Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aidake lahendada müsteerium .
Autor Sõnum
Speed12
Uustulnukas

12-01-2011 00:33
Postitus: #1
Aidake lahendada müsteerium .
Niisiis , istusin arvutis .. Und ei olnud ..aga pidin voodi minema , sest varakult oli vaja tõusta . Viskasin voodisse pikali , vaatasin niisama lakke , üks hetk , kõik muutub imelikuks , kuulmine muutub halvaks(st ei kuule enam muusikat mis arvutist tuli) . Ma ei saanud enam liigutada .. üks hetk hakkan voodist iseenesest tõusma , mitte enda jõul .. mingi asi kisub mind voodist üless , lae poole . Hakkan karjuma aga ei saa .. karjusin kogu hinngest , lase lahti ! lase lahti ! Mingi imepisike hääl kostis mu suust ja lendasin voodisse tagasi , tulin hirmul voodist välja ja tagasi ma loomulikult ei läinud (ümbrus muutus samuti valgeks sel hetkel ).

Mis see võiks tähendada ?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

12-01-2011 00:36
Postitus: #2
RE: Aidake lahendada müsteerium .
Sümptomid meenutaks justkui unehalvatust...
Vaata siit:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...nehalvatus

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Arlich
Vana kala

12-01-2011 00:44
Postitus: #3
Ei mingit müsteeriumit siin.

Lihtsalt küllap kuulasid muusikat arvutist ja keskendusid sellele vms (näiteks oma kehale või mõnele kehaosale või tegevusele nagu hingamine) ning samal ajal väsimuse tõttu jäi su keha magama aga sina ise mitte, st. suutsid teadliku meele või kontsentratsiooni säilitada sel kriitilisel ajahetkel, mil keha jääb magama ning mida me tavaliselt kunagi ei märka. Keha magas ja sina olid oma vaimses olemuses ärkvel, seetõttu ei saanud ei karjuda, liigutada vms ja sellises olukorras on kerge kehast väljuda või selle kohale lakke tõusta. Sellist olukorda võid iga öösel kogeda, kui suudad endast teadlikuks jääda unepiirist üleminnes.

Enese peal igati läbiproovitud ja täiesti töötav asi.

Valgust sulle!

Minu materjalid : Mystery Babylon the Great / The Biblical Flat Earth
SallyStitches
Uustulnukas

12-01-2011 15:58
Postitus: #4
Varasemalt olin suur muretseja ja mäletan,et kooli ajal olin mingi käsitöö projektiga hiljaks jäänud (oli see särk või seelik, polegi tähtis). Aga magasin ja äkki tõusin püsi ja läksin vanemate tuppa, ronisin ema juurde ja hakkasin valju häälega kisama oma riidetükist ja paaniliselt kätega vehkima, et ei jõua valmis seda. Mäletan, et ma vaatasin seda küll oma silmade läbi, aga justkui klaasi tagant ja mõistus küsis "mida sa teed? "mis toimub" aga keha rahmeldas edasi, kuniks ema mind üles raputas ja küsis mis mul viga on!? Kobisin siis piinlikult voodisse tagasi. Inimene on keeruline tegelane. Ja keha ja meel võivad vahel eraldi olla.

The world is coming to an end. Please log off.
Päikeseinsener
Bännitud

12-01-2011 17:11
Postitus: #5
(12-01-2011 00:44 )Arlich Kirjutas:  Ei mingit müsteeriumit siin.

Lihtsalt küllap kuulasid muusikat arvutist ja keskendusid sellele vms (näiteks oma kehale või mõnele kehaosale või tegevusele nagu hingamine) ning samal ajal väsimuse tõttu jäi su keha magama aga sina ise mitte, st. suutsid teadliku meele või kontsentratsiooni säilitada sel kriitilisel ajahetkel, mil keha jääb magama ning mida me tavaliselt kunagi ei märka. Keha magas ja sina olid oma vaimses olemuses ärkvel, seetõttu ei saanud ei karjuda, liigutada vms ja sellises olukorras on kerge kehast väljuda või selle kohale lakke tõusta. Sellist olukorda võid iga öösel kogeda, kui suudad endast teadlikuks jääda unepiirist üleminnes.

Enese peal igati läbiproovitud ja täiesti töötav asi.

Valgust sulle!

Lisaksin siia veel seda, et seda on siin palju räägitud ja on ka inimesi, kes seda on korduvalt läbiproovinud. Just ükspäev lugesin seda siin mingist teemast, kahjuks ei mäleta mis selle teema pealkiri oli.

"You're all individuals"
Anzie
Nägija

01-04-2014 10:27
Postitus: #6
Hing läks kehast välja. Alguses ongi see hirmutav.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Palun aidake minu õde! torukoll 8 3,713 31-07-2016 17:24
Viimane postitus: erilineelu
  Kadunud soki müsteerium. deadstar 93 34,378 26-02-2016 09:24
Viimane postitus: käbiorav
  Aidake, minus on kaks hinge Sano 48 19,104 03-02-2015 18:40
Viimane postitus: HUGOTH
  Aidake leida õpetajat BlueEnergy 37 10,207 05-06-2012 11:43
Viimane postitus: mässaja
  Müsteerium uksega Scythe 11 3,941 09-03-2008 19:17
Viimane postitus: paadikapten

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog