•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-web´i kokkutulek 11-13. märts ´11 Põlvamaal Luige metsamajas
#26
Mind täitsa ennast ka juba huvitab, et kellele ma lajatanud olen?
Ehk valgustate mind?

Hetkel on foorumi adminn hoopis mind vaimuhaigeks nimetanud
ja kui Pr. Müstik mind poolearuliseks nimetas, siis pandi teema
lukku, las kõik loevad 24h seda.

Normaljokk, I am happy boy Bleh
Vasta
#27
(03-02-2011, 22:06 )Cassiopeia Kirjutas: Ma ausaltöeldes tahaksin ka näha sind .. nö. "laivis". Väga palju on inimesi, kes julgevad foorumis lajatada erinevatele inimestele niiet vähe ei ole aga, kui on tarvis end ilmutada, siis ei ole inimesi kohal.

Mina tahaks ka kõiki neid vendi näha, kes suuga teevad suure linna, aga päris elus istuvad põõsa kõrval vaikselt paku peal ja ei julge midagi öelda (on ennegi ette tulnud). Nii et jääme suure põnevusega ootama! wink

Ja kui graafik lubab, vaataksin ise ka üle pika aja, mis kokkutulekutel toimub. : )
Vasta
#28
Kui vähegi õnnestub, tahaksin ka seekord kohal olla ja siis tulen koos oma pisikesega. Midagi kindlat ei luba.
Vasta
#29
(03-02-2011, 23:06 )DaamValges Kirjutas: Kui vähegi õnnestub, tahaksin ka seekord kohal olla ja siis tulen koos oma pisikesega. Midagi kindlat ei luba.

Kui sa oma pisikese tood ja tuled, siis ma üritan ka tulla Smile pole sind ammu näinud ja pisikesest rääkimata Smile

Vasta
#30
(03-02-2011, 23:06 )DaamValges Kirjutas: Kui vähegi õnnestub, tahaksin ka seekord kohal olla ja siis tulen koos oma pisikesega. Midagi kindlat ei luba.

Miks sa oma last traumeerida tahad?
Vasta
#31

Pole võimalik teda üksi jätta. Aga nagu ma juba mainisin - midagi kindlat ei saa lubada.
Vasta
#32
Ma lihtsalt jäin mõtlema foorumis viimaseid päevi toimunud arutelude pääle.
Arvesta, et üldiselt samad inimesed tulevad ka kogunemisele. /ma pean siinsetest foorumlastest küll lugu, kuid viimase aja staloopimine on teinud siiski oma töö/ Seega igasugust energeetikat liigub seal ringi. Kas sellise virr-varri sisse väike maailmakodanik ongi kõige õigem panna, ei oska ütelda.
Antud hetkel tundub mulle see samaväärne vaktsiinide ja viineritega toitmisega.

Olles ise u 1-aastase tütre isa, tean et teinekord peab tegema valikuid ürituste osas. Sest on koosviibimisi, kus lõppkokkuvõttes ei ole olla väikesel lapsel, tema emal ega ka ülejäänud seltskonnal lapse nutmise pärast hea.

Seega- sina kui paraemme- võiksid vägagi hoolikalt kaaluda oma väikese elurõõmu masside sisse sutsamise üle.
Parimat,
jooshik
Vasta
#33
Hoidke jah lapsed eemale....pärast ei tea mis kõik juhtuda võib Smile eluaegne ajuvigastus või midagi
SEE ON NALI

Vasta
#34
Need kes ei ole käinud kokkutulekutel, teadmiseks, et need on täitsa vahvad asjad.
Vasta
#35
(03-02-2011, 19:22 )ykskuukiir Kirjutas: Ja kui siin juba andmiseks läks, siis mina sponsoreerin heameelega (praeguseks veel hüpoteetilise) suure telgi seltskonna ööbimise (lugesin seal kodulehelt, et see ka tasuline)
Kui aga kohale ei tule niipalju rahvast, et mahuks nii telki kui majja siis peaks otsustama kumb valida. Pole ju mõtet mõlemasse investeerida kui mõlema kohatäituvus on poolik- ma arvan.

(03-02-2011, 23:33 )lihtsalt Kirjutas: Hoidke jah lapsed eemale....pärast ei tea mis kõik juhtuda võib Smile eluaegne ajuvigastus või midagi
SEE ON NALI
Te hirmutate valgedaami päris eemale kokkutulekustSad Mina küll ootan teda ja pisikest rahvasekka, kui pisikesel ja emmel selle vastu midagi ei ole. Minu väikeõde käis ju ka kokkutulekul esimest korda juba siis kui jalad alla sai. Pole tal siiani midagi häda ja küsib alati, et kuna jälle saabSmile

Vasta
#36
Tibusid loetakse sügisel - ehk siis jah, vaatame, kuidas osaledasoovijate nimekiri täieneb - ja loodetavasti see täieneb. Ei tahaks, et rahva kokkutulekumõte jääks lihtsalt sellepärast soiku, et rahaga kitsas. Küll kõik laheneb.
Vasta
#37
Ma oskan oma väikest päris hästi kaitsta, kui vaja on Smile Otsus, kas tuleme või mitte, saabki olema esiteks selle põhjal, kes nimekirja üldse kogunevad, st ega kedagi ohtlikku kohale ei ilmu, teiseks kuidas enda graafik selleks ajaks on ja kolmandaks kriteeriumiks saab olema teede olukord. Kui tuleme, siis üheks päevaks, ega lapsega ei saaks seal öösel olla.
Vasta
#38
Palun mind nimekirja lisada,... kui saan siis tulen kindlasti.
Para weebi Saeveskis toimunud sünnipäev oli sedavõrd mõnus kogemus!
Vasta
#39
75%i tõenäosust, et tulen. Muidu praegu tundub nimekiri küll juba, et pigem hakkab majas ruumipuudus tekkima... aga samas natuke enne konkreetset päeva hüppavad niikuinii pooled alt ära Smile1, loodan et Reks kuskile ei hüppa Smile
Vasta
#40
(04-02-2011, 12:50 )DaamValges Kirjutas: Ma oskan oma väikest päris hästi kaitsta, kui vaja on Smile Otsus, kas tuleme või mitte, saabki olema esiteks selle põhjal, kes nimekirja üldse kogunevad, st ega kedagi ohtlikku kohale ei ilmu, teiseks kuidas enda graafik selleks ajaks on ja kolmandaks kriteeriumiks saab olema teede olukord. Kui tuleme, siis üheks päevaks, ega lapsega ei saaks seal öösel olla.
Kui ma peaksin nimekirjas olema, siis ma luban et ei ole kellelegi ohtlik Smile
Vasta
#41
(03-02-2011, 19:22 )ykskuukiir Kirjutas: ...Ma salamisi loodan, et see osalejate nimekiri täieneb lähema kuu jooksul, sest mul on kange isu T11gri poolt mahahõigatud suures rohelises telgis elusat tuld ja mattidel magamist nautida.
Ja kui siin juba andmiseks läks, siis mina sponsoreerin heameelega (praeguseks veel hüpoteetilise) suure telgi seltskonna ööbimise (lugesin seal kodulehelt, et see ka tasuline)
...

Kullake, kui sa räägid minu pakutud telgist ikka, siis see tasuline küll pole, ainus kulu, mis telgiga lisandub ja päriselt ära kulub, on puud. Kui ilmad juhtuvad soojad olema, siis palju puid ei lähe, aga elusa tule jaoks pisut neid ikka vaja on. Nii et, suhtleme ja kui soovid abiks olla, siis üks väike sületäis kaminapuid on OK.

Hm nüüd ma lausa pean tulema, et inimestele kasvõi telgi abil rõõmu teha Smile

Vasta
#42
Juhtumisi paned sa selle telgi sinna kellegi maalapi peale püsti ja see keegi tahab selle eest raha saada. Ma ei arvanudki, et sina telgis magada soovijatelt pappi küsid Laugh
Vasta
#43
Mõtlesin, et vaataks ka kuidas noored kokkutulekut peavad, aga tekkis küsimus - Kas lapselapsed võib kaasa võtta?
Vasta
#44
(05-02-2011, 12:42 )Leena Kirjutas: Mõtlesin, et vaataks ka kuidas noored kokkutulekut peavad, aga tekkis küsimus - Kas lapselapsed võib kaasa võtta?
Kõik on teretulnud, kes vähegi soovivad. Kätt ette ei panda kellelegiSmile

(05-02-2011, 01:47 )hiidlane Kirjutas: Loodan et Reks kuskile ei hüppa Smile
No Vaevalt, et hüppab, sest kardan, et Reksi põis ei peaks kodus olles kolm päeva vastu, ilma tühjendamataSmile


(05-02-2011, 12:18 )ykskuukiir Kirjutas: Juhtumisi paned sa selle telgi sinna kellegi maalapi peale püsti ja see keegi tahab selle eest raha saada. Ma ei arvanudki, et sina telgis magada soovijatelt pappi küsid Laugh
Tõesti tõesti. Kodulehel on kirjas, et 50EEKi nägu. Kuid vaevalt tuleb keegi öösel telgismagajaid üle lugema ja raha nottimaLaugh

Vasta
#45
Mr.T11ger - mulle hakkab tunduma, et poleks vist paha veel teist suurt roheliste telki sebima hakata :p. Nimekiri täieneb päris jõuliselt ja mu sisetunne ütleb, et päris tulijad ja tegijad veel polegi end välja hõiganud....
Vasta
#46
Küsin huvipärast, kes meil Tartust minejad on?
Vasta
#47
Kui minu 50%-st saab 51 või enam, siis mina olen Laugh
Vasta
#48
Tsitaat:Kusjuures Thorondor, Sa oskad minu silmis ennast aina
väiksemaks muuta. Foorumi adminn peaks ikka vähe ....
Täiesti tühi spämm jälle sinult. Mitte midagi sellest lausest ei loe välja.
Kas ei meeldinud mu kõnemaneer? Aga, kui ei meeldinud, siis palun ära kasuta ka teiste puhul seda.

Kahjuks ei ole mul mahti oma tegemist iga arvamuse järgi seada.

Vabandan teiste kasutajate ees, teema risustamise pärast.
Vasta
#49
(05-02-2011, 17:43 )PiziIngliito Kirjutas: Küsin huvipärast, kes meil Tartust minejad on?

Mina Tartust.
Vasta
#50
Mina tulen ka. Eelmine kord oli vahva.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,276 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,232 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,243 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,115 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,241 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,489 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web'i sünnipäev 2016 PiziIngliito 40 28,217 17-10-2017, 11:55
Viimane postitus: Addy
  Para-Jaanipäev PiziIngliito 4 11,643 13-06-2017, 18:48
Viimane postitus: PiziIngliito
  Kevadine kokkutulek PiziIngliito 38 24,025 05-03-2017, 18:08
Viimane postitus: stalo

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat