Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#Para-Web jutukas [vana]
#1
Peale tõsist tööd sain lõpuks valmis Para-Webile java põhise Irc kliendi. Jutukas läheb tööle foorumi peamenüüst statistika kõrvalt nimega #para-web. Tuleb ainult klikkida ja oletegi jutukas. Sertifikaadi küsimisele palun vastata yes, kuna muidu teda tööle ei saa. Garanteerin, et applet on ohutu.

Jutukas on hetkel üles ehitatud niiviisi, et kõik registreeritud kasutajanimedega kasutajad logitakse sisse automaatselt oma kasutajanimega. Külalistele ma piiranguid pole seadnud, küll aga nemad endale jutukasse minekul automaatsel kasutajanime ei saa. Nad logitakse sisse kasutajanimega "kylaline??", kus küsimärgid tähendavad mingeid suvalisi numbreid. Irc kliendis saavad nad seda muuta. Meie, kui vanad olijad saame niimodi ära tunda külalised oma jutukasse

jutukas saab kasutada kõiki delfi.ircworld.org'is olevaid kanaleid. Et leida endale sobiv võid kirjutada:

/join #toru.hot.ee , näiteks.

Kanalitele ligipääs on ka spetsiaalse nupu kanalid abil.

Ootan siia kommentaare, bug reporte, sooviavaldusi ja sõimamisi jne.

Mõnusat kasutamist.
Vasta
#2
Väga ilus töö,
Paistab et asi hakkab siin üless mäge liikuma siin Smile
Keep up the good work.
Vasta
#3
Respect!

Tubli töö.
Vasta
#4
Ma sellega küll hakkama ei saand. Ei saanudki sealt ülevalt Para-web kanalile. Lihtsalt see alguseleht oli ees ja käsklustele asi ei reageerinud.
Vasta
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Ma sellega küll hakkama ei saand. Ei saanudki sealt ülevalt Para-web kanalile. Lihtsalt see alguseleht oli ees ja käsklustele asi ei reageerinud.

Tundub, et oled ainuke õnnetu kellel selline probleem esineb. Püüan asjaga tegeleda, kuid lubadusi ei saa anda. Kui kellegil veel sarnane probleem - andke teada.

Võiksid teada anda, oma arvuti tehnilised näitajad, Opsüsteemi ja java versiooni, mida sa kasutad.

NB!!! kuna delfi.ircworld.org vaevleb kohatise ülekoormuse käes, siis ei pruugi kohene sisselogimine õnnestuda. Et uuesti proovida logida vajuta appletis "ühenda" nuppu.

Samamoodi võiksid inimesed, kes tahavad #para-webi sisse logida mõne teise kasutajanimega kui siin foorumis, saata mulle u2u. See kehtib ka nende kohta, kellel on kasutajanimes õüäöžš või muu siuke täht - irc protokoll ei tunne neid veel muutujatena.

Loodan, et nad peagi saavad seal oma probleemid lahendatud Sad
Vasta
#6
spwan.ircworld.org oleks natuke parem olnud Smile
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja Pitsu
spwan.ircworld.org oleks natuke parem olnud Smile

Jah, võibolla tõesti oleks parem olnud - ei tea. Igatahes hetkel jääb nii nagu on - jututoa aadress on delfi.ircworld.org , kanal #para-web.

Kasutame delfit just seepärast, et seal on võimalik kasutada mitut erinevat ja populaarset kanalit üheaegselt. Sinu pakutud aadressi puhul ei tea ma kahjuks ühtegi tuntud kanalit.
Vasta
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja henzukaz
Tsitaat:Esialgne postitaja Pitsu
spwan.ircworld.org oleks natuke parem olnud Smile

Jah, võibolla tõesti oleks parem olnud - ei tea. Igatahes hetkel jääb nii nagu on - jututoa aadress on delfi.ircworld.org , kanal #para-web.

Kasutame delfit just seepärast, et seal on võimalik kasutada mitut erinevat ja populaarset kanalit üheaegselt. Sinu pakutud aadressi puhul ei tea ma kahjuks ühtegi tuntud kanalit.

Täpselt samad kanalid, mis delfis... aga vahet pole... peaasi et jutukas oleks (kuigi harva seal kedagi peale minu on)
Vasta
#9
Aga miks keegi kunagi seal jutukas ei käi?See alati nii tühi seal.Võiks teha seal kasvõi mingi kokkusaamise mingi päev.BTW:mul sama jama ,et pean mitu korda "ühenda" vajutama,et sisse saaks.

[Inimene]
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja Inimene
Aga miks keegi kunagi seal jutukas ei käi?See alati nii tühi seal.Võiks teha seal kasvõi mingi kokkusaamise mingi päev.BTW:mul sama jama ,et pean mitu korda "ühenda" vajutama,et sisse saaks.

[Inimene]

Jah, jutukaga on nagu on. Seda tuleb propeageerida jne. usun, et kasutajaskonna kasvades võib seal rohkem kui tühja ruumi või paari aktivisti kohata.

Delfiga on jah kehvad lood. Vaevlevad ülekoormuse käes, mille tõttu auto-login ei pruugi töödata. Situatsioon on juba sarnane toruga, kus sissesaamiseks tuleb tükk aega haamerdada.

Vaatab, mis saab. Kui delfi ei suuda oma probleeme lahendada, võtame kasutusele teise pakkuja.
Vasta
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja Inimene
Aga miks keegi kunagi seal jutukas ei käi?See alati nii tühi seal.Võiks teha seal kasvõi mingi kokkusaamise mingi päev.BTW:mul sama jama ,et pean mitu korda "ühenda" vajutama,et sisse saaks.

[Inimene]
Võiks hakata korraldama küll nö kaminaõhtuid.. mitte reede ega laupäeva õhtuti vaid näiteks pühapäeval või kolmapäeval. Suurem grupp oleks koos ja saaks arutada seal mingeid uuemaid uudiseid või lihtsalt rääkida omavahel. Mis arvate?
Vasta
#12
Mina olen täiesti nõus.

[Inimene]
Vasta
#13
Jutukas on uues serveris nüüd:
storm.ee ja kanal on #Para-Web
Vasta
#14
Kaminaõhtu poolt.
A mitte siis kui just õhtuti hea filmid tulevad Laugh
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Ma sellega küll hakkama ei saand. Ei saanudki sealt ülevalt Para-web kanalile. Lihtsalt see alguseleht oli ees ja käsklustele asi ei reageerinud.
sama jama siin Sad
Vasta
#16
Tsitaat:Esialgne postitaja durian
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Ma sellega küll hakkama ei saand. Ei saanudki sealt ülevalt Para-web kanalile. Lihtsalt see alguseleht oli ees ja käsklustele asi ei reageerinud.
sama jama siin Sad

Siiamaani ongi minuteada 2 õnnetut, kellel java-klient tööle ei lähe. Skript ise on praegu üpris stabiilne ja on väga paljudel kasutajatel väga ilusti töödanud.

On paar varianti, mida proovida

1) kasutada teist java VM-i, ehk siis juhul kui on kasutusel microsoft java, minna üle sun-ile ja vastupidi. Jutukas on kompileeritud mõlemale platvormile ja töötab nendes väga hästi.

2) Kontrollida, et mingisugune programm teil välisühendusi ära ei keela. Siin võib rolli mängida tulemüür jms asjad, mis kliendi kaitseks välja mõeldud. Java klient kasutab välisühenduste loomiseks 80 ja 6660-6667 porte.Java klient vajab suhtluseks 2-te ühenduskanalit - üks on ühendus irc serveriga ja teine zone serveriga, kust tõmmatakse kogu java koodibaas.

3) Kuna kasutusel on testsertifikaat (pole raha ja vajadust täisseritifikaati osta), siis pole üldse võimatu, et teie arvuti lihtsalt ei luba testsertifikaate kasutada. See kehtib mõlema - nii sun'i kui ka microsofti java puhul. Sertifikaat on muidu programmi õigus saada teilt luba läbi teie arvuti luua välisühendus. Sertifikaat on tehtud minu nimele ja ma garanteerin, et see on ohutu.

4) Kontrollida, kas on kasutusel kõige uuem java. Sun-i puhul on see vähemalt 1.4.1, microsoft puhul 4. Windows 98, ME,2000 ja Xp esimese versiooni puhul on antud versioon kaasas. Sun'i java saab downloadidasiit ja Microsofti java siit

5) Sun'i java konfigureerimine toimub windowsi puhul konrtollpaneelis. Seal ei tule jälgida muud, kui et caching oleks lubatud ja certificates all oleks määratud "signed applet".
Microsofti Java konfigureerimine toimub läbi "internet optionsi" kontrollpaneelis. Sealt tuleks märkida "Jit compiler for virtual machine enabled" ja security alt määrata "check for publishers certificate revovation". Ülejäänud selle all asuvad "check"'iga algavad valikud võiks tühjaks jätta. Loomulikult võib siin proovida erinevaid seadistusi.

6) "Ühenda" nupp on suur sõber. Seda tuleb vajutada nii kaua kuni programm serverisse sisse logib. (juhul kui seda pole automaatselt tehtud)

7) Kui tõesti muu ei aita, tuleks kasutada mõnda teist irc kliente. Neid on mitmeid. Kasvõi mirc

Hetkel kolime üle uude serverisse. Java-klient pole veel selle jaoks seadistatud, kuna ootan ühelt teiselt adminnilt teatud andmeid uue serveri kohta(storm.ee).

Loodan, et saate tööle. Kui ei saa, siis proovige, kas teil üldse läheb java tööle - näiteks mõnes java mängus või siis teises, üsna sarnases java-kliendis nimega jirc.
Vasta
#17
Sad mul ka see ei tööta Sad
Vasta
#18
Lasin microsofti oma peale ja töötabLaugh
Vasta
#19
minge kõik nüüd sinna kanalisse, kus iganes serverus see ka ei asuks, siis näen mina ka, et ma olen õiges kohas
Vasta
#20
Nii, para-web jutukas asub nüüd storm.ee servris, kanalis #para-web.

Java jutukaga saab automaatselt sinna. Link on peamenüüs ja siin
Vasta
#21
pole veel jutukas kordagi olnud, nüüd tahtsin minna, aga ütles:

!!! Ei leia serveri aadressi storm.ee.
Vasta
#22
Proovi veel, mina sain sujuvalt sisse.
Vasta
#23
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Proovi veel, mina sain sujuvalt sisse.

nu ei saa, kas ma teen midagi valesti??? on kõige uuem opera ja kõige uuem java olemas... seadistused peaksid ka kõik korras olema, muud java jutukad töötavad mul...


ju on ikkagi siis mul browseril midagi viga, kuna exploreriga sain sisse....
Vasta
#24
Tõepoolest, proovisin - viga on operas. Täpsemalt selles, et Opera lubab ainult Verisigni tasulisi sertfikaate.. Minu appleti oma on aga tasuta sertfikaadil põhinev... ja opera ei aktsepteeri neid.

Kurb - tuleb tõdeda, et hetkel operaga siinset jutukat kasutada ei saa..
Vasta
#25
Tõepoolest - mõlemas serveris on jutukas registreerimata. Aga see pole minu viga.

Rääkides sinu appletist, siis nad mõlemad on head, kiired võrreldes minu üsnagi graafilise ja aeglase ollusega.

Ma olen otsinud alternatiive.

Üheks tingimuseks on source koodi olemasolu ja teiseks automaatse logini olemasolu - et klikk ja jutukas. Muidugi võib kasutada samu linke, mis sina andsid Laugh

Kui sa saad mulle source anda ja võimalusel automaatse loginisüsteemi, siis olen nõus appleti ära vahetma :o . Mis arvad ?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parajutukas on jälle para teema. Sekhmet 7 4,355 22-10-2019, 17:38
Viimane postitus: isemaag
  Parajutukas ei ole parateema Vaid JUTUKAS Sekhmet 11 8,636 20-02-2018, 12:05
Viimane postitus: Nielander
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,309 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,744 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Para-web nutitelefonides (MyBB GoMobile) tasuta Thorondor 9 10,994 01-02-2013, 00:17
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web nutitelefonides (Tapatalk) Thorondor 15 12,656 01-10-2012, 19:52
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web Sinu pihus excubitoris 8 7,444 12-07-2011, 12:04
Viimane postitus: excubitoris
  Para-Web reeglid!!! henzukaz 49 25,587 10-07-2011, 23:41
Viimane postitus: PiziIngliito
  Mida on sulle Para-Web andnud? reaalne 56 29,950 19-04-2011, 13:05
Viimane postitus: Liine
  Para-webi kujunduskonkurss: theme MyBB tarkvarale - tähtaeg Thorondor 20 12,825 14-11-2010, 21:22
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat