Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intervjuu reptiloidiga
#1
otsisin, ei leidnud olex varem postitatud.

et siis Aastast 1999 ja 2000 (kaheosaline). Ingliskeelne ja suht pikk, sellepärast ei hakka ka tõlkima, kes aru saab see saab.

Ei tea, kui tõsi see olla võib, aga mulle pakkus suht huvi, sest suht palju on seoseid igasuguste teemadega, mis ka siit foorumist on läbi käind.

Muudetud: 21-5-06 kell 16:31:25 Hallucigenia
Vasta
#2
Lugesin natuke, igatahes on selles paar väga imelikku asja.
1. see tegelane suhtub inimestesse väga üleolevalt ja ta jutt on ka kuidagi kahtlane, kogu see "monoloog" meenutab suvalise "vaimuhaige" teksti, raske seletada miks.
2. miks pärast ta ütleb pidevalt "that you call africa". africa all siis ükskõik mis muu kontinent või riik. Ühe korra pole seda õelnud ja väga kahtlane tundus.

Pmst ei rääkinud ta midagi tarka, kõik on juba enne teada. Aga ühes asjas nõustun küll: evolutsioon ei käi nii kiirelt, inimesed arenesid liiga kiirelt.

aa seda ka, et ta mainib ainult egiptuse püramiide, euroopa ja aasia omadest ei räägi midagi.

edit: Suured Sõjad käisid ainult Maa pinnal ja atmosfääris?

Muudetud: 21-5-06 kell 17:36:40 FLT
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: chappi
intervjuu reptiloidiga.
Jah, miks peaks see vähem usutavam olema kui nt Urantia raamat. Või rohkem.
Vasta
#4
Kes see reptiloid on?
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: Magneto
Kes see reptiloid on?

Minu jaoks oli ta enne selle interviu lugemist mingi hullu fantaasia vili.

Igatahes see interviu on kahtlane, miks nad ennast meie eest varjavad? kui planeet neile kuulub, siis miks nad lasevad parasiitidel siin olla? Ja me ei näe neid sellepärast et nad on telepaatilise ja blokivad meil nende nägemise ära, kas lihtsamalt ei saa? Vb nad kasutavad hoopis oma maagilisi kepikesi ja võluvad ennast nähtamatuks?
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Magneto
Kes see reptiloid on?

Reptiloidid on minu andmetel kas kosmosetulnukad või teise dimensiooni olendid, kes muistsel ajal põgenesid maa alla, teistele planeetidele ja tähtedele või neljandasse ja viiendasse dimensiooni. Nad on umbes inimese kasvu (1,7-2 m), humanoidset tüüpi ning meenutavad välimuselt sisalikke. Veel on nad intuitiivsed või paranormaalsed olendid ja suudavad muuta kuju. Täpsemat teavet saad kui uurid eelnevaid teemasid või vaatad:

http://www.reptilianagenda.com/menu.shtml
Vasta
#7
[Pilt: dudereptilehover3fy.th.jpg] [Pilt: triloid0ro.th.jpg]

Reptiloid siis roomajast inim-deemon Source
Vasta
#8
Valik kaasaegseid reptiloide (suur pilt - 5 MB!)

Aga sama teema juurde juba tõsimeelsemalt: West of Eden by Harry Harrison. Kuigi fiction, on visioon päris haarav - kas kahel mõistusega aga nii erineval rassil oli/on/oleks kohta ühel planeedil?

Muudetud: 21-5-06 kell 19:09:52 Hallucigenia
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Valik kaasaegseid reptiloide (suur pilt - 5 MB!)

Aga sama teema juurde juba tõsimeelsemalt: West of Eden by Harry Harrison. Kuigi fiction, on visioon päris haarav - kas kahel mõistusega aga nii erineval rassil oli/on/oleks kohta ühel planeedil?

Muudetud: 21-5-06 kell 19:09:52 Hallucigenia

Need rohkem kabjaliste alla kuuluvad, kes sul seal pildilLaugh
Vasta
#10
See reptiloidide teema on küll tõesti paeluv kui vaid seda sogamist nii palju poleks. Kõige hullem on ju see kui mitu erinevat teemal sõnavõtjat väidavad , et räägivad sulatõtt, aga nende väited on vastuolulised.
Lugesin ka selle intervjuu reptiloidiga läbi. Pani mõtlema ja seoseid otsima. Varem olen väga palju reptiloididest lugenud David Icke raamatutest ja jällegi on mõlema väidete vahel palju vasturääkivusi. Lugesin just läbi USA-s asuva Dulce salajase allmaabaasi turvaülema intervjuu, kes annab palju vihjeid reptiloidide ja tulnukate (hallid) kohta ja tekkis 2 võimalust:
1. käsitletav intervjuu reptiloidiga on vähemalt pooltõde, sest mõlemas intervjuus leidub hämmastavaid ühiseid jooni (eeldus on, et mõlemate intervjuude autorid pole kunagi üksteise tööde peale sattunud)
2. mõlemate intervjuude autorid ei räägi tõtt kuna tundub nagu reptiloidi intervjuu autor oleks teema ja mõtted Dulce turvaülema intervjuust maha kopinud (hetkel ei tea ma küll kahjuks kumb neist on varasem)

Intervjuud salabaasi turvaülemaga saab lugeda siit: http://www.alienshift.com/id109.html

Üldiselt ei saa mõtlev inimene sellele intervjuule anda ei positiivset ega negatiivset hinnangut, sest absoluutset tõde ju ei teata. Vähemalt mina olen küll kõigile võimalustele kriitiliselt avatud!
Vasta
#11
Galaktilise Föderatsiooni klassifikatsiooni järgi on reptiloidid (Reptilians) üks meie universumi rassidest.

http://www.nibiruancouncil.com/html/gala...ation.html

Minu arusaamise järgi on tegemist mõtlevate sisalikega; nad on emotsioonideta intellektuaalid.
Nad ei ole "halvad" ega "head"; on lihtsalt sellised kui on.
Inimestel on lisaks intellektile ka emotsioonid ehk tunded.
Reptiloidid on ajalooliselt vanemad.

Reptiloididele ei ole vastuvõetav, et inimesed oma emotsionaalsuses kosmilisi ja planetaarseid sõdu peavad ning oma planeedid ära lõhuvad.
Reptiloidid on seisukohal, et inimesi on maailmakõiksises tarvis, kuid neid tuleb suunata ja ohjeldada, et nad nii hullusti planeete ei kahjustaks.
Inimesed on leidnud, et reptiloidide järelevalve võtab neilt vaba tahte kasutamise võimaluse ning on valmis pigem surema kui reptiloidide diktatuurile alistuma.
Mõlemal poolel on oma seisukohast täielik õigus.

Inimesed on siiani kõik kosmilised sõjad reptiloididega võitnud, kuid võidu hind on olnud liiga kõrge (palju hukkunud tähelaevu, purustatud planeedid, kuhu reptiloidid olid rajanud oma tugipunktid, näiteks Maldek meie päikesesüsteemis).

Ajaloolises perspektiivis ei ole reptiloididel võimalik inimesi võita, sest intellektuaalsed olendid on alati vähem motiveeritud kui need, kellel on lisaks intellektile ka emotsioonid.

Prearguseks ajaks on saavutatud tasakaal, sest reptiloidid hakkavad perspektiivitust konfliktist väsima.
Sisuliselt on tüli tekkinud arusaamade erinevusest; tegelik konflikt puudub.
Reptiloididel on olnud "suure venna" sündroom. See hakkab mööduma.
Ka inimkondade lapseiga hakkab mööduma.

Meie päikesesüsteemist on reptiloidid välja tõrjutud, kaasa arvatud 4D ja 5D. Siin on ülekaal Galaktilise Föderatsiooni tähelaevadel.
Meie planeedilt on ka "hallid" (endal emotsioonid välja klooninud inimrass) välja tõrjutud.

See on ainult väike märkus teema juurde ja ei pretendeeri ei põhjalikkusele ega absoluutsele tõele.
Igaüks võib siit ise edasi uurida.

Edasi võib igaüks järeldada, kuivõrd reptiloidil on meie planeedi asjade kohta tänapäeval midagi sõna võtta.
Mõni miljon aastat tagasi oli olukord muidugi teistsugune.
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Reptiloid siis roomajast inim-deemon Source

Kui sa oleksid vaevunud natuke teksti lugema, siis sa teaksid, et reptiloidid et näe sellised välja ja et nad ei ole deemonid ega kurjad olevused (indiviidid ei loe)
Vasta
#13
üks kahest paneb täiega pange. kas

1) kõnealuse "intervjuu" autor või intervjueeritav või
2) kõigi parahullude poolt jumaldatud davic icke.

kumb siis? otsustage ise. äkki mõlemad?
Vasta
#14
mingil määral ja mingis ulatuses panevad KÕIK pange. tõekillukesi tuleb ise otsida!
Vasta
#15
jajah, ma oletan, et tõekilluke peitub selles, et kõik asjaosalised on peast kergelt soojad.
Vasta
#16
lugesin intervjuu peaaegu täielikult läbi... mõnda ajaloo kohta ei viitsinud. ma ei suuda ka seisukohta võtta, sest kui ma midagi uut loen siis ma soovin seda uskuda, aga mõni kahtlus jääb senimaani kuni ma ühtegi reptiloidi oma silmaga näinud pole (ja ma loodan et ei näe ka, sest mingi halli täpilise tegelasega kohtudes viskaks otsekohe vedru välja). see intervjuu on vähemalt huvitav lugeda...

tõesti... peamine küsimus... miks nad omaette hoiavad? kui nad meid hävitada ei taha, siis miks nad lihtsalt rahulikult meie keskel ei ela? Ma saan aru küll et tänapäeval oleks neil võimatu välja ilmuda, aga kui nad oleks ütleme paarsada aastat tagasi välja tulnud? nad oleksid vabalt oma päikest saanud nautida ja me oleks kõik rahulikult koos edasi eksisteerinud.
ja veel... see mutt kirjeldas nende maailma sissepääse. et kui sa satud koopas mingisse veidrat tehnikat täis ruum siis jookse nii kiiresti kui jaksad. Et nad on juba sinu sealolekust teadlikud ja sul on suured jamad kaelas jne. Miks ta soovitas joosta? cmon kui inimesed nii algelised olendid on siis ma ei usu et ta lihtsalt joostes kõrgtasemeliste ajuhiiglaste eest vehkat teeb. Ja üldse: ta ei öelnud mis siis tehakse kui sul "suured jamad kaelas on". lihtsalt kustutatakse mälu ära? siis võiks ju vabalt edasi uurida kuni sind kinni püütakse :p ja kui tulebki välja et need pole sõbralikud reptiloidid vaid mingid kurjad tulnukad siis ära joosta poleks sa niikuinii jõudnud, vähemalt surma sai huvitavamaks teha...
Vasta
#17
Kõlab* pigem nagu monoloog inimese poolt, kes tahab endale teatud ideed tõpärasemaks muuta. Miks peaks üks end ülimalt varjav rass ühtäkki inervjuud tahtma anda ? Ja mil viisil nad küll kommunikeerusid... Aga... kõik on võimalik...
Vasta
#18
Reptiloidide konfliktist inimestega

http://www.nibiruancouncil.com//html/rep...ticle.html

Reptiloididel on pikaajaline konflikt inimestega.

Reptiloidide loomislegendi järgi on nendele antud õigus maailmakõiksuses käituda oma äranägemise järgi.
Nad loevad oma kohustuseks nendel planeetidel, mida nad on otsustanud koloniseerida, hävitada kõik varem seal elanud tsivilisatsioonid (hämmastavalt sarnane sellega, mida juudid piiblilegendi kohaselt lugesid end kohustatuks tegema"tõotatud maal").

Inimesed eelistavad nende poolt koloniseeritavatel planeetidel teised tsivilisatsioonid säilitada ja nendega rahumeelselt koos elada.

Reptiloidide ja inimeste konflikt algas Vega tähesüsteemis Lüüra tähtkujus (Reptilian/Human Conflict began in the Vega star system of the Lyran constellation).
Kõigepealt saabusid inimestega asustatud planeedlie reptiloidide teadlased ja maakuulajad. Nad ei käitunud otseselt agressiivselt ning andsid isegi inimestele edasi oma teadmisi, mistõttu tsivilisatsiooni areng kiirenes.

Kui saabus reptiloidide missiooni (inimeste hävitamise) aeg, oli sealne inimkond liiga tugev, et neid otseselt rünnata. Siis nakatasid reptiloidid sealse inimkonna rassismi ja teiste lahkmeelt tekitavate hävitavate sisendustega. Tulemuseks oli sisetülidest nõrgestatud tsivilisatsioon, mis oli reptiloididele kerge saak.

Meie planeedil on sündmused kulgenud suhteliselt analoogilist rada, kuid tulemus võib olla teine; seda juhul kui inimkond suudab terveneda rassismist ning muust lahkmeelest.

Teadmine on niivõrd raske koorem, et enamus inimesteks kehastunuid eelistab kosmilist ajalugu mitte mäletada.

Reptiloidid ei saa kosmiliselt võita oma ebatäiuslikkuse tõttu (emotsioonide puudumine), kuid võivad vallutada üksikuid planeete ja nende põlisasukad hävitada.
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Galaktilise Föderatsiooni klassifikatsiooni järgi on reptiloidid (Reptilians) üks meie universumi rassidest.

http://www.nibiruancouncil.com/html/gala...ation.html

Minu arusaamise järgi on tegemist mõtlevate sisalikega; nad on emotsioonideta intellektuaalid.
Nad ei ole "halvad" ega "head"; on lihtsalt sellised kui on.
Inimestel on lisaks intellektile ka emotsioonid ehk tunded.
Reptiloidid on ajalooliselt vanemad.

Reptiloididele ei ole vastuvõetav, et inimesed oma emotsionaalsuses kosmilisi ja planetaarseid sõdu peavad ning oma planeedid ära lõhuvad.
Reptiloidid on seisukohal, et inimesi on maailmakõiksises tarvis, kuid neid tuleb suunata ja ohjeldada, et nad nii hullusti planeete ei kahjustaks.
Inimesed on leidnud, et reptiloidide järelevalve võtab neilt vaba tahte kasutamise võimaluse ning on valmis pigem surema kui reptiloidide diktatuurile alistuma.
Mõlemal poolel on oma seisukohast täielik õigus.

Inimesed on siiani kõik kosmilised sõjad reptiloididega võitnud, kuid võidu hind on olnud liiga kõrge (palju hukkunud tähelaevu, purustatud planeedid, kuhu reptiloidid olid rajanud oma tugipunktid, näiteks Maldek meie päikesesüsteemis).

Ajaloolises perspektiivis ei ole reptiloididel võimalik inimesi võita, sest intellektuaalsed olendid on alati vähem motiveeritud kui need, kellel on lisaks intellektile ka emotsioonid.

Prearguseks ajaks on saavutatud tasakaal, sest reptiloidid hakkavad perspektiivitust konfliktist väsima.
Sisuliselt on tüli tekkinud arusaamade erinevusest; tegelik konflikt puudub.
Reptiloididel on olnud "suure venna" sündroom. See hakkab mööduma.
Ka inimkondade lapseiga hakkab mööduma.

Meie päikesesüsteemist on reptiloidid välja tõrjutud, kaasa arvatud 4D ja 5D. Siin on ülekaal Galaktilise Föderatsiooni tähelaevadel.
Meie planeedilt on ka "hallid" (endal emotsioonid välja klooninud inimrass) välja tõrjutud.

See on ainult väike märkus teema juurde ja ei pretendeeri ei põhjalikkusele ega absoluutsele tõele.
Igaüks võib siit ise edasi uurida.

Edasi võib igaüks järeldada, kuivõrd reptiloidil on meie planeedi asjade kohta tänapäeval midagi sõna võtta.
Mõni miljon aastat tagasi oli olukord muidugi teistsugune.


Kulla HadziOgloe võid saõeldakus su informatsioon pärit on.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: chappi
otsisin, ei leidnud olex varem postitatud.

et siis intervjuu reptiloidiga. Aastast 1999 ja 2000 (kaheosaline). Ingliskeelne ja suht pikk, sellepärast ei hakka ka tõlkima, kes aru saab see saab.

Ei tea, kui tõsi see olla võib, aga mulle pakkus suht huvi, sest suht palju on seoseid igasuguste teemadega, mis ka siit foorumist on läbi käind.

Muudetud: 21-5-06 kell 16:31:25 Hallucigenia

Kus süükemõiste nagu Reptiloid üldse pärineb? Ma mõtlen, et kui tulnukadsuhtlevad telepaatiliselt või mingiskriidikriganaga sarnanevas keeles siis...kuidas selline nimi nagu reptiloid?
Vasta
#21
See intervjuu reptiloidiga oli päris huvitav ja väga pikk tekst oli.
Kaldun arvama et tegemist ei olnud reaalse reptiloidiga vaid välja mõeldud ja hoolikalt asetatud jutuga.
Kuigi tahaks uskuda et see oli reptiloid.
Evolutsiooni koht tundus aga tõesti tõene.

Muudetud: 24-8-06 kell 00:40:25 Focus
Vasta
#22
Minu arust väga huvitav ja ma loodan ,et ''pahad'' tulnukad ei tule meie verd ja kude võtma ,et mingi ristand teha. Nende evolutsioon on kannatanud ja nad tahavad paremad välja näha ?Smile
Muide miks nad siis kari loomi tühjaks imevad??

Ja muide iidses india raamatus on mainitud 5000 a. tagasi toimunud sõjast jumalate vahel( raamat oli vist Marhabba või midagi sellist, see on kindlasti valesti kirjutatud)
Vasta
#23
Lacerta kirjeldas, seda kuidas, meie neid vahel inimestena näeme, enamasti st. sedasi, et nad manipuleerivad meie mõistusega. David Icke räägib DNA muutumisest. Üks neist valetab. Ma arvan, et Lacerta võib paljuski tõtt rääkida, aga teatud asju püüab saladuses hoida lihtsalt.
Vasta
#24
tõesti väga huvitav jutt
lugesin läbi aga ei saa ikak päris täpselt aru kes need reptiloidid on?
Vasta
#25
Reptiloidid on sisalikolendid, kes on võimelised võtma ka inimkuju, muutes oma DNA-d. Äärmistesse emotsionaalsetesse seisunditesse minnes võivad nad muutuda tahtmatult sisalikulaadseteks. Esimesena muutuvat silmad.
Elanud on nad maal väga pikka aega ilmselt ja ilmselt omavad ka ühendust maaväliste asukohtadega. Tundub, et nad tahavad maailma valitseda ja kõike kontrolli all hoida Maal. Nad asendavad kõrgetel kohtadel olevaid isikuid. Nt. presidendid, peaministrid jne. Oma inimkuju säilitamiseks olevat neil vaja ristuda sinisilmsete blondide inimestega ja juua nende verd vms. Sellest ei saa järeldada, et kõik reptiloidid on pahad, samamoodi nagu inimste puhul.
George Bush ja kuninganna Elisabeth olevat ka repitloidid, suuremat kasvu kui nad inimestena paistavad.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat