•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida tähendab "valgustunud"?
#51
Kui te, teadjad, nüüd jõudsite punkti, kus tuleb tõdeda, et Inimese jõu, elu ja elumõtte alus on siiski sigimine, soojätkamine või lihtsalt mõtestatud seks siis ei ole ju üldse tarvis ilmaelu muu jutuga keeruliseks ajada? Ma kujutan ette, peale korralikku "energiavahetust" on inimesed mõnda aega niigi nö. valgustatud seisundis või seitsmendas taevas või mis iganes. Suurem küsimus, minu jaoks vähemalt, on hoopis selles - mida selle energiaga peale hakatakse ? Kui meie maailmas on nii palju ebatäpsusi ja siiski nii palju võimalusi areneda ja valgustuda siis mis on selle kõige eesmärk ? Haihtuda maaruumist ja jätta siia vaid oma sussid ning ähmase ettekujutuse teistele sellest, et ilmselt sa siiski valgustusid või arenesid "ära" ? Kas teadmiste kogumise ja valgustumise eesmärk ei ole aidata või toetada teisi, kes ei ole selleks võimelised ? Kujundada endale saadud, arendatud mõttejõuga maailma olemust ja käiku mingi kokkulepitud "paremuse" poole? Sest, et kui see nii on siis valgustumine selleks, et tõusta kõrgematesse dimensioonidesse ja haihtuda seepärast, et rakkollus sinu tarkust ja vaimu enam välja ei kannata ning oletada, et sa siiski kusagil olematuses suudad inimeste elu juhendada - ei kõla usutavalt ehk siis, ei mahu minu pildile.
Ma võtan näiteks Kaika Laine, kel ei ole üüratuid teadmisi galaktikatevaheliste või ajavaheliste suhtlemiste kohta, ent siiski kogu haritud inimkond kummardab tema teadmiste ees, mis on temal elust enesest, sellest kuidas olla lihtsalt inimene. Ta võib väga palju korda saata lihtsalt paari sõnaga aga ma ei ole kuulnud, et ta püüdleks mingi ülemise tarkuse või valgustatuse poole? Siin puudub täielikult egoism. Püüdlemine aga oma keha kui kesta kaotamise poole, mis juhtub teatud hetkel niikuinii, ei tundu nii ebaiseka teona ? Kohelda Sulle antud keha kui vanglat - no selleni on tänapäeval juba jõutud ka lihtsamate meetoditega. Kui on nii palju inimesi, kes kannatavad nö. teadmatusest siis miks teadjad peaksid püüdma põgeneda selle vastutuse eest ? Mis on eesmärk - kolida kõik hinged Maalt ära ? Siis - kuhu? Ja milleks?
Vasta
#52
Tundub, et neil, kes seksuaalenergiast seoses valgustamisega räägivad, on aeg uuesti üle lugeda Arlichi jutt seksuaalenergia ja valgustumise kohta teemast Paranormaalsed internetiraamatud:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...a#pid81002

Jumaliku Väe energiat, mis ühendab endas vaimu ja mateeria esimesel tasemel madalaimas energiakeskmes, me kogeme oma teadvuses kui liigi säilitamise instinkti, kui seksuaalset, füüsilist tungi ja soovi, ja selle täitumust kui puhas-füüsilist rahuldust. Seda me kutsume seksuaalenergiaks.

Järgneb kirjeldus järgmistest tasemeist ja lõpuks:
Seitsmendal ja ühtlasi ka kõrgeimal astmel, läbi kolju pealmise pealispinna, me kogeme seda jumalikku loovjõudu kui täiesti puhast või täis-vaimset olemist; see avaldub meie teadvuses kui ülisügav enese-teadmine või enese-tunnetus, ülim ‘individuaalne teadvus’, mida sellise taseme saavutanu kogeb endas kui ‘MINA OLEN SEE, KES MA OLEN’.
Sellises olekus pole enam olemas ühtegi teadvustamata tunnet või varjatud mõtet, puuduvad väljapoole suunatud tajumused, aistingud, ettekujutlused, ootused. Siis lakkab inimene end tundmast õnneliku ja täidlasena, sest ta on ‘ise saanud’ selleks kõigeks - nendeks tundmusteks, kõigiks soovideks, kõikideks mõteteks, säravaks teadvusevalguseks – ‘mina ise olen’ õnn, ‘mina ise olen’ õndsus ja rahu iseendas! Mina olen särav, kõike-läbiv, kõike-haarav enese-teadvus (Ise-teadvus, Mina-teadvus).
Niikaua kuni inimene jääb oma teadvuse madalamatele astmetele, niikaua ei ole ta ka oma seksuaalenergia valitseja, vaid pigem selle teener.
Kui ta aga on saavutanud enese täieliku teadvustamise, siis ta kogeb Jumalat kui enda Iset, oma Mina, kui oma tõelist olemust, kui olekut, mida võib iseloomustada sõnadega MINA OLEN.
Kõrgemale arenedes tajub inimene, et tegelikult pole tal vaja “loobuda” mitte millegist, sest niipea kui ollakse võimeline seksuaalenergiat transformeerima selle kõrgemasse vormi, niipea tajutakse seda hoopis kõrgemal ja väärtuslikumal kujul.
Vasta
#53
Liine näide oli "midagi tavalisele inimesele" - paljud ei suuda oma teadvust/valgustatust selle elu jooksul viia 7. tsakra tasemele, millest Arlich ja Müstik kirjutasid, vaid piirduvad oma 2. tsakra ehk sakraaltsakra emotsioonides elamisele - neile oligi Liine näide suunatud - ma vaid täiendasin seda näidet minule omase detailidesse laskuva kirjeldusega, mis peaks huvilistel võimaldama kirjeldatud iseseisvalt korrata.

Analoogia: miljonärid vaidlevad Mercedese tippmudeli lisade üle: kas 50 tuhat eek on mõistlik investeering mingi tähtsusetu pisividina eest, või mitte (analoogia teadvuse viimisest 7. tsakra tasemele) - siis aga tuleb tavaline inimene ja kurdab, et tema jaoks on isegi vanaraua hinna 3 tuhande eek eest müüdav läbiroostetanud Ford Sierra liiga suur väljaminek (analoogia teadvuse 2. tsakra tasemel olekust).


Tavaline inimene võiks seksuaalsuse abil teadlikult kogutud energia kulutada näiteks astraali mineku peale: peale rahuldust viid oma teadvuse alfa-tasandile (eelnevalt omandatud Silva meetodi abil) ja seejärel minna kogu oma teadvusega kehast välja astraali lendama, nähes detailselt kõiki "varjatud kihte", mis meid ümbritsevad.
Teadlikuse kasvades saaks astraali minekuks vajaliku energia kätte ka põleva küünla leegist, ning muude vaimsete meetodite abil, mida elu vajalikul hetkel meile ilmutab.

Üldiselt: ärge alahinnake valgustatuse saavutamise teel olles astraali minekut ja seal nähtut: Thothi raamatus sai noor preester enamuse oma nägemustest/õpetustest astraalis ringi rännates.


Vasta
#54
Tundekeskused (tšakrad) töötavad ju koguaeg. Nii lihtsalt nagu need väljendavad tundeid. Võib olla oleks siin heaks võrdluseks see, et armastus on seitsmes aisting, mis kustutab kõik eelnevad aistingud. Ehk siis on, ma usun, igaüks tundnud seda tunnet, mida siis väidetavalt seitsmes/pealae/kroontšakra "genereerib". Armastuse tunne ei olegi nagu tunne vaid lihtsalt üks olemine, midagi mis on väljaspool mõistust.

Kui keegi tegeleb rohkem vaimsete kui materiaalsete asjadega, ei tee teda teistest paremaks või valgustunumaks...

Ükski tšakrakeskus ei saa seisma jääda inimeses, need on pidevas liikumises ja toimivad, ma usun. Lihtsalt tervel inimesel töötavad paremini. Ja siis väljastab ka iga tšakrakeskus vastavat värvi nagu vikerkaares, mistõttu need ongi märgitud erinevate värvidega.

Armastuse (nimetame "seda" nii) tunne on seega midagi muud kui need tunded, mis tšakratel põhinevad. See on nagu kõikehõlmav allikas.

Astraali minek on omaette nähtus pigem, ma ütleks, a samas ei tea ka, pole nigu kogenud veel.



(25-11-2011, 16:01 )lahendused Kirjutas: Liine näide oli "midagi tavalisele inimesele" - paljud ei suuda oma teadvust/valgustatust selle elu jooksul viia 7. tsakra tasemele, millest Arlich ja Müstik kirjutasid, vaid piirduvad oma 2. tsakra ehk sakraaltsakra emotsioonides elamisele - neile oligi Liine näide suunatud - ma vaid täiendasin seda näidet minule omase detailidesse laskuva kirjeldusega, mis peaks huvilistel võimaldama kirjeldatud iseseisvalt korrata.

Analoogia: miljonärid vaidlevad Mercedese tippmudeli lisade üle: kas 50 tuhat eek on mõistlik investeering mingi tähtsusetu pisividina eest, või mitte (analoogia teadvuse viimisest 7. tsakra tasemele) - siis aga tuleb tavaline inimene ja kurdab, et tema jaoks on isegi vanaraua hinna 3 tuhande eek eest müüdav läbiroostetanud Ford Sierra liiga suur väljaminek (analoogia teadvuse 2. tsakra tasemel olekust).


Tavaline inimene võiks seksuaalsuse abil teadlikult kogutud energia kulutada näiteks astraali mineku peale: peale rahuldust viid oma teadvuse alfa-tasandile (eelnevalt omandatud Silva meetodi abil) ja seejärel minna kogu oma teadvusega kehast välja astraali lendama, nähes detailselt kõiki "varjatud kihte", mis meid ümbritsevad.
Teadlikuse kasvades saaks astraali minekuks vajaliku energia kätte ka põleva küünla leegist, ning muude vaimsete meetodite abil, mida elu vajalikul hetkel meile ilmutab.

Üldiselt: ärge alahinnake valgustatuse saavutamise teel olles astraali minekut ja seal nähtut: Thothi raamatus sai noor preester enamuse oma nägemustest/õpetustest astraalis ringi rännates.

Vasta
#55
Kõik tsakrad ei tööta kõigil inimestel täielikult - pigem saab eristada kõige tugevamat tsakrat, mille jõuväljas inimene elab:

1) Biorobotid ja zombid elavad 1. tsakra mõjudes: vaid oma füüsilise keha ülal hoidmine: sööb, situb, teeb tööd ja ei midagi muud.

2) Enamus Maa ja Eesti inimesi elab vaid 2. tsakra mõjudes: emotsioonid/naudingud ja ei midagi enamat - sellistele ongi Liine näide suunatud.

3) Mõned suudavad elada ka 3. tsakra mõjudes: kus lisaks emotsioonidele domineerib ka analüütiline mõistus, nagu teadlastel.
Kui on vaid mõistus ilma emotsioonideta, siis on tegu hallide tulnukatega.

4) 2012 detsembris soodustab Maa muutuv energeetika inimeste teadvuse siirdumist 4. tsakra mõjudesse: kõikehõlmav mõistmine ja kõigest elavast hoolimine, mis on seotud südame tsakraga - lisaks astraalse dimensiooni kasutamise muutumine üldlevinuks.

Selgeltnägemine on 6. tsakta, ehk kolmanda silma aktiivne kasutamine.
Ülim teadlikust endast (millele viitavad Arlich ja Müstik) on 7. tsakra, ehk kroontsakra aktiivne kasutamine.
Lisaks on veel pea kohal 4 kehavälist tsakrat, mis on seotud kosmilise teadvusega, ning jalgade all 1 kehaväline tsakra, mis on seotud maa-ühendusega.

Põhimõtteliselt saaks igas tsakras saavutada "valgustumise", kuid järgmisel kõrgusel oleva tsakra "valgustumisega" võrreldes ollakse endiselt pimeduses - piltilkult öeldes on tegemist "trepiga", mille kõik astmed on mõistlik läbida, kuid võimalikud on ka hüpped üle üksikute astmete.



Vasta
#56
Kuidas igas tšakras "valgustumine" saavutada? Ma väidan, et kõik tsakrad töötavad - keerlevad näiteks kellaosuti liikumise suunas. Ükski tsakra ei seisa paigal aga liiga aeglane või kiire keerlemine näitab mingit viga inimese süsteemis. Seepärast normaalne on, kui tsakrad liiguvad normaalselt ja nende värv on vastava kiirgusega.
Vasta
#57

Enamusel inimestest ei toimi kõik tsakrad: näites 6. tsaka = kolmas silm pole paljudel aktiivne ja seetõtt pole neil ka selgeltnägemise võimeid.

Kui väita, et kõigil inimestel töötavad kõik tsakrad täielikult, peaks kõik inimesed valdama selgeltnägemise, telepaatia ja astraali mineku võimeid, kui täiesti loomuliku igapäevast nähtust - kuid kõigil see pole ju nii, ning siit ka väide, et kõgil pole kõik tsakrad aktiivsed.

Kõrgemate tsakrate tasemel valgustatuse saamiseks tuleb madalamate tsakrate jõudu lükata mööda selgroogu ülespoole, ning nii saavutatakse samm-sammult kõrgemate tsakrate avanemine, ning valgustatus kõrgemate tsakrate tasandil.

Näiteks idamaade karatee laadsete võitluskunstide juures segatakse juurtsakra jõud kõrgemate tsakratega (või lükatakse juurtsakra jõud mööda selgroogu ülespoole tahte abil), ning saavutataske nii üli-inimlik löögitugevus (pea, käe, või jalaga telliskivi seinast läbi lüüa).
Sarnane on ka Liine soovitus segada sakraaltsakras olev seksuaalne jõud/emotsioon/rahuldus kõrgemate tsakratega, või lükata ta mööda selgroogu ülespoole tahtejõu abil.
Veel kõrgemal tasemel pidavat põleva küünla leegist saadav puhas energia suunatama enda arenguks.
Veelgi kõrgemal tasemel pidavat 20 km kõrgusel olev puhas energiaväli tõmmatama alla enda arenguks.

Vasta
#58
(25-11-2011, 17:26 )lahendused Kirjutas: Kõik tsakrad ei tööta kõigil inimestel täielikult - pigem saab eristada kõige tugevamat tsakrat, mille jõuväljas inimene elab:

1) Biorobotid ja zombid elavad 1. tsakra mõjudes: vaid oma füüsilise keha ülal hoidmine: sööb, situb, teeb tööd ja ei midagi muud.

2) Enamus Maa ja Eesti inimesi elab vaid 2. tsakra mõjudes: emotsioonid/naudingud ja ei midagi enamat - sellistele ongi Liine näide suunatud.

3) Mõned suudavad elada ka 3. tsakra mõjudes: kus lisaks emotsioonidele domineerib ka analüütiline mõistus, nagu teadlastel.
Kui on vaid mõistus ilma emotsioonideta, siis on tegu hallide tulnukatega.

4) 2012 detsembris soodustab Maa muutuv energeetika inimeste teadvuse siirdumist 4. tsakra mõjudesse: kõikehõlmav mõistmine ja kõigest elavast hoolimine, mis on seotud südame tsakraga - lisaks astraalse dimensiooni kasutamise muutumine üldlevinuks.
Selliselt esitatuna (ja võttes arvesse ka mujal esitatud sarnaseid väiteid) paistab, et sa tead millest räägid ja oled ka suuteline tõendeid esitama (kasvõi midagi sellist, et kanaldasin ja sain infot). Kui ei, siis ehk vaataksid üle mida sa tead ja mida sa oled kuulnud/lugenud ning hakkaksid rääkima sellest mida sa tõesti tead. Või oled näiteks valmis oma aluspükse sööma kui 2012 detsembris midagi ei toimu?
Vasta
#59
Eks igale inimesele tähendab vist valgustumine erinevat asja. Kellele protsessi, kellele protsessi tulemust.
Mulle isiklikult pikemaajalist rahu, keskendumist ja vabadust. Ja eks ole ju kõik seda kasvõi hetkekski tundnud, küsimus on pigem selles, kuidas tolles seisundis olekut pikendada. Ja eks selleks tule ilmselt kõvasti harjutada - ei ole nii, et loed mingi püha teksti läbi ja valgustus tuleb nii et mühiseb wink

Vasta
#60
Endal on olnud spontaansed valgustumisekogemused.
Esimest korda lapsepõlves, suusatades. Tundmus oli äge ja seisab siiani meeles! Seega võin öelda, et tean, millest räägitakse, kui räägitakse valgustumisest. Ka oli taevas ere särav täht või objekt, mis heitis õhtuhämaruses lumisele suusarajale kuldseid kiiri. Justkui päike oleks paistnud.
Tunne oli nagu hakkaksin lendu tõusma.
Lahenduse teooria järgi siis - tšakrad olid avatud ja kolmas silm samuti, kõik nii selles maailmas kui kogu Universumis tundus sel hetkel hoomatav ja arusaadav. St et olin kõiksusega kokku sulanud ja maruõnnelik.
Soovin kõikidele seesugust valgustumise kogemust!
Vasta
#61
Kui korra kaasa minna selle valgustumise naljaga, võiks öelda, et esmane valgustumise hetk saabub siis, kui lammas avastab keset karja, et ta on lammas... keset karja.

Muidugi ei oska ta sellest omi järeldusi teha ning tüüpilise "valgustunu" kombel peksleb ja puikleb kogu elu, et karjast välja saada. Saades kord välja, tuleb hunt ja murrab maha. Lambad metsa ei lähe, looduses peab valitsema tasakaal.

Seega tüüpilise inimese valgustumine piirnebki arusaamisega, et ollakse lammas keset lambakarja ning sellele järgneva täiesti mõttetu ja mööda tõlgendamisega.
Vasta
#62

Inimesed võiks üritada "karja asemel" erakutena elamist õppida - nii õpitakse nägema ennast kõiksuse taustal, mitte aga omasuguste karja taustal - nii omandatakse "suhtelise mõtlemise" (kari määgis, mina ei tea midagi) asemel "absoluutne mõtlemine" (mina ütlesin ja mina ka vastutan), mis annab eeldused jumalikuks loojaks saamiseks.

Ehk üksikuna elav lammas võiks selga panna teravate metallist otstega "siili naha", ning ühendada ta kaasaskantava elektri karjusega: nii saaks lammas üksindada metsas kõndida, ning teada ründav hundikari põgeneks elektrikarjusest saadud litaka tulemusena kabuhirmus minema.

Sellise mõtte saaks üle kanda ka meie kukil elavate parasiitidest tulnukatele: ka nende taoliste "tarkade parasiitide" vastu on olemas "ussirohi ja püssirohi", mis osutub oluliselt lihtsamaks, kui me arvatagi oskame: õppida kasutama meis kõigis peituvat "mõtlemise väge" meie kukil olevate parasiitide vastu.

Kui me saame valgustatuks, siis hakkame nägema ka meie kukil pesitsevaid mitteorgaanilisi parasiite - sellepärast need parasiidid ei tahagi, et me valgustatuks saaks.

Vasta
#63
Valgustunud on see kes suudab astraalis liikuda, näha, kuulda, rääkida, ning liikumisest, nähtust, kuuldust, räägitust õigesti aru saada. Inimhing on valguse olend.
Vasta
#64
(16-12-2011, 11:19 )lahendused Kirjutas: Ehk üksikuna elav lammas võiks selga panna teravate metallist otstega "siili naha", ning ühendada ta kaasaskantava elektri karjusega: nii saaks lammas üksindada metsas kõndida, ning teada ründav hundikari põgeneks elektrikarjusest saadud litaka tulemusena kabuhirmus minema.

See kõlab nagu lambast saab kohe inimene, et endale siilinaha üle kõrvade tõmbab ja lausa elektrikarjusega ringi tatsab (kui nüüd natuke loogiliselt mõelda, siis need asjad päris nii ei käi)! Natuke nagu mööda arusaam asjadest? Siis võiks juba ju öelda samahästi, et kui inimene valgustub, siis temast saabki kohe Jumal.
Vasta
#65

Valgustunud kohta kehtib Krt kirjutis väga hästi.
Krt kirjutas.
Minule näib, et valdavalt on suured rahvamassid siiski musta maagia kandjad. Ehk siis, enamus tarbib ülevalt ettesöödetud jumalate valgust, tuues selle alla tavaellu musta, intuitiivse usu ja mitte selge teadvustatuse näol. Valge maagia aga eeldab inimese endapoolset kogetud andmete läbitöötlemist ja selgeksmõtlemist, ehk on konstruktiivse suunaga üles sügavama enese valguse poole. Suunaga üles on selge teadmise Vägi, all on tumedad Jõud. Suure Jõu, aga madala Väega saab palju rumalat kurja korda saata, kõrge Vägi aga vabastab madalatest lollustest. Tarkus on seal, kus aktiivsus, kõiges ei ole reaalselt võimalik Väge omada. Enamus valdkondades ollakse valdavalt siiski mustad, selle suht rumalalt valgust ja üleloomulikke imesid oma ellu palutaksegi, aga vaimset tööd ei viitsita ise teha

Sellega olen ma Krt ka täiesti nõus. Niisiis, valgustatuks saavad ikkagi need kes viitsitvad
vaimset tööd teha. Ning teha tööd vaimudega.
Garneegi ütleb ju otse. Õppimine ei tähenda teadmiste omandamist, vaid teadmiste rakendamist.
Vasta
#66
Thoth'i raamatu aktuaalseks tulemisega hakkan nõustuma aina rohkem Minaelan'i postitustega. Jõudsin seda lugedes täpselt samadele järeldustele ilma seda teemat siin uuesti läbi lugemata (st ei mäletanud mida keegi sellest varem arvanud oli). Mõtlesin ja ei saanud alguses aru, et miks nii sitt tunne seda lugeda on, ei saa ikka päris "õige asi" olla ja siis muudkui koorus, miks see nii olla võiks ja siin ongi juba sellest juttugi olnud. Pealegi, kas te olete natuke süvenenud Thoth'i raamatu autorisse, pean siin silmas Aleister Crowley't? Ausalt öeldes ma küll ei ole "sillas" mingi kristlasest perverdi kellegi pähe istutatud mõtetest. Kuid, et siin mõni jälle ei arvaks, et ma kõike ainult läbi mustade prillide näen vms, siis peab ütlema, et ka sitahunnikust võib pärleid leida Laugh
Vasta
#67
Crowley'ga ongi imelikul kombel nii, et tema kirjutised on kas äärmiselt sümpaatsed või tekib mingi tõrge.
Minu tekkis ka tõrge, kui lugesin tema "The Book of Lies" mille kunagi GB'st antikvariaadist päris kallilt ostsin. Pärast oli rahast kahju.
Vasta
#68
Valgustatud? See on neetult keeruline.. oma sisemisest mõtteargusest, ühtäkki ja hoiatamatult, ilma jääda! Ja seda veel
vahest.. ilma omapoolse otsimisvaevata!
Tihti, jah, päris tihti kujuneb ikka nii, et "Suurt Autorit" lugedes.. kulub kogu meie aur, ainepunktide-pärlite otsimisele.
Vasta
#69
Paber kannatab kõikke ja kuni on igasugu pahna tarbijaid seni nad ka sellest elavad.....Head tuhnimist!
Vasta
#70
(23-03-2012, 22:58 )PiziIngliito Kirjutas: Mõtlesin ja ei saanud alguses aru, et miks nii sitt tunne seda lugeda on, ei saa ikka päris "õige asi" olla ja siis muudkui koorus, miks see nii olla võiks ja siin ongi juba sellest juttugi olnud. Pealegi, kas te olete natuke süvenenud Thoth'i raamatu autorisse, pean siin silmas Aleister Crowley't? Ausalt öeldes ma küll ei ole "sillas" mingi kristlasest perverdi kellegi pähe istutatud mõtetest. Kuid, et siin mõni jälle ei arvaks, et ma kõike ainult läbi mustade prillide näen vms, siis peab ütlema, et ka sitahunnikust võib pärleid leida Laugh
Thothi õpetused andsid muistsed egiptlased edasi ühest sugupõlvest teise 42 Tarkuseraamatu kaudu. Algne Thothi Raamat hävis 15. sajandil.
Thothi raamatut tuntakse tänapäeval Smaragdtahvlite nime all.
(lad ´Tabula smaragdina´, ingl ´The Emerald Tablets´).
Thothi raamat on „Corpus Hermeticumi” kuuluv teos, mille pärimuse järgi leidis Aleksander Suur Hermes Trismegistose hauakambrist. Usutakse, et need tekstid pärinevad 36 000 aasta tagusest ajast ja nende autor on
THOTH.
Thothi raamatu kohta on foorumis pikk teema nimetuse all Muistne maagia ja smaragdtahvlid.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1393

See raamat, mille must maag ja okultist Alister Crowley kirjutas, kannab tõesti samuti nime Thothi raamat, aga see on taro-kaardi õpetus ja ta kirjutas selle 1944.aastal.
“The Book of Thoth.”(1944), avaldati eesti keeles R. Ramlovilt ”Tarot. Aken inimhinge saladustesse.”(2004)
Algse Thothi raamatu ehk Smaragdtahvlite säilinud tõlked on pärit 8. saj-st alates filosoof Jabir Ibn Haijani tõlkest. Vanim trükitud versioon ilmus a. 1541.

Algsed Thoti-raamatud sisaldasid ka pikaealisuse ja surematuse saladust.
Algne Thothi raamat on ka eesti keeles meil siin foorumis olemas ja see ei ole ka Voldemar von Üxkülli Thothi raamat, mis ilmus 1993.a. See on samuti taro-kaardi õpetus.
Alister Crowley ei olnud minu teada kristlane. Ta oli okultist. 1914-1919 juurutas USA-s mitmeid satanistlikke rituaale. Ta uuris paljusid salateadusi ja kirjutas oma versiooni „Thothi raamatust“.
Thothi õige raamatu saab alla laadida teemast Paranormaalsed internetiraamatud. Postitus 18 kõige esimene fail, kuhu on kirjutatud laadi fail alla siit:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1688
Ka järgmised failid on huvitavad, aga need pole smaragdtahvlid.
Edu Smaragdtahvlitega tutvumisel.Smile




Vasta
#71
Minaelan - tõesti nii või???

Loen seda juttu seal ja näen, et tegemist on taas täiesti tavalise kanaldamisega. Absoluutselt kõik kanaldused on peaaegu sõna-sõnalt üks ja seesama - meie oleme kuskilt tähtedelt, meil on jama ja me tuleme teile õpetama, kuidas jamast hoiduda. Varsti-varsti juhtub teiega midagi ägedat - totaalne paradigma muutus.

Ja nii juba nelikümmend aastat järjest... ainus, mis muutub, on kanaldatu nimi - peainglitest kuni tähelaeva kapteniteni välja, sisu on aga kõigil üks. Tegemist on huvitava psühholoogilise fenomeniga, milles korduvad teatud kindlad jooned ja nö. "kontrollpunktid"


Vasta
#72
Plejaadlaste kanaldusest üks tsitaat:
Tsitaat:Sellele järgneb isiksuste liitumine, kultuuride liitumine, suure hulga „uute maailmakordade” juurutamine. Alguses tekib suur kaos ja segadus. Valguse Perekonna liikmetena tuleks teil lihtsalt vaadelda toimuvat teades, et kaos ja segadus peab tulema esmalt lammutama süsteemi, et seda oleks võimalik taastada juba Valguses. Valguse Perekonna liikmetena te peaksite mõistma, et käimas on evolutsiooni protsess ning need, kes suudavad kaasa minna ja hoida muutuvaid vibratsioonisagedusi, hakkavad vaimselt arenema. On väga huvitav olla Maal antud ajal, kas pole?!

Ehk siis elagu multikulti, õitsegu perverssed eluviisid (gay jne) ja ärge tehke midagi, takistamaks "eliidi" püüdlusi inimesi Uue Maailmakorra läbi lõplikult allutamast.
Veel huvitavaid tsitaadikesi:

Tsitaat:Te kõik tulite siia kindla eesmärgiga: need jumal-loojad, kes inimese ümber tegid, on tagasi tulemas! Paljud neist ongi juba siin. Seda planeeti on külastatud jumalate poolt palju-palju kordi ning mitmesuguste eksperimentide käigus on külvatud siia mitmeid inimliike.

Tsitaat:Kes olid need iidsete aegade jumalad? Need olid olendid, kes olid võimelised muutma reaalsust ning mõjutama loodusvaime, sundima neid endile alistuma.
Alistuma...



Tsitaat:Jumal-loojad võivad eksisteerida igasugustes vormides ja ega nad kõik pole ka sisalikud. On olemas jumal-loojaid, kes sarnanevad putukataolistele olenditele. Meie, plejaadlased, oleme nt tihedalt seotud linnusarnaste ning reptiilsete jumal-loojatega.


Tsitaat:Nad on teile tingimata vajalikud, kuna Sisalike reaalsus avaldub käesoleval ajal jälle ja sulandub teie mõõtmega. /2030 aastal on nende planeet Nibiru taas möödumas Maast ja kutsumas esile võimsaid kataklüsme, mille paanilist vastuvõtmist üritatakse võimalikult mahendada, et mitte katta tulijatele järjekordset peolauda.
Jumal tänatud, need Nibiru jutud on selle teksti alusel mõneks ajaks edasi lükatud.
Vasta
#73
(24-03-2012, 22:42 )Müstik Kirjutas: Algne Thothi Raamat hävis 15. sajandil.

See raamat, mille must maag ja okultist Alister Crowley kirjutas, kannab tõesti samuti nime Thothi raamat, aga see on taro-kaardi õpetus ja ta kirjutas selle 1944.aastal.

Alister Crowley ei olnud minu teada kristlane. Ta oli okultist. 1914-1919 juurutas USA-s mitmeid satanistlikke rituaale. Ta uuris paljusid salateadusi ja kirjutas oma versiooni „Thothi raamatust“.

Tänud kommentaari eest, olen tutvunud põgusalt ka smaragdtahvlitega, aga tahtsingi tähelepanu pöörata just Alister'ile ja tema Thoth'i raamatule, mida siin nii agaralt levitatakse. Alister siiski kasvatati üles kristlikus keskkonnas ja see, et ta hilisemas elus pöördus narkootikumide, perverssuste ja okultismi poole, ei tähenda, et antud teos ei või omada kristlikke mõjutusi tema varasemast elust. Sedaenam, et see oli tema tõlgendus asjadest või veel hullem, kelleltki kanaldatud/saadud info nagu Sa väitsid temal astraalset juhti olevat.
Uudistasin natuke, mis on ühist üldse nende smaragdtahvlite leidmise loos ja ka Crowley'l. Huvitav on kasvõi näiteks see, et Newton'il (toon selle nime siin sellepärast sisse, et näiteks ka kasvõi tema tõlgendust on kasutatud edaspidi selle materjali kasutusel - näiteid erinevatest Smaragdtahvlite tõlgetest leiate siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Emerald_Tablet Saan aru, et ka Crowley'l olid vabamüürlikud kalduvused. Kas me jõuame siis sinna, et tänapäeva väidetav valgustav materjal tuleneb ikkagi vabamüürlastelt?! Mind häirib kõige rohkem kõikides nendes materjalides see, et keegi oma uhkete suurte teadmistega justkui vääriks teiste üle võimutsemist. Lugege või ise ja veenduge selles. Ka Arlich kirjutab muistse maagia teemas täpselt sellest samast. Kas vabamüürlased üritavad nende tarkuste abil jõuga juhtida maailma või on meile ette söödetud mingit materjali, et meid selles suunas mõjutada? Oh, nii palju küsimusi tekib.
Vasta
#74
(25-03-2012, 10:31 )Minaelan Kirjutas: Ei ütlegi, et see õige on, lihtsalt mulle see sobib ja nendes energiates ma voolan mõnuga Smile
Vähemalt praegu.

See on hea tähelepanek, et asi on sinus ja selles, et sa otsid sedalaadi energiat....! Aga miks? Smile
Vasta
#75
(25-03-2012, 11:53 )Minaelan Kirjutas: Kui tunned, et energiad ja jutud ja mõtted ei ahista ega masenda sind, vaid tõstavad üles, väärtustavad, panevad sind iseennast inimesena armastama, siis on ju palju meeldivam elada ja areneda.

Mina loen sellest lausest välja selle, et sinu jaoks on olemas jutud, mõtted, energiad, mis ahistavad sind ja teised mõtted, jutud, energiad, mis tõstavad ülesse.

Kas sinu enesetunne ja armastamine sõltub juttudes ja mõtetest, mis ümbritsevad sind...? Ja mis tähendab sinu jaoks arenemine antud kontekstis....

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida peaks tegema inimene kes tahaks puhastuda? Sekhmet 50 23,103 25-07-2020, 22:58
Viimane postitus: isemaag
  Mida uskuda, mida mitte? paat 19 10,168 21-12-2011, 13:44
Viimane postitus: Kroko

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat