•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 55
  • 56
  • 57(current)
  • 58
  • 59
  • 60
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 6Hääli - 4.67 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Põliseestlaste liikumine ja selle vaimsus
Oeh stepsel, nüüd lällerdad veel ühe vajaliku teema isiklikku arvamist täis, et rahvast eemale peletada. Mis on su jutu mõte ja iva peale üldtuntud tapeedi ehk logorröa väljutamise. Räägiks hoopis sellest, et kui riik on meil käest võetud jääb ju järgi rahvas kellest võib kohalikud kogukonnad oma rituaalide ja kombestikuga moodustada. Sihukesed apoliitilised rahvuskultuuri ja rituaalide viljelejad. On sul kodukohas mõni selline seltskond välja pakkuda?
Vasta
Teema ei ole vajalik. Tema on hädavajalik. Isegi karjuvalt ainuvajalik. Mitte kedagi ei koti aga ka parima tahtmise juures. Kuidas sa teed selgeks inimesele ,et kogu loov energia toodabki reaalsust? Kui kogu potsensiaal taotakse ka siin webus ainult välisesse ja võõrasse , siis sinna läheb kogu aur ja vägi. Sõnaga ei mängita. Kui käia iga päev karjumas vihaselt mõne potitaime peale toa nurgas, ta lõpuks ka kuivab. Isegi kuradima teadus on servast seda kinnitada püüdnud. Aga näe meil on siin paduparalased ,kes lihtsamastki parast aru ei taha saada. Iga tegu, mõte ja sõna LOOB. PÄRISELT. Me jame taga mingeid ufusid, illusid, moslemeid, jänkisid, mikisid ning peksame sinna selle , mis on tegeliklt meie eluenergia. Püha p...s ma ei või. Ma ei ole tiibeti munk ja ennast põlema ei pane. Aga mul puudub ettekujutus , kuidas saab veel tähelepanu me jalgealusse maasse ja ümbritsevasse metsa tuua. Ma olen omast arust kogu auru lasknud siin selle nimel ,et inimesed näeks elada endas-endale. Minu, enda, ise ning oma alge juurde ju kuulubki ,,meis sisalduv ja meid ümbritsev,,. Kas või väga kitsa ringina. Vahet pole. Sina oled ju shamaan ning tead ,et me ise oleme loojaks oma ilmale. Ei ole sõna ainumas selleks. Kõik ei ole siin shamaanid aga teadmatus ei vabasta vastutusest. Mida teen mina? Teen igas kihis, iga päev- nii paljut kui suudan. Ei ole Web ju ainuke.
Ühest küljest kibelen paravaablasi omale külla kutsuma. Tulge vaadake ja tundke MU ELUKOHTA. Kunagi olen ka kirjutanud sellest. Ma elan eesti mõistes p---eaugus. Ükski ,,normaalne,, eestlane ei pea Ida-Virumaad isegi mitte eesti osaks. Siin ei ole jätkuvalt narkomaane , sest nad ei kannata paiga energeetikat välja. Siin ei ole enesetappusid. Kuritegevuse ja õnnetuste sagedus on eesti üks väiksemaid. Et siin öösel -keset tänavat peksa saada, peab vist lollimoodi vaeva nägema. Iga üks , kes siia satub kasvõi korraks- armub siinsesse rohelisse rahusse. Nii ei ole see alati olnud. Olid ka narkarid ja muu ning ka tapeti. Kõike oli. Siinsed põlvest-põlve venelased räägivad vabalt eesti keelt. Nende lapsed käivad koos eestlastega lasteaias ning koolis ning nad räägivad kodus eesti keelt. Kuulavad eesti muusikat. Kujutan ette kui mõni paravaabalane üritaks neile Putini vaimustust demonstreerida , mis juhtuks. Kohe vist lõuga ei saaks kuna nad ei ole rusikamehed. Visa jonniga ehk lõpuks saab ka. Võiks tulla keegi siia rääkima keegi vaablastest põlvest-põlve eetlasele nt. brüsseli ja mikimaa häädusest. Tulemus oleks ikka sama. Siin räägivad kõik eesti-vene-inglise keelt ning keegi ei tee vahet üksteise vahel. Multikultilõimed. Jumalst pohh kui,, normaalne,, eestlane kusagil selle peale sülitab. Ei kotigi mingi arvamus. Siin on toimiv tasakaal. Ma ei ütle , et see on MINU TEENE. Kuid ma olen sellesse panustanud jõudumööda. Ma ei käi jutlustamas. Teen seda omal moel. Sellele tõestusi pakkuda ei suvatse ning aplausi ei oota. Kedagi külla ka ei kutsu, sest ei taha siia loperdavat tasakaalutust. Kel huvi tõeline , satub ise kunagi siia ja veendub. Ei tee aga enam suud lahti iseseisvuse teemal või rohelise liikumise taaskäivitamise nimel. Kui mu sõnad pole muutust toonud, jätkan nii nagu see tulemuslikum on olnud. Viron-Viron -sa oled shamaan ja küsid mult nii. Kas sina oskad sõnavälist paremini mõistetavaks teha?
Nagu näha on teemas ikka teatav huvi püsti ka. Mu jutt on läinud duubeldamisele kuna mu üle-üleeelmine post ,,kadus,, ära. Alles täna on see muutunud jälle minu jaoks ,, nähtavaks,,. Ja mida on Kapo ise oma maa heaks teinud? Jutt kordub. Vahet pole. Mõte säilib. Minu pärast võib mu jutt üleni ,, nähtamatuks,, jälle kaduda.
Vasta
Ajalise kestvuse poolest on võrreldavad "Põliseestlaste liikumine" (antud teemana) ja "Teeme ära" (prügikoristamise kampaania).

Üks teema on tugevalt sumbunud (isegi koduleht pandi üsna alguses kinni), kuid teine teema areneb jõudsalt edasi (lausa globaalses mastaabis).

Põhjus peitub algatajate taseme puudulikuses: "poliitkud" (kui loojaliku kõige jämedam 1. tasand = maine jumal, kes suudab vaid endasse uskuma panna) võivad küll jätta mulje millegi tegemisest, kui aga seal taga pole "tagatubasid" (loojaliku järgmine 2. tasand, kus suudetakse ka midagi uut luua = looja) ja "halle kardinale" (loojaliku veelgi peenem 3. tasand, kus suunatakse-juhendatakse loojaid = jõud), siis taolised ettevõtmised sumbuvad.

Ehk "Teeme ära" ürituse algatasid nö "hallid kardinalid", kes juhendasid "tagatubasid", kes omakorda suunasid "poliitikuid": ning nii pandigi suured rahvamassid kordineeritult tegutsema mõistliku ürituse raames.

Kuid "Põliseestlaste liikumise" kõrgeim kiht ulatus vaid "poliitiku alguses" tasandi tegelasteni, st tegeliku loomisvõimet omavaid "tagatubasid & halle kardinaale" seal taga polnud.

----------------

Kui üritada taolist teemat ka SISULISELT käima lükata, siis peaks algatus tulema vähemalt "hall kardinaal" tasemega tegelastelt (näiteks Lennart Meri oli mõne nurga poolest selline): ehk kohalikus pärimuses olevad tasandid-ja-tegelased tuleks nö "ellu äratada" kaasaegse & elava Eesti vaimse õpetuse näol (anda Essu'le, Taevaisa'le, Aija'le ja muudele taolistele "kõrgetele tegelastele" reaalsed seosed kõrgete loojalike kihtide omadustega, ehk midagi enamat "Hõbevalgest & Hõbevalgemast") - seejärel suudaks "tagatubade" tasandile küündivad Celticu'd hakata taolist Eesti vaimsust elus hoidma praktilise shamanismi näol, ning "poliitikute" tasandile küündivad VS'd hakata siinsetes vaidlustes skeptikuid sarjama kohaliku vaimsuse tegelaste & omaduste kaudu (mitte aga indiaanlaste mütoloogia põhiselt).

Ning kui ei jõua selles kehastuses, küll siis jõuab järgmistes: kuivanud tammepuu juured hoiavad pinnast tugevalt koos, ning tammetõrud saavad nii idaneda.
Vasta
Kardinaal meri ei tõukand ise midagi seemneks. Soodne pinnas tuli üld metsatulekahju arvelt. Ega siis reigani-gorbatshovi tulega mängimine ei old mere teene. Meri ise oli seeme. Saa aru. Kui shamaan pusis eneses, võib keegi seda ka tagatoaks nimetada. Poliitikud on alati vaid vesi, tuli ja tuul. Maa nad ei ole kuna juured ei ulatu sinna. Nende seas võib olla seemneid ning nende hulga võib sattuda ka MAAD. Ma tean väga hästi Shiva tantsust, kuid lõpetaks vähemalt siin molluskite, kombitsate, niiditõmbajate, programmeerijate, püramiidide tippude jumalate, lustiferistide ja muu ,,välise,, väestamise. Oleme sündinud maale ja loodusesse loomana ja kõik muu sellest piirist väljas on MUU. Iga areng ja kogemusrada omal ajal. Kui ei oska isegi omal platvormil ,,jälgedeta,, hakkama saada , mis neist levelitest rääkida. Kas kõigil on selle ilma reeglid-seadused ja olemused nii kuradi selged ,et paika panna inimlooma ,,välises,,? Et hakkame kohe ennast jumalariiki smugeldama aga jätame kõik vajaliku õppe tegematta? Nu vellabroo. Aga muus teemas ehk.
Päkapikk tuli koju-maja läind. Jõudis maja koju-päkapikk läind. Kas peaks nii end lõhki pritsima. Kui minul on mu maa ja mets jõukohaste piiride järgi tasakaalus,kas peaks tormama ,,oma,, hüljates kellegi eest sipsima? Kurat ega siis riigipiir ei ole ainuke piir. Kui minu jõukohasus annab mulle just ,,minujagu,, piire , siis ma ei saa võtta ette ,,üle piiri,,.
Celticul on omad piirid. Vironil omad.j.n.e. Kurat ega meil kommunismi laupäevak ei ole. Igaüks panustab seal kus, juured. Ning mõõdab maa ja metsa endale kätte. Mida sa ikka saad suurelt tahta kui marutaudi saanud metsaelukad kusevad surnuks iga õrna juurekese. OMAD LOOMAD. Loomaaediku loojad, vanglavalvurid, põrgu ja taeva jumalad ajagu oma möksi omas kihis. See teema ei ole sellega vaja üle urineerida. Ka mina võin sõna võtta mujal teemakohasemas jutus. Ärme ajame segi Kerrot, shamanismi, loodust ja teisi reaalsusi -nendeni küündimata.
Vasta
(26-10-2016, 12:10 )stepsel Kirjutas: Nagu näha on teemas ikka teatav huvi püsti ka. Mu jutt on läinud duubeldamisele kuna mu üle-üleeelmine post ,,kadus,, ära. Alles täna on see muutunud jälle minu jaoks ,, nähtavaks,,. Ja mida on Kapo ise oma maa heaks teinud? Jutt kordub. Vahet pole. Mõte säilib. Minu pärast võib mu jutt üleni ,, nähtamatuks,, jälle kaduda.

Huvitav-huvitav. Ei tea kas tegemist võib olla taas nähtusega, mis üks aasta siin probleemi tekitas, et teemade lõpupostitusi ei olnud enam näha vms.
Personal igaljuhul nö nähtamatuks postitusi muuta ei saa.
Vasta
Jah mina ise olin see , kes teile adminnidele märku andis ,et adminnteemad on avatud ja loetavad. Eks te ise tea paremini, millised juhtmed kust joosevad. Mina oma posti ei näinud mitu päeva. Ning oma teemas kustutasin jutud alati ette hoiatades. Seda selleks ,et nähtamatule poolele järgi ei ronitaks ning osapooli ei kahjustataks. Ära palu mul sulle eraldi hakata tõestama sõnadetagusest ilmast. Ütleme siis nii ,et mõnele on too pool veel,,nähtamatu,,. Vata PiziIngliito- ma tean mida arvate teie minu jätkuvast bännivabadusest. Tea aga ,et mina teie vastu nii ei tunne ning pugema ka ei hakka.

Jah Viron teema läheb lappama ja tapeeti. Nii on. Kui sa pead paremaks , siis ma ise palun avalikult välja hääletada adminnide kaasabil kogu oma jutt. Tõstku ringi, kustutagu või tehku nähtamatuks. Kahjuks tuleb natuke veel ,,võõrast,, väestada. Stepsel-stepsel -räägi veel armastusest ja valgusest-meil on kõht tühi. Stepsel-stepsel -näita kuhu sa seemenid puistad-me tahaks ka nokkida. Tõesta tuhat korda meile kõike ja näita usutavalt kust sa allikast valgust kummutad. Stepsel näita , kust jooksevad su juured -me tahaks pissipeatust. Näita kuidas sa shamaanini juurtega ulatud-me tahaks närida. Anna-tee-toida-valgusta-imeta ja tee meie eest kõik must töö ise ära.

Shiva lööb tantsu kusagil supi südamikus. Ütlen nii , sest vajan kirjanduslike sümboleid mitte ei kummarda siin jälle midagi. Elu-surma ja sünni-hävingu ning musta-valge tants lainetab üle kõige , milleni ulatuvad ,,piirid,, ( oi kui debiilne on üldse nii öelda või mõelda). Lained läbivad kõike ning must ja valge löövad kõikuma kõik ,milles neid leidub. Sellest levelist lähtudes ei oma üldse mingit tähtsust lilleõied tema teel (buddhakirjandus). Mingist platvormist vaadatuna on teele jäävad õied ::MAA HÄVIB:: ::MAA SÜNNNIB UUESTI:: ::MAA SÄILIB ( restardina):: ::MAA JÄÄB ENDISEKS NING HÄVIB HILJEM variandi a või b järgi:: -kõik ühesugused.Õis ::MAA JÄTKAB JA TÕUSEB:: ei ole võimalik kuna see ei sisalda kosmilise korra ja duaalsuse tasakaalu tingimusi. Lained ei ole ju igavesed ning kunagi need vaibuvad ning ,,tasakaal,, taastub.
Kukume nüüd maa poole lähemale. Mingist platvormist on lilleõie kroonlehed täiesti sarnased -inimene sünnib-sureb, riik sünnib -sureb, rahvas sünnib-sureb. Need on samad kroonlehed. Neutraalne platvorm näeb nii ja nii ongi. Ning see ei koti suuremat suppi vaid vastupidi. Supp hakkab kottima sealt ,,piiridest,, alates kus ollakse mõjualas. Me võime öelda ,et maa tulevik kotib kõike ja kõiki. Nii nähtavaid kui nähtamatuid pooli. Nii loomi taimi inimest kui ,,nähtamatuid,, olendeid. Mitte kõik ei liigu tasakaalustamise suunal. Korra põrutan lausa tulnukate manu- nad ei tohi ,,nähtavalt,, ei ühele ega teisele poole nügida. Nad teevad seda nähtamatult. On enda asi siin mõne riigimehe või muu kuninga kõrvade taha piiluda. Mina seda ei viitsi. Ei ole inimese asi nendega võidelda. On inimese asi oma inimesi paika ubida ja vabaks tõmmata nende võõraste küljest. On ju vahe? Aga mida inimene ei näe, sellega ei ole vaja võidelda. Lihtne. Kui inimene saab aru ,et ta on siin ei parem ega sitem kui kõik teised-poleks vaja ka ,,nõrgemaid,, hävitada ja ,,tugevamatega ,, võidelda. Inimene on sama võimas kui tulnukas kui ta on inimene üleni ja täies väes. Mitte enne. Mingit suva arutlusi genereerides ta seda ei saavuta ega ole ka vaja. Inimene looduse osa peab võitlema iga mõte,sõna ja teoga end oma olemuse maksimumiks. Se ei tähenda aga jumalaks teiste lammaste üle. Maksimum on tasakaal siin ja praegu. SEllelt platvormilt on täpselt sama väärtusega lille kroon lehed -,, eesti mees põlises,, või ,,tailanna feminismis,,. Me võiks vaadelda ükskõik millist lillesüdamikku kui allikat. Suure allika aina pisemaid koopiaid. Veel lähemale webule. Iga teema on kroonleht. Igas teemas on lill , millel kroonlehed. Iga sõna on kroonleht mõttele ja ka allikas. Lill annab seemned kunagi. Millised ta annab? Nt. venemaa teema ei saa olla tasakaalu allikaks kuna sinna susatakse mikit ja pedesid ja musslime. Oleks venemaa teemas jutt venemaast , oleks tasakaal võimalik saavutada. Millised seemned sealt sirguvad? Milline on allikas ja millise valgusega voolab üle weebi. WEb on ka lill ja allikas. Milline valgus jookseb webi allikast üle eesti? Millised seemned puistab tuulega mulda. Kas meil on vaja ,,võõraid,, ja vigaseid seemneid? Määrdunud valgusega kastame ja väestame? Iga sõna, mõte ja tegu loob. Ning kõik on kõigega seotud. Mingist ,,kõrgusest ,, alates ei ole küll tähtsust kui püramiidikunnide teema siia põimida. Tähtsus algab sealt maalt , kust ,,piirid,, saavad mõjutatud. Igal ühel on piirid oma loome jaoks. Üks lille kroonleht. Põlises on võti põlisuses. Põlisus on elu elamine siin ja praegu. Kosmilise korra järgi, duaalsuse reegleidpidi. Loodusega tasakaalus ning maaga ühes rütmis. Ja ei ole siit suurema poole vaja odaga Shivat tabada. Või niiditõmbajaid, või lutsiferjaanuse programmiste. On vaja ,,alt,, ,, ülespoole,, areneda ja liikuda maksimusmis. Kas siin weebus on kõik oma sammud läbi teinud? Looduse maksimumid olnud? Maksimum on maksmiumis elamine ehk siis kord-reegel-seadus-harmoonia.
Vasta
Jaa jääb kujutluslik mulje nagu oleks naerunäol vannivette lastud peerumull susinaga lõhkenud.
Vasta
(27-10-2016, 13:13 )Vesilik Kirjutas: Jaa jääb kujutluslik mulje nagu oleks naerunäol vannivette lastud peerumull susinaga lõhkenud.

Sinu panus põlisusse on nüüd ilusti õie kroonleheks sätitud. Kas meile kõigile pähe kergendamine tõi vähemalt kergendust sulle? Või püüdsid teemasse ühendada oma ,,piiride,, söödikuid?

Üks eestluse aluseid on see, et lõppude lõpuks läheb eestlasel kah miskit keema ja litakad käivad. Oli öeldud ,et allikasse ei k...a, siis võta nüüd kümnekordselt ka tagasi ja ära oiga.

Mõnele mehele tundub ,et põhjakonn on estide rahvusloom ning too sööb koos päiksega ka inimese sisemise tule. Vata ei ole ta meite oma ,vaid pühajüri viinakurat on.
Vasta
(27-10-2016, 14:38 )stepsel Kirjutas: Ük siis võta nüüd mümnekordselt ka tagasi ja ära oiga.

vaid pühajüri viinakurat on.
Kuule võtsin ainult teema algse potensiaali ja tulemlikkuse visualiseeriva kujundiga kokku.Üldse näib et seda eestlust on ainult mingitel sovetiaegsetel kriminaalidel vaja kes ennast kuidagi teisiti ei ole osanud teostada ning kui positsioon ja staatus rahvusvahelises võrgustikus käes visatakse see sõnakõlks nagu kasutatud kondoss kõrvale.
Kuidas siis üldse teisiti tõlgendada teemasoselejate seisukohti et e-valimised on head las mittelegitiimne valitusus teeb oma tööd ja siis pärast rahulolevalt tõdeda et riigi oleme lasknud omalt käest võtta aga hakkame nüüd vaikseid maffiarakukesi moodustama kes suudaksid peremeestele ja tellijatele teenust pakkuda?

PS.Päikesesüsteemi allikas peaks olema ikkagi päike mitte mõne mehe või natska luulud.
Vasta
Mida on pistmist põlisusel e-valimistega ? Kui hakata vaagima ,kuidas on põlisus ajas kandunud ja mandunud, kaoks teema enda mõte järjekordsesse saja teema koossaagimisse. Iga ,,väline,, tõmbab londiga oma osa ja asemele kukuvad seedejäägid. Kui oleks teema ,,eestlus läbi aja, , siis võiks ka kasvõi hiinast rääkida. Kui VS otsustab ,et minu lähenemine on vale, siis kaon siit teemast nigu s..t lehmaihust. Mul on tulemuspärasemaid tööviise ja ma ei pea enamusele siin vastu kaklema. Oli siiras soov rahva huvi venitada lähemale oma juurtele. Mina ei ole allikas. Mina ei ole eesti rahvas. Olen vaid piisake ning jutuvestja.
Vasta
(27-10-2016, 18:08 )stepsel Kirjutas: Mida on pistmist põlisusel e-valimistega ?
Ühesõnaga põliseestlusel ei ole pistmist Eesti riigiga,omapärane paradoks eksole?Soomes läksid need asjad tiba teisiti,arvestades algset huvi selle teema vastu oleks ka Eestis võinud oma elujõuline poliitilne liikumine tekkida,tasuks meenutada et algselt oli olemas ka teine grupp kes sellele nimetusele ja rahva toetusele pretendeeris aga kes siin teemas armutult maha tehti.
Vägisi tekib mulje et see teema oli jällegi õigesti ajastatud poliitehniline trikk millega potensiaalsest liikumisest aur välja lasti.

Vasta
(27-10-2016, 18:08 )stepsel Kirjutas: Mida on pistmist põlisusel e-valimistega ?


Pistmine on otsene. Üldiselt on "põlised" inimesed kes omavad valgete inimestena piisavalt sisemist headust. Kahjuks kardetakse näha, et teine osapool sellega ennast ei vaeva. Põlised käivad ausalt valimas ja eeldavad, et kõik toimub ausalt ja pettuseta sest just nii teeksid nemad.

Põliseestlased suudavad ainult siis püsida kui ei jää oma "eesti nurka" vaid suudavad koostööd teha KÕIGI valgete põliseurooplastega - isegi siis kui tegu slaavlastega.
Vasta
(27-10-2016, 18:35 )Tyto Alba Kirjutas:
(27-10-2016, 18:08 )stepsel Kirjutas: Mida on pistmist põlisusel e-valimistega ?


Pistmine on otsene. Üldiselt on "põlised" inimesed kes omavad valgete inimestena piisavalt sisemist headust. Kahjuks kardetakse näha, et teine osapool sellega ennast ei vaeva. Põlised käivad ausalt valimas ja eeldavad, et kõik toimub ausalt ja pettuseta sest just nii teeksid nemad.

Põliseestlased suudavad ainult siis püsida kui ei jää oma "eesti nurka" vaid suudavad koostööd teha KÕIGI valgete põliseurooplastega - isegi siis kui tegu slaavlastega.

Isegi kui tegu on jaapanlasega kui tema juur on siia juurdunud. Elab ühte ja tuksub sama rütmi. Räägib keelt ning ei ,,kahjusta,, enda ümbritsevat. Austab siinset maad, metsa ja juurestiku. On osaks tervikule. Norra on super neutraalne püüdnud püsida ning nende lastest on kolmandik ,, pilastuspuudelised,,. Meil pole vaja siia kedagi juurde aga olemasolevale tuleb vajadusel ,,põlised,, suunised anda. Kui aga tormituuled ikkagi siia kedagi kannavad , siis seda enam. Kui sinu naabri plika käis morokkos ja nõelata sai, kas kupatad nemad piiri taha või panustad ka tema ,, põlistamisse?,,
Vasta
Kuulge, poisid, kas te asjast ka räägite ?

Tahate väita, et maa , riik ja rahvas on üks ja sama ? Arvake uuesti.

Oleks see nii olnud, poleks ühegi vallutaja jalg siia kunagi astunud .
Astunud ja veel vähem sajanditeks jäänud .

Maa ja rahvas võis siin üks olla veel sajand tagasi . Praegu jääb vägisi tunne, et see viimanegi, mis kunagi üles ehitati, tõmmatakse nüüd maatasa . Igat sorti kahtlased gripid rulluvad ka üle maa, et need viimasedki põikpead, kes siin maad tahavad harida, välja suretada.

Niisiis : reaalseid ettepanekuid on millegi muutmiseks ? Või kaklete edasi, kes kunigaks saab ?


Vasta
(27-10-2016, 18:33 )Vesilik Kirjutas:
(27-10-2016, 18:08 )stepsel Kirjutas: Mida on pistmist põlisusel e-valimistega ?
Ühesõnaga põliseestlusel ei ole pistmist Eesti riigiga,omapärane paradoks eksole?Soomes läksid need asjad tiba teisiti,arvestades algset huvi selle teema vastu oleks ka Eestis võinud oma elujõuline poliitilne liikumine tekkida,tasuks meenutada et algselt oli olemas ka teine grupp kes sellele nimetusele ja rahva toetusele pretendeeris aga kes siin teemas armutult maha tehti.
Vägisi tekib mulje et see teema oli jällegi õigesti ajastatud poliitehniline trikk millega potensiaalsest liikumisest aur välja lasti.

Rassism, natsionalism , poliitika ning muu võib kenasti oma juured siduda ,,põlisuse,, juurtega. Kas siin teemas on just see koht? Kas igasse teemasse peab rassolniku ja hamburgeri koos assortii kommidega sisse väänama? Kui nii ,siis tehke seda ka reaalselt ja tulemuslikult. Nagu öeldud, kui teemat või mind hakatakse lehmaks kujundama , kaon siit s...ana. Olen parem sõnnikuks vabale maalapile -mujal. Miks peab kogu aeg sabas tilpnemas? Ükskõik kus sõna võtan , hakkab üks trall peale. Enne seda ei koti aga mitte kedagi. Kohe on keegi platsis oma reeglitega ja seadustega. Tehke ise paremini aga tehke. Minu panus oli teemat kergitada. TEHKE REAALSELT NÜÜD.

Vasta
(27-10-2016, 20:07 )olematu Kirjutas: Niisiis : reaalseid ettepanekuid on millegi muutmiseks ? Või kaklete edasi, kes kunigaks saab ?
Teema alguses on igasuguseid ettepanekuid piisavalt.Tänaseks on muidugi olulisemaid küsimusi üles kerkinud kohalikele nagu näiteks sõjaväeplatsdarmiks ja uputamatuks lennukikandjaks olemine võõrvägedele,kes viibivad siin kellegi suulisel kutsel sic!, tulevastes invasioonides.
Vasta
Alates teema algusest oled sina Vesilik täie potensiaaliga asju arendanud kuhu? Milleni sa siin siis jõudsid? Mida lennukikandja kapten sulle vastanud on? Ja Rõivas on muidu juba sinuga nõus ka või? Kas Iru hooldekodu asukad ikka juba viimseni teavad kui p.....s on ilmaelu? Kas Lüllaküla lasteaia mudilastele ka jõudsid teavitustööd teha? Räägime ikka tervet maailma asja korraga ja ikka läbisegi. Kõik läheb nii paremaks. Parimad kirjanikud on ikka ju kriitikud. KARSUMM.
Viron kus sa oled? Minu tapeet on siit välja hääletatud ,kõik on endine ja algupärane. Lausa juurteni. Hea lugeja -ole hea, astu natuke kõrvale. Ma hakkan lendu tõusma. Lehmale on nii palju tuld, naftat ja plutooniumi küll sisse söödetud ,et võin lubada luksust ja siit s....amürsuna mujale lennata. See allikas ei ole ainus ,,põline,, allikas.
Vasta
(27-10-2016, 20:07 )olematu Kirjutas: Niisiis : reaalseid ettepanekuid on millegi muutmiseks ?

(Võib tõsta ka fantaasia nurka)
Reaalsuse muutmine on "imelihtne". Grupp väega inimesi (helesinise auraga) tuleb kokku Eestimaa vaimsesse ja füüsilisse Südamesse (elan sellises kohas), ja saadab endast välja uue reaalsuse pildi. AGA sellist gruppi kokku saada on paganaraske.
Illustratsiooniks kivi Hüperborealaste templist (esimene pilt):
https://loodustuba.wordpress.com/kivid-ja-fossiilid-2/
Vasta
No näed, mingi arutelu läks jälle käima. Mis saab Eesti tulevikust kui siia tulvab samasugune seltskond islamiste kui vene ajal nõukogude inimesi. Kõigepealt põgenikud ja neile järgi imaamid ja türklaste islamirahad minarettidega palvemaju ehitama.
Peale Teist Ilmasõda oli judaistlik maailmavõim šokis, kuidas ai üldse tekkida usund kes ei tunnistanud juutide ülemvõimu maailmas kasvõi läbi kristluse. Vene poole pealt saime meie seda tunda 1940-41 mil hävitati rahvusliku iseolemise püramiidi tipp ja jäeti järgi lumpen, alamrahvas kes oleks siis pidanud nõukogude inimeseks saama. No ja siis tuli Vunts oma tehnomaagilise maailmaga Sõnni Silmast, märksõnadeks antigravitatsioon, piiramatu energia, taimetoitlus jne. Tulnukinimesele Teslalt, enne jõudmist oma maagilisse maailma ujusid just helesinised pilved ta silme ees paremalt vasakule. Oli Tesla Fashist? Tema loodud vahelduvvoolu tehnoloogial põhineb kogu tänane tsivilisatsioon. Aga sakslasi sõnniusulisi hakati hävitama juba kohe peale teist ilmasõda, 1946 kuni 1949 1,2 miljonit sõnnikummardajat. Asemele toodi Türgi sunniitide islam, koos tööjõuga tulid imaamid ja ehitati mošeed, täna on 20 protsenti saksamaalastest türklased ja nüüd veel põgenikud sinna otsa, tasub lugeda Saksamaa käib maha Thilo Sarrazini. olen uurinud hoolikalt Euroopa salastatud ajalugu, et aru saada mis meid ootab ja kes Euroopas kamandab. Lasime varvast Punavene Hasaariast ja sattusime angloameerika hasaariasse, vikis kirjas millega tegu. Mis aitas et alles jääksime, rahvuslus? igavesed fashistid, natsid jne. Aga usuvabadus, maausk, maausulise kogukonnad, täiesti lubatud.
Tuuseldasin hoolega mis viisil seda maausku püütakse juudiusu alla painutada ja voila, meil uuritakse ju kogu rahvuspärandit juutide semiootikute tekstitapjate kaudu, kõik maausu pääpugarad on semiootikud kelle esmane ülesanne on tekstides tappa kohalikud jumalad ja teispoolsus, Nõiaprotsessid Eestis oli nii tähtis, et Lotman isiklikult pidi kogu materjali läbi vaatama, ega ometi ühtki kohaliku teispoolsuse jumalat teksti alles pole jäänud.
Soome põlissoomlaste partei juhatus on aga lihtviisil lapulisi täis, kui tahate otsige ise nende seltskonna pildid üles ja vaadake kes juhatuses on nii näopildi järgi, rääkimata sellest, et Soini on katoliiklane.
Aga tore ju et teema sai edasi susiseda.
Vasta
Mida Sa VironShaman EKREst ja Helmedest arvad? Kas tegemist on rahvuslaste/patriootidega või on tegemist mingi massoonide teatrietendusega?
Vasta
(29-10-2016, 04:52 )_s_ Kirjutas: Mida Sa VironShaman EKREst ja Helmedest arvad? Kas tegemist on rahvuslaste/patriootidega või on tegemist mingi massoonide teatrietendusega?
Minul on ka paar küsimust VironShaman-le need aga hiljem. Vaevalt ta oskab Helmest ja EKREST vastata, katsun seda parandada:
Ei ole küll EKRE liige aga suhtlen nendega olen 25EUR toetust andnud j.n.e. Olukord on lihtsalt selline, et järgmistel riigikogu valimistel kui valitsuskoalitsioon ei vahetu on eestiga sõna kõige otsesemas mõttes lõpp. Miks?? Sest eesti pürgib "rootsi tsenaariumi" poole ja on sama kuulekas kui rootsi, poeb aga kordades rohkem, ka siis poeks urruauku kui augu omanik seda ei sooviSmile
Kui aga EKRE-ga juhtub sama asi mis kunagi juhan partsu ja "äraostmatutega" juhtus siis tuleb tunnistada, et eestlased on tõesti debiilrahvas......siis (partsu aegadel) võis veel lollitada aga praegu on aeg otsas.
VironShaman-le:
Põlissoomlaste liikumine on kuidagi hambutuks muutunud, saadi valitsusse ja midagi pole muutunud......pagulased tulevad ja tulevad. See mida somaalid nagu sommid neid kutsuvad teevad vajaks omaette teemat, sest sigaduste arv ja ulatus on ENNEKUULMATUD.
Kui eestis tekiks Põliseestlaste Partei kas temaga ei või sama juhtuda? Algul lubatakse aga kui saadakse pumba juurde unustatakse lubadused ja kõik kordub ja jääbki korduma!
-----
Minu nägemuses on kõigi aluseks vaimsus või ka CC järgi mingi energia ülejääk mida saab kasutada, kui need puuduvad siis ei tule midagi välja. On ju olemas Maavalla Koda, Arengumaagid ja veel mitmeid ühendusi. Muistses eestis (vist) ei olnud ühtset tsentraalset usku (nagu katoliku kirik) vaid olid teadjad, nõiad, arbujad kes viisid läbi kombetalitusi ja maagilisi toiminguid, puudus aga keskne juhtimine. Kas seda saab usuks lugeda? See on rohkem loodusele keskendunud mõtteviis kui dogmaatiline usk ja CC grupid on eesti maausule vist lähemal kui totalitaarne kirik?
----
Eesti rahvas on siin elanud kusagil 6000a. see on vist pikim paikselt elav rahvas emakesel maal? On sõdasid, katku, ristiusku ja mida veel nähtud aga kestma on jäädud, pole lahustunud migrantide tulvas. Meie naabritega soomlastega vähem aga rootslastega vist on lõpp oma valitsus hävitab rahva....ja rahvas lepib sellega! Kas eestlastel on väljapääsu sunnitud suitsiidist mida meile hakatakse peale suruma? Migrantidel on tugev usk, ollakse valmis allahi nimel enesetapuks, vihatakse patoloogiliselt kohalikku elanikkonda, on valitsusepoolne karistamatus (turvamehe peksmine, rootsis aga midagi mõeldamatut), suured toetused kohalike arvelt ja muud hüved. Mida on eestlasel vastu panna? Kas ühislaul ja tantsupidu kui ka seal keegi end tulevikus õhib on ikka see õige vastus?
-----
Rootsis ja saksas mõistekse n.n.aumõrvade tegijad õigeks .....kultuuriline eripära, rahalist preemiat pole veel küll antud aga varsti seegi. Mida on eestlasel vastu panna? Kui sind ennast või poeg, naine, ema vägistatakse tänaval ja kohtus saab vägistaja preemiat 16000EUR nagu rootsimaal? Tähendab kohut pole, lööd aga negroidi kohe vangi! Kuidas kodanik peaks käituma?
---
Maausk ja ristiusk, viimane pole eriti eestlastele peale läinud, hea seegi on lootust taassünnile! ERM-is neitsi maarja kuju purukslöömine kuidas sellesse suhtuda? OK, Lembitu või Jüriöö aegadel oleks olnud täiesti päevakohane aga nüüd kui rooma paavst terroristidel jalgu peseb ja andeks palub? Oleks aga olnud selle tahvlil prohvet muhhammed...küürus, pee püsti ja hoop sinna pihta oleks muhhammedi õhku lennutanud kus ta oleks suureks rasvaseks roosaks notsuks muutunud ja röhh, röhh vaheldumisi allahu akbariga karjunud, kas oleks seda juletud teha? Väitis ju EU saadik andres tarand, et oleme ilmalik riik ja kõik on lubatud?
----
CC praktikates ja ka muistsetel eestlastel olid erilised riitused, kas need taaselustada? Enesetapu terrorist ei karda surma aga on veel midagi mis on surmast hullem! Ja selle teadmine üksi koos regilauluga (mida väidetavalt riitustel lauldi) ajab ka kõige kartmatumal džihadistil juuksed püsti.....eriti kui teda veel kutsutakse ja lahke näoga naeratatakse! Laula laula moslem&somaali...... meie ARMASTAME sind ja just sind....
Vasta
Milline on kõige enam potensiaali sisaldav jõud, millega eestlasi saaks ühendada? Väline surve. Jõtame selle kõrvale hetkel. Ons mõni poliitiline , religioosne nimetaja? Mina pakun välja, et tuleks kristliku kirikuga kaupa teha.
Vasta
(29-10-2016, 22:12 )positiivne Kirjutas: Milline on kõige enam potensiaali sisaldav jõud, millega eestlasi saaks ühendada? Väline surve. Jõtame selle kõrvale hetkel. Ons mõni poliitiline , religioosne nimetaja? Mina pakun välja, et tuleks kristliku kirikuga kaupa teha.
Kardan, et see jõud puudub. Eestlane pole usklik, hispaanias OK läheks läbi, meil on olukord lootusetu, kuula Einar laigna loenguid:
http://www.nommeraadio.ee/meediapank.php/Einar%20Laigna


(19-02-2011, 12:35 )Maakas Kirjutas: Ilol on õigus. Oleme ju näinud ja lugenud, kuidas juhtimise all asjad edenevad. Lenin, Stalin, Hitler pluss meie kohalikud riigi ja parteide juhid. Küll on nende järgi joondutud. Kõik nad tegelikult ju manipulaatorid, kes on toitunud ainult masside mõjutamisest. Juhtima peavad meid meie õiged ja ausad mõtted. Vaja on kindlasti teadjaid inimesi, kes oleksid nõus oma tarkusi jagama. Võib ka muidugi ise otsida ja avastada, kuid siis me jäämegi omaette nokitsema ja tehtud ei saagi midagi.
Kui kellelgi on Soomes tuttavaid, kes on kursis nende liikumisega või ise osalevad, võiks ju uurida, kuidas neil see asi algas ja edenes. Pole ju mõtet meil siin hakata jalgratast leiutama. Kuid kindlasti ei pea hakkama neilt ka 1:1 kopeerima.
Poeg on üle 10a. soomes tööl ja küsimuse peale mida põlissoomlased on põlissoomlaste elujärje parandamiseks teinud ei osanud mitte kui midagi vastata. Ju siis reaalsed tegevused või tulemid puuduvad või ei teata?
Vasta
Kõige enam eestlasi ühendavaks jõuks võiks olla kontrakultuur mis põhineks kohalike kogukondade noortel, millel oleks oma virtuaalmängud eesti ajaloo tundmaõppimiseks ja uusrituaalide kehtestamiseks. Multikulti reeglite järgi kasvatatakse koolides just lapsi täpselt samamoodi kui Nõukaajal rahvaste sõpruse ja nõukogude inimese vaimus, täna inimõigused, eu väärtused ja vikerkaarelised.
Soome põlissoomlaste partei tuli ju sealsest maaparteist ning oli algusest peale juhtkonna tasandil täis pikitud juudidaamidega.
Kui juudikogukonna mõnigi liige on partei juhtorganis, on see piisav, et kogu partei näilisele eristuvale parteikisale vaatamata tegutseb suures plaanis vastavalt juudikogukonna eesmärkidele. Kogukonna eesmärgiks on ju muuta põlisrahva omakultuur samasuguseks meedia, muusika, ja kirjandusporiks nagu kogu kaasaegne keskvoolu sodi oma eesmärgikindlalt sissetambitavate salongikõlblikke käitumis ja arusaamisreeglitega.
Kui enne oli kompartei rahva au, mõistus ja südametunnistus, ehitati kommunismihoonet ja selle valmissaades anti pidulikult juudioligarhidele üle. (Venemaal on üle 60 protsendi maa materiaalsetest väärtustest juutide omandis) siis nüüd on selle koha võtnud vabamüürlased, kõik kes siit satuvad euroopasse poliitilistele kohtadele või administratsiooni võetakse vastu vabamüürlaste loozhidesse ja sealtmaalt tegutsevad mitte kui eesti rahva ja riigi esindajad vaid loozhide huvide esindajad nii euroopas kui eestis.
Müüripoiste teemas ju ilusasti näha nende rituaalsed tegevused käepigistustel jne. On ju nende rituaalides samuti kui ristimisel ette nähtud kirstu panek, surm ja uuestisünd sobivama hingega, tõsiselt võttes aga ratsanikuga kes edaspidi juhib uut zombit.
Mis puutub EKREsse siis tahavad nad ju salongikõlblikud olla, samuti nagu Keskerakondki. Aga selleks peavad nad kõigepealt unustama rahvusluse, mis juutide reeglite järgi on fashism ajast aega, neil näete rahvuslust ei ole on ainult usk ja jumal kelle reegleid peab täitma.
Kristlus aga sellesama juudijumala kummardamine. Kas nad suudavad taluda ka maausku (mitte seda sodi mida püüavad ülikooli semiootikud ümber defineerida vastavalt semiootika tekstide teispoolsuse tapmise reeglitele) on iseküsimus.
Kust korjata nii palju raha kokku, et toota kasvõi üks rahvusromantiline mäng koolilastele, oli mäng mis õpetas ajalugu aga selle kasutamine lõppes sest ei saadud kultuuriministeeriumist raha mängu arendamiseks ja serveri rentimiseks, sponsoril sai villand serverit kinni maksta.
Midagi ühendada saavad ainult noored ja seda huvi kaudu, kes pakub midagi mõistlikku välja.
Lõpetuseks Thilo Sarrazinil raamatust üks lõik sakslaste ümberkasvatuse kohta.
Armastad kodumaad? Muidugi.
Oled kodukandi patrioot? Loomulikult.
Eurooplane? Seda niikuinii.
Maailmakodanik? Selge see, peabki!
Sakslane? Ainult jalgpalli MMi ajal, muidu on pigem piinlik!!!
Meile väga tuttav vene ajast, kuna sust inimene saab ja vene keele selgeks õpid.
Vasta
Kuidas tekkib meie olemus sellel väikesel maakamaral-Eesti.
Istud linnas,soe ,loed maailmakirjandust,ajalehti,mõtled suurtest tunnetest ,ilust.Umbes nii nagu Rooma riigis,kus vaatasid kuidas gladiaatorid üksteist tapsid ja esitasid samal ajal oma kallimale poeemi tunnete sügavusest.
Või teine variant.Tõused vara,annad loomadele sööda,teed igapäevast tööd.Tunnetad turjanahaga ,kuidas juudipankurid ja omad juhid sind kotivad.Kuskil sisimas loodad ,et on mingisugune õigus,mis ka sinu tegemisi tunnustaks,aga pole seda vähemalt viimased 800aastat näinud.
Tuleb segada need kaks varianti kokku ja ongi tõeline eestlane olemas.
Jäi mul meelde selline fakt,mis /võin eksida/,et aastatel 1200,enne ristirüütlite tulekut,oli keskmine inimese pikkus Eestimaal sama suur,kui praegu,aga16 saj.kahanes 5-8 cm.Arvatakse ,et seda mõjutas ka.väikene jääaeg.
Kui inimest ruineeritakse vaimselt ja füüsiliselt pika perioodi jooksul ,väljendub see ka otseselt tema keha pikkuses ja vaimulaadis.
Näitena veel Põhja-ja Lõuna Korea inimeste pikkused,mis pidid erinema 5-7 cm.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 55
  • 56
  • 57(current)
  • 58
  • 59
  • 60
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Katarid-aaria rassist pärinevad Graali ja selle juurde kuulu ayyu 7 10,318 15-08-2017, 12:25
Viimane postitus: Müstik
  Tõsine soovitus selle teema lugejale! Ka see voodoo värk või Celtic 27 12,500 01-01-2008, 21:55
Viimane postitus: Raul

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat