Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aidake lahendada müsteerium .
#1
Niisiis , istusin arvutis .. Und ei olnud ..aga pidin voodi minema , sest varakult oli vaja tõusta . Viskasin voodisse pikali , vaatasin niisama lakke , üks hetk , kõik muutub imelikuks , kuulmine muutub halvaks(st ei kuule enam muusikat mis arvutist tuli) . Ma ei saanud enam liigutada .. üks hetk hakkan voodist iseenesest tõusma , mitte enda jõul .. mingi asi kisub mind voodist üless , lae poole . Hakkan karjuma aga ei saa .. karjusin kogu hinngest , lase lahti ! lase lahti ! Mingi imepisike hääl kostis mu suust ja lendasin voodisse tagasi , tulin hirmul voodist välja ja tagasi ma loomulikult ei läinud (ümbrus muutus samuti valgeks sel hetkel ).

Mis see võiks tähendada ?
Vasta
#2
Sümptomid meenutaks justkui unehalvatust...
Vaata siit:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...nehalvatus
Vasta
#3
Ei mingit müsteeriumit siin.

Lihtsalt küllap kuulasid muusikat arvutist ja keskendusid sellele vms (näiteks oma kehale või mõnele kehaosale või tegevusele nagu hingamine) ning samal ajal väsimuse tõttu jäi su keha magama aga sina ise mitte, st. suutsid teadliku meele või kontsentratsiooni säilitada sel kriitilisel ajahetkel, mil keha jääb magama ning mida me tavaliselt kunagi ei märka. Keha magas ja sina olid oma vaimses olemuses ärkvel, seetõttu ei saanud ei karjuda, liigutada vms ja sellises olukorras on kerge kehast väljuda või selle kohale lakke tõusta. Sellist olukorda võid iga öösel kogeda, kui suudad endast teadlikuks jääda unepiirist üleminnes.

Enese peal igati läbiproovitud ja täiesti töötav asi.

Valgust sulle!
Vasta
#4
Varasemalt olin suur muretseja ja mäletan,et kooli ajal olin mingi käsitöö projektiga hiljaks jäänud (oli see särk või seelik, polegi tähtis). Aga magasin ja äkki tõusin püsi ja läksin vanemate tuppa, ronisin ema juurde ja hakkasin valju häälega kisama oma riidetükist ja paaniliselt kätega vehkima, et ei jõua valmis seda. Mäletan, et ma vaatasin seda küll oma silmade läbi, aga justkui klaasi tagant ja mõistus küsis "mida sa teed? "mis toimub" aga keha rahmeldas edasi, kuniks ema mind üles raputas ja küsis mis mul viga on!? Kobisin siis piinlikult voodisse tagasi. Inimene on keeruline tegelane. Ja keha ja meel võivad vahel eraldi olla.
Vasta
#5
(12-01-2011, 00:44 )Arlich Kirjutas: Ei mingit müsteeriumit siin.

Lihtsalt küllap kuulasid muusikat arvutist ja keskendusid sellele vms (näiteks oma kehale või mõnele kehaosale või tegevusele nagu hingamine) ning samal ajal väsimuse tõttu jäi su keha magama aga sina ise mitte, st. suutsid teadliku meele või kontsentratsiooni säilitada sel kriitilisel ajahetkel, mil keha jääb magama ning mida me tavaliselt kunagi ei märka. Keha magas ja sina olid oma vaimses olemuses ärkvel, seetõttu ei saanud ei karjuda, liigutada vms ja sellises olukorras on kerge kehast väljuda või selle kohale lakke tõusta. Sellist olukorda võid iga öösel kogeda, kui suudad endast teadlikuks jääda unepiirist üleminnes.

Enese peal igati läbiproovitud ja täiesti töötav asi.

Valgust sulle!


Lisaksin siia veel seda, et seda on siin palju räägitud ja on ka inimesi, kes seda on korduvalt läbiproovinud. Just ükspäev lugesin seda siin mingist teemast, kahjuks ei mäleta mis selle teema pealkiri oli.
Vasta
#6
Hing läks kehast välja. Alguses ongi see hirmutav.
Vasta
#7
Müüdid – müstika – müsteerium jne. Kõik need nähtused, jutustused, sündmused on kunagi iidsel ajal toimunud. Nende kirjapaneja on nad kirja pannud nii, nagu tema neid nägi või tema neist aru sai. Iga ümberjutustuse puhul – muutub nähtus jutustaja nägemuse sarnaseks.
Nagu te teate tegelen ma ühe vana Kreeka mütoloogilise kujuga. Meduusaga. Tuleb välja et Meduusal on ka õdesid. Kelledest ei ole mul õrna aimugi! Võib olla keegi teist oskab nende kohta midagi pajatada. Mida mütoloogia nende kohta räägib? Kas neil oli ka mingisuguseid erilisi võimeid? Jne. Praegu vaatan ma lolli näoga sellele nähtusele ottsa – seisukoht puudub!
Auuu - kas on kedagi – kes saaks aidata!
Vasta
#8
Õed olidEuryale ja Sthenno. Juba viki annab selle kohta teavet. Gorgodest võid lugeda tuhandeid lehekülgi. Materjali puudust ei ole. Ainult loe
Vasta
#9
Planeet X inimeste meelekontrolli toode
Vasta
#10
Kuni uue aastani ei ole mul aega lugemisega tegelda. Loodan et õekesed jäid minu kingitusega rahule. Nädal on möödas ja nad pole mind enam tüütanud. Huvitav on see et mütoloogiad on hakanud korduma. Muidugi teistsugasel kujul. Aga tegelased on täiesti ära tuntavad.
Vasta
#11
Selle allika https://womeninantiquity.wordpress.com/2...hegorgons/ põhjal olid gorgod kolm õde Stheno, Euryale, and Medusa. Medusa oli nendest tähtsaim, sest nimigi Medusa olla tähendanud juhti. Loomult aga olina nad sarnased ja aja jooksul koonduski tähelepanu ainult tähtsamale neist - Medusale ja teised kaks vajusid unustusse.
Ilmselt neil teistel gorgodel mingeid erivõimeid ei olnud, sest sel juhul oleksid nad läbi aja paremini säilinud nagu on säilinud kolm õde Moirasid.

Rohkem ma netsit kiiruga uurida ei jõua. Samas huvipärast küsin, et kuidas sa Kalldunn, ise avastasid Medusa õed? Sa paistab, et eriti netis surfaja ei ole? Minu info on pärit kõik siit maailmast, raamatutest ja netist, aga kuidas on sinuga? Kas oled äkki ise kuskil rännates medusat näinud koos õdedega?
Vasta
#12
(15-09-2021, 15:45 )kalldunn Kirjutas: Tuleb välja et Meduusal on ka õdesid. Kelledest ei ole mul õrna aimugi! Võib olla keegi teist oskab nende kohta midagi pajatada.


Isiksuste võimed ja omadused on ikkagi nende endi tervikolemuse põhised, ehk rahvakeeli väljendatatuna nende enda igavikulisest vaimust tulenevad ... mitte aga "vanemate põhised": doktori lapsed võivad olla vanematest targemad (akadeemikud), kuid ka vanematest lollimad (ajudeta lambad).

Seega kui Meduusa paistis millegi erakordsega silma (a'la suutis elavaid kivi-kujudeks muuta), siis pole mingit põhjust eeldada, et tema õed-vennad pidanuks midagi sarnast valdama.


Samas pole ju elavate kivi-kujuks muutmises midagi keerukat: näiteks viikingi-legendide härma-hiiud muutusid päikese-valguse käes automaatselt kivi-kujudeks ... seega kui Meduusa "kliendid" olid härma-hiiud, siis piisas vaid nendega "hommikuni möliseda", ning "tõusev päike" oligi kogu maagia teostajaks.
Vasta
#13
Kas sel Meduusal on peas maod? Minul pole küll kokkupuudet sellise nähtusega.
aa...nüüd sain sellest une-fenomenist aru...Smile

„...Classic Medusa, is an Oedipal/libidinous symptom. Looking at the forbidden mother (in her hair-covered genitals, so to speak) stiffens the subject in illicit desire and freezes him in terror of the Father's retribution. There are no recorded instances of Medusa turning a woman to stone...“.
https://en.wikipedia.org/wiki/Medusa
Vasta
#14
Gorgod võivad olla ka kiviaegne naiselik kolmsainsus. Ema, tütar ja esivanemate vaim. Emajärgse sugukonna kadudes see kolmainsus demoniseeriti ja emajumalanna sai maod juuste asemele pähe.
Vasta
#15
Veel variant Meduusadest, väidetavalt olla minevikus reaalsed olendid, kiviks inimest ei muutnud, kuid energiast imesid kuivaks-surnuks .
[RUS]


Медуза Горгона Реальное существо из прошлого
Vasta
#16
Naisterahval pole vist tarvis Meduusaga kokkusaamist karta??...wink
Vasta
#17
Gorgode kugu on palju tõlgitud ka eesti keelde. Nad kõik muutsid pilguga inimese kiviks. Neist kolmest oli vaid Medusa surelik, teised kaks olid surematud. Perseus, Zeusi ja Danae poeg, lõi jumalate abil Medusa mättasse. Talle anti igast nassvärki - nähtamatukstegev müts, mõõk, eriti läikiv kilp, tiibadega sandaalid nagu Hermesel, paras kott jne. Ta vaatas Medusat läikiva kilbi peegelduselt ja lõi säuhti täl pea maha. Medusa peata kerest lendas aga välja tiivuline hobu Pegasos. Perseus aga käis mööda ilma ja muudkui mängis siga ja näitas aina igaühele Medusa pead, kivirida jäi järele. Athena oli Perseusele abiks ja võttis hiljem Medusa pea endale ja tegi sellest amuleti. See on maailmatu pikk lugu, ma ei viitsi siin tõesti seda jutustada.
Aga mis neist kahest surematust gorgost edasi sai, peale seda kui Medusa oli maha löödud, vat see oleks huvitav teada.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Palun aidake minu õde! torukoll 8 5,378 31-07-2016, 17:24
Viimane postitus: erilineelu
  Kadunud soki müsteerium. deadstar 93 41,700 26-02-2016, 09:24
Viimane postitus: käbiorav
  Aidake, minus on kaks hinge Sano 48 25,332 03-02-2015, 18:40
Viimane postitus: HUGOTH
  Aidake leida õpetajat BlueEnergy 37 14,437 05-06-2012, 11:43
Viimane postitus: mässaja
  Müsteerium uksega Scythe 11 5,390 09-03-2008, 19:17
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat