Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intervjuu reptiloidiga
#51
Või siis peab kõik asjad ära tõestama sulle, sest sa ise ei viitsi uurida.
Vasta
#52
Põhimõttelistelt on igalpool inimesi kes teevad enda nalja huvides fake videosid ning pilte ja määrivad tõe peale pähe. Ega kõike mis internetis liigub ei saa ka uskuda, sest siis tähendab see seda et oled ikka päris loll.

E- Ise olen piisavalt skeptik ning ei usu reptikaid. kuid lugeda erinevate asjade kohta on põnev.


Muudetud: 2-1-08 kell 19:13:22 tymuxas
Vasta
#53
kogu maailm järgib reeglit, mille kohaselt väite esitaja tõestab oma väidet. muidugi on ka mõningad üksikindiviidid, kes sellist tõestamist küll teistelt nõudma kipuvad aga oma väidete kohta teatavad "ah, mine loe raamatuid, ei hakka mina sulle kõike, mida ma elu jooksul lugenud olen, ümber kirjutama", lugedes sellega oma väite põhjapanevalt tõestatuks. kahju, et enamus selliseid just avalikest väitlustest aktiivselt osa võtavad ja oma lapsemeelsust teistegi seas külvavad...
Vasta
#54
Tsitaat:Algselt postitas: tymuxas
E- Ise olen piisavalt skeptik ning ei usu reptikaid. kuid lugeda erinevate asjade kohta on põnev.

tjaa, lugemine on iseasi. olen omaks lõbuks vist kõik deivid aiki selleteemalised raamatud läbi lugenud. kui neist muud ei leiagi, siis vähemalt hea omaette või seltskonnas itsitada ning muiata, kui hiljem keegi ortodoksne reptiloidiusku persoon neile raamatutele kui selgele tõestusmaterjalile osutab.
Vasta
#55
sa võid ju icke üle irvitada aga ta juttu ümber sa ei lükka. sellest me oleme vist siin juba rääkind (objektiivsus vs subjektiivsus jne jne)
Vasta
#56
Tsitaat:tjaa, lugemine on iseasi. olen omaks lõbuks vist kõik deivid aiki selleteemalised raamatud läbi lugenud. kui neist muud ei leiagi, siis vähemalt hea omaette või seltskonnas itsitada ning muiata, kui hiljem keegi ortodoksne reptiloidiusku persoon neile raamatutele kui selgele tõestusmaterjalile osutab.
Ma tahaks ka näha inimest, kes david icke raamatutele kui selgele tõestustmaterjalile osuta, pole veel kuulnud sellisest. See on sama hea väide, et ajakiri Science on ise tõendusmaterjal.
Vasta
#57
Ma andsin kõige viimasele loole lahenduse , sest see on kõige võti . Võta 50 kroonine üleval oreli peal on vabamüürlaste sümbol kolmnurk selle sees oleva silma pildiga . Kui juba nii lihtsatest asjadest aru ei saada , mis siis veel muust rääkida . See kõik on aastate kogemus siin . Saaks kusagil kokku teeks korraliku mokalaada siis saab mõndagi sirgaks rääkida , sest infot on liiga palju siin trükkimiseks . Muide printsess DIANA oli ka rept . Sellest ka tema selline eluviis . Kõike mida trükitakse ei saagi 100% tõena võtta , see on õige . Aga infi tuleb osata ka purust välja lugeda , seda oskust kõigil ei ole . Mõnel tuleb ka puust ette teha aga ikka ei usu . Head mõtlemist .
Vasta
#58
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
sa võid ju icke üle irvitada aga ta juttu ümber sa ei lükka. sellest me oleme vist siin juba rääkind (objektiivsus vs subjektiivsus jne jne)

ei lükka jah rohkem, kui et esitan esmase vastuväite: "kulla Icke, sellistest olevustest, nende kunagisest ega praegusest eksistentsist pole mitte vähimaidki tõendeid."

kuna Icke käis välja reptiloidide eksisteerimise väite, on tema kohuseks seda ka tõestada. minu asigi pole midagi enamat ümber lükata sest iga lollgi peaks aru saama, et olematust ei saa tõestada.
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas: HUGOTH
Ma andsin kõige viimasele loole lahenduse , sest see on kõige võti . Võta 50 kroonine üleval oreli peal on vabamüürlaste sümbol kolmnurk selle sees oleva silma pildiga . Kui juba nii lihtsatest asjadest aru ei saada , mis siis veel muust rääkida . See kõik on aastate kogemus siin . Saaks kusagil kokku teeks korraliku mokalaada siis saab mõndagi sirgaks rääkida , sest infot on liiga palju siin trükkimiseks . Muide printsess DIANA oli ka rept . Sellest ka tema selline eluviis . Kõike mida trükitakse ei saagi 100% tõena võtta , see on õige . Aga infi tuleb osata ka purust välja lugeda , seda oskust kõigil ei ole . Mõnel tuleb ka puust ette teha aga ikka ei usu . Head mõtlemist .

aga kas on keegi sellele vastu vaielnud? igaüks teab, et on olemas vabamüürlaste ühingud ja ega nad ka ise pole enda olemasolu eitanud. nagu pole nad ka eitanud, et on oma mõjuvõimu kasutades nalja või niisama põnevusetekitamise pärast ühingu sümboleid siia-sinna silmapaistvatesse kohtadesse peitnud. kui mul oleks samasugune võimalus omaenda nägu niimoodi "promoda", teeks ma seda nalja pärast kindlasti. nii ka nemad.

niih, sa siis lugesid "purust" välja, et diana oli reptiloid? ok, sõna on sinul: tee meile selgeks, millised need purud on, tee neist selge analüüs, vii otsad kokku, näita asjaolude sobitumist ja esita ka tõendid, et need nimetatud "purud" ise on usaldusväärseks algallikaks. vihjeks niipaljukest, et argumendid a'la "mina arvan", "sellest võib järeldada, et...", "siit ilmneb, et..." jmt pole ilma selgete ja ümberlükkamatute põhjendusteta rohkem väärt, kui suvalise kuutõbise unenägu.
Vasta
#60
Aga seda sa oleks pidanud David Ickele kirjutama. Ma ei usu, et ta meie foorumit loeb.
Vasta
#61
ja egas icke aint reptikatest räägi. tal muidki seisukohti. lisaks veel see et terved tema raamatud peaks tõendeid täis olema. aga noh ilmselt siis ei kõlvanud. sa võid ju ta raamatu ette võtta ja üksipulgi ta väiteid ümber lükata
Vasta
#62
kulla flash, icke ei tõesta oma raamatutes peaaegu mitte mitte midagi. mõningaid tähtsusetuid asju ta ehk isegi suudab tõestada aga nende vastu ma ei vaidlegi. tema väited reptiloidide eksistentsi poolt pole mitte mingi nurga pealt vaadatuna tõendid.

aga me võime ju neid "tõendeid" siin omaks lõbuks veidi proovile panna. pall on sinu väravas - vali mõned ta argumendid ja vaatame pulli pärast, mis nendega teha saab.
Vasta
#63
Me oleme ju sellest varem rääkinud, et sinule kõlbab ainult selline material, mis veenab laksust inimesi nii, et kahtlusekübetki ei jää. Seega ei ole sulle mõtet, midagi ette sööta, sest peaaegu ükskõik mida saab mustast valgeks rääkida. Nii, et tõele sa siin lähemale ei jõua ja seega on see mõttetu.
Vasta
#64
Jasonil ma vaatan on pidevalt eriline vajadus vaielda.Kulla mees saa aru,et see,et sina enamus paranormaalset ei usu,ei anna sulle mingit õigust teistele oma tõde pähe suruda.
Mina olen oma noore elu jooksul näinud korduvalt tundmatuid lendavaid objekte, vaime ja muid veidraid olendeid.Samas ma ei hüppa sulle kraesse,ning ei hakka suruma pähe oma tõekspidamisi.
Ma räägin seda selleks,et kui noored tulevad,ning tahavad teemat lugema hakata,et mingit killukest noppida,ei peaks nad sattuma sarnasele olukorrale nagu siin teemas kus pea 2 lehekülge on vaidlusi täis.Vaimumaailma näiteks on väga raske noortel lugeda kuna enamus teemasid on pea poole ulatuses üksteise närimised ja vaidlused kes keda kuna pani ja milleks.
Millegi pärast tekib vaidlus just siis kui Jason on teemasse segatud.Muidu siin foorumis vaidlusi kui on ,siis need lahenevad kiiresti ja näivad lihtsalt naljaga pooleks olevat.Sinuga on aga asi palju tõsisem.
Las igaühele jääb oma arvamus.

Kuid kui teemasse tagasi tulla,siis sain jälle ühtteist oma arvamustega sobindada,ning on tekkinud kahtlusi,et kõik religioonid ja vanad uskumused vihjavad umbkaudu sarnastele aspektidele.Castaneda ''Lendajad'' näivad kah kuidagi siia kõige vahele sobivat.Aeg toob pikkamisi selguse.
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Tsitaat:Hobusepea kujuline must auk on küll täielik WTF ning võhiklikkuse märk.
Mis loogika see on? Kui ma räägin sulle, et 9/11 on vandenõu ja viiteid ei too, siis see on kohe võhiklikkus? Einstein ütles, et kõige suurem võhiklikkus on hukkamõist ilma lähema uurimiseta. Vaevalt nüüd Hugoth teleskoobiga taevast vaatas ja mõtles, et ahhaa, et sinna võiks panna tulnukasõja ja siis vaatab kuu kraatreid, ahha kosmilised kiirerelvad.

Ei, võhiklikkuseks pidasin mustale augule hobuse pea kuju andmist.
Ainuke populaarne hobusepea kujuline taevakeha, kui nii võib öelda, mida ma tean, on Orioni tähtkujus olev udukogu. Seal aga teadaolevalt musta auku ei ole täheldatud.

Kui ta aga ei rääkinud sellest, siis mu vingumine läks tõesti pooltühja. Ja selliste asjade vältimiseks peakski andma viited oma jutu kohta. Et ei tekiks aed-aiaauk stiilis möödarääkimist.
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas: Kayaman
Jasonil ma vaatan on pidevalt eriline vajadus vaielda.Kulla mees saa aru,et see,et sina enamus paranormaalset ei usu,ei anna sulle mingit õigust teistele oma tõde pähe suruda.

kuni jutt käib konkreetselt USKUMISEST ja ARVAMISEST, pole mul mitte mingit ütlemist olnud. kahjuks läheb enamus teemasid üsna peatselt üle VÄITMISEKS, kus üks ja teine, vahel kolmaski lennutavad selliseid väiteid, et muudkui vaata, suu ammuli. tihtipeale need väited ei klapi teadaolevate (ja seni vankumatult püsivate, ümberlükkamata) loodusseadustega ning vahetevahel tunduvad ...no ütleme inimlikult...lihtsalt niivõrd jaburatena, et jätavad esitaja mõistusest äärmiselt kesise mulje. vot sellistel hetkedel ma tõepoolest tulen ja küsin, et millega oma väiteid tõestada saaks?

Tsitaat:Algselt postitas: KayamanMina olen oma noore elu jooksul näinud korduvalt tundmatuid lendavaid objekte, vaime ja muid veidraid olendeid.Samas ma ei hüppa sulle kraesse,ning ei hakka suruma pähe oma tõekspidamisi.

ma näen peaaegu iga päev mõnda tundmatut lendavat objekti. aga see ei tähenda, et igat lumehelvest maavälise mõistuse kandjaks tituleerima hakata. vaimudest eriti ei tahakski rääkida. möödaminnes küsin, et oled sa kuulnud silmapettest ja enesepettusest ja subjektiivsest nägemisest? kas paneksid oma pea panti, et nähtu oli kindlasti maaväline kosmoselav? või kummitus? aga kas naabrimehe või oma lapselapse pea paneksid panti? ilmselt mitte. milline see "sinu tõde" siis on?

Tsitaat:Algselt postitas: KayamanMa räägin seda selleks,et kui noored tulevad,ning tahavad teemat lugema hakata,et mingit killukest noppida,ei peaks nad sattuma sarnasele olukorrale nagu siin teemas kus pea 2 lehekülge on vaidlusi täis.Vaimumaailma näiteks on väga raske noortel lugeda kuna enamus teemasid on pea poole ulatuses üksteise närimised ja vaidlused kes keda kuna pani ja milleks.

vaimumaailm on niipalju kui mina seda näinud olen, lausa erilist äramärkimist vääriv lollusepesa. ja seda mitte üsknes temaatika tõttu. seepärast ei maksa seda kohta eriti võrdluseks esile tuua....(järgneb)

Tsitaat:Algselt postitas: KayamanMillegi pärast tekib vaidlus just siis kui Jason on teemasse segatud.Muidu siin foorumis vaidlusi kui on ,siis need lahenevad kiiresti ja näivad lihtsalt naljaga pooleks olevat.Sinuga on aga asi palju tõsisem.
Las igaühele jääb oma arvamus.

...(järg) aga mis siinsesse keskkonda puutub, siis ma leian, et skeptikul ja tema seisukohal on täpselt samaväärne õigus häält teha ja "oma tõde" levitada nagu sinul ja igal teisel "para-ortodoksil". või pead "oma tõde" väärtuslikumaks? või arvad, et sellel noorel, kes siia killukesi otsima tuleb, pole vaja teada, et eksisteerib ka teistsugune arvamus? kas kardad järelkasvu jätkumise pärast?

mis aga nalja puutub, siis omast arust püüan ka ise tihtipeale huumorit ja sõbralikku sarkasmi levitada ent 1) kuna foorumi suunitlus kipub kalduma religioossusetaoliseks usklikkuseks paranähtustesse, siis te ise suhtute igasse "uskmatu" sõnavõttu kui otsesesse rünnakusse ning 2) kuna on ka paar otseselt vaenulikku inimest, kes meelega ja tahtlikult mul järel talluvad ning mu sõnavõttude peale piiritus koguses para-mürki (ja vahest ka lauslollust) pritsivad, siis kuidas teisiti saabki minna?

ise aga leian, et igal foorumikülastajal on täielik ja võõrandamatu õigus peale parakäsitluse kuulda ka kaine mõistuse küsimust "kas ikka tõesti?"
Vasta
#67
Tsitaat:Algselt postitas: EyesOfDarkness
Kui ta aga ei rääkinud sellest, siis mu vingumine läks tõesti pooltühja. Ja selliste asjade vältimiseks peakski andma viited oma jutu kohta. Et ei tekiks aed-aiaauk stiilis möödarääkimist.

hehee, alles äsja öeldi selgelt, et mingeid viiteid ei pea jagama sest "mismoodi sa ette kujutad, millegi nii suure tõestamist. Otsib kõik oma elu jooksul teosed sulle siia kokku või kirjutab lehekülgede kaupa tarka juttu?" ;-) õnneks aga andis see tarkmeestaskust ka väärt soovituse: "Jummel küll, mine loe ja uuri." nii, et...mine siis loe ja uuri, mitte ära päri siin lolle küsimusi.
Vasta
#68
Tsitaat:vaimumaailm on niipalju kui mina seda näinud olen, lausa erilist äramärkimist vääriv lollusepesa. ja seda mitte üsknes temaatika tõttu. seepärast ei maksa seda kohta eriti võrdluseks esile tuua....(järgneb)
Nende väitmiste ja arvamistega sa jälle lükkad oma vigasid teiste kaela.
See ülaltoodu ei ole väide? Ma nõuan tõendeid.
See on su oma küündimatus, kui sa näed inimesi rääkimas asjadest, millest sa aru ei saa ning seega kujutad ette, et maailmas on tohutult vaimuhaigeid, kes jagavad foorumites oma kogemusi, mis on väga sarnased, kuigi tegelikult nad kõik mõtlevad neid asju välja ning on vabakasvatuse tõttu seenesööjad ja igasugu armastuse ja tähelepanupuuduses inimesed, kes tahavad ka lahedad olla.
Vasta
#69
Ma ei hakka Sind rohkem torkima Jason,muidu saame veel 2 lehekülge arutleda kumb mida arvab ja mis oleks õigem.
Vasta
#70
mul pole vaimumaailma kohta vaja midagi tõendada sest see on minu isiklik arvamus, mis tugineb mõnele külastusele ja selle pealikuga samas kohas töötamisele Smile1 kõlab subjektiivselt aga tegelikult on see üsna kindel tõendSmileSmile

aga torkida ei maksa tõesti, kui midagi sisulist väita pole. kui arvad teisiti ent soovid säästa kallist serveriruumi, siis ootan pikisilmi privasid, mis mu ootuspäraselt jalust maha peaks niitma (sa poleks kaugeltki esimene)
Vasta
#71
Kui interviu toimus ja need küsimused olid, kas nii õelda "Reptoloid" ei võinud küsimused ise välja mõelda ja siis need küsijale edasi kanda?Bleh
Vasta
#72
Tsitaat:Algselt postitas HUGOTH
Ja väga tuttav asi juba varasemast ajast . Nagu teada käib võitllus ülemvõimu pärast kõikjal ka kosmose avarustel , mis siis veel maast rääkida . Viimane kosmose sõda oli ligikaudu 250000 aastat tagasi , seal pandi nii et kadusid terved tähesüsteemid . Ligem näide , hobusepea kujuline must auk taevas . Maa on neile toidu baas ka liha näol mida nad tarbivad .Repte on erinevaid , osadele meeldib väga kanda vääriskividest ehteid peas . Suur kristall on kindlalt seejuures eespool . DNA lugu on jaatav muidu oleks nad ammu kadund siit . Ega nuidu vanasti ei abiellunud teiste riikide valitsejad omavahel see säilitas nende vere liini .

Siit ka termin - siniverelised
Vasta
#73
mõne aja eest oli siin üks selline teema üleval ja oli ka link artiklile. mäletan justkui, et lugesin loost ka pikemat eestikeelset tõlget sellest intervjuust. väga intrigeerivad ütlused sisalikurahva poolt...

nüüd viib artikliga seotud link mingile saksakeelsele saidile. Kahjuks ma ei valda saksat, aga tundub, et sel teemal enam juttu ei tehta, pigem jeesuse lugudest. on kellelgi aimu, miks link enam ei tööta ja kuhu võib olla kadunud see eestikeelne tõlkejupp intervjuust?
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ptiloidiga

Kas on teoreetiline võimalus, et mõned liiga avameelsed postitused korjatakse maha jõudude poolt, mille üle meil puudub kontroll?

J
Vasta
#74
Äkki sa pead silmas hoopis seda insaideri teemat?

http://www.para-web.org/showthread.php?t...t=insaider

Need kaks teemat võib omavahel segamini vabalt ajada!Smile
Vasta
#75
see insaideri teema on suht sarnane jah, aga mõtlesin pigem Lacerta nimelise naisreptiili usutlust. Mul õnnestus välja kaevata venekeelsed lingid sellele alateemast ''õõnes maakera''
http://svecha-vremeni.ru/lasserta/
http://svecha-vremeni.ru/lasserta2/
http://svecha-vremeni.ru/lasserta3/

muu eesti- ja inglisekeelne materjal tundub olevat kadunud
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat