•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 60
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 6Hääli - 4.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Põliseestlaste liikumine ja selle vaimsus
#76
(22-02-2011, 19:19 )igaviklane Kirjutas: Väga hea idee VironShaman poolt. Kuid arvan, et organisatsiooni loomiseks tuleks õppust võtta targematelt isegi kui nad on vaenlased. Kuidas tegutsevad praegu kõige võimsamad organisatsioonid (nt. illuminaadid)? Tegutsevad varjatult läbi teiste organisatsioonide nagu kirikud, pangad, vabamüürlus. Liikmeks saavad vaid need kes on seda väärt. Samuti nende tööriistaks vabamüürlaseks ei saa niisama astuda. Miks on see vajalik? Selleks, et nendele vajalikku asja ajaksid õiged inimesed. Õiget pilti näevad vaid kõrgemal astmel olevad tegelased. Plussiks on see, et iga suvaline ei pääseks informatsioonile ligi ja nii on raskem organisatsiooni tegevust takistada vaenulikel elementidel. Sellepärast arvan samuti, et kõigepealt on tähtis sisu mille ümber siis vajalikul hetkel sobiv kest ehitada. Kui väline kest oma aja ära elab või on oma töö ära teinud luuakse uus. Näilistel liidritel pole tegelikult mingit võimu. Liidri eesmärk on meeldida inimestele ja neid suunata organisatsioonile vajalikus suunas. Vajadusel vahetatakse liider välja.
Mulle tundub, et edukas organisatsioon tegutseb just sellistel alustel.
Lihtne vastus - nende illuminaatide või kes iganes motivatsiooniks on ahnus, võim, iha teisi kontrollida jne.
Vasta
#77
(22-02-2011, 19:29 )Jõhvikas Kirjutas:
(22-02-2011, 19:19 )igaviklane Kirjutas: Väga hea idee VironShaman poolt. Kuid arvan, et organisatsiooni loomiseks tuleks õppust võtta targematelt isegi kui nad on vaenlased. Kuidas tegutsevad praegu kõige võimsamad organisatsioonid (nt. illuminaadid)? Tegutsevad varjatult läbi teiste organisatsioonide nagu kirikud, pangad, vabamüürlus. Liikmeks saavad vaid need kes on seda väärt. Samuti nende tööriistaks vabamüürlaseks ei saa niisama astuda. Miks on see vajalik? Selleks, et nendele vajalikku asja ajaksid õiged inimesed. Õiget pilti näevad vaid kõrgemal astmel olevad tegelased. Plussiks on see, et iga suvaline ei pääseks informatsioonile ligi ja nii on raskem organisatsiooni tegevust takistada vaenulikel elementidel. Sellepärast arvan samuti, et kõigepealt on tähtis sisu mille ümber siis vajalikul hetkel sobiv kest ehitada. Kui väline kest oma aja ära elab või on oma töö ära teinud luuakse uus. Näilistel liidritel pole tegelikult mingit võimu. Liidri eesmärk on meeldida inimestele ja neid suunata organisatsioonile vajalikus suunas. Vajadusel vahetatakse liider välja.
Mulle tundub, et edukas organisatsioon tegutseb just sellistel alustel.
Lihtne vastus - nende illuminaatide või kes iganes motivatsiooniks on ahnus, võim, iha teisi kontrollida jne.
Ega mingi eduka struktuuri loomine sind kurjaks või ahneks ei tee. Samas on nad end hästi kaitsnud ja saavad vabalt oma isekaid ideid ellu viia.
Vasta
#78
Päris tegija metsanotsu tundub olevat.
fotosilm.pri.ee/?s=17&j=122
Vasta
#79
Ei pea alati registreerima - võib asutada nn "seltsingu" mis ei vaja mingit registreerimist.
Vasta
#80
Kevad tulekul ja suvi ka. Esialgu piisaks sellestki, kui endale T-särk kirjaga EESTLANE selga tõmmata, ja kui selliseid särke on kasvõi sadakond, torkab see juba silma. Mina küll käiks Smile
Vasta
#81
Keegi pole keelanud särki selga panna iseseisvalt. Sõnad "ma käiks", "teeks" või "oleks kindlasti" on halvad sõnad. Alati võib hommikul särgi võtta ja selga panna. Sellega ei taha pahasti öelda, vaid vihjata võimalusele tegutseda ilma kellegi korralduseta.

Ma pakun, et loomiskuupäevaks 22.02.2011 saab siis.
Minu nõustumine oli seotud sellega, et nägin aknast valminud “uut teost” Lasnamäel. See paistab aknasse mulle täpselt ristiga. Probleem on asukohas, oleks see moodustis kuskil linna sees väikselt ei paneks tähele. Praegu on see nagu mikihiire maal kullakaevajate ajal kepi maasse löömine oma maa tähistamiseks.Aga selleni ma naasen.
Mõtlesin paar päeva mis mul on anda selle liikumise toetuseks peale lihtsa toetus avalduse. Olen ju ainult mingi 10 a tegelenud nn paraga seetõttu ehk veidi kohmakas edasine jutt.
Kuskil 2005 mõeldes tuleviku plaane jõudsin kõikide liinide osas ummikusse. Minu jaoks oli see uskumatu, et ükski ei toiminud. Järgnesid uskumatud sündmused minu jaoks. Probleem seisnes selles, et aja kulg hakkas kiirenema, siis peatus kuskil 2008 ja nagu mulle tundus siis kiirenedes tagurpidi. Siis oligi mõte, et ajalugu pöördub ka tagurpidi- minevik tuli materiaalsena tagasi ja ka sündmustena. See on nagu sahk mis lükkab ja kui eest ei saa või korraldatud umber piisavalt kiiresti, siis kukub antud objekt kokku – viide pankadele, inimsuhetele jne. Ma ei kavatse kellegagi hakata vaidlema aja termini üle, ma olen reaalteadusi õppind rohkem kui piisavalt ja see mõiste on minugi jaoks raskelt seeditav. Sellest olen aru saanud et lineaarne aeg on olemas ainult meie jaoks maal- nagu on öeldud et aja selline seadistus maal on maa elu korras hoidmiseks. Kui kõik on tsükliline ja graafikul lainelisena paistab, käitub aeg samamoodi.
Sattusin hiljuti lingile http://www.freezone.org/mc/e_conv04.htm Orioni tehnoloogiatest, kus oli kirjas et keegi maapeal ei “näe” üle 2012 aasta, nagu sein oleks ees mis kehtib ka minu puhul. Kummaline muidugi.
Mis mind mõtlema paneb- kui astronoomid tänapäeval küsivad täpset sünnikuupäeva siis mis see tegelikult on?Arvestades liigaastat. Siis mis ajaga nad arvestavad. Samas ennustatakse pikalt ette mis on ka loogiline, tähtede asetus ju ei muutu meie jaoks. Kahjuks ei tunne ühtegi astroloogi.
Täna aega kõrvalt vaadates sain mina aru, et meie kohalik Eesti aeg liigub sinna kus meie juured on. Ehk et me jõuame sinna aega tagurpidi ajas liikudes( korjates oma tükikesi kokku Castaneda moodi) kus me alguse saime. Meil on justkui eelõigus oma elukohale kuna lõime oma “maavalduse kepi” ennem maasse kui tänased. Ehk selline omadel juurtel põhinev ühinemine on väga vajalik. Ja ma ei saa aru mille otsimisest ja identideedist räägitakse, meil on piisavalt ajalugu.
Minumeelest metskuldi pea sobib, kui saaks ringiga risti kuidagi kuhugi aga ma pole sümbolites eriti tugev. Oma väe oma “sõpradega” annan küll kui see püsib nn Muinas –Eesti juurtel.

Milleks on vaja kellegi salastusel põhinevat süsteemi- olemasolevaga võib ju liituda ja dubleerida pole vaja. Pealegi on sisu täiesti erinev.
Vasta
#82
Kuni jätkub Castaneda-usk, suur teater, mis on meile ette söödetud, pole kõigel sellel mõtet ...
Vasta
#83
(23-02-2011, 09:04 )villu Kirjutas: Kuni jätkub Castaneda-usk, suur teater, mis on meile ette söödetud, pole kõigel sellel mõtet ...

Ok, aga mis ei ole meile ette söödetud ja mis ei ole teater? Tahaks ka teada. Oskad vastata?
Vasta
#84
Villu, sinu rahustamiseks pole ka see maailmapilt, mida Castaneda kirjeldab, ühe jumala kummardamine. Tal on ilusasti paigas hingestatud loodus oma nelja stiihia vaimude ja jumalatega siinpool Kotka silma ehk ümbersündide ratast.
Räägime hingestatud loodusest ja polüteismist erinevalt meid ahistavatest ainujumala järgijate usunditest.
Kui sul on mingi paljudele arusaadav maailmakirjeldus lase tulla, paneme ka selle üles rahvale lugemiseks arusaamiseks.
Vasta
#85
VironShaman... ja mis moel on PÕLISEESTLASTE usundilugu seletatav läbi Peruu šamaani maailmanägemuse? Castaneda šamanismil on meie maailmapildi kirjeldamisel sama palju rolli, kui moslemite islamil...
Vasta
#86
Maailmapildi kirjeldamise võib väga hästi täitsa lahtiseks jätta. Peamine on see, et loodust austatakse. Kas keegi teeb seda castaneedaluse vormis, keegi teeb seda maausuliste vormis, minu poolest olgu või budistid - sellele ei peaks praegu tähelepanu pöörama. Ja igasugune aktiivne usupropaganda mistahes usu jaoks peab ära jääma. Ainult vaikne maausu soosimine, aga mitte aktiivse propaganda vormis. Ja las see maauusk olla ka igaühe jaoks just sellina nagu ta selle omale üles ehitanud on, kui on.
Tsitaat:mis moel on PÕLISEESTLASTE usundilugu seletatav läbi Peruu šamaani maailmanägemuse?
Loodusrahvaste maailmapilt on paljuski sarnane.
Vasta
#87
No igasuguse usu aluseks on siiski see keel, läbi mille seda usku seletatakse. Samahästi võiksin ma öelda, et kuna kristlased kummardavad maskeerunud kõrbedeemonit ja noh, kõrb kah loodusega seotud, siis on kristlased kah looduse austajad ja seega põliseestlased?

Praegu pole arutlusel see, kas keegi austab loodust või mitte, arutlusel on põliseestlaste liikumine. Ja fakt on, et põliseestlastel ei ole mitte mingit ühist Castaneda õpetustega.
Vasta
#88
Igaks juhuks väike selgitus Celticu porisemisele. Indiaanlaste maailmapilt pole sugugi nii erikummaline et teda selgitustes ei võiks kasutada, teine jutt on Castaneda tensegrityga, mis on juba otseselt punakaslilla Hiina järgi draakonite, rottide ja ahvide jõud.
Sama jõud mida kasutasid KGB paramilitaarsed grupid kohtadel kommunistide vaoshoidmisks.
Aga siis peaks Celtic hästi tundma ka vana mõisate Saksa Katoliiklike suguvõsade ja hilisemate vene õigeusku läinud ametnike maagiliste liinide jõudu mis nagu Hispaania Katoliikluski Ladina Ameerikas tekitas nn Uusi nägijaid ja püüab tänaseni mõisates ja nende ligikonnas elajaid siin eestis. Ka see on üks osa mõisnike maagiast, mis põliseestlasi sajandite vältel kiusas ja kasutas.
Nii et on selle CC maagiaga põliseetlastel ühist siinsamas kohapeal oli kui palju.
Mida me kõik teadlikult või mitteteadlikult sisaldame, üks lihtne näide Nõukaaja lõpus hakkas levima siin Ürgkirik ja tema jutlustajad, peeti Maaema messe ja otsiti juuri.
Lõpuks tuli välja, et selle maaema nimi on Maria ja ürgkirikust pistis oma nina välja vana hea õigeusk, meil terve Saaremaa seda täis ja Pärnumaa, rääkimata Setu ja Võrumaast.
Mis on neil aladel põliseestlastega lahti, on nad eestlased või eestikeelsed võõrausulised.
Kuhu need panna kui räägime põliseestlastest.
Kogu meie usundite ja ajalooliste jõudude pundar on palju keerulisem ja paraku ka hellem inimloomuse tasandil kui tahta mingi kitsa oma psüühilise sinise maailma õpetust järgiva sekti tasandilt kõike arvustada.
Käisime suvel nii Lammasmäel kui Pärnu Pulli asulas hingedega rääkimas.
Mõlemal pool kummardati ühe jumalana veevaimu. Aga see on ka kristluse alus. Erinevalt vee ja õhureptiilidest ehk kahepaiksetest tulnukatest Orioni impeeriumist.
Võiks taastada Hiite õpetuse aga täna on neil enamikel omanikud ja vaimud teenivad omanikke. Harjumaal on üks äärmiselt huvitav eelkristlik maagiline võrgustik mida kasutasid suhtlemisel kohalikud teadmamehed. Kõike seda on võimalik taastada kuid sel on mõtet ainult siis kui riik ei erasta kõike valdade maid eraomandisse rahaspekulantidele ja välismaistele valdavalt kristlastele või muhameedlastele. See on üks liikumise eesmärke, jätta kogukonnamaad erastamata või taasriigistada elulaadikülade loomiseks nagu ÜRO inimõigustes kirjas kohaliku elulaadi säilitamise kohustus põliselanikele.
Vasta
#89
Vat see jutt on täiesti õige.
Müüakse välismaalastele lausa meie eelkristlikku maagilisse võrgustikku kuuluvaid talumaid ja põliseestlane ise läheb linna või välismaale elama ja keda või mida me siis taastame või mis liikumist loome kui pole enam ei inimesi ega meile kuuluvaid maid?
Vasta
#90
Selle eelkristlike alade kaardistamisega on üks probleem, mis on kord juba ennast ajaloos esitanud.
Nimelt loodi "maausuliste" (+Taarausuliste) grupp, kuhu kaasati nägijad ja kaardistati väga paljud hiied, allikad jne. Peale kaardistamist müüdi need kohad mahad Eesti Kirkute Liidule, kes ostsid selle riigilt võilevahinna eest ära. Paari aasta jooksul ehitati sinna peale kas kristlikud obeliskid või müüdi edasi.
Ka praeguses aksioonis on natukene mädamuna (otseses mõttes) lõhna..., seega tuleks olla ettevaatlik nende kaardistamistega.
Vasta
#91
Ilo seepärast ei räägigi ma sellest võrgustikust lähemalt ega hakkagi avalikult rääkima.
Vasta
#92
Sa issanda püss! Ehk maakeeli - Taara avita!
Aga ma pean ütlema, et eks iga maainimene tunneb ise ju ära, kas ta talu on maagilises võrgustikus või ei ole mitte. Seal kasvavad nimelt suuremad puud ja kividel on maagilised omadused. Ja kui inimene on põlvest põlve samas paigas elanud, siis on tal esivanematelt pärandatud teadmised iga tervistava allika ja muu kohta.
Aga niisuguseid kaarte levitada muidugi ei tohi, sest siis pannakse nendele kohtadele kohe käpp peale.
To kasutaja rumal:
Väga õiged mõtisklused sul! Näiteks see, et kohalik Eesti aeg liigub sinna, kus meie juured on. Me liigumegi juba pikka aega ajas tagurpidi.
Vasta
#93
Njaa nagu näha on selle rahvuslusega siin Eestis kehvad lood,eestvedajateks endiste kaasvõitlejate andmeil egomaniakid,karjeristid,skisoidsed tüübid,toimivad osad koosnevad kristlikest zombidest ja miski ei edene.Täna võis netist leida ühe EIP-i liikme avalduse,et Eestis polegi palju lapsi vaja,kvaliteet ei seisa selles,nagu globalisti avaldus juba.Kunagi kuningriiklased siseringis arutasid,et eestlased peaks sortimenti jagama ja osad steriliseerima.Bleh
Ka praeguse ürituse eestvedaja kirjutab,et Saaremaa ja Lõuna-Eesti polekski nagu õigete eestlastega asustatud,no mida veel?Palju neid õigeid eestlasi siis teie arust on ja kus nad pesitsevad või on see salastatud?Smile
Vasta
#94
Vesilik, loe tekst tähelepanelikumalt läbi, meil on 700 aastat valitsenud sundristiusustamine, kõikide põliseestlaste esivanemad on olnud vägivaldselt ristitud ja kiriku liikmed. Alles esimese vabariigi tekkimisega algas ka oma juurte otsimine ja tekkis uusuusndina Taarausk.
Arutluse mõte on selles, et eestlased ongi jagunenud eri uskudesse, Balkanil on sama rahvas, sama keel ja usunditena õigeusk, islam ja katoliiklus sama keelt kõneleva rahva ajanud sellisesse vennatapusõtta, et annab otsida. Nüüd on küsimus mujal, kas need õigeusklikud keda esindab keskerakond peavad veel ka paganate pundis esindatud olema või tehakse nendega koostööd nendes aktsioonides kus nende endi elukohad ohus.
Või on nende õigeusklike lapsed juba head paganad ja kuuluvad ilma mingi jututa paganlike põliseestlaste hulka erinevalt nende vanematest ristitud põliseetlastest.
Juutidel on iga paganlik juut oma aga ainult ristiusku pööratud juut peab maa pealt kaduma nagu islamiski. Koht ja aeg arutamiseks, millist hingestatud elu me tahame.
Vasta
#95
(23-02-2011, 15:41 )VironShaman Kirjutas: Arutluse mõte on selles, et eestlased ongi jagunenud eri uskudesse, Balkanil on sama rahvas, sama keel ja usunditena õigeusk, islam ja katoliiklus sama keelt kõneleva rahva ajanud sellisesse vennatapusõtta, et annab otsida. Nüüd on küsimus mujal, kas need õigeusklikud keda esindab keskerakond peavad veel ka paganate pundis esindatud olema või tehakse nendega koostööd nendes aktsioonides kus nende endi elukohad ohus.
Pole kunagi ristitud olnud ja pole olnud ka minu vanemad,suguvõsa niikaua kui tean on olnud eestlased.
Kuid sinu jaotus jaotab siis Eesti mitmeks tsooniks vaesemad Lõuna regioonid ja Saaremaa,kus on tõesti tõenäoliselt suurem keskerakonna valijaskond,mina seostaks seda pigem vaesusega kui õigeusuga.Võrumaal minuteada küll õigeusklike protsent kuigi kõrge pole.
Ikkagi jätsid vastamata,mis regioonides siis need õiged paganlikud ja poliitiliselt korrektsete vaadetega eestlased elutsevad?

Vasta
#96
Huvitav, kui keskerakond on õigeusklik, siis mis reformierakond on? Ja kus õige põliseestlane võib olla nt. keskerakonna ja/või reformi liige, või ei. Palju mõjutab?

Vasta
#97
(23-02-2011, 17:53 )Ilo Kirjutas: Huvitav, kui keskerakond on õigeusklik, siis mis reformierakond on? Ja kus õige põliseestlane võib olla nt. keskerakonna ja/või reformi liige, või ei. Palju mõjutab?
Tõesti asjalik küsmus,või asi lihtsalt selles,et mõne meelest siin Mannerheimi stiilis etniline puhastus tegematta http://www.youtube.com/watch?v=LM5aITVV9B0 ,kuigi ka Soome praegu sots.-demokraatlik,igaljuhul Soome parempoolsed parteid sammude võrra Eesti vasakoolsetsetest paremal nagu üks praegune ka parempoolsete salasoosik Eestis öelnud.Mannerheimist veel üks asjalik link:Nukufilm, mis pani kihama kogu Soome. http://www.postimees.ee/230408/esileht/k...kogu-soome

Vasta
#98
Kas hakkame tasapisi jõudma juba liberaalideni, üleilmastumise eestvõitlejateni. Vormiliselt siis reform klassikalised liberaalid ja keskerakond sotsiaalliberaalid. Kumbki neist ei väida et eestlasel peab põlisrahvana oma maal olema mingeid eriõigusi turujõudude vastu. Keskist juba oli jutt Reform siis protestantlik nagu Isamaagi just nende kaplanid hoiavad jõustruktuurides vaimset korda nagu NATOle kohane.
Isamaa-kristlikud demokraadid täna ülevõetuna vabamüürlaste loozhide ehk Respublika poolt siis Euroopa mõistes parempoolsed kuigi Laar on suurim rootsi oligarhide käealune ja kibeleb haldusreformi tegema mille tulemusel Põhja Eesti valdavalt veel eestikeelseid valdu on venelastel palju lihtsam üle võtta ja keskerakonna jumalariiki ehitama panna.
Sotsid on peale NATO militaari Mikseri võimu ülevõtmist eht multikulti värviliste ja vähemuiste revolutsiooni kohalikud esindajad.
Raharohelised uue puhta looduse saastemaksude, puhta õhu ja puhta vee erimaksu kehtestajate ja uue, järgmise kvootide müügil põhineva üleilmse majandusmulli puhujad.
Rahvaliit lõpuks mõistuse pähe võtnud ja tegeleb ühistute ja ühistupangandusega maal aga hilja.
Aga põliseestlased kõlbavad ju kõikidesse nendesse kristlikke Euroopa ühisväärtusi arendavatesse parteidesse oma asja ajama. Öelge palju on neis parteides tõsimeelsete kristlaste protsent eestlaste hulgas? Viiendik?
Ülejäänud koogutavad kohustuslikus korras riigipühadel kirikus.
Mis soomesse puutub siis seal on riigikirik ja kirikumaks võetakse nii nagu ametiühingumakski otse palgast.
Ja ometi tekkisid põlissoomlased. Kelle poolt ja kelle vastu siis nemad on?
Vasta
#99
Kõik teemad tuleb asjalikes asjades ilma valehäbita lahti rääkida,mis on alustatud mingi jahumisega kaugele ei jõua.Ikka on vastamatta,mis teema selle Eesti Põhjaks,Lõunaks ja Lääneks jagamisega on ja kust see maailmavaateline ja poliitiline piir peaks jooksma?
Vasta
Eks vastandumine ikka mööda usundilisi piire jookseb, kui tahad täpselt teada kui palju kedagi kusagil on, uuri Kirikute Nõukogult, vastuolusid võib kristluses igast kirjareast leida aga see ei ole ju põliseestluse teema, kristlus pole islam ja temast võib igal ajal loobuda, niiet räägime parem neist kes seda viirust pole oma mõistusesse saand või on endast viirusetõrjega välja kupatand ja kelle iga tegu ei juhi tsitaat piiblist.
Mul omal on ema olnud tõsikiristlane ja tean omast kogemusest kui ahtake ja tige võib olla jumalasõna inimsuhete käsutajana, loe lohutuseks Tammsaarest Andrese ja piibli võitlust.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 60
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Katarid-aaria rassist pärinevad Graali ja selle juurde kuulu ayyu 7 10,277 15-08-2017, 12:25
Viimane postitus: Müstik
  Tõsine soovitus selle teema lugejale! Ka see voodoo värk või Celtic 27 12,358 01-01-2008, 21:55
Viimane postitus: Raul

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat