•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 20
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ristvaatlus Häädemeestel
Tõin eespool vaid ühe teooria Häädemeeste nähtuste mõistmiseks.
Alati võimalik esitada omapoolsed teooriaid, eriti neid, mis seal eksisteerivaid mittemaiseid olendeid selgitavad...


Vasta
(01-06-2014, 16:14 )kalldunn Kirjutas: Universumi infopangast olen ma saanud hoopis teistsuguse universumi kirjelduse. Püüan teile p-- peadele seda tasapisi selgitada. Aga kui kõige elementaarsematestki asjadest, ei saada aru. Siis on see nagu vasikaga võidu jooksmine. Ega kaua ei jõua........................................................................
Kogu universum liigub selles nähtamatus aines. Nähtamatu aine liikumine panebki universumi liikuma, nii nagu see linnutee universum liigud.

Smile1 Vaene Kaldunn, ikka ja jälle oled sunnitud oma teadmisi meiesuguste p-- peadega jagama. Tänud Sulle Su kannatlikkuse eest.

Ega Sa ei taha oma saladust paljastada, et kuidas see Universumi infopank Sulle neid tarkusekübemeid jagab?
Vasta
(01-06-2014, 16:25 )Minaelan Kirjutas:
(01-06-2014, 16:14 )kalldunn Kirjutas: Universumi infopangast olen ma saanud hoopis teistsuguse universumi kirjelduse. Püüan teile p-- peadele seda tasapisi selgitada. Aga kui kõige elementaarsematestki asjadest, ei saada aru. Siis on see nagu vasikaga võidu jooksmine. Ega kaua ei jõua........................................................................
Kogu universum liigub selles nähtamatus aines. Nähtamatu aine liikumine panebki universumi liikuma, nii nagu see linnutee universum liigud.

Smile1 Vaene Kaldunn, ikka ja jälle oled sunnitud oma teadmisi meiesuguste p-- peadega jagama. Tänud Sulle Su kannatlikkuse eest.

Ega Sa ei taha oma saladust paljastada, et kuidas see Universumi infopank Sulle neid tarkusekübemeid jagab?

Kullerite abil.
Vasta
kaldunn arvas et ei ole olemas energia jäävuse seadust!
Seda oma eelviimases postituses.
Ehk siis kaldunn seletaks meile p-peadele kuidas energia tekib eimillestki ja muutub eimillekski.
Vasta
(01-06-2014, 16:14 )kalldunn Kirjutas: Kogu teooria aluseks saab võtta aksioomi. Ei ole võimalik mittemillestki, mittemidagi teha. See miski millest saab midagi teha, peab olemas olema. Kui ma kogu aeg sellest millestki, midagi teen ja see unnik, millest ma midagi teen ei kahane. Saan ma teha ainult ühe järelduse. Sellesse unnikusse liikub seda miskit kogu aeg juurde millest ma midagi teen. Järelikult see miski, millest on võimalik midagi teha, see liigub.
Kogu universum liigub selles nähtamatus aines. Nähtamatu aine korrastatud liikumine panebki universumi liikuma, nii nagu see linnutee universum liigud, korrastatult.

Te ei ole minu juttu lõpuni lugenud. Kui mõtled elektrit, siis tehakse seda ka millestki materiaalsete seadmeie abil. Ning inimene nimetab lõppprodukti elektriks. Ka kosmilises ruumis, toodavad päikesepatareid elektrit. Sinu loogika alusel ei tohiks niisugust nähtust olemaski olla. Veel üks katse. Siin maa peal liiguvad laetud osakesed kaootiliselt. Lähi kosmoses – kosmose jaamas tehtud katse, samadel alustel. Laetud osakesed rivistuvad nagu käsu peale, plussid ühele poole, miinused teisele poole. Miks on see nii? Tuleb väija et kosmoses, väga paljud maised füüsikaseadused ei kehti. Sellepärast saatetaksegi kosmilisse ruumi, ülikalleid uurimisjaamu. Need jaamad on ainult selleks, et uurida - miks maised füüsikaseadused, kosmoses ei kehti?
Vasta
(02-06-2014, 18:09 )kalldunn Kirjutas: Siin maa peal liiguvad laetud osakesed kaootiliselt. Lähi kosmoses – kosmose jaamas tehtud katse, samadel alustel. Laetud osakesed rivistuvad nagu käsu peale, plussid ühele poole, miinused teisele poole. Miks on see nii?

Kui oskad, siis too selle jutu selgituseks mingi link. Nii üldsõnaliselt kirjeldatult on väga raske kaasa mõelda ja rääkida. Kui laetud osakesed (elektronid? ioonid? prootonid?) Maa peal kaootiliselt liiguksid oleks väga raske siinset keskkonda, sellisena nagu see on, ette kujutada.
Vasta
Minu teada, niisugune katse laetud osakestega, kuulsin ma juba kosmonautika algaastatel. Siis kui hakati kosmoses katseid tegema. Kindlasti on ka kusagil, vene keelsetel lehtedel selle katse kirjeldus. Olen isegi kusagil seda näinud. Kuna see teave ei kuulu minu tegevusalasse, siis pole ma selle aadressi ka salvestanud.
Nielander/i küsimus;
Kui laetud osakesed (elektronid? ioonid? prootonid?) Maa peal kaootiliselt liiguksid oleks väga raske siinset keskkonda, sellisena nagu see on, ette kujutada.
Viis mind hoobis kummalisele mõttele.
Kui kosmilises ruumis on tõesti korrastatud energia liikumine. Siin maa peal aga korrastamata energia liikumine. Tekkib kohe küsimus, miks see nii on? Kas korrastatust saab midagi ära võtta nii ei korrastatud jääks korrastatuks? Ega vist! Korrastatud asi tuleks nagu laiali lammutada, siis saab sellest korrastamatust asjast midagi uut teha. Nähtavasti lammutavadki joonosfäär, atmosfäär ja kõik need sfäärid, korrastatud energia liikumine ära. Täpselt nii palju, et loodus suuda sellest luua omale uusi elavaid olendeid. Siin peaks mängu tulema hing, geneetiline kood, bioloogiline kood, selleks et ülesse ehitada uus materiaalne keha.
Siin maa peal seisame näiliselt paigal. Nähtavasti see näiline paigalseis, annabki võimaluse ehitada uusi elusolendeid.
Mõte on toores, veel väga toores. Võib olla tuleb kellelgi, midagi targemat pähe! Jagage!
Vasta
Mina vastaksin nii Nielanderile kui Kaldunnile ühtemoodi.
Teil mõlemil on õigus nii nagu on õigus igal inimesel oma arvamusele.
Peab ju aru saama, et inimmõistus ei suuda kõike seletada.
Selle üle võib ja peabki väitlema.
Nii nagu need kõige väiksemad osakesed on kord mateeria ja siis jälle energia nii on ka piir kuskil "teaduslikul mõtlemisel" ja filosoofial.
Minu arvates nii nagu ei ole olemas mateeriat vaid on ainult energia nii on ka filosoofia ülim.
Kõike ei ole vaja valemitesse panna. See on küll võimalik kuid ei anna meile midagi.
Vasta
1) Ma olen paar aastat tagasi vestlenud Kalldunniga, ning oskan tema tekste teataval määral nö "tõlkida" tavareaalsuse keelde.

Tema jaoks on energia jäävuse seaduse asemel "entroopia seadus" (energia voolamise seadus tema keeles), ehk energia voolamine kõrgemalt levelilt madalamale levelile (teeklaas jahtub toas maha, ehk muutub soojast külmaks- kuid vastupidi ei saa), mida füüsikas kirjeldavad mõisted "entroopia" ja tema vastand "negentroopia".

Laetud osakeste juttu ei oska ma kahjuks ära tõlkida, aga mingi iva-või-mõte seal tundub isegi sees olevat.

2) Aga kui tahta droon-lennukiga Häädemeeste tulesid filmida, siis peaks vaatama mõne bensiinimootoriga drooni - elektrimootoriga droonid ei tööta talvel külmaga, ning ei suuda liikuda mitukümmned km tugevale meretuulele vastu.

Samuti võiks ronida Hääemeeste tuletorni otsa neid "jumalike meretulesid" pildistama, kuna nii peaks kõrgemalt avalduma oluliselt parem nägemis-sügavus-teravus - ma rääkisin omal ajal sellest ka Dr. Koltisga, kuid teda huvitab vaid pildistamine ja saadu imetlemine, mitte aga nähtule selgituste leidmine.

Vaatluse kuupäevadeks tunduvad sobivat vene-õigeusu kirikupühad: see ongi üks suuremaid "ühiseid nimetajaid" Dr. Koltsi poolt pildistatud para-piltide juures (valdav enamus neist piltidest on tehtud vene-õigeusu kirikupühade ümbruses) - kui ma sellele seaduspärasusele aasta tagasi pihta sain, siis kads mul ka huvi nende "Häädemeste tulekeste" vastu ära, kuna tegu on mingi ristiusu jampsiga.
Vasta
Las aeg annab arutust. Mingi tõde seal on.
Vasta
Huvitav huvitav, tänavuse suve jooksul on juba kahelt tugevalt nõialt ühesugused jutud, sealne ümbrus kihab neist uffodest(valguskeradest). Viimane daam hetkel puhkab seal ja nimetab neid vaatlejateks, kusjuures nad olevat võimelised kustutama inimeste mälust nendega kohtumised. Koltsi kottisime ilmaasjata, tal oli õigus. Mis aga õigeusku puutub siis mis vahet on õigeusu ja Roomakatoliku usu vahel mõlematel samad inimeste ümberkasvatajad loojatest lojaalseteks lollpeadeks.
Ja nad pole mitte ainult seal vaid paljudes kohtades üle eesti, kes neid näevad näivad mujalgi, küsimus on kas meelde ka jääb.
Vasta
Kolts sai rohkem käitumise kui "uhvude" eest.
Nagu ka mõned teised kelledest üritatakse märtreid teha.
Vasta
(18-07-2014, 10:46 )VironShaman Kirjutas: Huvitav huvitav, tänavuse suve jooksul on juba kahelt tugevalt nõialt ühesugused jutud, sealne ümbrus kihab neist uffodest(valguskeradest). Ja nad pole mitte ainult seal vaid paljudes kohtades üle eesti, kes neid näevad näivad mujalgi, küsimus on kas meelde ka jääb.

Nad on seal ju kogu aeg platsis olnud! Smile
Ja mitte ainult valguskerad, ka teispoolsuse olendid. Seostada aga saab neid väga erinevates iidsetes usundites mainitud olenditega. Minu teada just sellega juba pikemat aega tegeletaksegi...
Vasta
(18-07-2014, 11:08 )excubitoris Kirjutas: Kolts sai rohkem käitumise kui "uhvude" eest.
Nagu ka mõned teised kelledest üritatakse märtreid teha.

Smile1 just, just, kui Excule meelepäraselt ei käitu, oled siit foorumist kiiresti lännu.

Huvitav, kas foorum kutsub nüüd paha poisi dr. Koltsi tagasi oma vaatlustest edasi jutustama...või peab ta enne ettekande tegema selle kohta, kas ta käitub edaspidi korralikult siin...


Vasta
Minaelan - mina pole kedagi bänninud ega ka kellegi peale koputanud. Sinu virin pea igas teemas, et keegi on bännitud ja mina olen tont selle taga meenutab käitumise algust mis viis mõnegi isiku bännini. On vastavad teemad - avalda oma kahtlusi seal. Teemades püüa siiski rääkida sellest mis on päevakorras. Tänan.
Vasta
(18-07-2014, 13:01 )excubitoris Kirjutas: Minaelan - mina pole kedagi bänninud ega ka kellegi peale koputanud. Sinu virin pea igas teemas, et keegi on bännitud ja mina olen tont selle taga meenutab käitumise algust mis viis mõnegi isiku bännini. On vastavad teemad - avalda oma kahtlusi seal. Teemades püüa siiski rääkida sellest mis on päevakorras. Tänan.

Vabandan, kuii liiga valusasti Su varbale astusin. Mul on jah selline arvamus jäänud, et Sina oled siin kõige taga, kuna oled kõige rohkem postitusi teinud ja oskad igat inimest "iseloomustada" ning organiseerid kõike ning ütled, mis arvamus Sulle sobib ja mis on täitsa jama jne jne.

Aga momendil mul oli küsimus dr. Koltsi kohta, sest hoolimata tema jäigast käitumisest oli ta huvitav persoon ja lisaks siia foorumisse pisut vürtsi Smile.



Vasta
Kui pidada kasutajatele füüsilise arveteõienduste ähvarduste saatmist "vürtsiks foorumile" siis oled vist vales kohas otsi mõni sado-maso foorum ja vürtsita seal.
Aga - minu varvastele astumiseks ei ole sul piisavalt kaalu ja mina olen siin vaid suure hulga sisukate postituste taga - seda isegi kui sellised tobedad nääklemised välja arvata.
Vasta
(18-07-2014, 13:38 )excubitoris Kirjutas: Kui pidada kasutajatele füüsilise arveteõienduste ähvarduste saatmist "vürtsiks foorumile" siis oled vist vales kohas otsi mõni sado-maso foorum ja vürtsita seal.
Aga - minu varvastele astumiseks ei ole sul piisavalt kaalu ja mina olen siin vaid suure hulga sisukate postituste taga - seda isegi kui sellised tobedad nääklemised välja arvata.

Näed, oled isegi minu kaaluga kursis, seega sidemeid sul jätkub wink.

Tegelikult aru ma ei mõista, mis asja Sa siin arvuti taga täna passid. Oled ju parawebi suvepäevadel. Või ei jätku Sul inimesi, kellega seal vees hullata:

(18-07-2014, 10:20 )excubitoris Kirjutas: Ilm on ilus, puid on vähekene ja kes ise vette ei saa, neid aitan Smile

Vasta
Nende "Häädemeeste olendite" juures tuleks tõstatada küsimus sellest, kas nad omavad ka mingit "arukat intelligentsi", või on nad lihtsalt mingid "tundlevad olendid".

Senine aastate pikkune uurimine ja jahumine pole esile toonud mingit "arukat sõnumit", mida need Hääemeeste olendid levitavad (valguskerade värelemise mäng ja photoshopi abil nähtavaks muudetav ikonograafia pole intelligentsete olendite selge sõnum, vaid on tundlevatele olenditele omane tegevus).

Arvestades nende olendite seotust ristiusu kirikuga, siis ei saa nad oma arengutasemelt olla kõrgemal kui "haldjad" (haldjas on inimese üleminek jumalaks) - st ristiusu kiriku taga olevate olendite tase on "jumal", ning nad suudavad vaid haldjaid, inimesi, loomi, taimi ja elementaale enda pilli järgi tantsima panna - kuid jumalast kõrgemat arengutaset omavad tegeleased nagu loojad, jõud, superjõud, mängurid, suured mustad ja värvilised vaid itsitavad nende religioonide taga olevate "jumalate" kui arenematute poisikeste liivakasti-mängude üle.

Seega üritage neilt "nägijatelt tädikestelt" välja pinnida nö "arukas sõnum", mida need olendid edastada soovivad - kuid arvestades eelpool väljatoodut, pole sealt loota mingit inim-mõistust ületavat intelligentset sõnumit.

Vasta
Eks mine ja küsi, sõnum neilt saab olla ainult isiklikult sulle ja kui seda pole siis pole sa nii huvipakkuv tegelane, et nad sinuga tegelema peaksid, mõlemad daamid on ravijad nagu Koltski. See oli nende vastus sulle.
Vasta
Tervitused Uurijatele !

Edastan info mille põhiline rõhk on tehnoloogiat täis bussi FLIR Mobile Training Unit õnnestunud missiooniga kõrbes !

---------

UUS Dokumentaal saatesari America´s Dark Secrets Declassified 2013 - 2014
Saatesari jookseb kanalil :Travel Channel HD
https://www.youtube.com/watch?v=6e6q5JZEI_Q

http://www.travelchannel.co.uk/series-in...8pCZlaDQy4

Saatesarja juhib enamus osades ex CIA töötaja Mike Baker.
Meile peaks tuttav olema Geoscientist Ben McGee. (Chasing UFOs 2012 doc seriaalist)

Saatesari on igal juhul väärt ülevaatamist, kuna hoitakse üsna kainet mõistust asjade uurimisel !

NÜÜD PÕHILINE !

Kindlasti soovitan ära vaadata osa :
Americas Dark Secrets Declassified S01E08 MLK CONSPIRACY, MARFA LIGHTS ALIVE 2014.

Saate teine teema MARFA LIGHTS ALIVE saab esimest korda väheke tõsisema lähenemise nurga.

Renditakse paariks päevaks FLIR Mobile Training Unit. (üks vanem link sellel bussile - https://www.youtube.com/watch?v=ztidq63TowM)

Esimene päev/öö jookseb tühja, kuid järgmisel ööl kisub asi vägagi tõsiseks, kuna FLIR meeskonna kapten, kellel on kuhjaga analoogse töö kogemust + Ben McGee ei suuda enam seletada mida nad näevad ja salvestavad !

Kokkuvõtlikult - FLIR Mobile Training Unit tehnoloogia kinnitab oma salvestusega MARFA LIGHTS müüdi olemust, kus osa tehnoloogiast näeb kõrbes toimuvat ja osa mitte !

--------
Americas Dark Secrets Declassified S01E01 DENVER AIRPORT BUNKER, NSA DATA CENTER, WHITE SANDS MYSTERIES 2013

Saate esimese osa lõpusirgel juhitakse tähelepanu samuti Denveri lennujaama läheduses toimuva tundmatu objekti süsteemsetele maa seest väljalendudele. Need ülesvõtted edastab saaterühmale KOVR-TV Denveri uudistekanali töötaja Heidi Hemmat.


Täna 19.07.2014 on Travel Channeli HD-s eetris 2 osa kell 21:00 !
http://www.tvinfo.ee/otsi/?q=America´s+D...classified

NB! Torrentites asi ei liigu, kuna vastava valdkonna uurijad ei põõra sellele kanalile VEEL nii suurt tähelepanu !

Samas pikaajaline Uurija teab kust selle saatesarja leiab wink


Head Vaatamist !

Tacian
Vasta
Väärt teave, aga üks asi on see, mida massile näidatakse.
See ei pruugi olla lõplik tõde mis sulle ette söödetakse.
Aga eks leidub tõdet selleski.
Vasta
Tervitused Uurijatele.

to Veli Joonatan: See ei pruugi olla lõplik tõde mis sulle ette söödetakse.

Tõde olevat heinakuhjas nõela all Smile

Võime ennast lohutada, et isegi Lockheed Martin omaniku käega katsutavate asitõendite hunnik on terviklikust Tõest horisondi kaugusel ! Indiviidi moraali küpsus liigutab teda horisondil oleva Tõe piirile lähemale !

Minu hetke eluuuringu kokkuvõte - Nii kahju kui see ka ei ole, ei ole loodud hetke inimmõistus kogutõde nägema/tajuma, see ei ole Väleki elufaasi läbiva inimpõlvkonnale veel vajalik teave, et oma peamist elu eesmärki täita ... meie peamine eesmärk on Moraali kasvatamine ise endas, saada küpsemaks, õppida kannatlikkust, õppida aitama ilma tasu saamata ! Suurim evolutsiooniline muutus toimub meie Hinges, keha on tegelt valmistatud ülimate meistrite poolt. Hetke inimene suudab oma auklikute teadmistega ainult taandarendada meistrite teost !!!

Julmalt otsekohene - Inimaju on üks suur saatja ja vastuvõtja, kus siis andmeid analüüsitakse. Vajamineva rehkenduse tarbeks on meile "tagasihoidlik" mälupuhver loodud.
Meie mälestused ei paikne meie ajus vaid infoväljas. Me saame oma mälestustele ligi, kui aju genereerib vastava arhiveeringu mõttemustri. (Indiaanlased avastasid selle sadukond aastaid tagasi, kus kindla muusika palaga tähtsaid sündmusi talletati ja sama muusika ettekandmisega mälestused uuesti esile kutsuti !)
Küllap paljud teavad, et kui kuuled mõnda vanat laulu hakkab silme ees mineviku sündmus jooksma.
Paljud teavad, kuid vähesed uurivad seda miks see nii on Smile

Inimkonna teadlased ei ole ühtegi asja nullist ise leiutanud, kõik meie avastused põhinevad olemasoleva kopeerimisel teadlikult või teadmatu tegevuse tulemusel !
Tänane populaarsust võitev interneti Pilveteenus jäljendab osaliselt meie aju funktsioneerimist.


Kulgeme
Tacian
Vasta
(19-07-2014, 14:46 )Tacian Kirjutas: Tervitused Uurijatele.

to Veli Joonatan: See ei pruugi olla lõplik tõde mis sulle ette söödetakse.

Tõde olevat heinakuhjas nõela all Smile

Võime ennast lohutada, et isegi Lockheed Martin omaniku käega katsutavate asitõendite hunnik on terviklikust Tõest horisondi kaugusel ! Indiviidi moraali küpsus liigutab teda horisondil oleva Tõe piirile lähemale !

Minu hetke eluuuringu kokkuvõte - Nii kahju kui see ka ei ole, ei ole loodud hetke inimmõistus kogutõde nägema/tajuma, see ei ole Väleki elufaasi läbiva inimpõlvkonnale veel vajalik teave, et oma peamist elu eesmärki täita ... meie peamine eesmärk on Moraali kasvatamine ise endas, saada küpsemaks, õppida kannatlikkust, õppida aitama ilma tasu saamata ! Suurim evolutsiooniline muutus toimub meie Hinges, keha on tegelt valmistatud ülimate meistrite poolt. Hetke inimene suudab oma auklikute teadmistega ainult taandarendada meistrite teost !!!

Julmalt otsekohene - Inimaju on üks suur saatja ja vastuvõtja, kus siis andmeid analüüsitakse. Vajamineva rehkenduse tarbeks on meile "tagasihoidlik" mälupuhver loodud.
Meie mälestused ei paikne meie ajus vaid infoväljas. Me saame oma mälestustele ligi, kui aju genereerib vastava arhiveeringu mõttemustri. (Indiaanlased avastasid selle sadukond aastaid tagasi, kui muusika helidega tähtsaid sündmusi talletati ja kutsuti esile nende ajudes !)

Inimkonna teadlased ei ole ühtegi asja nullist ise leiutanud, kõik meie avastused põhinevad olemasoleva kopeerimisel teadlikult või teadmatu tegevuse tulemusel !
Tänane populaarsust võitev interneti Pilveteenus jäljendab osaliselt meie aju funktsioneerimist.


Kulgeme
Tacian
Miks räägid omale vastu?
Mälestused paiknevad küll infoväljas.
Aju ei ole aga saatja ja vastuvõtja.
Aju ja kogu närvisüsteem on vajalik ju vaid selleks et vaim saaks juhtida keha.
Intelligentsus ei olene ajumahust.
Vasta
Tervitused Uurijatele

To Veli

<Miks räägid omale vastu?
Täpsusta vasturääkimise osa, rannapäike vōib minu juhtmeid lühistada Smile

< Mälestused paiknevad küll infoväljas.
Arvan, et sealt saame nii mälestusi, kui palju muud... Eks tänaseni on arusaamatu, kuidas koomast ärkav inimene on unustanud oma emakeele ja räägib vabalt eelnevalt temale tundmatus vōōrkeeles. Kuhu jäi aju ōppeprotsess ?!

Lisasin selle lingi 26.07.2014 "Woman Speaks Foreign Language Without Learning It—as It Was Spoken 150 Years Ago: Past Life Memories?" July 22, 2014
http://www.theepochtimes.com/n3/811086-w...-memories/

< Aju ei ole aga saatja ja vastuvõtja.

Kohe kindlasti ei ole aju ainult saatja ja vastuvōtja, kogu inimkeha juhtimine käib selle juhtprotsessori abiga Smile Kuid üsna oluline on saatja ja vastuvōtja funktsioon, et eksisteeriksime. Tänaseni ei ole selge miks me vajame und, pakutud on et ehk tehakse vajamineva info korrektuur meie ram mälus.... Ühesōnaga ilma une pausita saabuks liiga palju infot mälupuhvrisse kus ülekirjutamine ei ole mingil põhjusel lubatud Smile Moodsas keeles jookseb operatsiooni süsteem ehk windows lihtsalt kokku Smile

< Aju ja kogu närvisüsteem on vajalik ju vaid selleks et vaim saaks juhtida keha.
Olen päri ! Vaim/Hing kontrollivat inimkeha ajuneoronite impulsse seda siis suunates/korrigeerides.
Rōhutan, mitte iga liigutust ega ütlust Vaim/Hing ajus ei juhi... kui ta seda teeks siis kahaneks eluks kaasa vōetud energiavaru liiga kiiresti.

< Intelligentsus ei olene ajumahust.
Olen nōus !
Ilma meelemürki kasutamata on Vaimul\Hingel kergem suhelda konkreetse indiviidi ajuga.
Sellepärast ei tasuks kasutada tahtlikult nooruses mis tahes meelemürki.

Samuti ei ole sügavas läbielamisfaasis Hingel/Vaimul lihtne ajus toimuvat korrigeerida. Sellel hetkel on aju neoronid nii "ülelaetud", et Hinge/Vaimu enda "särts" ei suuda korrigeerida neid andmevoogusid.
Sealt tuleb ka see teema, kui inimene elab matuseid üle väga suure emotsionaalsusega, kus järgneb mitu päeva alalõpmatut nutmist.
"Õnneks" saab inimesel energia otsa ja see sunnib ta sügavamasse unefaasi kus siis lohutuslik emotsioon inimese teadvusesse sigineb.
Järgmisel päeval on inimene segaduses, kuna ta väidab, et tajus kuidas lahkunu teda puudutas ja ütles, et kõik on korras ära enam nuta, minuga on kõik korras ... !
Pärast seda emotsiooni enamus inimesi lõpetab nutmise ja hakkab taaskord ratsionaalselt mõtlema, neoronite andmevoog taastub tavapärasele reziimile.
Nii mõnigi hakkab pärast sellist insidenti usklikuks, mõni aga hakkab uurima kuidas ma sain "surnud" inimesega nii reaalselt suhelda.
Viimane varjant väikse mõõndusega juhtus siis Nikola Teslaga. Sellele järgnes siis raadiolainete avastamine ...


Kulgeme
Tacian
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 20
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat