•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 60
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 6Hääli - 4.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Põliseestlaste liikumine ja selle vaimsus
#26
Tänapäevases ühiskonnas on igasuguse tegutsemise aluseks seadused,mida ka oma tegevuses ja eesmärkide saavutamisel kasutavad väga edukalt müürlased,näitena võtame või Codec Alimentariuse,mis alguses polegi ehk nii ahistav,kuid millele hiljem nagu ka paljudele teistele taolistele globalistide vaimusünnitistele,hakatakse lisama täiendusi ja reglemente,mis saavutavad oma lõpliku eesmärgi.
Kohaliku põlisrahva puhul olekski esmatähtis anda liikumisele seaduslik vorm ja poliitiline sisu,sellega võivad kaasneda muidugi maagilised toimingud,kuid kui ainult nendega piirduda,siis sõidavad suuremad globalistlikud liikumised asjast peagi teerulliga üle.
Haldusvormina põlisrahvaste liikumist paremini juhtima ja kordineerima sobiks,minu meelest mingi vanematekogu taoline moodustis,kus olulisemad küsimused otsustataks hääletusel.
Igaljuhul senikaua,kui on seaduslikke võimalusi oma õiguste kaitseks tuleks neid ärakasutada,selleks võib võimalusi leida Ü.R.O. põlisrahvaste deklaratsioonist:
http://web-static.vm.ee/static/failid/29...on_EST.pdf

Artikkel3 Põlisrahvastel on õigus enesemääramisele. Sellest õigusest tulenevalt määravad nad
vabalt oma poliitilise staatuse ja suunavad vabalt oma majanduslikku, sotsiaalset ja
kultuurilist arengut.
Artikkel 4
Kasutades oma õigust enesemääramisele on põlisrahvastel õigus autonoomiale või
omavalitsusele nende sise- ja kohalike asjade ning autonoomsete funktsioonide
finantseerimise viiside ja vahendite osas.
Põlisrahvastel on õigus säilitada ja tugevdada oma autonoomseid poliitilisi,
õiguslikke, majanduslikke, sotsiaalseid ja kultuurilisi asutusi, samas säilitades oma õiguse
osaleda täielikult, kui nad seda soovivad, riigi poliitilises, majanduslikus, sotsiaalses ja
kultuurilises elus.
Artikkel 8
1. Põlisrahvastel ja nende liikmetel on õigus mitte olla sunnitud assimilatsiooni
või nende kultuuri hävitamise objektiks.
2. Riigid sätestavad tõhusad kaitsemehhanismid, et tõkestada ja heastada:
(b) mistahes tegevust, mille eesmärgiks või tulemuseks on põlisrahvaste maade,
territooriumide või varade sundvõõrandamine;
© mistahes kujul sunnitud rahva ümberpaigutamist, mille eesmärgiks või
tulemuseks on nende mistahes õiguste rikkumine või õõnestamine;
Artikkel 11
1. Põlisrahvastel on õigus teostada ja taaselustada oma kultuuri traditsioone ja
kombeid. See sisaldab õigust säilitada, kaitsta ja arendada nende kultuuri mineviku,
oleviku ja tuleviku väljendusi, nagu näiteks arheoloogilisi ja ajaloolisi asupaiku, artefakte,
kujundeid, tseremooniaid, tehnoloogiaid ning visuaalseid ja etenduskunste ning kirjandust
Artikkel 12
1. Põlisrahvastel on õigus kuulutada, teostada, arendada ja õpetada oma vaimseid ja
religioosseid traditsioone, kombeid ja tseremooniaid; neil on õigus säilitada, kaitsta ja
omada privaatselt ligipääsu oma religioossetele ja kultuurilistele paikadele; neil on õigus
kasutada ja hallata oma tseremoniaalseid esemeid; ja neil on õigus repatrieerida oma
maiseid jäänuseid.
2. Riigid võtavad tõhusaid meetmeid tagamaks selle õiguse kaitset, samuti
tagamaks, et põlisrahvad saavad aru ja neist saadakse aru poliitilistes, õigus- ja
haldusmenetlustes, vajadusel võimaldades tõlget või muid kohaseid meetmeid.
2. Riigid võtavad kasutusele tõhusaid meetmeid tagamaks, et riigi meedia
peegeldab kohaselt põlisrahva kultuurilist mitmekesisust. Kahjustamata täieliku
sõnavabaduse tagamist peaksid riigid julgustama eraomandis olevaid meediakanaleid
küllaldaselt peegeldama põlisrahvaste kultuurilist mitmekesisust.
Artikkel 20
1. Põlisrahvastel on õigus hallata ja arendada oma poliitilisi, majanduslikke ja
sotsiaalseid süsteeme või asutusi, et tagada turvaliselt oma elatusvahenditest elatumine ja
areng ning tegutseda vabalt kõigis oma traditsioonilistes ja muudes majandustegevustes.
2. Põlisrahvastel, kellelt on võetud ära oma elatusallikas ja areng, on õigus
õigustatud ja ausale heastamisele.

Vasta
#27
Hakkab juba vaikselt õigele lainele minema, muide rahvast hullutada ja seda välja öelda mida nooremad ei tohi, võin ka mina, sest enam ei pea kartma töötust tänu pensionile.
Siin peavadki rollid nii jaotatud olema, et ise alles jääda ja mitte lasta ennast mutta tampida mida uskuge mind kogu see parteide konglomeraat mis mängib sama näidendi erinevaid rolle, aga tegutseb ühe idee nimel, on kibekähku valimis igale võimalikule valele liidrile organiseerima või püüdma teda üles osta.
Aga alustama peaks vist kodulehest ja nendest mängureeglitest millega kavatsetakse mängida, need peavad kõigile arusaadavalt üles olema riputatud täiesti ilmalikud põhimõtted oma arusaamadest poliitikast, riigijuhtimisesest ja omandist.
Mis seal allhoovutes liigub, on teine asi, esmane on praktiline töö mida tahame ja mida olema nõus selleks tegema, tuleb ju omale samuti kõikidesse võimuparteidesse toetajaliikmed saada, just neid tegelasi on vaja kes osutuvad valituks.
Ja sommidega võiks tõsist koostööd teha, pole nad sugugi rumalad, võib olla ainsad, keda ei juhi vähemalt otseselt keskvoolu poliitikud.
Ei ole mõtet pessimismiks, mõelge võtmes teeme ära. Kui midagi viltu siis saab korrigeerida, pole ju tegu parteiga kes iga hinna eest peab võimule saama ja siis hammastega võimust kinni hoiab, hajus, aga oma huvite eest väljas rahvahulk teeb rohkem ära kui õige hetkel vajalik idee pähe panna.
Vasta
#28
Võiks ütelda, et senini on enamus liikumisi läinud "põhja" tänu sellele, et liider pole olnud
adekvaatne või lausa agent. Saades liidriks hakatakse omale JÄRGIJAID mitte aga INIMESI.
Liikumine ilma liidrita - veel parem LIIDRITEGA - on määratud hukkumisele. Seega esmane
liider peab omale koolitame juurde LIIDREID mitte aga järgijaid. Ühe kadumisel teised siis
kompenseerivad. Kui aga järgijad kas jooksevad laiali või muutuvad teise karjuse orjadeks.

Teine asi mida olen tähele pannud on see, et alati hakkab EGOde võitlus. Olen ise osaline
ühes seltskonnas kes ka üritab rahvuslikku joont ajada, kuid seal on mitu inimest kes siis
panevad oma ego ülimaks saamata aru, et võitlus ei käi mitte selle ümber kelle idee on
parem-ilusam-ümmargusem või EESTI RAHVA säilimise eest. Ühes teises seltskonnas mille
tegemistest ka üritasin osa võtta on aga muutnud sisuliselt ühe perekonna projektiks püsida
võimu juures ja sinna "sisemisse" ringi sisse pääseda kuigi tundub, et nende vereliin on
siiski päris tugev. Paari liikumist/gruppi olen jälginud eemalt ja ka seal on samad probleemid.
Juhi (mitte liidri) ja oma ego kultus, lambameelsus ehk mõttelaiskus ning krooniline materialism.

Kolmas ja minu meelest kõige hullem on nii nimetatud "tunnelnägemine" - täiega ignoreeritakse
esoteerilist teemat. Olen siiski suutnud mõnedele selgeks teha, et need kes on rahvuste vastu
kasutavad esoteerilisi tööriistu (ehk siis see millest siin nii palju juttu on olnud - energiad jne)
seega peame meie ennast selle teemaga kurssi viima sest meil puudub igasugunegi võimalus
ennast edasi viia kui me ei ole kursis oma vastase strateegia, taktika ja religiooniga.
Kuigi teatud kohtades olen ma siiski teatud edusamme näinud. Veel üheks suureks probleemiks
on see, et väga vähe kohtutakse silmast silma. Net on meie abiliseks võimsaks, kuid EI asenda
silmast silma suhtlemist. Nii mõnigi algselt toredalt alanud liikumine on mandunud lihtsalt vaikseks
neti-nurgaks kus samu asju järatakse päevast päeva ja aastast aastasse.

Selleks korraks kokkuvõtteks - meil on vaja kas autorit (või autorite kollektiivi) kes suudaksid kirja
panna Eesti Keelse ja Eesti Meelse raamatu nagu seda tegi Aadu. Mis saaks meie oma "piibliks" mida
lugedes saab keskmine ugri-mugri aru milles on küsimus ja millist ideed meil kanda vaja.
Materiaalse ühiskonna ego-kultus on paljudest meist teinud ärapanija keda raske äratada.
JÕUGA kirja pandud sõnad võivad meid veel ehk äratada enne kui me siin hääbume.
Vasta
#29
Liider on alati olnud ja jääb veel pikaks ajaks. Liider ei ole mingi türann ja kaabakas, nagu siin paljud kohe arvavad. Liider on inimene, kes on teamistega, keda usaldatakse ja kes on läbirääkimistel mingi kogukonna esindaja. Liider ei saa olla suvaline inimene, tal peavad olema teatud anded.
Isegi loodusrahvastel läbi aegade on olnud omad liidrid. Võime liidreid kuidas iganes nimetada, aga nad peavad olema.
Lisaksin juurde, et asi võib ka mitmuses olla.

Aga lihtsalt oponeerimisele võiks ilma liidrita asjasse uskujad siia ka oma nägemuse panna, et kuidas siis see asi välja näeb.

P.S. Need Stalinid ja teised psühhopaadist liidrid on siiski ise omale selle tiitli võtnud, ärgem ajagem mõisteid segamini. Ka ruunimärgid ja svastika ei ole halvad, hoolimata sellest, et neid kui kurjuse sümboleid meile presenteeritakse. Veelkord rõhutan, et vaadake loodusrahvaid.
Vasta
#30
Liider liidriks,mõnel on lihtsalt vajadus domineerida ja alluvatelt jõudu,energiat ammutada,selleks on tõesti spetsiaalsed geenid olemas.Minu pärast võiks kogu edukalt toimiv süsteem olla holograafiline nagu väidetavalt tulnukail Laugh.
Samas kui võtta ajalooliselt siis ka muistsetel eestlastel otsustas asju vanematekogu.Annunakidel oli oma peajumal,aga tähtsad asjad otsustati jumalate nõukogus,nii on olnud ka vanadel kuningatel,kellel oma nõukogud,enne absoluutse monarhia kehtestamist.
Kui kohalik põlisrahvas ei ole suuteline omavahel milleski kokkuleppele jõudma,näitab see rahvusegregori nõrkust ja sisemist rumalust,mis ei ole eriti jätkusuutlikud omadused.
Vasta
#31
Vesilik saab asjadest veidi valesti aru - meie kohalik rahvusegregor on üks jätkusuutlikumaid maailmas.
Vasta
#32
(19-02-2011, 15:45 )Celtic Kirjutas: Vesilik saab asjadest veidi valesti aru - meie kohalik rahvusegregor on üks jätkusuutlikumaid maailmas.

Kuigi servast kahtlen siis siin pikalt vaidlema ei hakka detailide üle.
Kuid esitaks küsimuse - mida teha, et selline arusaam jõuaks TEADLIKULT meile enamusele pärale?
Arvan, et see kui mõned loevad asja sinu moodi (tugev egregor) siis enamusel on selle adumisega raskusi. Kuid sellega millest arusaamisega on raskusi on keeruline liituda, et teha asi tugevamaks. Hetkel on minu meelest just tugevam mitte-eesti (ei arva, et "vene" domineeriks aga see on teine teema) "teema" mis genereerib rullnoklust, ärapanemist ja muid "teadusliku materialismi" ilminguid. Kuidas neid välja juurida - sinu ettepanekud?
Vasta
#33
Exu, kriitilisel hetkel on rullnokk jne minetanud kogu endise olemuse ja on igati arvestatav positiivne jõud. Viimane taoline näide just Egiptusest. Nii on tegelikult igal pool.
Vasta
#34
Hmm - me saame vist erinevalt aru mõistest "rullnokk" - seal (nende õnneks) ei ole veel rullnokkasi väga palju.
Vasta
#35
Jõhvikas, sa räägid juhi ootamisest ja kriitilise hetke saabumisest. Ehk oled nõnda tore inimene ja ütled millal see kohale tuleb, ma panen ennast ka siis valmis. Mis mõttega ma mõtlen ja tegutsen iseseisvalt kui suur päästja on kohe-kohe tulemas.
Vasta
#36
(19-02-2011, 16:50 )Ilo Kirjutas: Jõhvikas, sa räägid juhi ootamisest ja kriitilise hetke saabumisest. Ehk olen nõnda tore inimene ja ütled millal see kohale tuleb, ma panen ennast ka siis paika. Mis mõttega ma mõtlen ja tegutsen iseseisvalt kui suur päästja on kohe-kohe tulemas.
Kas see juhi ootamine on natuke selline nagu Kalevipoja kojujõudmise või messia tuleku ootamine?
Vasta
#37
Ärge nii vara veel kaklema hakake!wink Arutaks asja rahulikult. Praegune Eesti on veidi teistsugune, kui 30-ndate aastate Saksamaa. Ühe liidri teoorias on hetkel see nõrk koht, et rahvas on väga pettunud igasugustes juhtides ja inimesed suhtuvad algusest peale eelarvamusega. Ei usuta enam eriti kellegi ilusaid sõnu. Ja miks peakski? Hetkel tundub, et inimesed on nagu segaduses. Kõik erakondlikud liikumised on ennast kompromiteerinud. Just olekski nagu õige aeg silmi avada ja näha elu veidi teise pilguga ja otsida muid võimalusi elamiseks peale mammona teenimise.
Lisaks veel niipalju, et praeguste põliseestlaste teadmised Eestist pärinevad valdavalt ajalooõpikutest. Inimesed, kes sellel maal elavad, teavad temast väga vähe, kaasa arvatud mina ise.
Vasta
#38
(19-02-2011, 14:14 )excubitoris Kirjutas: Seega esmane
liider peab omale koolitame juurde LIIDREID mitte aga järgijaid. Ühe kadumisel teised siis
kompenseerivad.

Nõustun täielikult selle osaga. Üks inimene ütles mulle kunagi, et juht peab oskama oma meeskonna nii hästi tööle panna, et kui juhti ennast pole, siis saavad inimesed täpselt sama hästi oma tööga hakkama. Mõte jääb vist samaks. Juhte koolitades küsiti ka, et ega inimesed, kes seal õpivad, arva ometi, et nad kedagi juhtima hakka üksnes sellepärast, et kellegi ülemus olla.. see kõik on ikka nende inimeste hüvanguks, kelle heaks me töötame.
Vasta
#39
Mina neid liidreid ja suuri juhte eriti ei usalda,elu ja "äri" on näidanud,et taolise liidri taga on tavaliselt mingi oma varjatud huvigrupp,mis asjaosalise kaudu oma eesmärke teostab.Aga eks see ole läbi ajaloo nii olnud,ükski kuningas pole iseenesest troonile tõusnud,vanasti vähemalt keskajal mingi sajandini olnud kuningatel ravivõimed,mille eest rahvas neid armastanud,veel on öeldud,et kuningas on maaga üks.Kui siin just keegi Eesti kunni tiitlile pretendeerib siis peaks ju asjakohased katsed korraldama.Smile
Vasta
#40
http://www.maavald.ee/uudised.html?rubri...49&op=lugu

,,tunne vaenlast ja peksa teda sarnase relvaga,,.Ei ma ei tee mingit propat.Üritan isegi Neoonkollasest parteist välja saada aga....... mingi ime läbi on seal veel mõned õigetpidi mõtlevad inimesed.Algselt ilusat karva partei tuules on mõned hääd teod tehtud.Kuigi jah partorg Strannõi on õiget nägu näidanud,ning mille peale enamus õiget rada käijad pagesid.Eks ta erakonda luues haaras kinni sellest ,et mõned tööriistad on ripakile jäetud.Teades rahva meelsust,tegi maalähedast nägu ning toetus kasvas mühinal.Ainult ,et valis ta vale maa ja vale rahva.Visinal on laenatud ,,sea pea,, tagasi rotiks muutumas.Aga ta ei loobuks oma puugist iialgi ning on paljus järeleandlik.Pika hambaga laseb ta üht koma viit partei alt rahvani tuua.Eks ole ka siin weebus asjast teadlike.Tean ka ise ,et saab nõnna moodi asju ajada,et laenad mõnda riista vahest.Viitan lingile.Visalt tuleb aga tulgu vai niigi.Kes pelgab litsiks saada -hoidku eemale,kes taipas -see peksku sarnase relvaga.Aga läbi MAAVALLA tasub minna küll.Viron ,ära enam pooleli jäta.
Vasta
#41
Kui vaenlast sarnase relvaga peksma minna,siis tulekski luua partei. Ma arvan,et kui tõsimeelsed põlislased lähevad muudesse parteidesse "oma asja" ajama,siis puksitakse nad sealt üsna kiirelt minema.
Liidrit,kes suudaks "omaette nokitsejad" ühendada,oleks tõepoolest vaja,kuid kes oleks see eesti Aadu?
Vasta
#42
Ei saa lüüa ühe puuga kõiki liidreid ja juhte. Kuigi viimase paarituhande aasta jooksul on paljud olnud sellised
kes ei ole väärt rahva usaldust siis on olnud ka teisi. Tänapäevase vaatenurga juures on sellest tihti raske
aru saada sest surume need inimesed OMA - tihti bolševistlikust propagandast täiega rikutud - maailma pilti.
Kuid ligemal vaatamisel on asi tihti hoopis teine. Tooks ühe näitena Vene Impeeriumi isevalitseja Aleksander II.
Kuigi talle pannakse süüks siit poolt nii seda kui teist siis ei TOHI unustada, et tollal meil siin mingit "ärkamist"
veel polnud ja mees langes võitluses - sisuliselt nii slaavlaste, aarialaste ja ka (uuemalt ja laiemalt) tsuudide
vabaduse eest sest see mees tapeti Rotchilide perekonna agentide poolt sest keeldus rakendamast nende
poolt peale surutud fraktsionaal panagandust ja nende poolset "riiklikku" ehk era keskpanka. Lisaks jätkus tal
veel "jultumust" minna appi USAle kus käis ka vägagi tugev erakeskpanga vastane võitlus.
Seega on tore ja hea ajada siin nurgas ugrimugri-tsuudi nõia asja aga tugev iva on asjal sees - kui me ei taha
aru saada, et ka neil on oma maagia ning nemad tegutsevad korraga mitmel rindel meie vastu sisi peame seda
tegema ka meie. Vastalisel juhul ei ole mingitest energiatest ja nägemistest mingitki kasu. Kas me suudame luua
sellise ühisrinde või mitte sellest sõltub mitte ainult meie vaid ka näiteks slaavlaste saatus - ma tean, et selline
asetus ei meeldi paljudele, kuid see on karm tõde ja meie ellujäämise ainukene võimalus - liituda KÕIGI meiega
piirnevate kildudega - slaavlased, russid, latgalid, aarialased, rootslased ja kes kõik veel. Ainult koos suudame võita.

Mõni sõna veel liiderlusest - selge on see, et liider või siis juht või isegi füürer PEAB olema - muidu muutub asi
tsirkuseks ja mingit tulemust ei saa olema. Meenutades oma ühte eelmist ütlust siis selle liidri selja taga peavad
olema mitte lollitatud karja liikmed kes on liidri selja taga mitte selle pärast, et "keegi ütlus" või talle maksti vaid
AINULT sellel põhjusel, et ka tema on liider ja saab aru, et HETKEL on tema peamine ja parim võimalus juhtida
ennast ühises võitluses. Inimene PEAB aru saama millal juhtida ja millal järgida juhti - ning KEDA ja MILLEKS.
Materialism ja mammona kummardamine on meist enamusest aga teinud lollid karjaelukad kellel veel peale selle
probleeme oma egoga.
Vasta
#43
Ex, kas sa oled midagi kuulnud võrkturundusest, asjade müügi asemel saab võrkturundudt kasutada ka hetkel vajalike ideede rahva kätte viimiseks eri piirkondades.
Jätke see suure juhi ja õpetaja jutt järgi, heal juhul saab ta hunniku natsitajaid kaela, halval juhul teevad tänase keskvoolu esindajad temaga üks null, kas siis juhtides avariisse või ütleb süda üles või langeb sellisesse stressi, et enam elada ei taha.
Tuletage meelde zov bezdni tegelasi, see kõik ei ole ulma vaid tegelik elu.
Teistpidi tasub kätte võtta DVD ja uuesti läbi vaadata Ühtse Eesti Suurkogu.
Seal on manipuleeritud sellesama keskvoolu jõuga, ei midagi erilist aga töötas kui mühin.
Liidreid saab hävitada aga proovi kirjasõnast jagu saada. Alustada tuleb kodulehest ja seltskondade korjamisest kes ideedega nõus on ja siis need kohtadel tööle panna.
Parem kokku koguda seltskond kes vajalikud ideed kokku korjab, keegi toimetab ära ja riputame üles ning hakkame toetajaid korjama.
"Teeme ära" oli ju vahva eesti kaardiga, kus kohtadel klikkides sai ennast kirja panna ja liituda.
Ex veelkord palve kui tahame midagi mõistlikku teha, tuleb kõigepealt unustada sõnad rahvussotsialism , füürer, suur juht jne. Sotsialismi ainus eesmärk oli hävitada maade vaimne eliit ja hiljem varad oligarhidele üle anda.
Õpime sommidelt, me ei ole kellegi vastu, me ajame oma asja nendega, kes meie ideedega kaasa tulevad.

Vasta
#44
Ma olen siin lugenud Teid paar aastat. See pani lausa end registreerima.

Mina olen nõus ideega. Kui jutt on liidrist, siis pakun nn vanemate kogu 12 liikmest kellest igaüks 1 kuu toimetab.
Tegelikult ilma liidrita organisatsioon toimib ka, keegi pole lihtsalt proovinud viitega anarhiale "suure juhi" puudumisel.
Mingis mõttes võiks olla kogukond ilma suure juhita olla nö "näidiseks" sellisel viisil toimimise võimalikkusest.
Vasta
#45
(21-02-2011, 04:02 )rumal Kirjutas: Ma olen siin lugenud Teid paar aastat. See pani lausa end registreerima.

Mina olen nõus ideega. Kui jutt on liidrist, siis pakun nn vanemate kogu 12 liikmest kellest igaüks 1 kuu toimetab.
Tegelikult ilma liidrita organisatsioon toimib ka, keegi pole lihtsalt proovinud viitega anarhiale "suure juhi" puudumisel.
Mingis mõttes võiks olla kogukond ilma suure juhita olla nö "näidiseks" sellisel viisil toimimise võimalikkusest.

Tere tulemast meie foorumisse - loodan, et leiad ka midagi muud huvitavat
ja sinu siin oldud aeg saab olema viljakas nii sulle kui foorumile.

Ilma Liidrita süsteem toimib vaid rahu ajal kui kõik on korras ja puudub vajadus võidelda.
Kuid ajal kui käib võitlus olemasolu eest on Liider vajalik. Inimene kes innustaks, suunaks
ja oleks eeskujuks kõigile - midagi nagu Pugatšov või Jean d'Arc.
Vasta
#46
Võtame lonksu külma vett! Kõigepealt tuleb võitlus maha pidada enda sees. Neid, kes sellega hakkama on saanud, on siiski veel vähe(või ainult tundub mulle nii?), et midagi olulist korda saata või muuta. Praeguse aja inimesed on segaduses, nad ei tea tegelikult vist ise ka, mida tahavad. Just teadmised ja teadlikkus on see, millest peaks alustama. Liidri mõte ei ole iseenesest halb, kuid kes julgeks ja tohiks võtta seda riski, et ta rahvast mitte hukatusse ei vii. Teame ju kõik eesti rahva saatust eelmises vabariigis.
Arvan, et kui liikumine on juba hoo sisse saanud, küll siis tulevad ka ideed juhtimiseks ja juhatamiseks. Seni aga tuleb meil teha kõvasti kodutööd ja sõna otseses mõttes levitada sõnumit. Ja selleks sobivad kõik kättesaadavad vahedid, millest austatud VironShaman juba rääkis laiemalt. Ja kindlasti peab kasutama ära soomlaste kogemused. Olud võivad olla natukene küll teised, kuid põhiidee on sama meil mõlemil.
Ragistame ajusid ja kõik mõtted ja ideed on igal juhul teretulnud!
Vasta
#47
Eelmise vabariigi liidrid olid kõik korralikud õigeusklikud nagu tsaaririigi ametnike kõrgkihile kohane ja tänu sellele ostis vene uus valitsejaklass nad oma benefaktorite kaudu lihtsalt üles.
Siinkhal tuletame meelde ühe tõsise reegli, kogu Egiptuse nuhtluse usundi eri ilminguid (kommunism, materialism, kristlus, õigeusk, islam, ka aarialaste usundist eraldunud parempoolne budism) juhib Orioni impeerium ja tema esindaja sünagoogirahvas ning olenemata välistest arusaamadest on kõigil nende juhtmed kuklas.
Nimetame neid edaspidi keskvoolu esindajateks. Nii nagu ei ole võimalik sel seltskonnal leiutada midagi tehnilist väljaspool Orioni seltskonnale sobivat maailmapilti lihakarjadele, nii pole ka võimalik luua karju väljapool raha ja selle reeglite käeulatust.
Me võime jahuda lõputult ilusatest ideedest, suurest juhist ja kõikidest takistustest, mille tulemusel meie elu pole siin paradiis ja oma eksistentsiks peame jahtima raha mille eest saab osta eluks vajalikku.
Milline oleks seltskonna enda majanduslik baas ja mida suudaksime oma mõttekaaslastele majandusliku poole pealt pakkuda, see on kogu võimaliku liikumise põhiküsimus.
Ideed ilma majandusliku mõtlemiseta on mõttetud.
Keda esindavad põlissoomlased ja miks neid usutakse, ometi on nad kõik ju seal head kristlased, kas ehitavad järjekordset jumalariiki oma karjadele?
Vasta
#48
(21-02-2011, 09:27 )VironShaman Kirjutas: Eelmise vabariigi liidrid olid kõik korralikud õigeusklikud nagu tsaaririigi ametnike kõrgkihile kohane ja tänu sellele ostis vene uus valitsejaklass nad oma benefaktorite kaudu lihtsalt üles.
Siinkhal tuletame meelde ühe tõsise reegli, kogu Egiptuse nuhtluse usundi eri ilminguid (kommunism, materialism, kristlus, õigeusk, islam, ka aarialaste usundist eraldunud parempoolne budism) juhib Orioni impeerium ja tema esindaja sünagoogirahvas ning olenemata välistest arusaamadest on kõigil nende juhtmed kuklas.
Nimetame neid edaspidi keskvoolu esindajateks. Nii nagu ei ole võimalik sel seltskonnal leiutada midagi tehnilist väljaspool Orioni seltskonnale sobivat maailmapilti lihakarjadele, nii pole ka võimalik luua karju väljapool raha ja selle reeglite käeulatust.
Me võime jahuda lõputult ilusatest ideedest, suurest juhist ja kõikidest takistustest, mille tulemusel meie elu pole siin paradiis ja oma eksistentsiks peame jahtima raha mille eest saab osta eluks vajalikku.
Milline oleks seltskonna enda majanduslik baas ja mida suudaksime oma mõttekaaslastele majandusliku poole pealt pakkuda, see on kogu võimaliku liikumise põhiküsimus.
Ideed ilma majandusliku mõtlemiseta on mõttetud.
Keda esindavad põlissoomlased ja miks neid usutakse, ometi on nad kõik ju seal head kristlased, kas ehitavad järjekordset jumalariiki oma karjadele?

Ja jällegi peab küüntega pea verevarustust parandama! Olen vist asjadest valesti aru saanud. Oma naiivsuses arvasin, et liikumine võib ühendada just neid, kes ei pea silmas eeskätt majanduslikke huve. Selliseid liikumisi(parteisid), mille kaudu on võimalik oma järge parandada, leidub Eestis niigi. Piisab valida endale sobiv erakond ja selles aktiivselt osaleda. Milleks veel ühte juurde vaja?

Vasta
#49
Majanduslik kasu ei pruugi tähendada 60 eurost kodanikupalka, vaid pigem lepingut inimese ja paguse (kohavaimu) vahel, mille najal luuakse süsteem, mis on väljaspool rahamaailma.
Olles juba kord väljaspool rahamaailma reegleid, kaovad ka paljud taustasüsteemid mis hoiavad meid kinni.
Vasta
#50
(21-02-2011, 19:28 )Ilo Kirjutas: Majanduslik kasu ei pruugi tähendada 60 eurost kodanikupalka, vaid pigem lepingut inimese ja paguse (kohavaimu) vahel, mille najal luuakse süsteem, mis on väljaspool rahamaailma.
Olles juba kord väljaspool rahamaailma reegleid, kaovad ka paljud taustasüsteemid mis hoiavad meid kinni.

Ok, aga mis sa arvad, palju põliseestlased ka sellest teavad midagi?

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 60
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Katarid-aaria rassist pärinevad Graali ja selle juurde kuulu ayyu 7 10,277 15-08-2017, 12:25
Viimane postitus: Müstik
  Tõsine soovitus selle teema lugejale! Ka see voodoo värk või Celtic 27 12,358 01-01-2008, 21:55
Viimane postitus: Raul

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat