Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas te usute voodoo värki?
#1
Kas te usute et see voodoo värk on võimalik...?
Nägin kunagi üht filmi sellel teemal.....siis tuli küll suht sitt tunne peale, et äkki töötabki selline värk...nüüd eriti asjasse ei usuBlehKui mingit tõestusmaterjali leiaks....
BTW leidsin ühe lingi kus müüakse igast voodoo loitsu varutsust...siit saab varustust
ja ühe lingi kus saab nukke osta..nukke saab siit
Vasta
#2
Lahe oleks küll, kui saaks selle voodooga raha võita (sellelt saidilt, kus saab asju osta). Siis ma isegi tegeleksin selle värgiga, proovige keegi ära ja siis rääkige meile ka Laugh
Vasta
#3
Irw mis asju müüakse
Ise seda voodoo asja üldse ei usu

PS! Sellest voodoo nukkude värgist võib selliste teemadega saada uus hitt mänguasi (spinnerite kõrvale). Ostad igast mega powwa asju juurde oma nukule (kes on tegelt keegi inimene)
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Irw mis asju müüakse

Mõtlesin sama....krt ei ole võimalik selliste asjade müügiga kasumit teenida:ink:...aga äkki ikka teenivad..vot see oleks alles paranormaalne...
Vasta
#5
miks mina seda ei usu [sad]. Kui näeks et see toimib, siis usuks.

to rha:
kle see mõte sul ju eriti hea veel, et alul täitsa tavaline nukk, siis ostad igast vidinaid jne. See nagu nuku tuunimineLaugh.
Ainuke asi on see, et sa pead ostjaskonnale selgeks tegema, miks on tal seda nukku vaja ja ka koos tõestusega. Näiteks ma küll endale mingit nukku ostma ei hakkaks.
Vasta
#6
Vaatasin yhte saadet kus mingi naine läks oma murega voodoo-persooni juurde et tal mehega ja tööga probleemid. Voodoo-persoon hakkas muudkui riiulilt mingeid powwa-õlisid ja muud PAHNA sikutama, miksis selle PAHNA kokku ja pani paar kyynalt põlema.
Veidike aega hiljem möksis veel midagi kokku ja ytles et NYYD ON KÕIK KORRAS.
Oleks ainult nii eksoleonju. Pärast oli imestus suur kui voodoo-persoon 300 dollarit nõudis.:ink:
Hurraaaa yess! Kui arvate et sel naisel elu paremaks läks siis eksiteLaugh
Vasta
#7
Voodoo ei ole kunst, millega teiste elu paremaks teha, vaid kunst, millega enda elu paremaks teha. St räägi teistele, et sa mõistad voodood, küsi selle eest 300 dollarit ja ongi su elu paremaks läinud..

Selle juhtumi kohta.. Selge, et see tädike ei mõistnud voodood, aga usun, et on inimesi, kes mõistavad ning need inimesed ei paku seda teenust raha eest... My opinion..
Vasta
#8
Sa oled veendunud et voodoo töötab ja funkab?
Ma mõtlen seda 'korralikku' 'päris' voodood?
Nukud ja nõelad bizness
Vasta
#9
Voodoo on tegelikult vägagi ohtlik asi. Kui sa seda ei oska hästi siis ära hakka proovimagi. Eriti kui sa hakkad sellega teist inimest mõjutama. See võib mõjuda surmavalt. Ise proovinud ei ole ja ma ei tea kas ma tahakski, sest see ikkagi suhteliselt ohtlik. Sõbra emal oli isegi raamat kus õpetati, aga sõber läks ähmi täis ja ta ema viis raamatu ära.

[Teadet on muutnud 18-12-2003 postitaja ralkoth]
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja ralkoth
Voodoo on tegelikult vägagi ohtlik asi. Kui sa seda ei oska hästi siis ära hakka proovimagi. Eriti kui sa hakkad sellega teist inimest mõjutama. See võib mõjuda surmavalt. Ise proovinud ei ole ja ma ei tea kas ma tahakski, sest see ikkagi suhteliselt ohtlik. Sõbra emal oli isegi raamat kus õpetati, aga sõber läks ähmi täis ja ta ema viis raamatu ära.

[Teadet on muutnud 18-12-2003 postitaja ralkoth]

Laugh Sa tõesti usud seda voodoo stuffi v? Kui viiciks siis võiks täiesti proovida mingit voodu funi teha. Arvatavasti midagi välja ei tuleks aga pulli saaks ikka Bleh
Vasta
#11
Ma usun igast vägevaid asju. Aga mis siis kui sul tuleb välja ja tagajärjeks on surm?
Vasta
#12
Siis on vist peffas parajalt. Minu jaoks on voodoo alati olnud kergelt halvamaigulise tooniga. See tähendab, et ma pole kunagi ette kujutanud, et kui ma oskaks voodood, siis oleks mul palju raha vms. Pigem ikka surnute elluäratamine.. inimeste tapmine, piinamine jne..
Vasta
#13
voodoo voodoks, kuid... igasuguste loitsude, needmiste ja muu võõra ja tundmatu jõu kasutamisega tuleks siiski ettevaatlik olla. ei maksa olukorda siiski alahinnata.
jah, võib küll selle tundmatu jõuga vägai edukalt ehk teisele käkki keerata - sõna jõud on siiski reaalne ja tihtilugu ka vägagi mõjus. (no tuletage meelde kasvõi argitasandil, et mis meeleolu on teil pärast seda, kui keegi on teile väga halvasti midagi öelnud).
kuid julgen siiski väita, et rohkem kui teisele võib kahju teha eelkõige endale.
minumeelest on lausa ka üks piiblitekstidest, et... kes neab, see saab ise neetud?

ja endalgi on paraku samuti justkui täiesti reaalseid kogemusi olnud selles vallas.
kord (rumalast peast) täiesti südametäiega ütlesin ühele inimesele mingi needuse moodi asja välja.
ja kohe nägin ka tagajärgi.
kuid mulle endale tuli see asi ka väga kentsakal kombel nö. tagasi. lihtsalt ühe kehalise vigastuse näol, mis juhtus ikka täiesti ebareaalsetel asjaoludel.

nii, et soovitan siiski tõsiselt ettevaatlik olla selliste *mängudega*.
Vasta
#14
Voodoo, üleüldse tähendab "Jumala Loojat" või siis "Suurepärast hinge".
Seda on väga valesti seletatud, nimelt Voodoo ei ole seotud ei vampiiride, vere, inimohverdamiste või saatana kummardamisega.
Voodoo peamisi eesmärke oli loomulikult ravida, ravida suhteid ning inimesi ja otse loomulikult parandada suhteid jumalaga.

Voodoo nukud.
Neid kasutati sammuti ravitsemise eesmärgil. Näiteks kuskil aafrikas, kui keegi oli mingi haigusega nakatunud ning teda otseselt puudutada oli enesele eluohtlik.Siis kasutati sammuti nukke, mille kaudu siis inimest püüti aidata.
Ehk siis voodoo nukud polnud otseselt mõeldud "võtan nuku, torkan nõela läbi oma nn vaenlase ning ta on surnud". Nõelu kasutati vaid nuku ümber olevate riiete hoidmiseks. Enamus inimesi, kes suveniiri poest kuskilt selle nuku soetaksid, mõtleksid esmalt kontrolli üle....arvates, et nemad saavad kedagi teatud momendil kontrollida. Inimene, kellel on hea hing ei mõtlekski kellegile voodoo`ga kurja teha.
Pealegist arvatakse, et kui ostest poest tavalise voodoo nuku siis temal puudub "power" ehk siis jõud. Kuid kui sa hakkaksid selle nukuga tegelema, annaksid sa talle oma nn "isikupära" kas siis hea või halva. Seega on võimalik nukku kasutada kui tööriista ravimisel näiteks. Mida enam me nukuga töötame seda enam jõudu ta kogub. Ühendus on loodud, seega nukk töötab kui saatja.
Loitsud kui sellised on sammuti mõeldud (enamus) kui õnne, edu, armastuse ning parema enesetunde otstarbeks.

Üldiselt voodoo on siiski positiivne...või siis peaks olema!
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja Yoshi
Ehk siis voodoo nukud polnud otseselt mõeldud "võtan nuku, torkan nõela läbi oma nn vaenlase ning ta on surnud". Nõelu kasutati vaid nuku ümber olevate riiete hoidmiseks. Enamus inimesi, kes suveniiri poest kuskilt selle nuku soetaksid, mõtleksid esmalt kontrolli üle....arvates, et nemad saavad kedagi teatud momendil kontrollida. Inimene, kellel on hea hing ei mõtlekski kellegile voodoo`ga kurja teha.
kahjuks on maailmas liiga palju pahatahtlikke ja ma ei mõistaks neid, kui nad ei kasutaks võimalst voodoo abil kellegile halba teha...

ise ma usun, et kõik on võimalik seni, kuni ma pole ise veendunud, et asi pole võimalik... ehk siis, enne kui ise pole proovinud ega näinud, ei saa ka kindel olla ega vastu väita Bleh
Vasta
#16
Mul on miskipärast tunne, et voodoo tekkis siiski vajadusel teistele kurja teha..
Miks ma nii arvan? Mida head saab voodooga teha? Saab inimese kehasse siseneda? või saab tema eest liigutada, rääkida vms? Mis HEA mõte sellel saab olla? Pigem on inimestel ikka vaja tunda võimu, mingit kindlustunnet, kaitset, mida pakub voodoo neile, kes seda valdavad. Ei usu, et sellega keegi midagi head üritab korda saata.
Vasta
#17
See oli mõeldud ikka otseselt inimestele head teha. Ühendust jumalaga parandada ning ka suhteid ja tervist.
See halva tegemine on lihtsalt mingi osa sellest.
Miks on mul selline tunne, et Hollywood on selle Voodoo kohe lausa väga kurjaks teinud?!
Vasta
#18
Yoshi: "..Miks on mul selline tunne, et Hollywood on selle Voodoo kohe lausa väga kurjaks teinud?!"

ilmselt sellepärast, et kõik võõrapärane ja arusaamatu tembeldatakse ikka ennemini Halvaks ja mitte Heaks.
inimese "normaalne" kaitserefleks? kristliku kultuuriruumi paganlusehirm?
Vasta
#19
Nuku võib ju valmis teha ja natuke piinata, aga see on küsimus, et mis ma selle nukuga pärast peale hakkan ja kuidas ma tast lahti saan. Kui lõikan tükkideks siis äkki saab inimene ka surma
Vasta
#20
Aga kuskil mingid preestrid kutsuvad mingeid vaime välja, vaimud lähevad nende kehasse ja suhtlevad inimestega. Eesti Päevalehe televisioonilehes oli terve lehekülg voodoost kirjutatud. Ei usu, et hollywoodis välja mõeldi, nemad tegid lihtsalt selle asja jubedaks.
Vasta
#21
Kas voodoo-ga siis sellist jama pole,et mida teed teisele,see tuleb sulle endale mingi aeg tagasi? :oink:
Vasta
#22
Tsitaat:Esialgne postitaja Marleena
Kas voodoo-ga siis sellist jama pole,et mida teed teisele,see tuleb sulle endale mingi aeg tagasi? :oink:

Eks see reegel kehtib vist kõige kohta...
Vasta
#23
Mina usun ainult seda, et voodost midagi head ei pruugi välja tulla, kui sellega oskamatult mässata... Voodooga on nagu nõidadega keskajal. Mõned nõiad aitasid ravitseda ja teistele head teha mõned, aga tegid teistele halba omakasu pärast.
Vasta
#24
tekkis mõte... et voodoo oli neegrite omalaadne nõelravi. asjale lihtsalt ei lähenetud füüsilisel tasandil nagu seda tegid hiinlased...
Vasta
#25
aga kas keegi teab kuidas seda powwa nukku valmis meisterdada?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Voodoo - kas tegelt ka? hardo1990 34 12,782 24-03-2022, 10:05
Viimane postitus: Kunglas
  Kas halvaga võib teha head? Lynx Titan 49 7,584 19-10-2021, 04:27
Viimane postitus: lumm
  Altai šamanism, kas kristlus on saatanast? VironShaman 52 20,423 12-12-2019, 13:31
Viimane postitus: Mannu
  Kas jumal(ad) on olemas või ei ole? Nielander 274 80,410 30-07-2019, 14:08
Viimane postitus: Q11
  Kas Jeesus oli reaalselt olemas ? Metamorphosis 158 72,622 31-03-2018, 00:38
Viimane postitus: seenetoorik
  Nostrodamuse Anglomois kuningas kas V.Putin,D.Trump või keegi kolmas? Punahabe 9 5,280 27-01-2018, 13:01
Viimane postitus: Punahabe
  Kas juudid on rahvus? Raul 43 17,683 07-09-2017, 07:45
Viimane postitus: NelliN2
  Voodoo nukk bossanova 58 30,648 25-08-2014, 17:53
Viimane postitus: jonnipunn
  Kas päkapikud on vajalikud lastele? Ken 13 6,464 24-12-2013, 14:37
Viimane postitus: Heakuulaja
  Millisesse jumalasse usute? Kelluke 76 27,051 19-10-2013, 19:07
Viimane postitus: Faraday

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat