Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vene dokumentaalloeng"Salateadmised ja teadus: veeuputuseelsetest tsivilisatsioonidest
#26
Päikeseinsener, sa peaksid neiukese vastu ikka viisakam olema, oma poolt pole sa ju välja pakkunud mis nende müütide taga võib olla aga teine püüab hoolega oma versiooni esitleda.
See teema hiiglastest on ennegi kuum olnud ja neil piltidel mida luustike pähe esitleti küll minevikus liha ümber ja kõndijat meedium ei näinud. Kuigi uurisime hoolega, ei leidnud ühtegi pilti, kus oleks olnud maetud surnu. Sellega oleks saanud suhelda.
Müütidel endil võib mitu päritolu olla, üks neist on kahekordsete energiakehadega inimeste pealaest väljahüppav ja sinna tagasi minev hiiglane keda tavasilmadega ei näe, mäletate juttu kahest kaklevast nõiast kes näiliselt ainult vahivad üksteist ja lõpuks üks langeb surnult maha.
Hiina filmides on tihti demonstreeritud neid unenäomaalima hiiglaste omavahelisi sõdasid millele muuseas põhineb ka tai tsi võit ilma nähtava võitluseta.
Vana aja inimeste seas enne kristlust oli palju nägijaid, neid ei tapetud ega põletatud vaid neid kasutati paljudes igapäevaelu tegevustes, näiteks ei lasknud nad võõra hõimu nõidadel nähtamatute kehadega hõimule kallale tükkida vaid tõstsid kisa ja omad läksid kohe vastu. Ühesõnaga, iga kahekordse meesnaise täiskomplektiga füüsilisest kehast võib väljuda nähtamatu hiiglane tavasilmale kuid nähtav nõiasilmale. (hästi on see selgeks räägitud CC raamatutes naguali kirjeldustes, sealt leiate üles ka nõia lendamas kellukesekujulises mustas vihuris.
Muide Veealused demonstreerisid end nõukaajal ühele teatud sõjaväekordonile 12 meetriste hologrammkehadena.
Sellestsamast minu avatarist võib Jupiteri kuu seltskond välja lasta ükskõik kui suure reaalse isiku hologrammi vestlema inimestega kui ta tunneb, et füüsilises kehas võib olla ohtlik. Hologrammipildid isegi kusagil nende saidil olemas.


Vasta
#27
Sellest ajast peale kui siia tulin, on ta mu kallal irisenud.
Ma ei kujuta hetkel isegi ette, mis selle põhjus peaks olema,
aga ükskord saab mul ka mõõt täis.

Hiiglaste all pidasin silmas neid 12-... meetriseid,
need ma kardan puhas müüt.
Vasta
#28
Päikeseinsener, kõikide surnutega saab läbi luustike või neile kuulunud esemete suhelda, vahel käib tutanhamoni avatar päris närvidele kui tuppa kondama tuleb. Ma oleks tõstnud kõva kisa kui ükski kont elusalt inimeselt pärineks ja tema elu olu uurida oleks saanud.
Viga on toidupüramiidis, mis vormib olendite füüsiliste kehade suuruse vastavaks nende toitumisele, mis puutub aga energiakehadesse siis siin on tõeliselt fantastilisi asju, aga see on paraku üksikute lõbu.
Vasta
#29
Ajad muutuvad,tuuled pöörduvad,tsirkus alati jääb!Mõne teise nime all,ehk.Smile
Vasta
#30
(24-01-2011, 20:42 )päikeseinsener Kirjutas: Sellest ajast peale kui siia tulin, on ta mu kallal irisenud.
Ma ei kujuta hetkel isegi ette, mis selle põhjus peaks olema,
aga ükskord saab mul ka mõõt täis.
Hiiglaste all pidasin silmas neid 12-... meetriseid, need ma kardan puhas müüt.

Ei ole mina sinu kallal irisenud, ikka tõeliste teadmiste juurde olen tasapisi juhatada püüdnud.
Aga küllap ma ei ole siis hea juhendaja. Tunnistan ise ka, et olen pisut kärsitu.
Aga jätkuks VS-i jutule hiiglaste kohta:
Maa peal on võimalik tõepoolest kogeda ka teisi inimteadvuse tasandeid. On inimesi, kellel on teistsugune DNA, teistsugused kehad ning teistsugune viis reaalsust kogeda. iga teadvustasand kasvab välja eelmisest. Viimasele, viiendale teadvustasandile jõudes õpib inimkond, kuidas saavutada täiesti uus reaalsuse kogemise viis ning lahkub Maa pealt igaveseks.
Esmane erinevus, mis neid inimtüüpe eristab, on PIKKUS.
Esimese tasandi inimesed on u. 1,2 kuni 2,1 meetrit pikad.
Teise tasandi inimesed u. 1,5 -2,1 m pikad.
Kolmanda tasandi inimesed u. 3-5 meetrised.
Neljanda tasandi inimesed 9-10 meetrit pikad ning viimase
Viienda tasandi inimesed on u kuni 15-18 meetrised.
Need kaks viimast tasandit ilmuvad alles kauges tulevikus.
Esmalt võib see kõik tunduda veidrana, kuid kas me mitte ei teki mikroskoopilisest munast ning ei kasva üha suuremaks? Kuni lõpuks sünnime?
Seejärel hakkame me kasvama üha pikemaks ja pikemaks, kuni oleme lõpuks täiskasvanud.
Kuid selle teooria (ei ütle, et usun pimesi seda teooriat, vaid ainult nendin, et ka niisugune teooria on olemas), pole täiskasvanud inimene meie kasvumustri lõpp.
Me jätkame läbi DNA erinevate astmete, kuni oleme lõpuks 15 kuni 18 meetri pikkused.
Kas mäletate hiiglasi, kes elasid Maa peal? Lähtudes sumerite ülestähendustest, olid nad u. 9-10 meetrit pikad.
Meie asume praegu teisel tasandil ja meil on 44+2 kromosoomi.
Esimese tasandi heaks näiteks on kahtlemata Austraalia aborigeenid, kellel on 42+2 kromosoomi.
Kolmandal tasandil, millesse me oleme sisenemas, on inimestel 46+2 kromosoomi.
Järgmistel tasanditel on siis vastavalt 48+2 ja 50+2 kromosoomi.
Allikas: "Elulille iidne saladus."










Vasta
#31
Lisan selle siia kuna dokk. film ja minuloodud teema:
Rauni-Leena Luukanen-Kilde speaks about UFOs, Aliens, Mind Control & Conspiracies

Rauni-Leena Luukanen-Kilde räägib ufodest ,tulnukatest ja meelekontrollist.
Kõike mudugi jällegi ei usu,kuid mind huvitab see meelekontrolli osa eriti see kuidas keegi võib kasutades su aju läbi su silmade vaadata ja läbi kõrvade kuulata.Kõik kommentaarid on oodatud.
Vasta
#32
https://www.youtube.com/watch?v=83Unnv9qcAU
Vene keele oskajatele kahetunnine loeng "keelatud arheoloogia" teemal.
Vasta
#33
https://www.youtube.com/watch?v=KJKaI1kX4w8
Ei osanud mujale postitada
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vene Selgeltnägijate tuleproov LingLingEst 50 29,794 03-07-2019, 00:07
Viimane postitus: cambodia
  Vene tondipüüdjad olematu 6 4,098 21-04-2013, 17:12
Viimane postitus: olematu
  Hea vene torrenti leht ereland 2 6,955 13-03-2013, 00:55
Viimane postitus: Päikeseinsener
  DOKK (vene k.): "Tulnukad. Sõjasaladuse ajalugu." igihali 1 3,275 01-10-2011, 16:41
Viimane postitus: levis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat