Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öösel ärkamine
#1
Tere! Olen foorumis uus, ja ei teadnud kuhu alla seda teemat panna ..Vaatasin siin ringi ja ei leidnud oma küsimusele vastust..Kui see on siin juba olemas siis väga vabanan aga ehk oskate aidata..
Ma ärkan peaaegu igaöö 3-4 aeg ülesse vahest isegi 2 ,vahest olen külmahigiga kaetud ja lihtsalt suure hooga töused unest istukile ,peale seda ei saa magada paartundi , nii 6 aeg jään magama tagasi . Kas sellel võib olla mingi seletus ,et miks see nii on? Või on tegu lihtsalt 'unenappimisega' ?
Vasta
#2
Äkki on tingitud stressist? Millega te viimasel ajal olete tegelenud? On viimasel ajal tulnud mingeid suuri muutusi elus või mingeid tähtsaid otsuseid vaja olnud teha?
Tekkis endal küsimus, et kas te näete enne ärkamist mingit und ka?
Vasta
#3
stressi natuke nagu on .. und näen ka alati igasuguseid halbu , naljakaid , häid..Vaatasin siin peegli teemasi , mu toas on suur peegel ka ,et ehk see mõjutab siis aga mul pole aimugi .Vastik on unenäod on kahtlased ,alati ei mäletagi neid selgelt.
Tahaks lihtsalt magada saada normaalselt ilma selliste ärkamisteta
Vasta
#4
No nii raske midagi sulle öelda. Kui pikalt sul see "jant" kestab?
Samas vaadates sinu vanust, siis võib ju seal ka põhjus olla..
Paraku pole selgeltnägija.

http://www.youtube.com/watch?v=kEu6QyWVeT0
Vasta
#5
njah,see jant on olnud paar nädalat .Hommikul olen nagu zombi,väsinud selline,et pole magada saand
Ehk oskab keegi nöu anda mida teha .. Unerohud või midagi?
Vasta
#6
Mõned võimalikud variandid võiks pakkuda: ehk on tekk paks; unustasid sokid jalga; kirjelduses on viiteid kliimaksile, aga siis tuleks pöörduda günekoloogi poole.
Vasta
#7
Mina ärkasin ka paar päeva tagasi äkki keset ööd üles. Muidu tavaliselt ei ärka.
Miski tõmbas nagu aknast välja vaatama. Ja mida ma nägin? Hästi suur sädelev täht oli taevas ja selle sees plinkisid nagu väiksemad tähed.
Väga huvitav kogemus oli!
Tundus nagu see suur täht oligi põhjus miks ärkasin. Juba mõne minuti pärast magasin aga taas nagu nott. Alles seda teemat lugedes tuli uuesti meelde. Väiksemaid tähti oli ka taevas.
Nii, et soovitan vahel taevast vaadelda - siis tuleb pärast hea uni!Smile
Vasta
#8
(09-01-2011, 03:46 )ärkaja Kirjutas: njah,see jant on olnud paar nädalat .Hommikul olen nagu zombi,väsinud selline,et pole magada saand
Ehk oskab keegi nöu anda mida teha .. Unerohud või midagi?


Päris kindlasti mitte mingit keemiat (unerohud), parem joo teed.

http://www.kirss.net/index.php?option=co...&Itemid=54

Ehk saad siit "targemaks"!

Vasta
#9
he suured tänud teile köigile ! Smile
Vasta
#10
Kas tarbid rahustei (antidepressante)? Higistamine öösel on võimalik mingitest rohtudest või hormoonide häired.
Vasta
#11
ma ei tarbi mitte midagi
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ärkamine. kipä 8 3,233 15-07-2010, 09:15
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat