Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida tähendab "valgustunud"?
Autor Sõnum
Q11
Veteran

16-08-2019 13:44
Postitus: #226
RE: Mida tähendab "valgustunud"?
jah...nii võib ka öelda. Sellest alkoholimõjust. Naljakas on see, et Päris Mina ei jää kunagi purju...Smile
"kuni lõpuks jõuad valgustumiseni"...no tegelikult Sa oled Valgustunud, Sa Ise oledki Mina. Niiet "jõudmine kusagile" tähendaks ümber maailma käimist kuni jõuad tagasi..Koju...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Loffe Eemal
Uustulnukas

17-08-2019 05:30
Postitus: #227
(15-08-2019 20:44 )Q11 Kirjutas:  "Naguali kui "minu heategijasse" on pesueht gurujooga."
Tunduks küll jah. Ja see "kollitamine" mulle eriti ei meeldi. Sest sellest tekkib inimestele illusioon ja sealt Hirm (paratamatult, kuna illusioon on kaduv). Mitte ühtegi "kolli" pole olemas kes suudaks Reaalsust endale allutada.

On tõesti ühiseid jooni "minu heategijaga". Mul meenub sellega üks loeng Ram Das'iga kui ta räägib Ramana Maharashi'st. Sealt kumab läbi sarnane suhtumine - "minu heategija". Küll mitte sellises sõnastuses.

Kollidest rääkides tuleb mulle meelde lugu Castanedast kui ta koos Don Juani ja kaaslastega kõndis üle nõiutud põllu. Või vähemalt nii ütles talle Juan. Ta hakkas nägema kõikvõimalikke kolle ja olendeid. Don Juan naeris selle peale ennast kõveraks ja selgitas, et tema näeb ainult energiaid ja Castanedal oleks vaja enda Tonali laud puhtaks teha kuna see tingib selle mida ta näeb. Kui keegi teab seda lugu täpsemalt võiks siia kirjutada ma lugesin vast üle 10a tagasi ja mälu võib petta. Tonali laud siis teiste sõnadega egoistlik meel või killustatud mõistus.

(15-08-2019 20:44 )Q11 Kirjutas:  Aga kiindumatus moodustub täiesti iseenesest Valgustumise käigus. Mitte midagi omada enam ei saa...Smile

Nagu ma aru olen saanud on laias laastus kaks teed. Progresseeruv ja otsene. Progressseeruva puhul tegeletakse "tonali laua" puhastamisega esmalt. Õpitakse tundma/eraldama seda mis mina ei ole. Mina ei ole mõtted, emotsioonid - mõistus, keha. Aktsepteerima seda ja ka seda, et ma ei tea kes ma olen ning mugavalt tundma selles olekus. Selle tulemusel samastutakse järkjärgult enam "vaatlejaga" ja meel muutub läbipaistvaks. See on selline poolel teel olemine ja kui on õnne siis võib olla tuleb enese ära tundmine.
Otsene tee on valgustumise kogemus enne või siis enda äratundmise kogemus enne ja peale seda meele puhastamine. Muidugi see on liiga robustne seletus, sest me oleme igaüks niivõrd unikaalsed oma persooni poolest.
akkillus
Tavaliige

17-08-2019 08:57
Postitus: #228
Tsitaat
"Tõeline valgustatus on lahti laskmine kõigest sellest, mida me arvame teadvat. See on loobumine meelest endast.Vaid siis kui elame vaikse meele ja avatud südamega, võime öelda, et oleme valgustunud. Inimene on sukeldunud Kõiksusesse ja kõike kogetakse kui Üks. Me oleme laine Igaviku ookeanis. "
7777777777
See on kõik õige, aga liiga üldine. Konkreetsemalt tähendab valgustatus kõiksuse andmebaaside kasutamist. Kõiksus on ka liiga üldine. Konkreetsem oleks näiteks andmebaas kõikide maakera veekogude kohta. Ja mis ei ole ainult teksipõhine vaid interaktiivne, sest üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna.
Neid andmebaase ei saa kasutada raha makstes internetipakkujale. Müütides on kirjas, et tuleb ületada jõgi või veekogu. Kui ülevedajat ei ole siis tuleb leida jõgi kus on vett vähe. Aga igaljuhul tuleb jõgi ületada kuiva jalaga. Muidugi mitte maakera jõge vaid sellist jõge mille asukohta pole võimalik geograafiliselt määrata.
Lokster
Veteran

18-01-2020 06:08
Postitus: #229
Kui oled njueidz valguse usku, jäta lugematta.

Kaks linki seedimiseks. Võibolla isegi kaasa mõtlemiseks. Esimene ehk suudab isegi skeptikutest teaduslasi veidi huvituma panna. Kahjuks vene keeles. Guugli transa aitab. Kui on huvi ,siis saab tunnussõnu ka englissis pööritada- guuglis. Jap. Peavoolu meedia muidugi sellest teaduspoolest väga ei räägi aga tõepoolest, infi leiab kui on huvi. Veidi olen ka ise linke loopinud. Seekord ei pane ise midagi. Võiks nagu ise ka vaeva näha.
Me oleme liikumas uude sagedusse. Protsess on suurem kui galaktilises mõistes ning kaugelt üle mingi piiblijumala mõiste. Ehe , reaalne ja täiesti füüsiline protsess.

Selle toon jämedalt välja - kliimamuutus ei ole olemuselt inimtekkelise põhjusega ,kuid selle tappev kulg ON inimpõhjuslik. Ja on ka ........tulnukpõhjuslik. Maa kaitsevõre on sodiks tambitud just nende poolt ning inimeste kaasabil. Hea tervisega planeet hoiaks looduse suremise ära, kuid...............

https://www.proza.ru/2020/01/12/851

Ja siis teine ,,allikas,,. Nii vahva kui elu ise puistab tõestusi. Mitu aastat olen sellest rääkinud ja ka just teda näiteks toonud. Ja nii vahva kui ta ise lõpuks kõike üle kinnitab.

Enamus ,kes saadet viitsib vaadata noogutab jutule innukalt kaasa. No tõesti. Vaatad ja kohe jubedalt tahaks nõustuda. Jutt on nii usutav, meeldiv, positiivne, sõbralik jne.
Just just. Mida ,,kõrgema,, vaimsusega tootemüük, seda ,,meeldivam,, see tundub. Uinutav, usutav...... eufooriat tekitav. Tahaks kamaluga puistata laike ja südameid. Kõik on niiiiiii hea ja positiivne. Ja aasta tuleb oi kui hea ja kerge ja ........

Kes viitsib ,see vaatab. Toon välja vaid mõne koha. Aga enne veel........

Lisan siia siit webust ühe hiljutise hüüatuse. Hetkel olla ,,HEAD,, tulnukad maamuna mudinud ,et protsessi veel ,,paremaks,, suunata. Kellele head? HEA saab olla duaalsus alati vaid ühele osapoolele. Ma ei tea mitu korda ma olen siingi välja toonud, MIDA teevad sellised manipulatsioonid maamunale. Ja toonud ka näited juurde. Et me rääkima siin hetke reaalsusest......... vaata ka korra siia
https://www.sott.net/category/4-Earth-Changes

Jättes kõrvale muu, rõhutan JÄLLE- manipulatsioonid ,,valguse ja positiivsusega,, on alati planeedile tapvad. Loodus pole teate ,,puhas valgus,,. Alati kukub loodus suremisse kui jälle saabuvad positiivsust forsseerivad jõud. Et inimesel pole silmi pisiasjadeks, siis suuri juba osatakse ka näha. VAALAD surevad iga kord kui ,,keegi,, siia plusslaengut paisutab. ALATI. Olen korduvalt seda näidanud ja tõestanud.

Vot see ongi. ,,HEAD,, tahavad endale ja oma ,,rahvale,, head. Anna neile voli ja siia jääbki kõrbenud maamuna ning nende ,,sageduses,, valguslinnad. Aga seda juba ilma looduse või teiste eluvormideta. Hea saab tekkida vaid kellegi-millegi arvelt. Reeglina nõrgema arvelt.
,,Valgusolendid,, vajavad omale sobilikku keskkonda. Üli,,kõrget,, sagedust. See sobib neile. Muule aga mitte. Nüüd ma küsiks ,et KES on andnud volituse VÕÕRASTELE seda kõike teha? Mis ÕIGUSEGA sekkuvad võõrad tulnukad selle planeedi elusse?

Keegi ei nihele kuna enamus ju istubki võõraste programmide otsas. Peremehed hüpitavad oma tööriistu vaid. Kõik ,,võõrast,, vaimu sisaldavad inimlased teenivad võõraste ja kaugete tegelaste huve. Olles oma peremeestele tööriistadeks, kütuseks ning toiduks. Ning oma korda nemad kisuvad kõik olevused ja olendid samuti toiduks.

AINUS proge ,mis neid jooksutab on see - planeedi ja loodusressursside pumpamine isandate mulli. Lõputu parasiitlik ja kiskjalik õgimine. Igas energiavormis. Niivõttes on kõige ,,valguslikum ja kõrgem,, see ,,inime,, kes suudab enim õgida ja vahendada. See pole vaid Stalinlik rahvaste ohverdamine. Njueidz valguskultus on edukamgi.

Aga vaadake ja kuulake ise. Ta ütleb ju otse välja oma eesmärgid.

Pane tähele mis toimub ,,valgusmeistrite,, vaimust seestunud hingega seal nende võõras laos. On peremehed valguses ,KES on eriliselt huvitatud maksimaalsest arvust hingedest. Mida rohkem hierarhilised ,,jumalused,, hingi kaasavad, seda parem.

Ja ta ütleb OTSE välja- käib kaubitsemine toodetega. Väga oskuslikult ja ,,meeldiva,, proffesionaalsusega määritakse pähe igasugu turulikke ,,võimalusi,,. Võta ja tarvita, peaasi ,et oled oma hinge talle maha müünud ning asud teda ,,teenima,,.

MIDA tõestusi te veel vajate??????? Need ,,võõrad ,, ju isegi ei varja ,et omavad enda arust mingit ülemvõimu ja eelisõigusi selle planeedi üle. Farm suure tähega. Planeedil ja selle asukatel pole oma ,,madalama,, vibraga mingeid õigusi.

Ja nüüd vaadake , palju tal jagub mõistmist looduse vastu. Noh mõned liigid kaovad ja teised jäävad. KÕIK. SEE on KOGU seisukoht. Mitte mingit mõistmist ega kaastunnet. Empaatiast pole halli juttigi. Jah, sest neil ei ole planeedi suhtes mingit empaatiat. Ons ju empaatia seotud kannatuse mõistmisega ning nii justki negatiivse taustaga. Põhiline on ju punnitada ja paisutada AINULT valgust ja positiivsust. Tuuni ja kasvata muudkui ainult plusslaenguga mulli. Jah aga füüsika ja duaalsus on karm. Kui kuhugi manipuleerida ainult positiivset sööki ,siis kusagil reaalsuses koondub ja paisub samaväärselt negatiivne poolus. Ikka sinna ,kelle arvelt õgitakse. Olgu need putukad, linnud, vaalad.........metsarahvad........

Millist tõestust on veel vaja ,et näha - need lõvina kiskjalikud võõrad ei halasta ega peatu? Nii kaua kuni veel leidub nosimisväärset, nii kaua ka käib toidu peremeestele suunamine. Ikka meeldivalt. Ning teise palgega ka hirmutades. Nagu piiblis. ,,Kui sa kohe ei hakka jumala meeleheaks väga heaks ja positiivseks, siis sa sured ja kaod põrgusse??????,,.

Servast on see kõik Kali juuga ,kus kõik sitt vaid võimendubki ning see vaid kasvab. Isud k.a. See neetud ,,sinise,, jumalaga ülemvõim.

Samuti olen ma piisavalt palju välja toonud Hopide Blue Star prophecyt. Ja see ,mida me näeme-ongi too ,,isapõhine ja taevane,, söömaorgia. See on seotud orioniga. Kas on vaja meenutada ,kes elukad sealt pärit on? On ,,meeldivate ja heade,, inglite ja peainglite ülemvõimu aeg.
Sellele järgneb Red Star faas. See on seotud samuti orioniga. Ainult ,et seda ,,väge,, juhib Marduk. Marduste kuningas. Surm ja häving. End game. Sinise kui meheliku , võtab üle punane kui naiselik. Ning jälle........ VÕÕRAD. Tulemuseks on see, et kõik eluvormid, olendid ja olevused oma hingedega ning üle kummuvate vaimudega pihustuvad eri sagedustesse..........algosadena laiali. Moodustades uued kõrgemad, madalamad ja ka ,,keskmised,, ilmad -reaalsused.

https://elu.ohtuleht.ee/989177/puuduta-m...sest-elust

Siit ka ehk mõistate, miks on njueidzi esmane ülesanne tappa minateadvus koos egoga ning suunata teenistusse ,,kõrge,, nimel.

Planeet maa enda eluvormist, teadvusest ning olemusest sõidetakse teerulliga üle. Nad ei näe ega käsitse teda isegi mitte elusolendina. Nagu piibelgi.

Hetke suured paisumullid käivitavad just kõige kuulekamaid ja ka hierarhiliselt ,,kõrgemaid,, siin maal nähtavas. Tasub jälgida ,millist ideoloogiat ja kust purskab. Kelle suust ja milliste suunistega. Ühest pole pääsu- kõik suunised on pumbatorudega ,,kõrgema,, küljes. Võib vabalt tõmmata kõrge ja võõra vahele võrdusmärgi. Eks võta spikker abiks.

SINISED- mehelikku ainujumalat teenivad kundalini vesimaod-lohed ( ingli rahvas). PUNASED- ÜK sisaliku mutti teenivad tulidraakonid - lõvirahvas ( dzinnirahvas -deemonid ). Njuiedz allub kõrbekaabale.

Ja iga sõdalane selles orgias tembeldab kaaspotensiaali madalamaks ja pimedamaks. Eks püüdke mulle selgitada MILLINE elukas on selles skeemis siis SEE madalaima ja pimedaima hierarhiline tipp? Iga viimnegi püramiid on säetud KÕRGUSI vallutama ( püramiid). S.t.NEIL pole mingit vahet. Kõik kasutavad kütet ja sööki selle planeedi ( muud meieni ju ei küündigi) ressursist ja potensiaalidest.
Maa on maa oma. Vee stiihhia pole kusagilt otsast halb. Halb ja kuri on sellesse imbunud vaim,kes elab ja elatub energeetilistest protsessidest. S.t. võõrad toituvad maas ja vees toimuvatest elu protsessidest. Iga sünd, elamine ja surm on neile söök. Kuri pole mitte miski omas keskkonnas. Ei maa , vesi, õhk ega tuli. Kurjaks läheb just siis kui neisse siseneb ,,pühaks kuulutatud,, võõras vaim. Planeet maa on ISE ja temal asuvad olendid on OMAD. Lõvilikku kiskjat ülistavad ja kinnistavad võõrad ju ei pea maist isegi mitte elusaks. Veel vähem jumalikuks. On pagan kõrgerahvale goi............. on igasugu ,,meeldivatele gurudele,, maamuna peenar.
Jumalate ja inglite armee esmane ülesanne väljapool inimesi ongi maa kaitsevõre võngutamine toimimisvõimetuks. Muus osas käivituvadki ,,õiget,, vaimu kandvad ja oma hinge ( minateadvus) maha müünud sõdalaste proged. Nii nagu piibelgi kamandab- keegi ei jää kõrvale. S.t. KÕIK kistakse taplusse e. söögiks. Piltlikult sageduste degalvanisaatorisse. Headuse anoodi ja ,,kurjuse,, katoodi vahel. Nemad teisepool galvaniseerivad end ,,kuldsesse,, rüüsse. Sestap kuuletegi eriliselt demoniseerivaid jutlusi ,mis puudutab maist ja oma. Kõik siinne muudetakse ,,saatanlikuks,,. Ning maised stiihhiad ja hiiud madaldatakse kosmiliste jõudude ees pahaks ja halvaks ,,kurjuseks,,. Märka ja näe ,kus jälle on asutud hiidude ja hiiglaste pimedusega üle kirjutamisse. Seda kõike kannustab kabuhirm kuna läheneb aeg ,kus kõik maine ,oma ,kohalik ja looduslik tõuseb lõpuks ,,kõrgeparasiitidele,, vastu. Valgus kaob pimedusse kuna maine muudeti tahtlikult pimedaks madaluseks. Kõik ,,kõrged, hierarhia jumalad hukkuvad algosadeks. Sealt alates pole enam ei head ega halba. Pimedust ja valgust. On vaid harmoonia. Nii palju siis ,,valgustumisest,,.
(selle postituse viimane muutmine: 18-01-2020 09:57 Lokster.)
Lokster
Veteran

18-01-2020 07:10
Postitus: #230
Te võite aegajalt kohata pateetilisi hüüatusi-,, me tahame planeeti ja inimesi aidata,,. Kuda nii? Neile on ju planeet elutu. Ja inimeste all mõeldakse ainult ,,oma,, vaimu kandjaid. Keegi ei karju ,et me tulime siia ,et aidata KÕIKI ja KÕIKE. Ainult maised oma vähemuses püüavad kaasa rääkida- ,, me tahaks ka maad ennast ja ka loodust päästa,,. Päästa -st. säilitada eluvormidele olemasolu õigus. Ja mitte KÕRGES ribas , vaid avatud terviklikus sageduste ulatuses. Ja skaala kõikide avaruste harmoonilises sageduses. Ilma duaalselt mainupuleerivate ,,isandateta,,. Njuiedlastele soovitan osta kõige kirkam hiina led -prozektor ja mediteerida selle vihu sisse. Kõigi oma kolme silmaga. Kõike nägev silm ju armastab positiivsust.
Kui emb-kumb kundalini madudest saavutab ülemvõimu, järgneb häving. Ülalingi all on kundalini protsess multidime võtmes. See liigub läbi viimsegi ,,osakese,, , raku kui ka DNA lüli. Püsima jääb vaid see osa ,mis suudab hoida mõõdukust ja tasakaalu. S.t. harmooniat. Valgus üksi...... seda ei ole. Vastutad aga iga viimsegi mõtte, sõna ja teo eest, mida mõjutad. Ja ka iga viimsegi olendi ja olevuse eest ,keda mõjutad. Mõtle pikalt ,enne kui kõike ,,ülemise,, heakskiidu saatel ,,kasvu,, nimel kütteks teisendad. ,,Maksad,, kogu viimse söömaaja ehk sinu arust ,,tasuta lõuna,, eest kogu täiega. Hingega eelkõige. Ja palju õnne neile ,kes usuvad et minateadvuse kadu on miskit pohl. See saab olema väga ,,põrgulik,,. Minatud katkevad. Edasi need ei kandu. Hingetud kehi enam ei saa. Vähemasti siin mitte. Toiduta jäänud peremeesjumalused liiguvad uusi peenraid looma üsna karmidesse paikadesse, koos oma kaaskonnaga.
Seda kah vist ei pea pikalt välja tooma ,et ,,vahelao,, toodete marketingi ja linnuse keskväljaku tooteturu vahel pole vahesid. Marketing ,,hea jumal versus paha saatan,, on hingelepingute teema alati olnud. See aga ei tähenda ,et nii jääb. Poleks ju üleminek võimalik kui ,,vana,, mudel ei kaoks. Uus on ikka uus ,mitte ületuunitud vana. Vanamehe nässi valitsus on lõppemas. Muti märatsus algamas. Uues pole kummastki sitahaisugi. Ise tead kas valid punase või sinise pillljuula. Lillad ruulivad. Vaba ei allu valikuile.

Ära müü hinge võõrale. Sinu mina on ainus ,kes määrab. Muidu juhtub selle usaldusega nii nagu pildil.
Roheline maamuna pole jumala ohvrialtar. Empaatiat ei tasu ootama jääda ,neilt kes võõrad. Vastuseta see ei jää ikkagi. OLen saanud piisava ülevaate oma,,maistest,, siin ,,kohas,,. Hingede ülevaate. Põhjalikult. Põhjani.

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)

(selle postituse viimane muutmine: 18-01-2020 08:01 Lokster.)
Kahvanägu
vaatleja

18-01-2020 17:15
Postitus: #231
Selle juttu peale kuluks üks pisike film ära vaadata!
Kes näevad ainult muidugi?

https://m.facebook.com/story.php?story_f...4200719739

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus)
Aadu66
Vana kala

18-01-2020 23:59
Postitus: #232
Selle jutu peale kuluks üks pisike pits ära!
Lokster
Veteran

19-01-2020 11:17
Postitus: #233
Ega ma lootnudki ,et kõigile lugejaile lambike süttib. Leidus ju neid kuhjas ,kes roosamulli kultust veelgi enam õigustavad ja ka levitavad.
Eks ma siis illustreerin seda ühe näite varal.
Õnnelikkuse mugav tarbimiskultus ei peagi olema teadvustatud või teabmis peene filosoofiaga vooderatud. Toome ühe rammusa persooni ,kes Raielikus mudelis on siis see, kes on uue maailma õiguslik. Vääriline ,sobilik ning ka edukas edasipääseja.

Švetsis elav Lev Goldmund on väga jõuline isiksus. Austatud persoon. Pärineb vägevast suguvõsast. Ta on saavutanud üsna suure edu ärimaailmas ja ka võimu ringkondades. Aja jooksul on tugeva hariduse najal kokku atud piisav kapital ,et lubada endale maagikaevandusi aasias. Samuti on ta hääleõiguslik osanikuna rahvusvahelises relvaäris kuna haldab juhtivat osakute börsipaketti. Nii on ta tagatoa tasemel ka piisavalt mõjukas rahvusvahelise majanduse ja suhete osas kuna sposoreerib ka koalitsiooni mitmes riigis. Ja nii on ta võtmeisik ,kelle heakskiidul vahendatakse relvi aasia erinevatele osapooltele...........

Tema puhul määrab see ,et mida ei näe ega ei mõista ,seda ka ei eksisteeri. Temale on planeedi ja looduse ressursid lihtsalt vahendiks enese ja inimkonnna teostuseks. Teda iseloomustab arusaam ,et patt on see ,mida patuna ise mõistad. Tema puhul rakendub põhimõte -,, teadmatus ei vabasta vastutusest,, - vaid ÜK ulatuses ja lõikes. Tema kultuuri ja religiooni alustel kasvanud vaimsuses on ju muu kõik mittejumalik GOI või saaatanlik kurjus. Seega ta tõepoolest EI MÕISTAKS muid seisukohti. Ja ei tunnistaks ega näeks isegi siis kui ta nina all tõestusi lehvitada. Niivõttes on ta ÜK mõistes süüdimatu küll. Vastutus ei ulatu üle oma kultuuri. Kuna ta ,,osutus,, sellisesse ,,ruumi,,. Kandub selle ruumi vastutus üle tolle loojale. Aga ta on oma loojaga seotud hinge ja vaimu kaudu.

Noh ja nüüd siis Raielik arusaam ja ka tolle Levi arusaam.

See maine elu on vaid pettus, tähtsusetu virvaluul. Mingi imelik kogemise ruum ,kurat teab mis eesmärgil. Päris ja TÕELINE ning ÕIGE asub hoopis ruumi looja sees. Tuleb tuttav ette?
Noja millist mõistmist, arusaamist, hoolt või kaastunnet sa sellises ,,ruumis,, leida saaksidki? Muidugi seal loeb vaid -,,mina väljavalitu , jumal ja püha vaim,,. Muu on väär e. kurjuse väljamõeldis. No ega ikka selliselt lageRAIE hukkamõistu ei maksa oodata. Siinne on ju sitt ja mõtetus.

Jah aga Lev on õnnelik, elujaatav, rõõmus. Üdini positiivne. Puhas rõõm ja nauding. Vaimustus. Ta võib iga kell osta vabadust juurde. Võib osta aramastust. Ta naudib. Teda ümbritseb elurõõm. Ta ühel korral tegi isegi annetuse aidsihaigete fondi. Teda nähakse ja tuntakse kui Rõõmus Goldut.

Temas vibreerib kõik kõige kõrgemal tasemel. Negatiivsust tema päevakorda lihtsalt ei mahu. Õnnelik pere. Naerukilkeid täis kodu............
Ta on selle kõik endaarust ise saavutanud ning vääribki selles kehastuses tasu oma kultuuri austamise eest. Tema järglasedki ei pea puudust tundma millestki. Toora on ju öelnud ,et jumal valis välja ühe rahva ,kellele on antud ja avatud kõik rikkused ja küllus.

Lev valgusekuninga särav poeg. Kõrgemal metsa RAIEtest. JUmal pole ju oma lõuendiga milleski süüdi ........... kui keegi sellel lapselikku lusti välja elab, see pole ju tõeline.
Vot see on küll asju iseloomustav massimeele mentaal -,, vikerkaares ju pole tumedat, pimedat ega musta,,.
Jah aga kõige kirkamad vikekaared sünnivad erede päikse ja mustade pilvede tantsus.
Vikerkaar sünnib kolme ilma läbides. Allilma neg. ja tumedates miinuslaengutes ja ülailma vastapoolusest ning saab nähtavaks ehk ,,päriseks,, keskmises ilmas.
(selle postituse viimane muutmine: 19-01-2020 12:13 Lokster.)
Lokster
Veteran

19-01-2020 15:07
Postitus: #234
Mind siiralt rõõmustab massi hulk ,kes iga hinna eest soovib siit välja kupatatud saada. Head teed.
Mina küll kinni ei hoia ega püüa kedagi päästa sel teel. Aga kaasarebitava planeedi osas allahindlust ei tee.

Natuke naljakas juba hakkab intensiivistunud toote turu aktiivsuse peale. JUbe jämedaid arveid tarbitakse kokku. Et hingenirud on õige õblud tasudeks allilmas ,siis jääb lõviosa jumaluste maksta. Täitsa rahuldav olukord isegi. Vahet pole ,kes hetkel opereerib hingeväega.

Kordama aga sunnib inimeste omadus pidevalt trendidega end üle kirjutada lasta. Ja siis on jälle appi appi. Võiks nagu lõpuks ise hakata end vabana hoidma.

KURJUS on harmoonia jõududega manipuleerimine. Tasakaalu ja mõõdukuse lõhkumine ja võimuga eraldamine.
Tahad väga intensiivse valguseni jõuda , ole valmis vastu võtma sama mõjuga pimedus.
Ilmapuu ei saa end lahti rebida keskmisest ilmast. No ei saa siit minema lennata. Ja ülailma latv on pöördvõrdeline allilma juurtega. Alumise demoniseerimine aga just kujundabki SINU maailma. Ja mitte ainult. Allilma ,,väetamine ( väestamine ) oma sitaga on kujundajaks just alumisele ,,pahale,,.

Kui kristlane soovib siit minema lüüa pimedust, põrgut ja saatanat ,siis peab valmis olema ka likvideerima ülailma paradiisi koos jehoova ja muu kaasnevaga. Kui seda ise ei tee, siis rakendub kõiksuse universaal jõud ning allutab ikkagi.

Kui sa püüad hävitada pimeduse kurjust, ahnust ja musta rumalust- ole vamis hävitama valguse rumalust, ahnust ja kurja. Sest nüüd teeb seda kõiksust läbiv vool ikkagi.

Mistahes harmoonia on võimalik AINULT keskmises ilmas. Tasakaal saab olla vaid keskmes. Ülemise ja alumise ( muud suunad k.a. ) saavad leida tasakaalu ja mõõdukust vaid keskmes. EI SAA ülailma ,,valgusolendid,, söönuks ilma polaarse vastukaaluta. Kõik vajab aga väljendumiseks energiat. Ja kohe kindlasti ei saa ülemise ja alumise ,,suhe,, minna mööda keskmisest ilmast. See on üks maailm-reaalsus......

Eraldunud kulgeja, kogeja, vaatleja suhestuja jne. saab olla vaid keskel. Minateadvuslik väljenduja. Mistahes suuna tippudes saab olla vaid üks kontsentreerunud MINA ego.

Ükskõik milline suund, haru.......... mis on keskme harmooniast välja venitatud püramiidi tipunurka.....kannab endas kurjust ehk manipulatsiooni.

Pole olemas valguslikku harmooniat ega ,,armastust,,. Armastus on harmooniline elu e. algallikastest väljunud väljendumine.

Puu kasvab samuti üles valguse poole, kuid on igavesti seotud juurtega. Juurteta ta hukkub. Ilmapuu iseloomustab kõiki maailmu. Meie oleme samuti puud oma ehituse ja toesega. MEIE ei saa siit lahkuda. Lahkuda saab vaid juurtetu. See pole aga enam eraldunu ega minateadvuslik olend, olevus ega eluvorm. Elutut armastust pole võimalik tekitada.
Hing on eelkõige hingestatud elu elaja. S.t. kõike hõlmav kogum. Just KÕIKE ja KÕIKI. Ning samuti tundlev ,emotsionaalne jne.

Hing on seotud hingestatud maailmaga. Loomulikult ka looduse ja planeediga siin. Hingest ilmajäänu -selle maha parseldanu, sidet taastada ei suuda . Ega tal lastagi.

Kui sa oled seotud ja avatud, siis läheb sulle korda ka siili, tamme ja rääbise ,,jumalikkus,,. Kui ei ,siis sinus pole hingest midagi järgi. VAIM asendab hinge meelsasti. Eriti hingesid sööv vaim. Ja minateadvuse asendus on operatiivne. Alfalikuma superego vastu.

Mitte ükski olevus ei küünita end pimeduse poole selliselt nagu käib kiskjalik võitlus valguse nimel. Ükski olend ei saa toituda pimedusest. Ükski püramiid ega hierarhia ei küünita oma tippu alla, pimedusse või musta või negatiivsesse. Pole selliseid alla madaladuvaid tippegi.

KÕIK kurjus pureleb valguse suunal. Küik manipulatsioonid MINAde nimel, toimuvad ainult üles kõrgema suunal. Viimseni. Ja nii on väljavenitatud haru, suund ja nurk vaid ainult üleval.....tipus. Ka kõige ahnemale , kurjemale ja rumalalamale.

Pole supersärav valgusguru mitte midagi muud kui vaid üks kiskjalik ellujääja instinktides. Mitte mingit vahet pole sel suunal. Kõik alfad, liidrid, juhid, pealikud, gurud, mesistrid............. on ühes puntras. On ta pankur, relvatööstur, oligarh, piiskop, lahe rokistaar, ravimitööstur jne. ......... kõik tunglevad ainult üles suunal, kõrgele valgusse. Ja venitavad ja lõhuvad harmoonia keset. Tasakaalu ja mõõtu.

Kui sa soovid vähendada selle reaalsuse ,,paha ja halba ,, siis teegi seda. Kui sulle tundub siin põrgulikult halb ,muuda seda. Tahad kaotada musta pimeduse, ahnuse, kurjuse rumaluse-tee seda. Aga see saab toimuda vaid pöördvõrdeliselt. Tagajärg ei hakka enne vähenema kui põhjus pole mõõtu kolgitud.

Ei maksa näpp pikal süüdistada alumise, madala, tumeda, pimeda, räpase jms. olemasolu. See kõik on tagajärg. Vääramatu ja vältimatu keskilma manipulatsioonidele särava ,,kasvu,, teel.

No kui kaua suudab pikali kistud vana puu lõke heita valgust, soojust ja positiivsust? Et ülemise valguslinnas elavad valgusolendid ,kes ei tarbi ega söö? Ja kui ma küsin selle ilma progejailt ,miks te siin valgusest ei elatu , siis vastust ei tule. MIks on vaja musta , surnud ogaanikat kokku ahnitseda? Ahaaa elamise elu on ju liiga hea. Eks otsustage ära kumba eelistate. Mõnuvärinates ülailma doosikesi või avatud ulatusega kõigeksolemist?

Et on tagumine aeg luua, korrastada ja üle kanda oma maailma, siis keegi seda sinu eest ei tee. Oled kõigega üks, siis pead hakkama ka kõigi ja kõigega arvestama. Vastutama. Puhastama. Tasakaalustama. Loobuma kokkuahnitsetud positiivsusest ja andma seda tervikule. Kasiilile ja tammele. Loobu oma mugavast ja turvalisest õnnekultusest, sellest neetud roosast lodevustarbimisest ja jaga. Õpi andma. Ilma ,et vastu ootaks. Lõpeta see ahne võtmine. Saad niigi ja piisavalt.

Pole siia vaja jälle kokku mullitada ,et miks ma pean äkki hakkama enda arvelt kedagi söötma. ENdalgi vähe. Ei peagi. Aga ei maksa vinguda kui vastu võetakse. Oi kuidas ju keegi ei taha loobuda oma õnnest. Selleks sobivad ju igast kollid ja vampiirid ,keda süüüdistada just SINU arvelt õgimises.
Ja loomulikult on kõik siin lugejad ,,väga head,, inimesed ,kellele ongi õigusega ette nähtud tasu magusa valguse näol. Õigus postiivsust kokku kuhjata ja muuta kõik kasuks ja ennast premeerivaks tasuks. Mitte keegi ei leki musta mustust ja madalust. Muidugi. Pole ju silmi omi varjusidki ära näha ,mis siis veel muust rääkida. Loodus ja planeet kah ju liiga ,,madala,, tasemega ,et seal oma peldikut ära näha.

Ega ikka ei keelita kedagi nii oma ja terviku sitta koristama ,puhastama ja korrastama. Miks MINA peaksin TEISTE paska koristama jah ,eks? Ei peagi. Ja siin ,,sitamaja põrgus,, ei pea kah elama ja olema.

Ära räägi raisk oma tuhandetest ülemiste valgusilmade astmetest. Su puu kukub küliti enne kui see nina maast suudab tõsta.

Parem sõimake vihaseid plikkasid. Süüdistage neid aifööni lembuses, soojas mugavas toas ja muus. Pekske ikka saatanat va tagajärgi. Äkki see taltsutab lõpuks süüdistaja dziibi isusid.

Ega ometi vanad mehed ole loonud kips-plekk-klaaskuubikud ,kuhu oma võsud uputada. Kindlasti tasub söüdistada tagajärjena neisse sündinud
lapsi. Nad ju ise tahtsid olla loodusest lõigatud kuubikutes, mugavat ,turvaliselt ja õnneikult. Ees helesinine ekraan. Ei, põhjust ju ei tohi süüdistada. Vana maailm oma vanade ahnete pässidega pole seda teinud. Nemad pole istutanud massimeelde ja massivoolu sahtlitesse. Kärbitud, lahterdatud, nuditud, võimu ja valitsemise piiritletud seaduste ja reeglite sisse. Jõllitama filtritega poodud sageduses valgustheitvatesse ja tapvatesse ÜK teaduse, tehnoloogia, teaduse, kultuuri ja konserveeritud meheliku ainujumala tipujanusse.

Kummaline. Toote marketingis on valikuis väga palju jumalaid. Vastandumine turul kui konkurents on okei. Aga millegi pärast jagatakse senini kõiki madladatud tegelasi. Saatanast kollideni, reptiilidest põrguni. Larvidest pimeduse valdusteni. No ei ole kummaline. Kõik püramiidid oma väljavenitatud nurgaga , on samad. Kõik taplused aga sünnivad konkurentsist . Hüsteeriline võidujooks kihvadega .....parima väljavaatega platvormi nimel. Kokku krabatud õnne ju ei jagata seal. Küll aga diilides sündivaid sõltuvussuhteid.

Miinus poolus , negatiivne energia laeng, pimedus, must, tume, vari ei võrdu olemuselt kurjusega. Ja ära räägi ,et seda niigi tead seda kui sa endiselt jätkad nende tähenduste demoniseerimisega. Ära määri alumist ja madalust kui sul on siiber silmade ette lükatud. Näe ahnust, rumalust ja kurjust. Leia need endast. Likvideerimine on seotud teadlikuse ja jõukohasuse väega.

Ära plära oma erilisest arengust ,mis sind eristab massidest- kui sa ise oled hõivatud oma säraga egregori nuumamisest. Koondades jüngreid. On tekkinud terve hiigel mass ,,üksikuid hunte,, linna. Turul lähevad kõik trendideks teisendatud tooted edukalt. Hiite, pärimuse ja muu loodusliku taustaga loodust vorbitakse edukalt marketingi karusellile. No ikka veel on õnnest jupike puudu.

Ma teen panuse. Kes virila hüsteeriata on võimeline valutumalt loobuma mugavst soojast toast, tugitoolist ja helendavast nutiajust. Ja ma tean ,kes püüab iga hinna eest selles kuubikus rasva sööta tehnilise söögiga KÕIKI ,kes püüavad sealt pageda. MIna tean. Mina ei karda olla õigel pool ROHELIST joont. Ja mina valin ,keda oma maailma luban. Minu hõim ja kogukond on hingeline ja elus.
Täiuslikuks olendiks võid pidada end alles ,siis kui sinu rämpsuks peetud DNA osas on toimunud avardumine tervikuna. Kundalini käivitatakse kõiksuse ulatuses kõikide rakkudes. Nähtavas ja nähtamatus. Iga puu allub tsüklile. Kui sinus ei ärka taim, loom, mets, planeet, galaktika........... äratatakse see sinus või sind söönus. Puhastavast hävitustööst ( arvete tasumine ) ei pääse ka kõige kõrgemad.
(selle postituse viimane muutmine: 19-01-2020 15:40 Lokster.)
Q11
Veteran

19-01-2020 16:05
Postitus: #235
„Kundalini käivitatakse kõiksuse ulatuses kõikide rakkudes.“
Ma seletaks lihtsamalt...inimese kehas tekkib „ülepinge“. Sealt „alumisest tšakrast“ ( no kes usub selliseid asju) „kuum jutt“ tõuseb ja põletab närvisüsteemi läbi. Niiet hea see kindlasti pole.
Kui toimub niiöelda „õige“ kundalini , siis Mina Teadvus tunnetab ennast. See siis oleks nagu parem. Aga inimese „katus“ viimasel puhul sõidab kergelt ära...Smile
olematu Eemal
Veteran

19-01-2020 16:09
Postitus: #236
(19-01-2020 16:05 )Q11 Kirjutas:  „Kundalini käivitatakse kõiksuse ulatuses kõikide rakkudes.“
Ma seletaks lihtsamalt...inimese kehas tekkib „ülepinge“. Sealt „alumisest tšakrast“ ( no kes usub selliseid asju) „kuum jutt“ tõuseb ja põletab närvisüsteemi läbi. Niiet hea see kindlasti pole.
Kui toimub niiöelda „õige“ kundalini , siis Mina Teadvus tunnetab ennast. See siis oleks nagu parem. Aga inimese „katus“ viimasel puhul sõidab kergelt ära...Smile

Jah, kuhu tema siis sõidab? Omale õigele kohale ? Sinna, kuskohast ta enamusel ära nihutati .

XXX

https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Lokster
Veteran

19-01-2020 16:18
Postitus: #237
Kundalini jõud mitte ainult ei tõuse. See kuidas keha ja teadvus selle vastu võtab, võib olla individuaalne. TULI on vaid üks pool temast. Vesi teine. Kõik polaarne sisaldub neis. Kundalini võib sirutuda korraks, võib püsivalt tõusta. Võib aeglaselt kasvada. Võib spontaanselt plahvatada. Ta võib siseneda nii alt kui ülalt. Korduvalt. Võivad paarina liikuda koos kas üles või alla. Ühel hetkel liiguvad nad vastassuunas nagunii. Keskele kokku. Tapluses toimb puhastumine. Hävingus uue sünd jne. Põimumine toimub vaid puhastes vihkudes.

Sa kogu aeg räägid ajutisest kundalini sirutusest. See esimene staadium ongi selline nagu sina kirjeldad. Alt virutab ,,taevariiki,,. Mina jääb maha. See on alles esimene osa. Kõik see üles-alla temaatika jookseb palju kordi läbi ihu ja hinge. Nasielik-mehelik horisontaal ja muu kaasneb samuti. Miski ei jää protsessist välja. Kõik nurgad ja harud täituvad ja ka kaasavad teadvust ehk mina. Mina sureb niisamuti igas nurgas. Ma ju kirjeldasin mujal, mis juhtub kui emb-kumb saab võimu ja jääb valitsema. Tuli võtab mõistuse ja mina. Vesi võtab keha.
Surmaorg versus hullumeelsus.
Selles pole lõpplahendusi-,,ohooo ma olen päral,,. Ja niisamuti on su puhta paberi hetk vastassuuna nurgast oi kui väär ja võlts.

Globaalselt oleme jah praegu reaalsuse ,,tervikuga,, kah ülemises osas. Allosa esiletulek võtab aega aga ei jää olematta.
Q11
Veteran

19-01-2020 16:20
Postitus: #238
„Jah, kuhu tema siis sõidab? Omale õigele kohale ? Sinna, kuskohast ta enamusel ära nihutati .“
Ei. Täielik Valgustumine on suhteliselt harv nähtus. Juhtub nii, et inimene jääb „tilbendama“. Juba kogenud Jumalat aga mitte Temaks „saanud“. Ego hakkab seda otsima ja mitte kusagilt Teda leides. Kaevub sügavamale ja sügavamele mõttesse. Sealt leiab Pool-Jumalaid....aga ka need mõneajapärast ei rahulda tungi...Smile
Lokster
Veteran

19-01-2020 16:26
Postitus: #239
Obooooze. Punane satanism ( vesi ) - MINA usub end kõrgeimaks jumalaks. Keha hinnaga.
Sinine religioon ( tuli ) võtab mina ja annab ainujumalale. Hinge hinnaga.
Nende põimumine- jumal on kõikjal ja kõiges ning kõigis. Kõik on jumalad, kuid pole enda esmaloojad.

Ära hakka ühe nurga filossi jälle venitama. Pooljumala koged siis kui horisontaali vertikaalis üles-alla loksutatakse.
olematu Eemal
Veteran

19-01-2020 16:30
Postitus: #240
Ja äkki Sa pole isegi päral , Q11 ?

XXX

https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Q11
Veteran

19-01-2020 17:34
Postitus: #241
"Ja äkki Sa pole isegi päral , Q11 ?"
Ei Q11, ei olematu, ei Lokster, ei Tulnukinimene...ei jõua kunagi "pärale". Nad ise ongi Päral.
"Kundalini ongi vaime energia, vägi, jumal, mina olen"
Jah, kuid tõlgendusi on erinevaid...Smile
sissy_
Bännitud

19-01-2020 18:24
Postitus: #242
(19-01-2020 17:34 )Q11 Kirjutas:  "Ja äkki Sa pole isegi päral , Q11 ?"
Ei Q11, ei olematu, ei Lokster, ei Tulnukinimene...ei jõua kunagi "pärale". Nad ise ongi Päral.
"Kundalini ongi vaime energia, vägi, jumal, mina olen"
Jah, kuid tõlgendusi on erinevaid...Smile

Prohvet on rääkinud. Smile
Muide, kus täpselt nad ja sina päral olete? Kuidas sinna pärale jõuda, ehk annaksid juhendeid?
Q11
Veteran

19-01-2020 18:30
Postitus: #243
Muide, kus täpselt nad ja sina päral olete? Kuidas sinna pärale jõuda, ehk annaksid juhendeid?
hehehe...nojah ma saan ju aru, et natuke nöökad ..Smile
Aga juhendeid?
hmm...kuidas ma saaksin anda Sulle juhendit jõudmaks Endasse?...Smile
Loffe Eemal
Uustulnukas

19-01-2020 23:32
Postitus: #244
(19-01-2020 18:24 )sissy_ Kirjutas:  Prohvet on rääkinud. Smile
Vabandust, et kaaperdan küsimuse.

Pärale pole vaja jõuda, pigem ära tunda ennast. Robustselt kirjeldades oleme läbi tähelepanu voolamise ainult mõtetesse ja emotsioonidesse nendega liigselt samastunud. Sellest tulemusel on moodustunud valemina, mask kes tajub maailma vaid läbi konseptsioonide. Idee on vabastada tähelepanu läbi praktikate. Olgu selleks siis meditatsioon või midagi muud sobivat. Kui läheb õnneks siis esmalt tõmbub tähelepanu piltlikult tagasi ainult väliselt ning samastub vaatlejaga kes on eraldi mõtetest ja emotsioonidest, mis pole mentaalne teine mina vaid kujundlikult positsioon enne mõtlemist. See annab võimaluse järjest enam valemina läbi näha ja vabastada veelgi enam tähelepanu. Lõpuks oleme võimelised heitma maha ka samastumise vaatlejaga ja alles jääb puhas Mina. Muidugi kui õnnestub mida ei pruugi ka juhtuda kuid juba olla vaatlejaga samastunud on suur samm. Siis me saame valida kas mõelda ja mida mõelda.
Aga sa küsisid praktilist poolt. Tasub valida endale sobiv mittedualistlik õpetaja. Selline kelle jutt sobib. Näiteks Rupert Spira, Ram Dass, Mooji, Eckhart Tolle, Adyashanti.
Lokster
Veteran

20-01-2020 04:50
Postitus: #245
Et ikkagi kas ainult valge või must? Kohe kuidagi ei või hinnata KÕIKE ,milleni keha, hing ja vaim ulatuvad. Kõik need meelerahu Zennimismeetodid on ainult pool teed. No ja jõuad sinna vaikuse olematusse tühjuse nirvaanasse, mis siis? See on stagnatsioon. Seisev tagasi libisemine. Lakkab elu, liikumine, areng. Kõik läheb seistes hallitama. See on esimene samm ,kus vaim ära tuntakse. Vat tagurpidi tagasi elusse ei taha ega viitsi keegi enam avaneda. Mis siis imestada ,et empaatia suretades on kõigest pohhui ja maailm hävineb. Lilleoru needus.

Et see mõnulev lõbu nüüd otsa saab , on kindel. Kõik ,kes ise ei suvatsenud areneda, pannakse ,,valgustuma,,. See kõik on määratult suurem kui galaktilised suurused, päike või piibli ainujumal. Ja kistakse sellest neetud roosast heaolu mullist jõuga välja. Vastutama, puhastama, korrastama.

Kel juured nirud, ühendus kehva või lausa läbi näritud ( vaimlev njueidz) ,need ka siit lahkuvad. Pole ankrut ,mis kinni hoiaks. Eks siis ise näete ja hindate -kas ja mis oli väärt siinne võimaluste allikas.

Mingit kundalini imetehnikat pole enam vaja punnida. See leiab üles kõik isegi.

Maa immuunsuse ja kaitsevõre tapmisega on seotud nii njueidziv 5D - imensiooni punnimine kui ka 5G tehnoloogia rakendamine. Mõlemad teenivad üht eesmärki. Võõrastele sobilik keskkond. Võõras võrdub tulnuk. Maisele eluvormile on mõlemad surmavad.

Kõik on natipidi täielikult selles -,,ülemises,kõrges valguses,, kinni. Mitte keegi aga ei saa isegi mitte peale surma siit tuusikut mujale. Alumine, pimedus pole oma etteastet veel alustanud. Ses hukkub nii 5G kui 5D.

Enamus ei suuda mõelda mööda hierarhiatest kuna ollakse nende osaks. Vat harjutage end asetama reaalsusse kus pole ei üle ega alahindamist enam. Noh need ,kel ankur veel alles.

Ülejäänud võivad ju loota ,et puhtas valguses on võimalik eksisteerida puhtast valgusest. No jõudu iseenda seedimisest olla ja elada. Süüa endasuguseid ja ise enda saba. Kui pole puhtas positiiv-plussi valguses vastandit ,siis lakkab ka energiate erisus, nende liikumine, väljendumine, eraldumine, areng, olemine ja elamine. Või........... minnakse järjekordsele seemendavale vallutusretkele kuhugile uuele planeedile, reaalsusse, ilmadesse. Nagu on toimunud ka siin. Võõras parasiitlik kiskja tahab ju kah elus püsida.

Ram Dass on nüüd ..........valgusmeister. Teispoolsuses. Ta on vägagi valmis hingi kokku krabama ,et endale taas elu sebida.

Tapke tapke oma teadvus, mina, ego, emotsioonid, tunded, elulisus........küll elu ise teid siit ka välja sülitab. Tagasi aga enam ei saa kuna areng pole olnud piisav.

Kuidas te aru ei saa, et olles osaks valguspüramiididele, olete osaline selle maamuna kõrbeks muutmises. Pruun muna ,mille kohal virvendavad valguslinnade võltsmiraazid.

See aeg saab otsa kui teile ulatatakse lepituskäsi, äratavaid tegelasi, püütakse ,,,headusega,, virguma ärgitada. Ühel hetkel hakkavad käima valusad laksud, puhastus, korrastus ja vana häving. Planeet teeb nähtamatu vägagi nähtavaks.

Bljd kui tüütu. Kogu njueidzi vaimlev filossimine käib ümber esmaetapi. Ei tea jah miks see ,,puhta lõuendi hetk,, nii hirmsasti klammerdub kõige külge ,mis elu kannab ja lõuendile jooni kannab.

Iga valgusguru ,kes on takerdunud sinna üles kinni - püüab kompenseerida elu ja keha ......kasvõi jüngriarmeega.

Mitte miski poleks ,,alanud,, kui sel poleks onud vajadust. KÕIK alged, lätted, jõud.....armastavad elu. Ka kõige kirkam valgusosake ihkab saada eluks. Valguse seeme on loodud ,,munade,, püüdmiseks.

Ooo valgusest pimestunud vaimlev äratus, küll sa oled rumal, ahne ja kuri.
Sellest võiks aru saada, et sellele ,,esimesele,, taevasele mehe tulele vastab samaväärne maine naiselik vesi. Kõik paiskub enne harmooniat vastupidi. Loodus, planeet ja naine saavad KÕRGUMA taevase isa valgusele.
No harige siis end enne kui see toimub. Kes tahab võib hea jeesuse asemel ära oodata vihase antikristuse muidugi.

Tee silmad lahti. Isegi uudised kihavad looduse ,,ärkamisest,,. Naise esiletõusust. Pimeduse kasvust. See ongi kundalini globaal mõõtmetes. Harmoonia ei saabu enne kui taplus möödas. Duaalsus ei kao enne kui polaarsed lätted pole puhastunud ning valmis põimuma.

Kui püüad vältida madusid ja kardad, need su ka nahka panevad. Sina pead maha tapluse selle maoga ,kelle oled oma varjuga ,,saatanlikuks kolliks,, väestanud. See keda kardad, vihkad, püüad hävitada jne.

Konserveeritud vanamehe maailm leiab uue, avatud ( liberaalse ) noore naise ülemvõimu. Kõik mis sellest taplusest järgi jääb.......moodustab uue reaalsuse. Oodake , küll ärkab ka ROHELINE maamuna. Teadupärast valib alati maine naise muna, kelle seemne kasuks otsustab.
(selle postituse viimane muutmine: 20-01-2020 05:40 Lokster.)
Lokster
Veteran

20-01-2020 06:13
Postitus: #246
Eks hinda end ise. Kui avardunud, täiuslik ja terviklik või nuditud ja piiratud olend sa oled kui valid vaid kõrge valguse. Miinusta järgnevast end -
Täius ( täisavarus) ja terviklikus ( mitteduaalsus) ning täisspekter ( tervikulatus) ning harmoonia ( kõige eelneva balanseeritud mõõdukas TASAKAAL ) milles on omal kohal ka kurjusest, ahnusest ja rumalusest vabanenud miinusenergia, negatiivse laenguga energiad ja pimedus ( valgusliku kiskja superego surm ). Kas sisaldada kõiksuses leiduvat kõigi ja kõige olemusi või olla mingisse piiratud kuupi pressitud puudulikkus?

Ju siis mõni peab üle küpsema ja algosadeks põlema ,et arengut jõukohasemalt alustada. Maa muna tundub kohe väga üleküpsenud viljana mõnele. Tuhk on hea väetis uuele puu seemnele. Tuli toodab tuhka, vesi kõdu. Populatsiooni arvestades jagub sõnnikut parasjagu.

See on muidugi kah huvitav ,et esmalt ,,varjutab,, kuu ja päikse raudlinna sisaliku mutt ( ÜK linn ) oma 5d ja 5G -ga. Seejärel pistavad kosmose koos päiksega nahka juba loodushiiud. Hiiglastest stiihhiad. Põhjus ehk vallandaja on ikkagi reptiilieit võõrsilt. Orgaanika energiast toituv võõras kosmiline siug ehk ouroboros hukkub thori vasarast. Ja nii pole siin miskit muud kui maamuna saab taplustandriks kõikidele võõrastele ,,suurustele,,. Hukkuvad nad ju lõpuks kosmoseni.
Me oleksime ajaloost õppida võinud- mida sünnitab ja milleni viib võimu ja väega peale sunnitud -,,Puhas.... valgus, headus, rahu, armastus ning positiivsus,,. Nii kaua kuni meid ja maad valitseb positiivsus- teine pool vaid kasvab. Praegune vanade meeste ilm toidab no ikka väga väga koledat vastulainet. Vastus tuleb just nii hirmus kui palju temasse ,,saadanat,, väestati. Arvestades ,et hirmu ( ning selle maski -VIHA ) kutsus esile üks ainuke nääps plika, kelle peale mass on otsutanud hüüsteeriasse ära minestada, siis mis juhtub kui äratajaks saab enam mitte inimnäoline tegelane?
Jahwe-Jesho ei tule teid päästma. Ta tuleb teid kahurilihaks sundima.
Põhiline on teha vaenlaseks oma enda tagajärjed ja seda tappa. Püha ,,põhjust,, peab ju kaitsma. Nii see piibel rääkis meile.
Miks on konkurents kõrgetes jumalate panteonis? Isegi kahjur parasiitide hulgas on kiskjalik ellujäämine konkurentsina alati sarnane. Püarmiidi tippu mahub vaid üks mina. Kosmilise päritoluga seente ja viiruste hulgas valitseb sama mudel. ,,Peremehetseb,, alati vaid üks. Ja mitte kehand ei saa ülejäänutest võitu. See 1 teeb seda. Ei saa nakatuda ega surra liitviiruste tüsistustesse. Nii suudab hepatiit tappa isegi aidsi. ,,Põhjast,, on välja sulamas palju palju toredat kraami hetkel. Kõige põhjast.
Kukeseene ja tšaagaga saab võidelda pärmiseene vastu. Tundub ,et jumalate vastu võideldakse kah eeskätt jumalaid kasutades. Kasvõi ettekäändeks. Peaasi ,et suur oleks ja väga kõrge kübaraga.

Küsida võib kõike.... kasvõi seenevanalt. Iseasi kas ta suudab aidata alaTEADVUSE eest. ,,Põgene või võitle,, - ülemteadvusele ei allu. Tappa saab vaid teadvust ehk ,,mina,, tappes.

Kõrged jumalad käivad ikka veel nornide juures kauplemas- ,, äkki saaks ragnrökki pehmendada, edasi lükata või ära jätta, nuuks,,. Ei saa raisk. Iga ego sureb oma nurgas. Olgu või super vaimseks nuumatud üliego.

(selle postituse viimane muutmine: 20-01-2020 07:35 Lokster.)
Lokster
Veteran

20-01-2020 07:45
Postitus: #247
See on lausa naeruväärselt ,,kõrge,,vaimsus. Mass ootab, millal Kalevipoeg neid äratama tuleb. Kes keda peaks äratama? Pistke siis peerud mõlemast otsast põlema. Laske oma ilmapuus kundalini tuline deemon valla.......nii üles kui alla. Hää vesilinnu rahvas.
Aga käpp jäi kalju kütke,
Rusik kinni kivirahnu.
Sealap istub hobu seljas
Praegu Kalevite poega,
Käsi kütkes kalju küljes,
Valvab vahil väravada,
Kaitseb kütkes teise kütkeid.
Põrgulastest püüetakse
Kahel otsal põlend piirul
Ahelaida habrastada,
Kütkeida katkendella.
Jõuluajal lähvad lülid
Peene hiuksekarva paksuks;
Kui aga hüüab koidukukke
Vanaisa väravalta
Jõulupüha tulekuda,
Lähvad ahelate lülid
Järsku jälle jämedamaks.
Kalevipoeg püüab kätta
Vahetevahel vägevasti
Kaljuseinast lahti kista,
Raputab ja raksateleb
Maapõhja müdisema,
Künkaida kõikumaie,
Mere valgelt vahutama;
M a n a käsi hoiab meesta,
Et ei vahti väravasta,
Kaitsev poega põrgust pääseks.
Aga ükskord algab aega,
Kus kõik piirud kahel otsal
Lausa lähvad lõkendama;
Lausa tuleleeki lõikab
Käe kaljukammitsasta -
Küll siis Kalev jõuab koju
Oma lastel′ õnne tooma,
Eesti põlve uueks looma.
Kevadine ülestõus läheneb. Näiss ,kas saab maa põhja ,,müdisema,,.
Ja vesi meres vahutama.........
No ega enne ei saa kui taevase vesiussile ots peale tehtud ja otsategijad ise sirged. Huvitav kaua läheb jeruusalemmaga?
Jehoova langes jessukana. Tõuseb lutsikana.
Odin langes thorina. Tõuseb lokina.
Allilm ja ülailm vahetavad koha.
(selle postituse viimane muutmine: 20-01-2020 09:17 Lokster.)
kalldunn
Veteran

20-01-2020 07:54
Postitus: #248
Kõige kindlam – kõige kiirem ja kõige ohutum tee – saada valgustatuks on!
Hakake sellega tegelema!
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Otsige omale kindel abiline. Leppige kokku – et ühtegi saladust, üksteiselt välja ei pinni. Kui kustutate mingisuguseid halbu sündmusi, ärge laske seda sündmust eelnevalt kirjeldada, vaid kustutage kohe ära. Muidugi tuleb eelnevalt küsida, kas see sündmus on tema meelest hea või halb.
Muidu võib juhtuda nii et mingi emotsiooni ajendil hakkab operaator seda sündmust kirjeldama. Tuues selle sündmuse hingele tagasi. Siis on kogu töö – tühi töö ja vaeva närimine. Aga seda me ju ei taha! Nii et – oma uudishimu suruge maha. Hoidke keelt hammaste taga – kui teil neid on?

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Lokster
Veteran

20-01-2020 09:50
Postitus: #249
Mõni nagu hakkab vaikselt aimama. Võin vist uuesti kordusse panna ka Kalevi.

Jehoova ( valgus-tuliuss) sisenes maamunasse. Just- maa muna sisse. Maapõue e. allilma. Nii sündis paradiis. Jehoova laskus paradiisi saatanana. Nii kinnistus elurattast toituv kosmiline vesisiug siia. Kokku teeb see kundalini.
Jehoova eraldas end selleks ,et liituda. Maaga sai ta maha poja ( keskmine ilm-paradiis). Saatanaga kahe peale ehk iseendaga sünnitas ta lisaks eeva ja lilithi. Seda tehti maapõue ( allilm) põrmust.
Jehoova andis keha maast. Saatan andis elusädeme. ( kundalini valgus ja teadmised e. mõistus -teadvus-MINA).
..........
Jehoova ajas lollakad lapsed paradiisist välja ja lahkus üles ülailma koos paradiisiga. Inimkonna algus.
..............
Välja aetud laste sekka laskus jehoova jessukana ( ülailmast keskmisse ilma). Ja tema ka laskus sinna lutsiferina ( pagendas oma lemmik peaingli langema). Maarjaga ( ÜLEMINE PÄRITOLU) kahasse anti keha maa peale. Lutsifer asus jagama kundalini valgust ja tuld.
Jehoova ajas nad tülli ja kaklema. See tappis Jessuka minateadvuse,mõistuse, keha ja ego.
Seee päädis tema ( jehoova ise ) sattumisega kalju , kivisesse koopasse aheldamisega. Enne muidugi sonkis peaingel ( hierarhiliselt lutsikast järgmine) maksa sodiks odaga. Nii sattus jehoova e. jessukas allilma. Üles tõusti põrgust.
Maarja ja Jessu said ülailma paradiisi. Määravaks saab valguse jagamine lastele läbi püha sõna.

Inimkonna lõpu ajal. Laskub maale ka jehoova. Selle peale tõuseb keskmisse ilma ka saatan altilmast ( ta ise). Jeesus ootab silmad punnis kevadet. Tulidraakon surmab vesimao. Kosmiline tuli hävitab kosmilise vee.
Nüüd tõuseb jehoova jessukana teise tulemisse. Mitte ei lasku, vaid TÕUSEB. Ta ise läbi ülemise jessuka tulemõõgast surmatud vesimaoga -vabastab saatna ja lutsiferi alt ilmast. Jeesus tõuseb teist korda üles ( allilmast keskmisse). Antikristusena. Metsalise elajana.

Allilm-kivi, kalju, koobas.......ning ahelad. Maks. Kolm ilma sulavad üheks. Jumalad koos hierarhiaga hukkuvad.

Zeus sünnitab maale Heraklese ja Prometheusi.......Promekas asub kundalini jagama, valgustama ja tuld ning teadisi jagama.
Zeus aheldab ta selle peale kalju kivisse ning kannab oma lemmikingli e. kotkaga hoolt ,et maks saaks sodiks nokitud ( kesmisest allilma). Sureb hing, teadvus,mõistus..........

Herakles vabastab alla ilma laskudes Promeka. Tänuks kingib Prome talle kaljukiviga sõrmuse ,mis annab võimaluse mõista looduse ja maa keelt-teadmised. Teadmised jagatakse lastele. Prome vabaneb kivi ahelaist ja tõuseb üles.

Odin laskub Thorina valguseseemne, päikselise tuliussina keskmisse ilma lapsi kaitsma. Tema vend aga asub inimesi teadmiste ja tulega valgustama. Sitt läheb keema ja ta ässitab Loki vastu kõik. Ka tütred. Vesiuss saab ahealaiks allilma kivises koopas. See mürgitab Loki maksa. Selleks oli vaja ka Thoril ja Odinil allilmas ära käia.
Taluses songitakse odadega Odini maks sodiks ( üleval juba kirjeldasin). See aitab Odinil saada maa keele ,mida Thor saab maa peal ( keskmine ilm) lastele jagada. Valgustamine, teadmised, tuli, kundalini.

Tuliuss tapab ilmapuu juurtes vesimao. Thor vabastab sellega Loki. Loki pääseb ahelaist ja tõuseb üles keskmisse ilma. Kolm ilma hukkuvad ja saavad üheks. Jumalaid enam pole.

Taplustes hukkub Linda........ja sureb ka Kalevpoja teadvus, hing ja mina. Selle tõttu ta satub kalju kivi koopa ahelaisse. Teda ootab ees üles tõusmine. Allimast keskmisse ilma.

Vast ei pea sõna sõnalt peensusteni kõiki lugusid tähthaaval siia pistama. Ja kas keegi arvab ,et Kalev oma pojana tõuseb alt üles siia Rumi värssidega ilutsema? Sitta ,verd ja konserve lendab kahte lehte. Tuli uugab igast otsast. Kundalini süütab ka kõige pühama ja kõrgema kiriku.

Vahet pole ,kas massid siin kaua kavatsevad kõrblasi soendada. Vana kaob tapluses.
Ära joodud maks ja läbi lõigatud juured on muidugi paljulubav algus. Ahelad kord ahenevad ja siis jälle paksenevad. Kui teie ei ärata ,siis teen seda ise.
(selle postituse viimane muutmine: 20-01-2020 10:29 Lokster.)
Lokster
Veteran

20-01-2020 12:13
Postitus: #250
Palun. Nii käib maa immuunsuse tapmine ja kaitse eemaldamine. Kõrbevingune ,,headus,,. Ja maa vastab maavärinate ja vulkaanidega........varsti.

(selle postituse viimane muutmine: 20-01-2020 12:17 Lokster.)
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida peaks tegema inimene kes tahaks puhastuda? Sekhmet 50 14,708 25-07-2020 22:58
Viimane postitus: isemaag
  Mida uskuda, mida mitte? paat 19 7,644 21-12-2011 13:44
Viimane postitus: Kroko

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog