• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulnukatelt näpatud tehnoloogiad meie igapäevaelus.
#1
Lappasin natukene vanu asju, aga midagi sellist ei kohanud...vaatame, kas see teema jääb ellu wink

70ndatel ilmutasid kohalikud lehed tõlkelugusid ufojuhtumitest üle maailma, paar lugu on end aga minu mällu salvestanud, ju neil on mingi eriline tähendus.
Need kaks sarnast lugu erinevad vaid ühes...mõlemal juhul ütlesid asjaosalised end olevat kohtunud tulnukatega ja neid olevat kutsutud ka ufosõidukit seestpoolt kaema. "Mida te siis seal nägite"? küsiti..."Kange, nuppe, seiereid", oli esimese vastus.Teine aga vastas, et ei midagi erilist, kolm tooli ja nende ees mustad tahvlid või ekraanid.
Aeg on selles mõttes tore, et aitab asju klaarida ja tänaseks peaks asi selge olema kumb neist kahest valetas, kumb rääkis tõtt. Mustad ekraanid on jõudnud meie ellu ja nupud on "ära kolinud" samale
ekraanile. Pakun, et see tehnoloogia on tulnukatelt näpatud, 50-60a kulus selleks, et asjast sotti saada ja järele teha. Mis veel võiks olla pärit nendelt?
Vasta
#2
Sa võid ju pakkuda, et tehnoloogia on tulnukatelt näpatud, aga alusta siis juba teemast Piirkond S-4, mis peaks meil ka kuskil olemas olema.
Mis võiks olla näpatud?
Alustaks näiteks Searli eetrimuundurist?
See on 1952. a. konstrueeritud generaator, mis andis kõrge potentsiaaliga voolu – 100 000 volti ja rebis end pöördeid kogudes mootori küljest lahti, tõusis õhku ning lendas kosmosesse. Searli eetrimuunduril on ufodega sarnaseid kõrvalnähte. Näit. kui lennumasin pikemat aega maa kohal hõljub, võib maapind kuumeneda ja rohi ära kõrbeda. Põhjustab ka levitatsiooni ja väga tugevaid elektrivälju. Samuti lülituvad välja raadiovastuvõtjad. Efekte on võimalik selgitada gravitatsiooni pööristeooria varal.



Vasta
#3
No igapäevaelus ma seda riista kohanud pole ja kui ta oli mootori küljes siis...vabanda mu rumalust, aga...energia tuleb siis ju mootorist. Kas sul andmeid pole, kas keegi on üritanud uut teha kui see üks ja
ainukene minema lendas?

Aga igapäevaelust mõni näide?
Vasta
#4
(12-02-2011, 12:58 )Müstik Kirjutas: Alustaks näiteks Searli eetrimuundurist?
See on 1952. a. konstrueeritud generaator, mis andis kõrge potentsiaaliga voolu – 100 000 volti ja rebis end pöördeid kogudes mootori küljest lahti, tõusis õhku ning lendas kosmosesse. Searli eetrimuunduril on ufodega sarnaseid kõrvalnähte. Näit. kui lennumasin pikemat aega maa kohal hõljub, võib maapind kuumeneda ja rohi ära kõrbeda. Põhjustab ka levitatsiooni ja väga tugevaid elektrivälju. Samuti lülituvad välja raadiovastuvõtjad. Efekte on võimalik selgitada gravitatsiooni pööristeooria varal.

Väga hea laupäevane lugemine.
Vasta
#5
Lisalugemist:
http://searleffect.com/
Loogik, küsimus on selles, et kuskohast Searl selle seadeldise peale tuli?
Tuleks uurida Searli elulugu... Äkki oli natside tööde ja tegemistega hoopis kursis? Aga äkki käis tulnukatega tulnukate-baasis kohtumas ja sai sealt need ideed?
Sina ise ju pakkusid välja, et tänane tehnoloogia on tulnukatelt näpatud.Smile
http://en.wikipedia.org/wiki/John_Searl
Vasta
#6
Tänan lisalugemise lingi eest. Aga mu väike vana ja hall peakene hakkab selle huvitava ja põneva jutu peale juba umbe jooksma.
Kui see on tõsi:

voolu – 100 000 volti

siis on keeratud peapeale kõik senised tänapäevateadmised.
Vasta
#7
Vaatasin üle, ilusad ümarad asjad mida peab keegi või miski ringi ajama ja siis kaduvat gravitatsioon...proovin
ära ja annan teada. See imemasin võib ju imet teha ja voltides voolu anda kah.
Vasta
#8
(12-02-2011, 16:58 )Loogik Kirjutas: Vaatasin üle,ilusad ümarad asjad mida peab keegi või miski ringi ajama ja siis kaduvat gravitatsioon...proovin
ära ja annan teada.
See imemassin võib ju imet teha ja voltides voolu anda
kah.

Kõik on võimalik. Mul tekkis veel üks mõte....kuna Eesti Energija kasseerib raha vastavalt Georg Simon Ohmi seadusele, siis mis juhtuks kui see oleks tõesti tõsi......vaene Georg Simon .... Ohm.
Vasta
#9
zed-i postitustest jäi kajama, et transistorid olid sakslastel juba 44ndal, mine tea ehk oligi...aga kui siiski mitte? Siis viksiti need ka Roswellis maha...?
Vasta
#10
(12-02-2011, 17:40 )Loogik Kirjutas: zed-i postitustest jäi kajama,et transistorid olid sakslastel juba 44ndal,mine tea ehk oligi...aga kui siiski mitte?
Siis viksiti need ka Roswellis maha...?

Ma olen näinud mõningaid filme toonasest Saksamaast. Ei, transistoreid ei olnud neil kindlasti, kuid tänu ühele genereerima läinud võnkeringile said nad maha magneetofoni helipea eelmagneetimis ... ütleme siis eelmagneetimisega.

Esimesed transistorid olid siiski vist Selga ja eriti vinge VEF 12 nagu neid kunagi kutsuti. Selles, et nad maha viksiti olen 112% kindel. Olen oma silmaga näinud tundmatute poolt tehtud originaale. Maha viksiti ka VM 12 mis kandis tulnukatel koodnime P 1200? kui mälu ei peta. Viimases nimes võin eksida kuna aega on läinud palju ja tundus olema ohtlik seda üles tähendada paberile.
Vasta
#11
http://en.wikipedia.org/wiki/Searl_Effect_Generator

Tsitaat:To date, Searl has produced no evidence whatsoever of any of his claims and mainstream science maintains that all his claims are, in fact, completely impossible.

PS! Olen uus kasutaja ja tahan lisaks öelda, et minu puhul pole tegu skeptikuga. Võib-olla postitan ka lähiajal väikese "sightingu" ka, mis minusilmis tundub vägagi huvitav.
Vasta
#12
Leena,
see nägemise värk tahaks küll pikemat lugu...
Vasta
#13
WTB, Tere tulemast meie foorumisse! Smile
Kahjuks pean ütlema, et kõik ei saa inglise keelest aru ja isegi saan vaid osaliselt.
Aga tore, et uustulijal keel selge!
Edaspidi paluks tsitaatide puhul ka tõlge juurde kirjutada. Mainisin eespool seda searli eetrimuundurit just sellepärast, et ma pole sellest asjandusest siiani täpselt aru saanud. Seega lootsin,et ehk keegi seletab asja ära.
Vasta
#14
(12-02-2011, 18:31 )Loogik Kirjutas: Leena,
see nägemise värk tahaks küll pikemat lugu...

Leena töötas 1970 nendatel ja 1980 nendatel asutuses mis tegeles sellise tehnoloogijaga. Asutuse nimi muutus Leena seal töötamise ajal. Viimane asutuse nimi kui Leena seal töötas algas sõnaga Orbita....
Vasta
#15
Uustulnuk selgitaski, nimelt pole see masinavärk võimeline selleks mida sina arvad.
Leena on laisk, palun seleta siis kuidas sinu kätte (vist endises NSVL-is) sattus tulnukatelaeva vidin? Ära nüüd ütle, et ülemus andis....wink
Vasta
#16
Okey. Ise sa ju tegid selle teema, mina püüdsin ainult teemat edendada.
Mis aga NSVL-u puutub, siis just leidsin Tšiili UFO-juhtumite lingi kaudu ühe Lääne-Siberist 1969.a. leitud ketta.
http://naturalplane.blogspot.com/2010/11...ts-27.html

Nii, et kuna neid aeg-ajalt metsa alt ikka leitakse, siis asi Leenal sealt mõnd vidinat küljest ära keerata ei olnud!Smile
Google tõlke järgi:
See ketas (lingil pilt olemas) transporditi Novosibirskisse. See oli maa-väline. Meeskonda ei olnud pardal. Kukkus alla kuskil 1968.a. lõpus. Klassifitseeriti ülisalajaseks.
Teave sellest lekkis 1993.a. Leena, sina lekitasid äkki?Smile
Ketas on ikka veel vahi all olemas!
Vasta
#17
(12-02-2011, 18:40 )Müstik Kirjutas: WTB, Tere tulemast meie foorumisse! Smile
Kahjuks pean ütlema, et kõik ei saa inglise keelest aru ja isegi saan vaid osaliselt.
Aga tore, et uustulijal keel selge!
Edaspidi paluks tsitaatide puhul ka tõlge juurde kirjutada. Mainisin eespool seda searli eetrimuundurit just sellepärast, et ma pole sellest asjandusest siiani täpselt aru saanud. Seega lootsin,et ehk keegi seletab asja ära.

Suur tänu tervituse eest wink

Üritan tulevikus siis tsitaate ka eesti keelde tõlkida. Aga antud tsitaad siis rääkis sellest, et tänapäevani pole Searl suutnud tõestada ega tõendada ühtegi oma ütlust/teooriat.
Vasta
#18
See ketas on samapalju läbi nämmutatud kui Roswelli juhtum,
ja sina avastasin nüüd alles..?
Imelik..
Vasta
#19
(12-02-2011, 18:45 )Loogik Kirjutas: Leena on laisk,palun seleta siis kuidas sinu kätte(vist endises NSVL-is )sattus tulnukatelaeva vidin?Ära nüüd ütle,et ülemus andis....wink

Eeee...ülemus ei andnud. Andis klienditeenindaja või nagu siis nimetati - tellimuste vastuvõtja.
Ahjaa, VM 12 valmistamist õnnestus ka vaatamas käia. Tehas oli umbes 120 ne ühiku kaugusel. Ja see tehas ei olnud meie kodumaist päritolu....
Vasta
#20
Oot mis see VM12 on,
vaat nii loll olen...
Smile
aga vist oli videomakk...nojah,oli ju Orbita makk päris tuntud.
Vasta
#21
(12-02-2011, 19:32 )Loogik Kirjutas: Oot mis see VM12 on,
vaat nii loll olen...
Smile
aga vist oli videomakk...nojah.


See siin http://www.orved.it/eng/prodotti/prodotti.php?ID=2 Bleh
Vasta
#22
(12-02-2011, 19:18 )päikeseinsener Kirjutas: See ketas on samapalju läbi nämmutatud kui Roswelli juhtum,
ja sina avastasin nüüd alles..?
Imelik..

Kas tõesti??? Kuskil venekeelsel lingil ma lugesin küll hoopis ühe teise Venemaalt leitud ketta kohta. Ja tõin selle kohta ka video.
Selle ketta kohta ma küll varem lugema pole sattunud. Aga kui sina oled, siis too see koht foorumis palun ära, eks!
Teema Venemaa UFO-uuringute ja nähtuste kohta siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4090

Sa ei olegi sinna veel midagi omalt poolt lisanud, nii et ära hoia oma teadmisi ometi vaka all!
Muuseas, isegi Roswell pole meil kuigi läbi nämmutatud. Täitsa pooleli on need arutlused jäänud. Hiina Roswellist rääkimata.


Vasta
#23
(12-02-2011, 19:32 )Loogik Kirjutas: Oot mis see VM12 on,
vaat nii loll olen...
Smile
aga vist oli videomakk...nojah,oli ju Orbita makk päris tuntud.

VM 12 (Orbita oli tavaline lintmak.)oli tõesti esimene VHS venelastelt mis oli täielikult kopeeritud Panasonic xxx. Numbri jätsin sedapuhku lahti kuna pole kindel, et mäletan õieti. Neid tehti mitmes kohas, lähim tehas meile asus Novgorodis. Maksis 1200 rubla. Ilmselt tõin sealt tehasest ühed esimesed eksemplarid eestisse. Kummalisel kombel käis kauplemine mitte rahas vaid suitsuvorstides....peale esimest käiku koos sõbraga ja kahe maki toomist tegime veel mõned reisid, makid said kaks kultuurimaja, veel mõned sõbrad...ja .... ka .. aga kuna kohalik ja sealne kolmetäheline organisatsioon tõmbas asjale kriipsu peale ning tehases töötav pagunitega mees sai mis ta sai aga kardan, et sai ikka korvamatult (direktor on sõjaväetehases ka pagunitega). Selga oli transistorraadio ja VEF 12 ka. Mõlemad kopeeritud. Orbita magneetofon oli olemas ja toodeti sõjaväe tehases...kus iganes see ka asus. Üks kvaliteetsemaid. Külmi jooteid ei esinenud. Orbi(i)ta oli ENSV s raadiote ja televiisorite paranduse töökoda.

Veel - Kuna juba OT läks läks siis praegu tagasi vaadates saaks üsna hea krimifilmi, raamatu saaks parema, kuid vaadates kuidas praegu raamatuid loetakse....siis kas tasub viitsimist.
Vasta
#24
Soo,et rahvas lõbutseb...Laugh
Vasta
#25
Näe, kõige tähtsam läks meelestwink

Pinget mõõdetakse voltides
Voolutugevust amprites
Takistust ohmides
Võimsus on pinge korda voolutugevus.

Ja transistoritest ka. On räni ja germaaniumtransistorid. Uuemal ajal on veel igasugu asja aga vaatame korra kahte vanemat. Põlluomad jätame ka välja.
Kui transistor töötab siis on neist ühel normaalselt kollektori ja emitteri vahel pinget 0,2 kuni 0,7 volti. Kummal? Räni või germaaniumi omal?

Aga aitäh ilusa ja lõbusa laupäevaõhtu eestSmile
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tähtede sõda meie orbiidil excubitoris 84 49,548 13-01-2022, 18:36
Viimane postitus: Manaja
  Meie võimalused tulnukate vastu? hulkuv hing 116 47,784 05-11-2021, 13:22
Viimane postitus: Maakristall
  Meie orbiidil on tihe liiklus excubitoris 46 23,723 18-12-2012, 15:10
Viimane postitus: NelliN2
  "Meie" lennuvahendid Metafor 10 7,292 04-02-2011, 16:03
Viimane postitus: zed

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat