Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konverents paranormaalsetel teemadel
#1
MTÜ liikmena tuli selline huvitav idee: kui korraldaks ühe asjaliku ürituse konverentsi stiilis. Kuna ennegi on kokkutulekutele kutsutud erinevaid esinejaid, siis nüüd võikski teha sellise, kus on koos mitmeid erinevaid persoone rääkimas huvitavatel teemadel. Miks selle teemaga algust tegin, on sellepärast, et nüüd on mul vaja teie abi selles osas, keda teie kui foorumikuulajad oleksite huvitatud kuulama. Kui näen, et inimesed lähevad teemaga kaasa, siis võtan põhikorraldamise enda peale ja ruumirendi osas saaks ilmselt ka MTÜ toetada.

Ootan huvitavaid pakkumisi,
Teie Pizi
Vasta
#2
Et nii mõnigi "teravam" küsimus saaks rohkem selgust, siis võiks selle konverentsi Häädemeestel teha.
Vasta
#3
Ei. Minu käsi ei ulata nii kaugele suursugust üritust korraldama. Mainin kohe siis täpsustuseks ära, et plaanis teha Tartus.
Vasta
#4
Super algatus Pizi! Olen juba kaua-kaua oodanud, millal Para-Web kord sinnamaale jõuab.
Võimalusel võtaksin kindlasti osa.

Kuulaksin hea meelega Karl Kello't kellel on väga huvitavad mõtted muistse Eesti ajaloo käsitlemisel.


Vasta
#5
Kui siia tagasisidet ei saa, siis ehk mõtleb kokkutulekul midagi põnevat välja Smile
Vasta
#6
Leidsin ühe huvitava lehekülje, selgub, et on juba üks seltskond inimesi kes teevadki ka loengusarju ja põnevaid üritusi. Vaatasin, et Südame Tarkuse päevad on neil näiteks tulemas, kus on rohkem esinejaid, aga see toimub alles oktoobris. Küsimus siis ikkagi suuremale ringile, oleks keegi mõnest neist lektoritest huvitatud?
Vasta
#7
(04-03-2011, 01:07 )PiziIngliito Kirjutas: Mainin kohe siis täpsustuseks ära, et plaanis teha Tartus.

Sobib ideaalselt wink
Vasta
#8
Vahva algatus. Kui vähedegi võimalik, siis olen käsi abistamisel.
Vasta
#9
80ndate lõpus oli Tartus üks vahva "rohusööjate" selts kes korraldas neljapäeviti loenguid igat sorti uhuudega. Minul igatahes parimad mälestused sellest ajajärgust, venemaalt pagesid lääne poole kommunistlikku eliiti teenindanud nõiad (venelased nimetasid neid ekstrasenssideka) ja nad olid hea meelega rääkimas asjadest, milles veel hiljuti ei tohtinud iitsatadagi.
Kas täna ka midagi sellist toimub oleks huvitav teada, äkki taastaks selle neljapäevaste loengute sarja kord kuus näiteks.
Tookord üüriti Lutsu raamatukogus ühte kooskäimisruumi.
Vasta
#10
Idee on lausa suurepärane, aga ma ausalt öeldes ei kujuta ette, kust niipalju inimesi võib leida loenguid pidama, kui elutempod on nii kiired ja paljud raha peal väljas..
Vasta
#11
(17-03-2011, 20:14 )PiziIngliito Kirjutas: Idee on lausa suurepärane, aga ma ausalt öeldes ei kujuta ette, kust niipalju inimesi võib leida loenguid pidama, kui elutempod on nii kiired ja paljud raha peal väljas..

Nii kuidas soovid nii on. :-)

Ütleme parem, mis oleks kui Sinu algatus on täiesti õige ja vajalik ja õiged inimesed sinuga kohe ise ühendust võtavad?

Ehk on nad sinuga juba ühendust võtnud siin teemas.

Ise pole kuulnud Viljo Viljasoo Püramiidide müsteeriumi, v.a. R2 Kosmose saates,
võib-olla oleks tema üheks huvitavaks isikuks keda kutsuda.
Või kurat seda teab, mis teadmised tal nüüd juba on ja mida ta jagada tahab,
viimase loeng (mis ma nägin/teadsin) oli tema poolt vist mingi ~aasta tagasi.

Tean, et ta on vabameelne ja väga vahva isik, seega ei ole ta väljas ka kiirete rahade peale.
Viimaste uudiste põhjal ei tööta ta ka enam EMÜ-s seega võiks tal ju vaba aega rohkem olla,
lihtsalt tuleks täpsustada mida temalt teada tahame ja siis temaga ühendust võtta.

Usun, et Helisevas sõnumist saab tema kontakt andmeid.
Kui vaja siis abistan. :-)
Vasta
#12

Interneti ajastul võiks "konverentse" korraldada interneti teel - st ettekandja valmistab ette 3-20 lk pikkuse PDF või Word'i formaadis tekstifaili, kuhu tema 1 tunni pikkuse loengu tekst on kirja pandud - kui ettekandja ei suuda oma mõtteid kirja panna, siis lindistagu oma ettekanne diktofoni ja jagagu mp3 audiofailina laiali.

Konverents näeks nii välja, et kas siia või mõnda teise teemasse pandaks üles ettevalmistatud loengu tekstifail/audiofail, ning huvilised loeks ta läbi - kui küsimusi oleks, siis saaks neid läbi foorumi küsida ja vastata.

Nii kaoks ära vajadus kindlal kellaajal kindlasse kohta sõita, ruume rentida, jne - st kui kellegil on vajadus oma teadmisi teistega jagada, saaks ta seda teha nii enda kui teiste jaoks "null kuludega".

Vasta
#13
Lahendused, sinust ikka vaimsete asjade uurijat ei saa. Jää parem oma liistude juurde ja tegele teadusega edasi. Nii nagu sina kirjutad, saab kirjutada vaid inimene, kel puudub vähimgi arusaam ja kogemus ühise juturingi loomisest ja selles tekkivast sünergiast ja sellest, kuidas see kõvasti kaasa aitab kõnealuste mõtete edastamisele, arusaamisele ja mõistmisele.

Aga kui sa tahad tuima teksti lugeda, siis lase käia.
Vasta
#14
Celticu vastus andis mulle huvitava idee, kuidas paranähtuste mõistmise olemust selgitada: paranähtuste mõistmise võime on nagu heas mõttes "nakkav gripp", st keegi "köhib" sulle paranähtustest arusaamise võime näkku lähikontakti kaudu, sa "haigestud" paranähtuste mõistmisesse, ning haiguse edasikandjana suudad teistele "näkku köhides" levitada paranähtuste mõistmise võimet edasi.

Kui aga üritada paranähtuste mõistmise võimet edasi anda interneti ja raamatute kaudu, siis jääb puudu "otsekontakt", ning "arusaamise viirus" ei levi "piisknakkuse kaudu".

Samas toimivad mitmed vaimsed tehnoloogiad (nagu Maagilise Matrixi poinitimine) kuitahes suurte kauguste teha, ning Skype videokõne silmside pole tihti vajalik - teisest küljest toimub filmis "Kutse Kõiksusest / Zov Bezsdni" näidatud kontaktivaba lähivõitlus vaid lühikeste vahemaade tagant - seega oleks lootust, et ka interneti vahendusel on võimalik vaimseid tehnoloogiaid levitada.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Konverents alternatiivsetest ravimeetoditest InDemand 1 7,956 09-09-2015, 14:32
Viimane postitus: Müstik
  Nn. "piirileppe" vastane konverents Tallinnas Rahvusraamatugus 1. juunil Pohlatohlakas 4 4,645 01-06-2013, 20:44
Viimane postitus: Pohlatohlakas

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat