Teema hinnang:
  • 2Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tundmatud objektid Iisraelis
#51
See on fake, kasutatud seda pilti:
[Pilt: 3rdjerusalemufovideofak.jpg]
http://commons.wikimedia.org/wiki/File:J...t_7088.JPG
Teised videod on ka fake.
Vasta
#52
"Jeruusalemma vanalinnas asuvast iidsest pühakojast Kipat Haselast on üle lendamine keelatud, kuid see objekt liikus selle kohal.
Objekti said videole kaks Zioni mäe juures asuval Armon Hanatzivi vaateplatvormil olnud isikut.
Järsku laskus objekt pühakoja kohale. Ta oli seal natuke aega ja siis tõusis suure kiirusega üles ning kadus."

Niisugune oli lühikokkuvõte selle Jeruusalemma UFO-uudise kohta.
See mošee Templimäel, inglise keeles Dome of the Rock või teise nimega Kipat Hasela, nagu Elu 24 kirjutas, on tegelikult Kaljutoomkirik ju.
http://en.wikipedia.org/wiki/Dome_of_the_Rock
See asub nagu öeldud kuulsal Templimäel.

See ehitati 685-705 ja enne seda seisis seal Herodese Teine tempel, mille roomlased a.70 hävitasid.
Moslemite jaoks on pühamu asupaigal religioosne tähendus. Koraani kohaselt lendas prohvet Muhamed koos peaingel Gabrieliga Mekast Jeruusalemma ja astus sellele kaljule, et minna taevasse.
Kristlased ja juudid aga usuvad, et tempel püstitati sellele kaljule, kus Jumal pani Aabrahami usu proovile, nõudes et ta ohverdaks oma poja Iisaku.
Kuppel koosneb kahest puitkoorikust, mida hoiavad koos metallkinnitid, ja selle plekk-kateon kullatud.
Kaljutoomkirik on osaliselt ehitatud Saalomoni templi varemetele.
Saalomoni tempel aga on meil varem foorumis käsitlemist leidnud seoses Templirüütlite kadunud aaretega. Pärimuste järgi asus seal ka Püha Seaduselaegas.
1968 leidis iisraeli arheoloog Meier Ben Dov tunneli Saalomoni tallide all. 1981 see tunnelisuu avati, kuid moslemid ei lasknud jätkata ja sulgesid tunnelisuu raudbetooniga. Tunnel on suletud tänini. Keegi ei tea tänini, kuhu see tunnel viib...
Nii, et see paik, kuhu see püha hoone on ehitatud ja kus kohast UFO üle lendas, on üks maailma müstilisemaid paiku.
Pole mingi ime, kui oli päris UFO-video, aga paiga müstilisuse tõttu võltsiti see video kohe ära.
Tähelepanu tuleks pöörata ka sellele:
http://en.wikipedia.org/wiki/Foundation_Stone
Samas ma ei kahtle, et niisuguses müstilises kohas sageli UFO-sid nähakse.
Imelik oleks siis, kui neid seal ringi ei tiirleks.



Vasta
#53
(10-02-2011, 20:13 )Müstik Kirjutas: .....Imelik oleks siis, kui neid seal ringi ei tiirleks.
Minu arvates väga tobe kui tulnukad tuleksid ennast näitama mõnes eriti religioosses paigas. Kui nad muidugi ei taha viidata sellele et see religioon on ka neile väga olulisel kohal, milles ma sügavalt kahtlen.

Vasta
#54
(10-02-2011, 20:13 )Müstik Kirjutas: "Jeruusalemma vanalinnas asuvast iidsest pühakojast Kipat Haselast on üle lendamine keelatud, kuid see objekt liikus selle kohal.

Kui ma tahaks odavat kuulsust, siis ma teeks justnimelt sellise video sellisest kohast, kus ülelend on tabu.
100% tähelepanu garanteeritud mu juutuubi videole.

Vasta
#55
(10-02-2011, 20:34 )levis Kirjutas: Minu arvates väga tobe kui tulnukad tuleksid ennast näitama mõnes eriti religioosses paigas. Kui nad muidugi ei taha viidata sellele et see religioon on ka neile väga olulisel kohal, milles ma sügavalt kahtlen.

Uba ju selles ongi, et Jeerusalemm on 3 peamise religiooni (kristlus, islam ja judaism) sisuliselt peamine pühakoht
+ igasugused sektid ja alajaotused.
Seega jääb küsimus õhku rippuma, et seal ringi lenneldes millisele just oma "eelistus" antakse - kui antakse. Bleh
Vasta
#56
(10-02-2011, 20:13 )Müstik Kirjutas: Moslemite jaoks on pühamu asupaigal religioosne tähendus. Koraani kohaselt lendas prohvet Muhamed koos peaingel Gabrieliga Mekast Jeruusalemma ja astus sellele kaljule, et minna taevasse.
See on müüt. Koraanis pole sellest midagi kirjutatud, ega saagi olla, sest Koraan koosneb Muhamedi õpetusest. Isegi vist Sunnas seda pole. Lihtsalt moslemite folkloor, et Jeruusalemma oma usuga liita. Tegelikult ei seo neid selle linnaga midagi. Mis saabki ühel kõrberahval asja olla linnaga? Nii nad luuletavadki.
Vasta
#57
(10-02-2011, 20:43 )excubitoris Kirjutas: Uba ju selles ongi, et Jeerusalemm on 3 peamise religiooni (kristlus, islam ja judaism) sisuliselt peamine pühakoht
+ igasugused sektid ja alajaotused.
Seega jääb küsimus õhku rippuma, et seal ringi lenneldes millisele just oma "eelistus" antakse - kui antakse. Bleh
"UFO" oli 'Dome of the Rock' kohal, seega sõelale jääb islam.
Vasta
#58
Jah aga varem oli sealsamas paigas Templimäel Saalomoni tempel ju. Seejärel Herodese tempel.
Küsimus on paigas. Ehk naljana öeldes: tulevad siia maa-välised ja kus nemad teavad, mis usk praegu kus kohas domineerib? Nende jaoks vanast ajast pühapaik või erilise energiaga paik.
Koraanis ehk jah ei ole seda, pole lugenud, aga nii oli ühes paksus raamatus kirjas.
Aga "Pühapaikade atlases" on kirjutatud järgmist:
"Ühel ööl ilmus Muhamedi ette peaingel Gabriel, kes kinkis talle kummalise lendava olendi al-Buraqi (Välgu), kes kandis Muhamedi oma seljas Mekast Jeruusalemma."
Mis see "lendav olend" oli - ei tea. Ehk selleagne UFO?
"Siin palvetas Muhamed koos Aabrami, Moosese, Jeesuse ja teiste prohvetitega püha kivi juures ning tõusis siis oma hobuse seljas taevasse, kus Allah jagas talle õpetusi. Enne hommikut jõudis Muhamed Mekasse tagasi."
Et ta palvetas koos Aabrami ja Moosesega, kes sel ajal enam ju maises kehastuses ei viibinud, viitab nendele ülestõusnud valgusemeistritele, kelledest meil aeg-ajalt juttu on olnud.
Pühakivi peaks olema siiani seal Kaljukiriku keskel, viitasin sellele lingile eespool.
"Hobuse seljas taevasse"? Ehk on esialgses loos öeldud "tiivulise hobuse seljas" ja tõlkes on tiivuline aja jooksul kaduma läinud? "Tiivuline hobune" aga võis vabalt olla lendav taldrik.
Muuseas, sama raamat ütleb ka, et Kaljukirikus asuvas pühamus hoitakse juuksekarva, mis on väidetavalt Muhamedi oma. Moslemid usuvad, et kohtumõistmise päeval tõmmatakse Kaljukirikust Õlimäele hobusejõhv ja kõik surnud peavad seda mööda kõndima ning patustajad kukuvad alla hukatusse. Sedagi ei pea võtma sõna-sõnalt, vaid võib tänapäevasesse keelde panna, kes oskab.
Kaljukirik on püha ühtviisi nii juutidele kui moslemitele. Ühe juudi pärimuse järgi loodi siin isegi maailm.
Jeruusalemm on 11 korral vallutatud ja viiel korral hävitatud. Vana Jeruusalemma nägemiseks tuleks kaevata 21 meetri sügavusele ajaloo rusude alla.
Igatahes on see moslemitele "öise teekonna paik" ja mine tea, kes selle õhusõidukiga jälle kuhu rändas?! Laskus see UFO aegamisi kupli kohale - ja siis vupsiti üles ja minema...Smile
Seda muidugi niisama fantaseerimiseks.



Vasta
#59
Levis - siin lähebki asi huvitavaks - Dome on ehitatud ümber vanast kristlikust pühamust mis ehitatud
Vana-Rooma templi otsa. Kuskil seal vahel oli ka midagi juutlikku ja mille otsa ehitasid roomlased on ka
paras segadus. Kui nad saabusid 2000a tagant või hoopis 3000a tagant "vanasse kohta" siis on asi ju
hoopis põnev ... wink
Vasta
#60
(10-02-2011, 20:34 )levis Kirjutas: Minu arvates väga tobe kui tulnukad tuleksid ennast näitama mõnes eriti religioosses paigas.
Religioossed kohad - tenplid, pühamud, kirikud jne. on olnud Jumala koda. Oleks loogiline kui UFO'd istuksid mõnikord neile pühendatud kodades. Mine-sa-tea... äkki annavad instruksioone kah! Bleh
Vasta
#61
Hetkel on see islami religiooni pühamu ja kui tulnukad peaksid tõesti sinna kohale ilmuma ning tuhanded seda nägema, siis laineid lööb islami religioon. Kristlased või kes seal veel võivad nutuvõru suu ümber tõesti ajaloos tuhlata, aga minu point jääb samaks, et tulnukate selline käitumine näib tobe.

(10-02-2011, 22:19 )Ilo Kirjutas: Religioossed kohad - templid, pühamud, kirikud jne. on olnud Jumala koda. Oleks loogiline kui UFO'd istuksid mõnikord neile pühendatud kodades. Mine-sa-tea... äkki annavad instruksioone kah! Bleh
Jah nõus, aga see on religioosse inimese jutt. Mina olen religiooni vastane, sealt siis ka teine nägemus.
Smile
Vasta
#62
(10-02-2011, 21:22 )VLAD Kirjutas:
(10-02-2011, 20:13 )Müstik Kirjutas: Moslemite jaoks on pühamu asupaigal religioosne tähendus. Koraani kohaselt lendas prohvet Muhamed koos peaingel Gabrieliga Mekast Jeruusalemma ja astus sellele kaljule, et minna taevasse.
See on müüt. Koraanis pole sellest midagi kirjutatud, ega saagi olla, sest Koraan koosneb Muhamedi õpetusest. Isegi vist Sunnas seda pole. Lihtsalt moslemite folkloor, et Jeruusalemma oma usuga liita. Tegelikult ei seo neid selle linnaga midagi. Mis saabki ühel kõrberahval asja olla linnaga? Nii nad luuletavadki.
Tegelikult leidsin nüüd teisest raamatust, nimelt raamatust "Pühad paigad", et on ikka Koraanis ka sellest juttu.
Sellel peatutakse lühidalt Koraani 17. sura (peatüki) alguses:"Kiidetud olgu Allah, kes viis oma teenri öisele teekonnale pühast Mošeest (s.t.kaabast) Kaugesse Mošeesse (s.t.Jeruusalemma), paika, mida me oleme õnnistanud, et talle oma märke näidata."
Pärimus on lisanud Koraani värssidele üht-teist juurde ainult.

Levis, Templimägi on PÜHAPAIK, par excellenc. Siia ehitas kuningas Saalomon 10.saj. ekr. oma imepärase templi, kus pühamaist pühamat SEADUSELAEGAST valvas sfinksisarnane keerub.
Pühad paigad, tuletan meelde on ka meie pühad hiied ja muud erilise energiaga paigad, kuhu kristlased tavatsesid oma kirikud ehitada. Alati on sakraalhooned ehitatud muistsetesse pühapaikadesse.

Ja selle pühapaiga keskpunkt, millest praegu juttu, ei ole niivõrd see kuldne kirik ise, vaid see, mis on hoone sees. Ja hoone sees on piklik kaljurahn, Piibli järgi Moriah´ mäe tipp, kus Aabram pakkus Jumalale ohvriks oma poega Iisakut.
Kirik ja kalju moodustavad terviku. Ilma kaljuta oleks see kirik lihtsalt virtuooslik kunstiteos, millel puuduks täielikult vaimne haare. Moslemid pääsesid Templimäele esmakordselt alles 638.aastal. Kaliif Omar Ibn al-Khattabi leidis seal koos oma meeskonnaga ekskursiooni tehes eest püha kalju mahajäetuna ja risuga kaetuna. Kulus veel 53 aastat, enne kui sinna tekkis see praegune Kaljukirik. 1099.aastal (tuleta meelde templirüütlite teemasid!), kui ristsõdijad Jeruusalemma ründasid ja selle elanikud tapsid, muudeti Kaljukirik kristlikuks pühamuks.
Religioosne inimene või mittereligioosne, pühapaik on ikka ju pühapaik!
Vasta
#63
Ma olen nõus ja tänan informeerimast, eks ma alahindasin teiste religioonide osatähtsust.
Miski pole miski kui leidub keski, kelle suhtes miski pole miski.
Miski asemele võib panna vabalt valitud sõna, näiteks 'pühapaik'.
Smile1
Selle kummalise lause peale tuli meelde lause, mille ma kunagi aretasin: "Kaasa kaasa kaasa." Eks mõistata, mida see tähendab Laugh
Vasta
#64
(11-02-2011, 00:07 )levis Kirjutas: ...
tuli meelde lause, mille ma kunagi aretasin: "Kaasa kaasa kaasa."
Eks mõistata, mida see tähendab Laugh

Mis siin ikka mõistatada, see näide peaks iga eesti keele õpetaja arsenali kuuluma. Smile

Igal juhul vinge, kuigi esiteks tundub kuidagi tuttavana, teiseks tekkis mõte, et seoke asi ei ole hea
- "labastab" eesti keele mõne suurkeele tasemele, kus on vaja erimärke ja kolmandaks vastupidi
- nii on just väga hea. Hea mitte lihtsalt keelerikkuse kui sellise pärast, vaid see on ka kodeering.
Oli nimelt juhtum kus päris hästi eesti keelt mõistev (kuid mitte valdav!) võõramaalane sai oma
enesekindlusele kõva hoobi, sest isegi meie väidetavalt väikese keele sõnavara võimaldab rääkida nii,
et vaid keele valdaja saab aru. Küllap siis on see meie keel ikka piisavalt arenenud ja piisavalt rikkaliku
sõnavaraga, et kodeeringut võimaldada.
Vasta
#65
(10-02-2011, 23:05 )Müstik Kirjutas: Sellel peatutakse lühidalt Koraani 17. sura (peatüki) alguses:"Kiidetud olgu Allah, kes viis oma teenri öisele teekonnale pühast Mošeest (s.t.kaabast) Kaugesse Mošeesse (s.t.Jeruusalemma), paika, mida me oleme õnnistanud, et talle oma märke näidata."
Pärimus on lisanud Koraani värssidele üht-teist juurde ainult.
Samahästi võib see Kauge Mošee asuda Marsil. Templimäel asus juutide tempel, siis Kaljukirik. Moslemitele pole see aga mingi pühapaik. Muhamed pole seal kunagi käinud ja kogu see moslemite Kaljumošeest ja Templimäest kinnihoidmine on üksnes oma võimu kunstlik põlistamine. On ju juutide Talmudis kirjas, et kui taastatakse Templimäel tempel, siis saabub Messias ja loob rahuriigi.
Kunagi vist üritati isegi uuele templile nurgakivi panna. Iisraelis on ka organisatsioone, kes on valmistanud temli riistu ja riietust, et neid saaks taastatud templis kohe käiku lasta. Juutidele on Templimägi õlioluline koht, seda tevad muidugi ka araablased ja hoiavad sellest küünte-hammastega kinni. Kui iisraeli peaminister Sharon Templimäge külastas, alagas sellest Iisraeli araablaste ülestõus. Et nagu ühe riigi peaminister ei või oma riigi territooriumil asuvat muistse templi asukohta külastada. See on araablaste vallutuspoliitika. Paraku on ka kristlastele Kaljukirik oluline, nii et moslemitel pole mingit lootust võita. Tempel tuleb ja alles siis näeb, mis saama hakkab. Mis Messias siis saabub. Muud võimalust ei ole.
Eks Messias hoiab Jeruusalemmal silma peal ja kui ükskord tempel taastatud, on aeg tal tulla.
Muide moslemite päris pühakoht - Kaaba Kivi Mekas, kujutab tegelikult Kuu (ja sigivuse) jumalanna Allahi naissuguelundit (mis on avatud ja millest hakkab paistma lapse pea (Kaaba kivi http://www.toursaudiarabia.com/images/kaaba-3-large.jpg ). Selle jumalanna auks käidi 7 korda ümber kuju ja siis suudeldi seda. Nagu nüüd tehakse islamis Kaaba kiviga. Kuu on ka teatavasti islami sümbol. Allah ju Kuu jumalanna. Moslemid kasutavad samuti kuukalendrit, mis järgib naiste kuupuhastustsüklit.
Vasta
#66
[Pilt: eligaeljerusalemufowitn.jpg]
Algse video postitanu näitab oma nägu ja räägib, et nad filmisid tõesti UFO't: http://www.youtube.com/watch?v=ppFOPwOHOvc (heli on tuksis, siin on muudetud valjemaks: http://bit.ly/hGCmyi )
Mingit uut infot nagu eriti ei leidnud tema jutust, väidab, et ei ole religioossne inimene ja tsiteerib prohvet Jesajat (Isaiah).."shell my house of preyar will be a preyar house for all nations"
Ta on lisanud ka video, mis on tehtud hiljem täpselt samast paigast.
http://www.youtube.com/watch?v=BXCEj-fOyEc
---
---
---
[Pilt: jaime20maussan.jpg]
Jaime Maussan räägib, et see aasta ta ei osale '2011 International UFO Congress'. Miks ma ei saanud hästi aru, aga siis toob kohe teemaks 'Temple Mount UFO video in Jerusalem', mis tema arvates ei ole pettus. Väidab, et sõidab kohapeale juhtumit uurima.
http://www.youtube.com/watch?v=Z0jfNK3arvM
Näitab seal ka ilmastiku kaamera ja turvakaamera kaadreid, mis peaks lisama kaalu, et kõik on tõene.
Paraku kui hakkad uurima, siis juba kellaajad on kaamerate all väga erinevad. Ning kui hakkad veel sügavamale minema, siis ka suunad täpselt ei klapi, osad tuled ilmuvad regulaarselt mingi aja tagant jne. Tore kui nad uurima sõidavad, aga ma siiralt loodan, et Jaime Maussan leiab eneses rohkem skeptitsismi vaatamaks asju kõikvõimalike nurkade alt.
---
---
---
Eligael käib Jeruusalemma vanalinnas ning otsib inimesi, kes võisid näha seda UFOt.
http://www.youtube.com/watch?v=eZ-HkaLSq_k
Sigaret näpus üks seletab, et valguskera langes pühamu kohale ja tõusis taevasse. Hiljem lisab, et me näeme koguaeg valgust, Jeruusalemm on maailma valgus.
Rohkem seal politsei ei luba neil filmida. Hiljem leiavad kellegi, kes väidab, et sõbra sõber on juhtunu tunnistajaks ning lubas anda edasi Eligaeli telefoninumbri. Video lõppebki teatega, et:"Nüüd me ootame kõnet..."
http://bit.ly/e0CWdz
Vasta
#67
Algse video postitanu Eligael tuli lagedale uue videoga, mis väidetavalt on siis kellegi kolmanda poolt filmitud...
Jerusalem Ufo - Dome of the Rock - Close up - The full movie of the Flying Saucer
http://www.youtube.com/watch?v=9QCPXXe4vNk
[Pilt: 53837284.png]
Näib väga odav fake, aga kui mõni arvab teisiti, siis laskume detailidesse Smile
Vasta
#68
Levis, kuna sa oled nii äraütlemata põhjalik mõne UFO-juhtumi uurimisel, siis ma tõepoolest arvan, et ainult sina ja veelkord sina oled see õige mees Häädemeeste UFO-juhtumeid uurima!
Selmet neid fake videoid siia ajaviiteks ja naljapärast panna, mine ometi Häädemeestele ja tee seal ise kohapeal mõni video.
Mitte võltsvideo nagu sa seni neid teinud oled, vaid päris!
Ja kui siis sinu päris UFO-video kohta keegi peaks lõugu lõksutama, siis ma luban, et astun su kaitseks välja! Smile
Vasta
#69
(25-03-2011, 18:34 )Müstik Kirjutas: Levis, kuna sa oled nii äraütlemata põhjalik mõne UFO-juhtumi uurimisel, siis ma tõepoolest arvan, et ainult sina ja veelkord sina oled see õige mees Häädemeeste UFO-juhtumeid uurima!
Selmet neid fake videoid siia ajaviiteks ja naljapärast panna, mine ometi Häädemeestele ja tee seal ise kohapeal mõni video.
Mitte võltsvideo nagu sa seni neid teinud oled, vaid päris!
Ja kui siis sinu päris UFO-video kohta keegi peaks lõugu lõksutama, siis ma luban, et astun su kaitseks välja! Smile
Arvan, et kui ma kuskil natuke loen ja vaatan videot ning tulen loobin siia linke ja paar lauset, siis see tegevus on põhjalikkusest valgusaastate kaugusel.
Jeruusalemma juhtum on lihtne, seal on mitu videot, palju detaile, seal on mida närida. Uskumatu, et Jaime Maussan seda juhtumit uurima sõitis, ootan huviga, et mis järeldusele ta kohapeal jõuab.
Mis puudutab Häädemeestet, siis see pole minu ampluaa ja palun ärme too seda teemat siia, saada pm või midagi Laugh
[Pilt: iwanttoknowtshirtp23507.jpg]

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat