Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#Para-Web jutukas [vana]
#76
vaatasin ka tna sinna aga seal polnud kedagi
Vasta
#77
Tsitaat:Algselt postitas: snaiper747
vaatasin ka tna sinna aga seal polnud kedagi
Nähtavasti ei ole paraweb-i inimesed just erilised jututoas lobisemise huvilised. Siinsed teemad nõuavad enamasti mõtlemisaega ja rahulikku keskonda.
Vasta
#78
Tuleb panna parawebi jutuka link tagasi esilehele ja kuidagi sulgudesse märkida mitu inimest on praegu jutukas. Küll siis noori oleks küll, kes seal istuks ja jutustaks eriti kui teatakse kuidas sinna minna ja teada mitu inimest seal sees on praegu.
Vasta
#79
ja eriti kui veel mingisugune jutuka vestlus teha. teatud päeval ja teatud kellaajal
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Tuleb panna parawebi jutuka link tagasi esilehele ja kuidagi sulgudesse märkida mitu inimest on praegu jutukas. Küll siis noori oleks küll, kes seal istuks ja jutustaks eriti kui teatakse kuidas sinna minna ja teada mitu inimest seal sees on praegu.
Küllap oleks see hea. Mitte et ma ise selle järele igatseksin (vaevalt ma sinna lähen), aga see võiks vähendada (ehk) tühijuttu foorumis, mis mõnel puhul pisut tüütavaks muutub.
Vasta
#81
tere ma ei teadnus kust täpsemalt küsida aga küsin siis siit. Kust ma saaksin needuste kohta rohkem infot. Ma tahaksin mõnele inimesele needusi peale panna. Kust leiaksin rohkem needuste kohta. Palun aidake.
Vasta
#82
Tsitaat:Algselt postitas: darkness13
tere ma ei teadnus kust täpsemalt küsida aga küsin siis siit. Kust ma saaksin needuste kohta rohkem infot. Ma tahaksin mõnele inimesele needusi peale panna. Kust leiaksin rohkem needuste kohta. Palun aidake.

Rumal jutt suhu tagasi ! Miks pagana pärast tahad sa kellelegi needust peale panna (ok, rumal küsimus ja pole minu asi ka...) Ütleme siis nii, Paraweb ei tegele sellliste teadmiste levitamisega. Ja soovitan sul sellisest mõttest üldse loobuda, pigem lahendada asju konventsionaalsel moel....

Seda ma ülse ei hakka korrutamagi, et küsimus on vales kohas/vales teemas. Kui sa oma küsimuse jaoks ei suuda õiget kohta üles leida, siis miks sa arvad, et oled piisavalt vana, et saada asjakohast õpetustki?!

Muudetud: 27-10-07 kell 17:51:23 elis
Vasta
#83
Tutanhamon pliis lisa mind msni:rauntser2003@hotmail.com
Vasta
#84
Sulle ei jõua kohale või, et vale koht on. U2U.
Ma ei usu, et sind keegi oma msni lisab.

Muudetud: 2-11-07 kell 10:33:34 Thorondor
Vasta
#85
Kas oleks võimalik Jututuba taas luua?
Võib kasulikuks osutuda, miks mõned tulisemad hinged ei saaks näiteks kokku leppida endale jututoa aja, mil vestlevad millestki ning soovijatel oleks võimalus seda jälgida ja kaasa lüüa? Oleks ka suurepärane vahend mille abil mõningased toimetused lahti rääkida.
Vasta
#86
Kontrollisin, et ircus on jutukas täitsa alles, kaks hingelist on ka, kuigi keegi ei funka praegusel hetkel, aga taasloomise vajadust vist ilmselt siis päris ei ole, kuigi mingi lingi võiks tõesti kuskile tekitada, et ka teised selle koha üles leiaks Smile
Vasta
#87
Üleskutse:
Kõik kes viitsivad need jutukasse

http://www.para-web.org/chat.php

Võiks uuesti tööle saada selle, seal võite rääkida nii sellest miks on obrit kahjulik ja kuidas on see seotud hambapesemise ja Kurgi müstikatega ilma, et personal pahaseks saaks.
Vasta
#88
http://www.zone.ee/metavo/jutukas.bmp
Tegu pole võltsinguga
Vasta
#89
Kas tõesti peab koguaeg reklaamima et inimesed sees oleksid?
Jutukas elabSmile
Vasta
#90
Vähemalt mina (viimase poolaasta pidevolija :p) olen küll koguaeg (kui IRC klient on lahti) antud jututoas. Kui rahvast on, siis on hulgi ning kui ei ole, siis ei ole kohe üldse. Igastahes soovitan tulla, kuna tegemist on äärmiselt huvitava seltskonnaga.
Vasta
#91
Võiks nüüd lähiajal vaikselt jututuppa kogunema hakata, nii tunni aja jooksul äkki? : )
Vasta
#92
Ma olen seal idlenud pea 24/7 viimased 1.5 aastat. Tore on näha, et sinna nüüd ka rahvast tulnud, sest nüüd ei pea enam üksi idlema.

Muuseas, hea veebipõhine IRC klient: http://www.mibbit.com/ (valida serveri menüüst Other server..., siis saab IrcWorld-i serveriga ühenduda)
Vasta
#93
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=555

See link vast. Teema algus on seal päris aegunud.

Tulge jah jutukasse. Ärge jonni jätke kui palju inimesi pole.

Foorumi java rakendus ei tööta vist hästi.

Programmi Mirc abil saaks jutukasse nii nagu kirjeldatud siin.
http://tuulepesa.zzz.ee/viewtopic.php?t=2456
Ainult kanali nimi on #para-web
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parajutukas on jälle para teema. Sekhmet 7 4,355 22-10-2019, 17:38
Viimane postitus: isemaag
  Parajutukas ei ole parateema Vaid JUTUKAS Sekhmet 11 8,639 20-02-2018, 12:05
Viimane postitus: Nielander
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,315 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,746 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Para-web nutitelefonides (MyBB GoMobile) tasuta Thorondor 9 10,994 01-02-2013, 00:17
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web nutitelefonides (Tapatalk) Thorondor 15 12,656 01-10-2012, 19:52
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web Sinu pihus excubitoris 8 7,444 12-07-2011, 12:04
Viimane postitus: excubitoris
  Para-Web reeglid!!! henzukaz 49 25,587 10-07-2011, 23:41
Viimane postitus: PiziIngliito
  Mida on sulle Para-Web andnud? reaalne 56 29,952 19-04-2011, 13:05
Viimane postitus: Liine
  Para-webi kujunduskonkurss: theme MyBB tarkvarale - tähtaeg Thorondor 20 12,825 14-11-2010, 21:22
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat