburi ning Moskva: väljas pool neid pole midagi); esitatud teadlastel ei pruugi olla seost teadusega; spetsialistidel ei pruugi olla seost oma alaga. See probleem on neil päris terav ning sinna ei saa midagi teha (kusjuures seda on nentinud ka Peterburi ja Moskva ülikoolide teadurid-õppejõud) Seal on kuidagi ligadi-logadi asi ning asjad ei ole rangelt reglementeeritud nagu mujal (st. pigem lääne pool) - venemaal võivad ilmuda raamatud, kuhu on kirjutatud, et tegemist on kuskil ülikoolis oleva teaduriga, kes on mingi ala kõrgeim ja maailmas tunnustatud spetsialist. Tegelikkuses pole autor saanud väljaõpet ega midagi. Ning keegi ei saa midagi teha sinna - asi ei ole paigas. Ja seni kuni asi ei ole paigas, on asi kahtlane. Pealegi, kuna suurem osa vene rahvast ei oma normaalselt haridust (ma pean silmas, et neil ei pruugi teinekord olla isegi põhikooli haridust), siis nad ei suuda ka seda tihti seedida ning võtavad kõike tõepähe - nagu juba öeldud, siis on kaks Venemaad: on Peterburg-Moskva ning on ülejäänud Venemaa.

Aga ma ei ütle, et seal kõik on halb. Seal on ka tunnustatud teadlasi ja on olnud tunnustatud teadlasi, kuigi võrreldes teaduses prevaleeriva saksa-prantsuse-inglismaa teljega, on Venemaa väga nõrgal positsioonil.

Aga ilukirjandus on tore, kuigi ma ei ole väga tuttav praeguse aja kirjandusega.

Aga siin puhul on muidugi see asi, ka mis, kellele huvi pakub.
Vasta
(01-06-2012, 22:09 )hm-ntjr Kirjutas: Ma ei pea otseselt midagi konkreetset silmas, aga selle informatsiooniga tuleb ette vaatlik olla. Sh. nende tõlgetega, mida nad kasutavad. Eriti kui nad kasutavad algmaterjalina mõnda muud keelt. Nad tõlgivad tihti vene keeles valesti, lõikavad asju kontekstist välja ja sobitavad vastavalt nii nagu "vaja on" (ma ei ütle muidugi, et kõik teised dokumentaalid on ideaalsed, eriti mis puutub History kanalisse (mitte Viasat, seal on isegi olukord parem)).

Oh, ma niiiii ootasin, et no nüüd tuleb midagi põnevat
ja ehk isegi müstilist, aga tühjagiwink
Aga jah, nõus sinuga selles teksti osas mida siin postituses
näed. Ülejäänuga, mis välja jäi, ma mõõkleks tegelikult,
aga kuna pole õige teema, siis jätan/me asja nagu on...

Vasta
Eesti keelereeglid nõuavad nimede kirjutamist võimalikult originaalipäraselt. Meil on aga hakatud venelaste nimesid kirjutama nende reeglite järgi, mis kehtivad Venemaal (kogu meedia). Iga päev tuleb lehtedest lugeda Ivanoffidest ja Yuridest.

Näiteks ring eesti keelest, vene keelde ja sealt tagasi vene-inglise tuleb kokku selline asi.
Krusenstern = Крузенштерн = Kruzenshtern. Täielik jama, eks ole.

Mul pole ka midagi selle vastu kui nimed jäävad originaal keelde.
Vasta
Venemaal ei kehti selles osa minu teada eriti mingid reeglid.
Meedia "juudid" kirjutavad oma moodi, teaduse inimesed ja
"mass" aga nii nagu nemad heaks arvavad. Eraldi on aga siis
veel valitsus ja jõustruktuurid kes kasutavad mingeid oma
reegleid. Saa siis sotti ja tõlgi kuidas tahad.
Vasta
Eestis kehtivad ametlikud ortograafiareeglid, mille alusel kirillitsas kirjutet nimesid ladina tähtedega keskmise eestlase suule öeldavamaks muuta. Sama kehtib vene-inglise transliteratsioonis. Eraldi on veel Bulgaaria, Jugoslaavia jne kokku tulebki üks suur pudru ja kapsad.

Näiteks Georgi Žukov = ingl k Georgy Zhukov = pr k Gueorgui Joukov = sks k Georgi Schukow ja hollandi k hoopiski Georgi Zjoekov.

Näiteks vene Ivanov´ist saab läti keeles Ivanovs ja kui see läti keelst omakorda eesti keelde pannakse (meie reeglite järele), siis ongi Ivanovist eestis Ivanovs saanud ja kui nüüd see siin omakorda vene keelde ümber lüüa, siis on tulemuseks - Ivanovs. Absurdum.

Siin siis niiöelda Eesti süsteem https://www.riigiteataja.ee/akt/869722

Kokku tuleb meil Eestis tegemist teha aga nelja süsteemiga
eesti transkriptsioon (traditsiooniline vene nimede kirjutusviis Eestis, viimane versioon vastavalt valitsuse määrusele 1998. a)
rahvusvaheline latinisatsioon (heaks kiidetud Nõukogude Liidu ettepanekul 1987. a kohanimede kirjutamiseks, kehtib ka tänapäeva Venemaal samas valdkonnas. Eestis soovitatud kasutada bibliokirjetes jm täpsust nõudvatel juhtudel. Vene nimega kodanik võib oma nime lasta fikseerida selle tähetabeli alusel)
inglise transkriptsioon (praegu Venemaal kõige laiemalt kasutusel, sh uutes Vene välispassides)
prantsuse transkriptsioon (kasutusel varem NL välispassides, hiljem Vene välispassides; selle järgi saadud nimekujusid kannab veel suur hulk Vene kodanikke Eestis)

Kisub vähe keeruliseks Smile
Vasta
Eesti Vabariigis on ülimuslikuks ikkagi Riigi Teatajas ilmunud versioon, mida aga suure "eduga" rikutakse - Medvedjevist on saanud Medvedev, Hruljovist Hrulev jne. On ka täielikku düsgraafiat - räägitakse/kirjutatakse Vavilova koopast, aga tegemist on hoopis Vavilovi koopaga (Вавилова пещера, näide ise on välja mõeldud)
Vasta
(09-06-2012, 15:49 )Päikeseinsener Kirjutas: Сотни израильтян приняли российский «Тополь» за НЛО

Iisraeli, Liibanoni ja teiste Lähis-Ida riikide elanikud märkasid taevas tundmatut lendavat objekti, kujul "hele sabaga komeet". Sajad tunnistajad helistasid päästeteenistusse ja teatasid, et nad nägid UFO-t. Kuid Iisraeli teadlased väidavad, et "valgus" on tingitud Vene mandritevahelise ballistilise raketi "Topol" ebaõnnestunud lennust.

Video

(09-06-2012, 18:03 )Leena Kirjutas: Miks sa sõna "Topol" jätsid oma emakeelse kirjapildita? Teistel raske otsida otsingumootorites.
Kes otsingumootorites tahavad PI emakeeles otsinguid teha siis kasutage otsingumootoris "Тополь"

Leena sa oled nagu kameeleon!
Järgnevalt sinu hiljutised sõnavõtud:

(31-05-2012, 13:21 )Leena Kirjutas: On Sul keeruline kirilitast vältida? Paar lauset ja sõna eesti keeles kirjutada?

(31-05-2012, 15:03 )Leena Kirjutas: Miks Sa arvad, et kõik interneti sirvijad näitavad sinu emakeelt korralikult? Minu oma näiteks ei näita kirilitsat, näitab selle asemel läbu. Käisid eile toompeal ka?

(31-05-2012, 19:17 )Leena Kirjutas: Ma nõuan, et austatakse meie riiki ja rahvast koos meie keelega.
Pealegi kui mul ei ole kirilitsat sisse lülitatud paistab see küsimärkidena.

Asi ei ole keeles. Asi on suhtumises.

Keegi ei keela sul panna viite ehk lingi taha kirilitsas olevat linki. Ei tohiks olla keeruline. Siia kirjuta eesti keeles. Eksole.

(31-05-2012, 20:05 )Leena Kirjutas: See, et ma kirilitsat siin näha ei soovi ei tähenda, et ma seda keelt ei oska ja vajadusel seda fonti sisse ei lülita. Vähemus ei ole ma meie riigis kindlasti. Aga kõik see läbu mis kirilitsat puudutab on OT ning võiks adminnide poolt eemaldada koos PI kirilitsaga.
Kui PI viitsib oma viited riigikeelde panna siis võivad nad muidugi alles jääda.

Vasta
Tsitaat:
(31-05-2012, 21:36 )Thorondor Kirjutas: Kirillitsas nime järgi ei pruugita ingliskeelseid materjale leida.

Seega sa tahad öelda, et algallikas pole oluline/tähtis?
Kui näiteks algallikas on venekeelne, siis mind just see
huvitabki, mitte ingliskeelne tõlge kuskil mujal lingil.
Ei taha öelda, et pole tähtis. See oli vastus jutule, et venekeelseid materjale ei leita pärast üles.
Kui sind huvitab venekeelne algallikas, siis kahjuks paljud foorumi kasutajaid ei saa sellest aru ja tahaks lugeda endale aru saadavat keelt.

Mul on tunne, et selle kirillitsa juures on rohkem kära kui asi väärt on.

PS. Mis puudutab Leenat, siis selline käitumine, mida ilmestasid repliigid nagu "sinu emakeeles" ja "käisid toompeal?" ei ole kohased foorumi liikmele. See on ainult jäämäe tipp senistest eksimustest.

Vasta
Kindlasti on asi minus, aga mulle jätkuvalt ei meeldi kirjapilt, kus pealkirjad ja laused algavad väikeste tähtedega. Alles mõni aeg tagasi oli siin suuremat sorti sõnavõtt kasutaja Venus jne kirjapildi suhtes. Mäletan, et ülekaalukalt laideti lause alguses olevad väiksed tähed maha ("Rate" käekiri/kirjapilt).

Nüüd on tibake aega sellest möödas ja vaikselt, aga kindlalt on meie sekka siginenud kasutajaid, kes sülitavad selle foorumi reeglitele. Ainuüksi tänase päevaga on siginenud juurde mitu kasutajat, kes mõnuga läbustavad foorumit.

Küsimus modedele-adminnidele, et mis siis nüüd saab? Kas on reeglid muutunud või on foorumi haldamine ära tüüdanud? Kasu ei tundu olevat ka "Teata veast" nupust - keegi ei tee märkamagi. Peale minu "Teata veast" on foorumit külastanud vähemalt kolm adminni-modet... Siis imestatakse, et miks teised kasutajad hakkavad foorumis üksteisele sellelaadseid märkusi tegema...

Vasta
(12-06-2012, 21:59 )Jõhvikas Kirjutas: Kindlasti on asi minus, aga mulle jätkuvalt ei meeldi kirjapilt, kus pealkirjad ja laused algavad väikeste tähtedega.

Ei ole asi ainult sinus, usun et rõhuv enamus
on sinuga nõus.

(12-06-2012, 21:59 )Jõhvikas Kirjutas: Küsimus modedele-adminnidele, et mis siis nüüd saab? Kas on reeglid muutunud või on foorumi haldamine ära tüüdanud?

Foorumis on ainult üks mode/adminn!
Tema teeb reeglid, just nii, nagu ta ise heaks arvab.
Nõme, aga nii see paraku on.

(12-06-2012, 21:59 )Jõhvikas Kirjutas: Kasu ei tundu olevat ka "Teata veast" nupust - keegi ei tee märkamagi. Peale minu "Teata veast" on foorumit külastanud vähemalt kolm adminni-modet... Siis imestatakse, et miks teised kasutajad hakkavad foorumis üksteisele sellelaadseid märkusi tegema...

Loe eelmist vastust!
Vasta
Tsitaat:Kasu ei tundu olevat ka "Teata veast" nupust - keegi ei tee märkamagi. Peale minu "Teata veast" on foorumit külastanud vähemalt kolm adminni-modet...
Iga külastusega peame probleemidega tegelema? Vahest on hea foorumit niisama ka lugeda. Külastus võib olla ka lihtsalt u2u lugemiseks/saatmiseks või ühele postitusele vastamiseks.
Tsitaat:...keegi ei tee märkamagi.
Sa ei tea ju, võibolla kõik tegid kasutajale märkuse õigekirja osas. Lihtsalt sind ei teavitatud.
Ei ole vaja nii rutakas olla.
Asja hea külg on see, et sellel suht juhuslikul ajahetkel on viimase 6 tunni jooksul pea kõik (nii palju kui neid on) moded-adminnid foorumit külastanud.

Rõhutan veel seda, et ükski "Teata" nupu teavitus ei jää lugemata. Niisama neid keegi kõrvale ei lükka. Kui mingi probleem on, siis ikka teavitage. Võibolla loetakse alles üleülehomme, aga loetakse.
Vasta
(12-06-2012, 22:29 )Thorondor Kirjutas: Iga külastusega peame probleemidega tegelema? Vahest on hea foorumit niisama ka lugeda.

Siinkohal toon ühe võrdluse. Kui politsei sõidab maanteel ja näeb näiteks avariid, siis nad ei sõida edasi ja ei mõtle nii, et hea on vahel ka niisama sõita. Laugh Kui on probleem, siis peaks ju ikkagi probleemi lahendama ja alles siis on mõnus niisama foorumis surfata. Lihtsalt minu arvamus.

Aga tegelikult on probleem ikkagi selles, et teised moded ei ei tee juba ammu oma tööd. Tom on siiski aeg ajalt töö tegemisega vahele jäänud, aga siiski harva. Smile

Vasta
(23-05-2012, 23:26 )Päikeseinsener Kirjutas: Pisikesed korrektuurid ei teeks vist paha!?

Flash - Super Moderator
Tom - Super Moderator
Nazz - Moderator
Zed - Moderator

Võiks olla moderaator?
Vasta
Tere kaunist hommikut! Kas foorumi juhtkond on nüüd lõpuks isu täis saanud mõnusast äraolemisest ja ainult foorumi lugemisest? Käed sügelevad "töö" järgi? Kui nii, siis on hea, aga kui ei, siis edaspidi on mul ka pohlad ja kirjutan just nii nagu mulle meeldib.

Lihtsalt uskumatu, et terve pinu on neid super ja hüper moderaatoreid, aga keegi midagi ei tee.
Vasta
(12-06-2012, 22:29 )Thorondor Kirjutas: Rõhutan veel seda, et ükski "Teata" nupu teavitus ei jää lugemata. Niisama neid keegi kõrvale ei lükka. Kui mingi probleem on, siis ikka teavitage. Võibolla loetakse alles üleülehomme, aga loetakse.
Selline ettepanek, et kas peale lugemist võiks teatajale kasvõi mingitki tagasisidet anda? Sest kui tulemust ei paista ja vastust ei ole, siis jääb loomulikult mulje, et keegi asjaga ei tegele. Isegi "Ei näe põhjust probleemiga tegeleda" oleks arvestatav vastus ja näitaks, et midagi toimub.
Vasta
(12-06-2012, 22:44 )Jõhvikas Kirjutas:
(12-06-2012, 22:29 )Thorondor Kirjutas: Iga külastusega peame probleemidega tegelema? Vahest on hea foorumit niisama ka lugeda.

Siinkohal toon ühe võrdluse. Kui politsei sõidab maanteel ja näeb näiteks avariid, siis nad ei sõida edasi ja ei mõtle nii, et hea on vahel ka niisama sõita. Laugh Kui on probleem, siis peaks ju ikkagi probleemi lahendama ja alles siis on mõnus niisama foorumis surfata. Lihtsalt minu arvamus.

Aga tegelikult on probleem ikkagi selles, et teised moded ei ei tee juba ammu oma tööd. Tom on siiski aeg ajalt töö tegemisega vahele jäänud, aga siiski harva. Smile
Sõidab küll edasi, kui tal juhtumisi vaba päev on ja avarii tagajärjeks on ainult kriimustus auto värvil.
Lugejad võibolla ei saa aru, aga jutt käib hetkel ühest teavitusest ühe kasutaja kohta, kes ühe teemas kirjutas läbivalt kõik lausealguses väikse tähega ning kohati KARJUS suurte tähtedega. Ehk siis mitte mingisugune märkimisväärne avarii. Seejärel 6 tunni jooksul ei tegelnud ükski moderaator selle teemaga.

Tegelikult sind häirib see, et aktiivseid moderaatoreid ei ole kuigi palju. Täitsa nõus. Lisaks ei ole Päikeseinseneri viidatud personali nimekiri enam päris adekvaatne.

Aga miks on vaja asjakohase jutu asemel lihtsalt ilkuda:
Tsitaat:Tere kaunist hommikut! Kas foorumi juhtkond on nüüd lõpuks isu täis saanud mõnusast äraolemisest ja ainult foorumi lugemisest?



Tsitaat:Käed sügelevad "töö" järgi? Kui nii, siis on hea, aga kui ei, siis edaspidi on mul ka pohlad ja kirjutan just nii nagu mulle meeldib.
Kelle hüvanguks sa siis praegu oma kirjastiili sead, kui mitte kaasfoorumlaste?

Jääb kohe mulje, et jälle on mingi suur avarii juhtunud, mida paari tunniga keegi lahendama ei tulnud.

(13-06-2012, 08:51 )kage Kirjutas:
(12-06-2012, 22:29 )Thorondor Kirjutas: Rõhutan veel seda, et ükski "Teata" nupu teavitus ei jää lugemata. Niisama neid keegi kõrvale ei lükka. Kui mingi probleem on, siis ikka teavitage. Võibolla loetakse alles üleülehomme, aga loetakse.
Selline ettepanek, et kas peale lugemist võiks teatajale kasvõi mingitki tagasisidet anda? Sest kui tulemust ei paista ja vastust ei ole, siis jääb loomulikult mulje, et keegi asjaga ei tegele. Isegi "Ei näe põhjust probleemiga tegeleda" oleks arvestatav vastus ja näitaks, et midagi toimub.
Olen isegi selle peale mõtelnud, aga päris iga Teavituse peale vastuks ka ei saadaks. Mõtleme midagi välja, nt kui Teatamisele mingit tegevust ei järgne, siis kirjutab miks ei järgne. Või vastuse saadab neile, kes tavaliselt Teateid ei saada, et motiveerida edaspidigi Teatama.

Nende raportite (Teade) järgi tegutsemine on üsna mugav, siis personalil kohe teemade ja postituste lingid ja põhjus kohe reas. Kui nüüd progeda lahter juurde, kuhu saaks jätta Teavitajale kommentaari, siis võiks see olla ju üsna mõnus tööriist, millega kaasta ka tavakasutajaid modereerimisse. Ja kui keegi saadab pikemat aega väga mõistlike Teateid, siis selle järgi oleks ka üsna mugav uusi moderaatoreid valida. Seda on ennegi juhtunud.

Mõttetasandil on plaan moderaatoreid kindlasti juurde saada ning tutvustada/propageerida seda Teatamise süsteemi.
Kui töötaks täiskohaga foorumis, siis oleks kõik ammu tehtud, aga kahjuks ei ole foorumi jaoks kaugeltki enam nii palju aega kui nt tudengipõlves.





Vasta
(12-06-2012, 22:28 )Päikeseinsener Kirjutas: Foorumis on ainult üks mode/adminn!
Tema teeb reeglid, just nii, nagu ta ise heaks arvab.
Nõme, aga nii see paraku on.

Sooviksin, et sa oma silmi peseks vahepeal.


Igatahes, ma ei saa aru, mis probleem sul on nende meie erinevate moderaatoritega? Kas sa sooviksid olla ise moderaator, ja teha seda tööd, mida meie kõik "tegemata jätame"?

Meil on siin moderaatoreid, kes käivad kontrollimas ja asjatamas. Tõsi küll, me ei ole kogu aeg (24/7) siin olemas. Kuid me käime niipalju kui me saame.

Seoses selle teavitamisega, mul on tegelikult väga hea meel, et inimesed seda kasutavad ka. Tihtipeale on nii, et kui teavitus tuleb, siis teeme asjad ära niipalju kui võimalik. Kui juhtub, et ei ole vaja midagi teha, siis ka ei tee. Ma ei näe põhjust reageerida iga vaenu õhutamise peale mis "teata" nupu all käib. Kaevatakse oma "vastaste" peale ning oodatakse, et admin tuleks ja "ära keeraks". Seda ei tohiks teha.

Samas, nõustun, kui aega on, siis tuleks ka U2U saata raporteerijale, kui midagi vaja teha ei ole. Eks ma proovin olla tulevikus tähelepanelikum.
Vasta
(14-06-2012, 10:41 )Cassiopeia Kirjutas: Sooviksin, et sa oma silmi peseks vahepeal.

Adminni poolne solvang!
Ai-ai-ai, nii pole ilus.

(14-06-2012, 10:41 )Cassiopeia Kirjutas: Igatahes, ma ei saa aru, mis probleem sul on nende meie erinevate moderaatoritega? Kas sa sooviksid olla ise moderaator, ja teha seda tööd, mida meie kõik "tegemata jätame"?

Probleem on see, et ainult Thor on see, kes kustutab,
tõstab ümber, sulgeb teema jne jne.

(14-06-2012, 10:41 )Cassiopeia Kirjutas: Meil on siin moderaatoreid, kes käivad kontrollimas ja asjatamas. Tõsi küll, me ei ole kogu aeg (24/7) siin olemas. Kuid me käime niipalju kui me saame.

See palju keegi siin käib, ei puutu üldse siia. Keegi
ei saagi nõuda teilt, et te iga päev peaks käima.
Vasta
(14-06-2012, 12:18 )Päikeseinsener Kirjutas:
(14-06-2012, 10:41 )Cassiopeia Kirjutas: Sooviksin, et sa oma silmi peseks vahepeal.

Adminni poolne solvang!
Ai-ai-ai, nii pole ilus.

(14-06-2012, 10:41 )Cassiopeia Kirjutas: Igatahes, ma ei saa aru, mis probleem sul on nende meie erinevate moderaatoritega? Kas sa sooviksid olla ise moderaator, ja teha seda tööd, mida meie kõik "tegemata jätame"?

Probleem on see, et ainult Thor on see, kes kustutab,
tõstab ümber, sulgeb teema jne jne.

(14-06-2012, 10:41 )Cassiopeia Kirjutas: Meil on siin moderaatoreid, kes käivad kontrollimas ja asjatamas. Tõsi küll, me ei ole kogu aeg (24/7) siin olemas. Kuid me käime niipalju kui me saame.

See palju keegi siin käib, ei puutu üldse siia. Keegi
ei saagi nõuda teilt, et te iga päev peaks käima.

Ei, ei olnud solvang. Vastasin samamoodi nagu sina vastad inimestele teemades. Lihtsalt, mainisin fakti.

Ja ei ole Thor ainuke kes siin teeb asju.
Vasta
Kas Päikeseinsener on siin mingi eriõigustega, et tal on õigus soovitada, millised teemad tuleks tema arvates kinni panna ja käia moderaatoreid muul moel õpetamas?

Vasta
(14-06-2012, 14:15 )euroruubel Kirjutas: Kas Päikeseinsener on siin mingi eriõigustega, et tal on õigus soovitada, millised teemad tuleks tema arvates kinni panna ja käia moderaatoreid muul moel õpetamas?

Euroruubel, kas vihjeid saaks?

PS. Foorumis osalemiseks pole vaja mingeid eriõigusi!
Vasta
(14-06-2012, 14:38 )Päikeseinsener Kirjutas:
(14-06-2012, 14:15 )euroruubel Kirjutas: Kas Päikeseinsener on siin mingi eriõigustega, et tal on õigus soovitada, millised teemad tuleks tema arvates kinni panna ja käia moderaatoreid muul moel õpetamas?

Euroruubel, kas vihjeid saaks?

PS. Foorumis osalemiseks pole vaja mingeid eriõigusi!

Sa oled siin paari teema puhul öelnud nii, et "mu arvates võiks selle ära kustutada" ja modede tegevuse kallal hädaldad pidevalt.Kui nii veendunud oled, kuidas modereerida õiglaselt, sinu arvates, siis kandideeri modeks. Thor viskas õnge välja, kui tähele ei pannud...mina näiteks ei viitsi jamada

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat