Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida tohib küsida ja mida mitte ?
#1
Mida tohib vaimudelt/deemonitelt küsida ja mida mitte? Tõsiselt vajalik teada, sest ma ei taha pahandustesse sattuda, kui ma räägin nendega. Hrmm
Vasta
#2
Kui palju tohib naiivsetele noortele foorumis vaimude kohta rääkida?
Vasta
#3
(10-02-2011, 11:40 )Ilo Kirjutas: Kui palju tohib naiivsetele noortele foorumis vaimude kohta rääkida?


Eeh, ma pole naiivne. Ma olen lihtsalt huvitatud sellest ja ma tahan nagu ka teada asjadest, koguaeg tõrjutakse.
Vasta
#4
teises teemas sa ju vastasid oma siinsele küsimusele... seega milles point on?
üldistades kogu teemat - ära tee ega ütle paranormaalsustega tegeledes asju, mille eest sa vastutama pole valmis...
Vasta
#5
(10-02-2011, 14:27 )elis Kirjutas: teises teemas sa ju vastasid oma siinsele küsimusele... seega milles point on?
üldistades kogu teemat - ära tee ega ütle paranormaalsustega tegeledes asju, mille eest sa vastutama pole valmis...


Ma tean neid tagajärgi ja nii, aga mul on vaja ühendust võtta ja küsida tähtsaid küsimusi ja siis ma siin vahel löön araks selles mõttes, et hakkan kartma, et äkki ma teen midagi valesti ja juhtubki midagi valesti.
Vasta
#6
Sa teed vist nalja Laugh
Sa kardad kummitusi/deemoneid aga sa tahad neid välja kutsuda? Mis mõtega, siis sa arvatavasti jookseksid esimese sekundiga minema ja siis see tüüp jääb sind elu lõpuni kummitama. Laugh
Ei nagu tõsiselt ma mõtlen nüüd, et miks sa tahad neid välja kutsuda?
Vasta
#7
Laste müstikanurk ? Kui sa päris ausalt Ouijafan võtad ühendust siis ole ettevaatlik. Naljal võivad olla rasked tagajärjed. Kui sa niguinii proovid seda ja keegi sind ei suuda takistada siis vähemalt jälgi mõnda nõuannet, et mitte põhjustada midagi, millega sa ise enam hakkama ei saa.

Kasuta alati heledaid küünlaid (punased võivad lihtsasti kutsuda välja halbasid vaime)
Ära suhte esialgu vaimude /deemonite jt. Võta ühendust ainult enda vaimse teejuhiga, kellelt saad kõikke huvitavat küsida ja vähe ohutumalt.
Ole alati väga viisakas.
Kasuta kontroll küsimusi, et aru saada, kellega suhtled ja ega ei ole liitunud vahepeal kedagi, keda pole oodatud.
Ära küsi loto võidunumbreid jms, mis võiks olla ärritav. Sest kui pole ettemääratud siis ei võida sa niguinii.
Soovitan kasutada enda tehtud Ouija lauda.
Öeldakse, et tuleviku kohta ei tasu küsida, kuid kui oled viisakas siis kõigele vastatakse ning kui küsimust ei aksepteerita siis antakse sellest ka märku.
Vastates võidakse kasutada sageli mõistujutte, mille pead ise lahti seletama. On olnud ka juhtumeid, kus lihtsalt tehakse nalja. Üks huvitavamaid asju mida olen sealt kuulnud oli midagi sellist : "Saatus on ajas muutuv"
Alati lõpetades saada ilusti ära ning ole viisakas. Soovitav kohe laud põletada peale seanssi ja järgminekord lihtsalt uus teha ise.
Vasta
#8
Surelike suhtlus vaimudega põhineb minu arvates valdavalt (kui mitte lausa puhtalt) usaldusel, seega - ei maksa usaldada kedagi, isegi kui see "keegi" väidab end olevat su vaimne teejuht. New Age järgijad küll väidavad, et vaimu "headuses" pidavat saama veenduda, kui küsida vaimult midagi Kristuse nimel (ja veel palju muid sama loogikavabu nippe), kuid arvestades seda, mäherdune sigadus on juba kristlus ise ja samuti vaadates surelike võimet valetada - no kes kurat saab olla kindel, et vaimud ei saa bluffida?
Enda eluea pikkus jms asjad on samuti miski, mida ei tasu küsida. Siin võid tahtmatult anda vaimudele kutse, et nad saaksid "ettemääratuse" programmi kasutades sulle sisse sõita ja hullemal juhul tapetakse sind ruttu. Ettemääratuse teooria räägib ju seda, et kui sulle on määratud jääda auto alla, siis auto alla sa ka jääd - kui mitte täna (sest sa püsisid hirmust värisedes kodus), siis ehk homme (sest kodus saab toit otsa ja sa pead ikkagi poe suunas liikuma hakkama, et varusid täiendada - kui sul just pole raha, et pitsataksot kutsuda). Jäädes ettemääratust uskuma, võid sa end anda kellegi kätesse, kes kohe su kaitsetust ära kasutama ruttab, olgu siis enda lõbuks või kasu saamise nimel. Räägib ju mütoloogiagi igasugu vaimudest, kes said naudingut vägivallast.

Vasta
#9
(10-02-2011, 20:22 )the-new-shadow Kirjutas: Sa teed vist nalja Laugh
Sa kardad kummitusi/deemoneid aga sa tahad neid välja kutsuda? Mis mõtega, siis sa arvatavasti jookseksid esimese sekundiga minema ja siis see tüüp jääb sind elu lõpuni kummitama. Laugh
Ei nagu tõsiselt ma mõtlen nüüd, et miks sa tahad neid välja kutsuda?


Mhh, ei ma ei karda neid, aga ma kardan, et ma nagu äkki vihastan neid oma kahtlaste küsimustega ja nii. Ma ei taha seda.


(10-02-2011, 21:13 )TDK Kirjutas: Laste müstikanurk? Kui sa päris ausalt Ouijafan võtad ühendust siis ole ettevaatlik. Naljal võivad olla rasked tagajärjed. Kui sa niguinii proovid seda ja keegi sind ei suuda takistada siis vähemalt jälgi mõnda nõuannet, et mitte põhjustada midagi, millega sa ise enam hakkama ei saa.

Kasuta alati heledaid küünlaid (punased võivad lihtsasti kutsuda välja halbasid vaime)
Ära suhte esialgu vaimude/deemonite jt. Võta ühendust ainult enda vaimse teejuhiga, kellelt saad kõikke huvitavat küsida ja vähe ohutumalt.
Ole alati väga viisakas.
Kasuta kontroll küsimusi, et aru saada, kellega suhtled ja ega ei ole liitunud vahepeal kedagi, keda pole oodatud.
Ära küsi loto võidunumbreid jms, mis võiks olla ärritav. Sest kui pole ettemääratud siis ei võida sa niguinii.
Soovitan kasutada enda tehtud Ouija lauda.
Öeldakse, et tuleviku kohta ei tasu küsida, kuid kui oled viisakas siis kõigele vastatakse ning kui küsimust ei aksepteerita siis antakse sellest ka märku.
Vastates võidakse kasutada sageli mõistujutte, mille pead ise lahti seletama. On olnud ka juhtumeid, kus lihtsalt tehakse nalja. Üks huvitavamaid asju mida olen sealt kuulnud oli midagi sellist : "Saatus on ajas muutuv"
Alati lõpetades saada ilusti ära ning ole viisakas. Soovitav kohe laud põletada peale seanssi ja järgminekord lihtsalt uus teha ise.

Ok, nii ma olen ettevaatlik niikuinii ja ma olen viisakas üldse. Ma olen kasutanud tavaliselt sinist küünalt, punast pole. Eeh, aga kas muidu peab olema küünlal mingisugune punane lint ümber? Mu sõbranna rääkis mulle nii, ta ise tegeleb ka sellega. A see, ma kuskilt lugesin ja nägin mingist videost, et lauda ei tohi põletada, kuna vaim hakkab karjuma. Mul on enda tehtud laud, pole päris seda ostetud lauda olnudki.
(10-02-2011, 22:13 )paadikapten Kirjutas: Surelike suhtlus vaimudega põhineb minu arvates valdavalt (kui mitte lausa puhtalt) usaldusel, seega - ei maksa usaldada kedagi, isegi kui see "keegi" väidab end olevat su vaimne teejuht. New Age järgijad küll väidavad, et vaimu "headuses" pidavat saama veenduda, kui küsida vaimult midagi Kristuse nimel (ja veel palju muid sama loogikavabu nippe), kuid arvestades seda, mäherdune sigadus on juba kristlus ise ja samuti vaadates surelike võimet valetada - no kes kurat saab olla kindel, et vaimud ei saa bluffida?
Enda eluea pikkus jms asjad on samuti miski, mida ei tasu küsida. Siin võid tahtmatult anda vaimudele kutse, et nad saaksid "ettemääratuse" programmi kasutades sulle sisse sõita ja hullemal juhul tapetakse sind ruttu. Ettemääratuse teooria räägib ju seda, et kui sulle on määratud jääda auto alla, siis auto alla sa ka jääd - kui mitte täna (sest sa püsisid hirmust värisedes kodus), siis ehk homme (sest kodus saab toit otsa ja sa pead ikkagi poe suunas liikuma hakkama, et varusid täiendada - kui sul just pole raha, et pitsataksot kutsuda). Jäädes ettemääratust uskuma, võid sa end anda kellegi kätesse, kes kohe su kaitsetust ära kasutama ruttab, olgu siis enda lõbuks või kasu saamise nimel. Räägib ju mütoloogiagi igasugu vaimudest, kes said naudingut vägivallast.

Tore teadaanne wink Ma tänan !
Vasta
#10
Aga siiski mis mõttega riskida oma eluga mingite küsimuste pärast? Mis küsimused on nii tähtsad ja millele ise vastust ei leia, et pead vaimudega suhtlema hakkama?
Vasta
#11
Küsida võib kõike aga kõike ei ole vaja küsida.
Vasta
#12
Tean, et Nende üle naerda ei tohi, siis muutuvad nad "üllatavaks". Annavad endast aeg ajalt märku, alati mitte meeldival ajal. Kindlasti peaks nende käest küsima Nime, siis nad ei julge midagi halba teha, sest Sa tead Teda, Sul on võim Tema üle. Kui midagi kahtlast toimub ja Sa Tema nime hõikad jätab Ta kohe järgi. Sest Ta on avastatud. Neil oleks nagu häbi...
Vasta
#13
(11-02-2011, 22:08 )ayyu Kirjutas: Tean, et Nende üle naerda ei tohi, siis muutuvad nad "üllatavaks". Annavad endast aeg ajalt märku, alati mitte meeldival ajal. Kindlasti peaks nende käest küsima Nime, siis nad ei julge midagi halba teha, sest Sa tead Teda, Sul on võim Tema üle. Kui midagi kahtlast toimub ja Sa Tema nime hõikad jätab Ta kohe järgi. Sest Ta on avastatud. Neil oleks nagu häbi...


Huvitav, tavaliselt ma küsingi esimesena nime. Laugh Siis ta ootab tükka aega ja siis ütleb.
Vasta
#14
Aga mis info põhjal te ikkagi oskate nii kindlalt väita, et kui teate vaimu nime, siis ta ei saa teile käkki keerata? Kas usute tõesti, et vaim ei saa valetada ja ütleb teile oma õige nime, kui see tal üldse on?
Piibli Jehoovat peetakse ju ka vaimuks - aga ometi saate samast raamatust lugeda, mihuke pervert ta on.

Äkki nad ouija-laua kaudu meelsasti teiega suhtlevadki, et teavad - nii on ülikerge teie huvi ja tähelepanu ouija-laual hoida ja te ei vaata enda selja taha. Oleme ju lugenud, kuulnud tempudest, mida vaimud oma ohvrite kallal korda saadavad.
Vasta
#15
(12-02-2011, 20:57 )paadikapten Kirjutas: Aga mis info põhjal te ikkagi oskate nii kindlalt väita, et kui teate vaimu nime, siis ta ei saa teile käkki keerata? Kas usute tõesti, et vaim ei saa valetada ja ütleb teile oma õige nime, kui see tal üldse on?
Piibli Jehoovat peetakse ju ka vaimuks - aga ometi saate samast raamatust lugeda, mihuke pervert ta on.

Äkki nad ouija-laua kaudu meelsasti teiega suhtlevadki, et teavad - nii on ülikerge teie huvi ja tähelepanu ouija-laual hoida ja te ei vaata enda selja taha. Oleme ju lugenud, kuulnud tempudest, mida vaimud oma ohvrite kallal korda saadavad.

Ma ei tea ta nime, küsisin, kes oled ja ta pani ema ema ema mingi kolm korda ja siis ma küsisin, kas sa oled mu vanavanaema? Ja ta ütles jah. Nime ma ei tea tal, sest ma pole temast üldsegi huvi tundnud ja ma pole temast mõelnudki. Ja mul pole temast pilti. Ma ei tea temast midagi eriti.

No selle kohta on sul tõesti õigus, mis tempe nad võivad kokku keeta mulle. Aga no siiamaani pole midagi juhtunud ja ma pole kutsunud ka ja loodan, et ei juhtu ka tulevikus midagi.Smile
Vasta
#16
Aga siiski OuijaFan ma pole su mõttest aru saanud, et miks sa seda teed?
Vasta
#17
(12-02-2011, 21:26 )the-new-shadow Kirjutas: Aga siiski OuijaFan ma pole su mõttest aru saanud, et miks sa seda teed?

Mul on vaja küsida isiklike küsimusi, mis on no kuidas öelda no tähtsad, aga no ma ei tea kas on kuri v hea vaim.
Vasta
#18
Mina isiklikult soovitaks sul see asi lõpetada,
enne kui mingi käki kokku keerad endale ja...
Vasta
#19
ära surma kohta midagi erilist küsi võib kurvalt lõppeda.
Vasta
#20
(13-02-2011, 15:22 )mrkull Kirjutas: ära surma kohta midagi erilist küsi võib kurvalt lõppeda.

Surma kohta ma niikuinii ei küsi , sest see on väga ohtlik ju ! Ja miks ma peaksingi ? Laugh

Vasta
#21
Igas ouija lauda puudutavas teemas on mitme kasutaja poolt öeldud, et surma kohta ei tohi mingil juhul küsida, ja käivad jutud käki keeramisest ja mida kõike veel. Ma usun, et seda pole vaja igas teemas mitme kasutaja poolt öelda. Ütleb üks, kui inimene saab aru ja ei taha jätkata, siis ta ka ei jätka. Kui inimene ikkagi soovib jätkata- aga palun, las jätkab.Smile Pealegi tundub nagu enamus kardab siin hüsteeriliselt surmaLaugh. Võib-olla mulle ainult tundub, kuid siiski. Igatahes ei maksa kõike ainult karta ka. Selle peale tuleb mõte, et võtaks ise selle laua kätte ja küsiks millal ma ära surenLaugh. Ma ei ole skeptik, vastupidi, aga ma olen lugenud ainult mõnda juttu, kus keegi olevat midagi surma kohta küsinud ja ära surnud. Ja see oli ka stiilis a´la tädipoja tütar vms.

Et päris tühja ei oleks, siis olen lugenud, et kindlasti tuleks tagasi saata vaim, kui teed taldrikuga, siis vaata, et taldrik katki ei läheks ning seda ei tohtinud kergitada ka mitte. Peegleid vist ei soovitatud samuti kasutada. Solvavaid küsimusi mitte küsida. Vaimuga kaasa minna samuti mitte minna (kui ta tahab midagi näidata vms).
Samuti ei pidavat ouija lauaga heade vaimudega väga kontakti saama. Mõnede arvates on see saatana laud maapeal, millega saabki kätte põhiliselt deemoneid ja kurje vaime, kes sinult seansi ajal energiat röövivad. Laud pidavat toimima nagu telefon- kunagi sa ei tea kindlalt, kes teisel pool olla võibSmile

Kui tahad seda lauda ikkagi kasutada, siis ole hea ja tutvu kindlasti lisainfoga(soovitan soojalt)Smile. Nendel linkidel on sees omakorda mõned lisainfot sisaldavad lingid (küll inglise keelsed), kuid uuri siiski läbi.
Aitan sind: http://www.para-web.org/showthread.php?t...uija+board

http://www.para-web.org/showthread.php?t...uija+board

See jutt siis siin kuuldu, loetu ja tuttavate kogemuste põhjal kirjutatud. ENDAL isiklikult lauaga kogemusi pole, kuna 80% juhtudest olen mina selle kohta ainult halba kuulnud ja ei ole näinud mõtet jamama hakata.
Esialgu oli soovi, kuid pärast lisainfoga PÕHJALIKULT tutvumist jäi asi katki. Kindlasti on mingi protsent jamasid ka seetõttu, et ei loeta piisavalt ja hakatakse lampi lauaga mängima.
Ahjaa, seda lisaks ka veel, et kui selle surma küsimise kohta ja tagajärgede kohta midagi eriti kuulnud pole, siis muud - asjade lendamised jne on täitsa usaldav kogemus varnast võtta. S.t et tasub siiski ohtudega arvestada ja need endale selgeks teha.Smile
Vasta
#22
(16-02-2011, 17:54 )hon Kirjutas: Laud pidavat toimima nagu telefon- kunagi sa ei tea kindlalt, kes teisel pool olla võibSmile

Pigem meenutab see raadiosidet. Telefoni puhul teatakse vähemalt numbrit, isegi kui see number on juhuslikult valitud. Kui selle numbri taga on mõni isik, siis seda on võimalik ka eeltöö käigus välja uurida.
Raadioside on aga küll selline, et kui hõikad, siis saad vastanud isikus kindel olla vaid siis, kui tema häält tunned või teda isiklikult tead. Vastasel juhul saad teada vaid tema kutsungi, mis võib olla vabalt ka lambist kokku luuletatud.

Vasta
#23
ma ütlen üht kui sa paberi ja taldrikuga seda asja teed ja midagi väga jamaks läheb viska lihtsalt kaminasse paber koos taldrikuga ja põleta ära kõstub karjumist ja kisa roppe sõnu .ja muuseas se töötab imelikk mõelda aga ma sain nimodi vaimust lahti ta nagu tegi midagi väga imeliku kui ma küsisisn millam ma suren ml hakkas järsku jube paha siis sõber viskas asjad põlevasse kaminasse ja ta ütles et taldrik oleks nagu 10 kilo kaalunud
Vasta
#24
(10-02-2011, 20:06 )OuijaFan Kirjutas:
(10-02-2011, 14:27 )elis Kirjutas: teises teemas sa ju vastasid oma siinsele küsimusele... seega milles point on?
üldistades kogu teemat - ära tee ega ütle paranormaalsustega tegeledes asju, mille eest sa vastutama pole valmis...


Ma tean neid tagajärgi ja nii, aga mul on vaja ühendust võtta ja küsida tähtsaid küsimusi ja siis ma siin vahel löön araks selles mõttes, et hakkan kartma, et äkki ma teen midagi valesti ja juhtubki midagi valesti.

Sa hakkad kartma...? Ma arvan, et sa pigem mõtled võib-olla aukartust nende ees...Ja muidugi, eks me kõik veidi 'kardame' n.ö. tundmatut, teadmatut. Mul on vähemalt see aukartuse värk..
PS. Siiani isiklikud kontaktid puuduvad...Ei oska kommenteerida, kas hea v halb.
Vasta
#25
(13-02-2011, 03:40 )OuijaFan Kirjutas:
(12-02-2011, 21:26 )the-new-shadow Kirjutas: Aga siiski OuijaFan ma pole su mõttest aru saanud, et miks sa seda teed?

Mul on vaja küsida isiklike küsimusi, mis on no kuidas öelda no tähtsad, aga no ma ei tea kas on kuri v hea vaim.


Ma soovitaks sulle Taro kaarte proovida, süütu asi vähemalt.
Ja kas sa seda ei karda kui sul tõepoolest hakkab selle lauaga miskit toimuma, et su süda üles ei ütle suurest hirmust?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Miks osad inimesed näevad vaime, osad mitte? epic 46 17,299 09-02-2018, 20:46
Viimane postitus: isemaag
  Nähtused, mida võib segamini ajada kummitamisega Cassiopeia 51 55,033 05-01-2018, 11:53
Viimane postitus: isemaag
  Chasing ParanormalEST - mida arvate? tech 120 49,398 08-07-2017, 20:40
Viimane postitus: sakala
  Mida arvate Huff Paranomalist Sekhmet 2 3,737 27-06-2017, 00:40
Viimane postitus: Veiko
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 17,263 14-01-2013, 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 16,227 01-02-2012, 21:46
Viimane postitus: Ginger
  paranormaalseid kohti, mida koos külastada Tartus? GZBoy 9 13,552 27-10-2010, 23:56
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat