•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-web´i kokkutulek 11-13. märts ´11 Põlvamaal Luige metsamajas
#51
Telgi suhtes - uurin 1 ja 2 kpl saamise võimalust. Annan teada ASAP.
Vasta
#52
Mind võib ka küsimärgiga kirja panna.
Loodetavasti saab Metafor, sama inimeste arvu puhul, suurema kandevõimega auto Bleh
Vasta
#53
Mis teema kohtumisel käsil.
Vasta
#54
(08-02-2011, 18:06 )tavaar Kirjutas: Mind võib ka küsimärgiga kirja panna.
Loodetavasti saab Metafor, sama inimeste arvu puhul, suurema kandevõimega auto Bleh
Laugh Ma loodan ka.
Vasta
#55
(08-02-2011, 18:06 )tavaar Kirjutas: Mind võib ka küsimärgiga kirja panna.
Loodetavasti saab Metafor, sama inimeste arvu puhul, suurema kandevõimega auto Bleh

Ma ise seekord mõtlesin kasutada ühistransporti või mõnda loovamat lahendust kohale saamiseks.
nt. kuna aeg on enamvähem siis oleks ehk isegi mõeldav rattaga kohale sõita, vähem ekstreemsem oleks minna rongiga kuhugi ning tipa-tapa või rattaga kohale jõuda.
Vasta
#56
(08-02-2011, 20:12 )VironShaman Kirjutas: Mis teema kohtumisel käsil.

Teema on vaba. Ehk siis et inimesed tulevad kokku, räägivad, suhtlevad ning lõpuks lähevad koju Smile
Vasta
#57
Tulen ka ise kohale koos naisega, juhul kui voimalik!100% ei anna.Votaks paar-kolm liitrist absinti kaasa tujutostmiseks kui keegi pahaks ei pane.
Vasta
#58
(09-02-2011, 13:22 )Spirit007 Kirjutas: Votaks paar-kolm liitrist absinti kaasa tujutostmiseks kui keegi pahaks ei pane.

Meie võimalik, et mitte aga kuna kokkusaamistel on pea alati ka nooremat põlve siis paluks jätta sellised asjad koduseks tarbimiseks.
Vasta
#59
Kuna üritus toimub juba peaaegu, et kuu aja pärast siis lisaksin siia aegsasti ka oma konto numbri, kuhu sooviksin saada 4 euri/in. Kuna minu kompensatsioon on pool kogusummast siis juhul, kui laekub teie poolt rohkem kui 44eurot jääb raha üle. Ülejäänud raha eest kompenseerime TELGI.
Konto number 221020227435 (Katrin Koger). Selgitusse märkida kasutajanimi, kelle eest tasute.

Kas seekord on lootust ka ühist suppi saada? ExuBleh?
Vasta
#60
(09-02-2011, 15:20 )katz Kirjutas: Kas seekord on lootust ka ühist suppi saada? ExuBleh?

Kuna hetkel minu osalemine lahtine seoses mitte ainult tööga siis seekord ettevalmistusi ei tee.
Supi "diil" kehtib kord aastas - ehk siis Para-Weebi sünnipäevaks.
Raha kannan üle ja kui just üritus ära ei jää siis minu mitte ilmumise puhul jäägu see summa ühiskassasse.
Vasta
#61
(09-02-2011, 13:22 )Spirit007 Kirjutas: Votaks paar-kolm liitrist absinti kaasa tujutostmiseks kui keegi pahaks ei pane.

Seda ikka pahaks ei saa panna wink
Vasta
#62
Alkohol ei ole kurja juur, inimesed, kes ei oska alkoholi juua on kurja juureks! Bleh
Katz, ma eelistaksin raha maksta sulas, kokkutulekul, kui sobib?
Vasta
#63
Ilo, seal ikka vaks vahet, kas keegi joob õlut või joob ta absinti.
Vasta
#64
Celtic ega seal suurt sisulist vahet pole - tulemused on vägagi sarnased.
Vasta
#65
Repliigi korras: olen küll oma pika elu jooksul tihti kuulnud koirohumaitselisest joogist aga lähemat tutvust polnud teinudki
eelmise paari posti peale vaatasin ja...http://et.wikipedia.org/wiki/Absint
3 L absinti annavad pisut teise tulemi kui 3 L õlut näiteks. Aga jah, ega jook pole halb-hea, ikka joojast sõltub.
PS! Ma ise "single malt" viski inimene (http://en.wikipedia.org/wiki/Single_malt_whisky). Tarbin harva ja ka siis mõõdukas koguses.
Vasta
#66
Ega kellelgi selle vastu midagi pole, kui ma 2-3 liitrit kalja kaasa võtan?
Tegelikult on siiski põhiline käitumisoskus.
Vasta
#67
Siis vist ei tohiks propleemi tulla kui joogi kaasa votan, kuna mina ja mu naine oskame juua, ja selle kogusega olen ma arvestanud ka teisi siis, et vaata, et tujutostmisest tuleb vb puuduski heh
Vasta
#68
Spirit ja mõned veel - kokkutulek EI OLE labrakas kuhu jooma tullakse. Üritusel on igasugust rahvast
kelledest mõned on ka alaealised. Kellegi kotte ja autosi läbi otsima ei hakata, kuid palun lõpetaks
selle lamendi siin ära mida keegi ja kui palju joob. Siin peaksid ikkagi olema natukenegi ja keskmisest
intelligentsemad inimesed kes peaksid aru saama, et alko ja analoogid on siiski MÜRGID mis on ka
OTSESELT kahjulikud ajutegevusele. Kui soovita ennast idioodiks juua siis palun seda teha OMAL ajal
mitte koos paraweebudega.
Vasta
#69
Jah, lõpetage joomine, sest joomine teeb aju vigaseks. Excubitoris teab, mida räägib!
Excubitoris keelustaks ära õllejoomise, ent kanepit vihuks küll nii, et vähe pole. Muidugimõista jutt köitest on paras naljanumber. Keegi ei taha kanepit seadustada selleks, et nendest kohe köisi punuma hakata...
Huvitaval kombel on täiskarsklusel ainult kaks põhjust... esimeseks on jumala või guru käskudele allumine, hirm nende või nende õpetuste vastu astumise ees. Teiseks on aga krooniline alkoholism ja sellest tulenevate terviseprobleemide tekkimine. Kui esimesel juhul saame me kapijoodiku, siis teisel juhul saame AVE misionärist liikme. Ma ei tea, kummasse kategooriasse Excubitoris kuulub...
Mitte, et ma propageeriks joomist (ise pole ma joonud miskit keefirist kangemat vist juba oma kaks aastat, kuigi hea meelega mekiks jääkülma vahutavat õlut), ent võltsvagadusega ähvardajad ajavad mind närvi. Uuu-uu - jood ja oledki kohe idioot valmis. Ega nii lihtsalt need asjad kah ei käi. Alkoholi peab oskama juua, mitte aga laskma alkoholil võimutseda.

Kuidas kellelegi, mõned on sõltuvuses alkoholist, mõned kanepist, mõned keedavad pidevalt suppi...
Vasta
#70
Celtic - nagu öeldud - kasva veel.
Vasta
#71
Kes võtab see võtab. Kaklema pole vaja hakata. Minule näiteks meeldiks kui tubakas ka koju jäetaks, selle võrra kohe osalejate tervis parem.

Tsitaat:Keegi ei taha kanepit seadustada selleks, et nendest kohe köisi punuma hakata...
Mina tahaks väga seadustaks selleks, et saaks kõiki neid asju teha peale köite, mis suitsetamist ei hõlma.

Exu, juua saab ka ilma idioodiks joomata.
Celtic, selline halvustav klassifitseerimine ei ole ilus. Mina näiteks arvan, et täiskarsklust võib praktiseerida ka lihtsalt niisama tervisest hoolides. Ma oleks ka täiskarsklane, aga liiga laisk või nõrk või mul on igav. Vahest söön rämpstoitu ka. Parema meelega ei sööks.
Vasta
#72
Tehkem kanepist sõbrapelu ja viinast viinasokke.
Suits see võtab ju hästi tuld, hakatiseks kõlbab see pliidi alla.
Õlu, see metsanümfide meelitaja, valame maha, et oleks (para)õnne kokkutulekul!
Vasta
#73
Excu ja Celt, kokkutulekul vaielge edasi. Spirit007 - võid tuua, kui tarbid vastutustundlikult. Kokukatel on pea alati joodud, st kes joob, see joob, kes ei joo, see ei joo. Lihtsalt täielikku labrakat ei tasuks korraldada.
Vasta
#74
Point pigem selles, et siin ei ole vaja arutada mida ja kui palju keegi kaasa võtab.
Kes tahab juua võtab kaasa koguse mille ta ise ära joob ja sellest peaks piisama.
Tarbitud on alati ja kahjuks ei kao see tarbimine nii pea kuhugi. Olen ka ise tarbinud
ja "kokukatel" käinud teavad, et kuigi väljendan ennast vahest siis pole kellegile kallale
selle eest läinud. Pisikene hariv loeng aga tuleb alati kasuks. Ei usu, et ühiskonna praeguse
arengu perspektiivis see asi kaob -kunagi aga kindlasti ja siis vaadatakse meid kui segaseid
enesetapjaid. Õlle või paari vastu pole mul kunagi midagi olnud aga kui mõni mees tuleb kohale
auto pakiruum alkot täis siis see on minu meelest juba liig mis liig. Oleme seni hakkama saanud saame ka tulevikus.
Vasta
#75
(08-02-2011, 22:59 )Metafor Kirjutas:
(08-02-2011, 18:06 )tavaar Kirjutas: Mind võib ka küsimärgiga kirja panna.
Loodetavasti saab Metafor, sama inimeste arvu puhul, suurema kandevõimega auto Bleh

Ma ise seekord mõtlesin kasutada ühistransporti või mõnda loovamat lahendust kohale saamiseks.
nt. kuna aeg on enamvähem siis oleks ehk isegi mõeldav rattaga kohale sõita, vähem ekstreemsem oleks minna rongiga kuhugi ning tipa-tapa või rattaga kohale jõuda.

Sel juhul tuleb hakata mingi arv päevi varem tegema lumeluuret. Et kuidas seal teede puhtusega on. Ei ole hea trügida veloga teedele, kus autodki napilt üksteisest mööda pääsevad.
Märtsi algus on lume poolest tavaliselt heitlik aeg.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,277 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,232 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,245 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,117 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,241 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,489 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web'i sünnipäev 2016 PiziIngliito 40 28,218 17-10-2017, 11:55
Viimane postitus: Addy
  Para-Jaanipäev PiziIngliito 4 11,643 13-06-2017, 18:48
Viimane postitus: PiziIngliito
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,025 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat