Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas te usute voodoo värki?
Autor Sõnum
-SiQ-
Uustulnukas

21-12-2010 22:36
Postitus: #51
RE: Kas te usute voodoo värki?
See voodo stuff...see pidi olema et osad ravivad sellega haiguseid ära. Ja see et topid nuku mingeid nõelu,siis tegelt vana aja voodo järgi sellist asja pole kunagi olnud. Et see nagu uuem moeröögatus. Aga tean ka et voodo stuff pidi ohtlik olema. Osad väidavad sellega saab isegi deemoni poolt kuidagi mõjutada avada mingeid "väravaid" siia maailma ja muu stuff,aga minu meelest on ka see voodo stuff imelik.See rohkem selline et oii ma olen õel inimene topin nuku sissse nõelu ja siis teisel läheb halvasti vaevalt küll.Aga selle kaudu osad kes nii teevad usuvad et juhtub ka midagi ja et siis nad on ilgelt popid!

The Dead Are Talking...And I Am Listening ! Laugh
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volante
Uustulnukas

03-02-2011 00:06
Postitus: #52
RE:
(20-04-2010 20:19 )Paralysis Kirjutas:  Pole mõtet nende voodoo nukkudega jamada, kui asja ei tunne.
Tihtipeale kaasnevad nendega väga ebameeldivad ja kurvad asjad.
Parem hoidke nendest eemale, kui ei tea midagi.

Ma usun, et nii saaks kõige kohta öelda ^^ , võta kasvõi masinad, liikumisvahendid - "ei tasu" auto rooli ikkagi istuda ja 90'ga kruusateel kihutada kui sõita ei oska. Loodan, et saad aru. Ja samamoodi nagu minu post ei hoia teismelisi kas siis purjus või kaines olekus rooli istumast ei hoia sinu post ka naiivseid "lõbu" otsijaid voodoo'd katsetamast.
Vastates postitusel siis usun ma voodoo'sse kui ..maagiasse... kindlasti, nii nagu ma usun telekineesi ja üldse, Lääne rahvale tuntud kui paranormaalsetesse võimetesse, mida ma ka ise oma silmaga tunnistanud olen. Kuna aga siin foorumis leidub ka palju skeptikuid siis ei hakka ma tüli norima ja see kas te mu väiteid usute, tõeks peate on oma asi wink .
Voodoo on lihtsalt iidsete vaimsete teadmiste vorm, millest on killuke säilinud ja millest Hollywood või just nagu paljud teist, lõbu otsijad ülejäänud osa loonud on. Voodoo'le sarnaneb meie, Põhja rahvaste Odinismi ja "paganluse"ga seotud maagia - ruunid ja (ei oska nimetusi neile panna aga ka) teised šamanistlikud viisid ja võtted. See on jällegi vaimsete teadmiste kogum, mida siis kas teistele hea / halva tegemiseks, või nagu ka teisi võimeid, oma ego soovide rahuldamiseks kasutatakse. See kui palju nendest teadmistest säilinud on ja kas või palju seda "kunsti" valdavaid inimesi veel leidub on oma asi.
Kuigi ma ei tea eriti palju voodoo'st siis häirib mind see, et kõik samastavad seda "nuku ja nõelaga" mis on minu arvamuse kohaselt jällegi pelgalt Hollywoodi töö. Samamoodi võid ruunišamaanide kohta öelda et kogu nende jõud peitub kivides ja otsides maast mõne kivi või veel hullem, ostes mõne omakasupüüdliku inimese käest ühe kivi saate te KÕIKVÕIMSAKS ja kõik teie ego soovid täituvad Smile
Minu vastus kiskus veidi pikaks ära ja tänan teid kui tõesti viitsisite selle lõpuni lugeda ^^

Volante
Vesilik
Veteran

03-02-2011 11:22
Postitus: #53
Voodoost on rääkinud Klassikaraadios Tiit Teras Tradistsiooni Tarkuse saatesarjas:Needmisest.
http://klassikaraadio.err.ee/helid?main_id=476023&lang=
Üks huvitav teooria oli,et amid laamendasid Haiitil,et lõhkuda sealseid usuegregore ja vähendada konkurentsi vaimumaailmas amide ja nende isandate suguharujumaluste vastu.wink
(selle postituse viimane muutmine: 03-02-2011 11:22 Vesilik.)

Truth shall set you free.
Vesilik
Veteran

05-02-2011 00:24
Postitus: #54
Voodoost on veel selline mänguline väidetavalt tõsielusündmustel põhinev omalajal väga meeldinud film nagu "Madu ja vikerkaar." ingliskeeles siis "The Serpent and The Rainbow."
(1988) http://www.youtube.com/watch?v=Kp5dW9SUvyg

Truth shall set you free.
Eithea
Veteran

08-02-2013 12:14
Postitus: #55
Lisan.

"Voodoo sünd"
Voodoo kui Benini ametlik religioon.

*Vere tähtsus rituaalides s.h. punaste jookide maagiline mõju, milline allegooria( kristuse veri) kajastub ka kristlikul armulaual pakutavas veinis.
*Meediumi sünd jne...

National Geographic "Taboo" Birth of Voodoo (2002)

Vene keeles .
Запреты/Taboo. Вуду

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
mässaja
Vana kala

12-02-2013 12:08
Postitus: #56
Siin üks link http://alkeemia.ee/artiklid/Teadlased-on...123/c-439/ Omalt poolt aga lisan nii palju et kui mistahes tegu nimetage seda voodooks või milleks tahes on fokuseeritud ja õigel "sagedusel" sooritatud siis see toimib. Shock
kage
naegleria fowleri

12-02-2013 18:15
Postitus: #57
(12-02-2013 12:08 )mässaja Kirjutas:  Siin üks link http://alkeemia.ee/artiklid/Teadlased-on...123/c-439/ Omalt poolt aga lisan nii palju et kui mistahes tegu nimetage seda voodooks või milleks tahes on fokuseeritud ja õigel "sagedusel" sooritatud siis see toimib. Shock
Seitse korda külva (otsing koos jutumärkidega "Teadlased-on-toestanud-et-DNA") (7-st teemast üks on siin) üks kord lõika. Huvitav kes mida nüüd lõikama hakkab...
(selle postituse viimane muutmine: 13-02-2013 21:25 kage.)
lahendused
Veteran

12-02-2013 21:35
Postitus: #58
Ma tegin hiljuti ühe riidest nukukese, kes sümboliseerib kõikvõimalike "lühistunud skeptikuid" - seejärel kallasin ma selle nukukese pea ja tsakrad üle "mõistmise & tunnetuse fluidumiga" (et nad hakkaks peenemaid maailmu tunnetama ja mõistma) - ning näe imet parafoorumites on skeptikute sisutühi plärin oluliselt vähenema hakanud ... aga mine tea, äkki mõni võimekam ja maisem voodoo nukkude animaator tegi sarnase eesmärgiga nuku, ning kastis tema sõrmed tökati sisse Smile
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Voodoo nukk bossanova 58 25,615 25-08-2014 17:53
Viimane postitus: jonnipunn
  Millisesse jumalasse usute? Kelluke 76 20,048 19-10-2013 19:07
Viimane postitus: Faraday
  Mida saab VooDoo -ga teha... Xanto 28 10,642 17-01-2010 13:41
Viimane postitus: Müstik
  Voodoo/Wanga hellokitty 4 2,554 03-01-2008 03:59
Viimane postitus: Raul
  Tõsine soovitus selle teema lugejale! Ka see voodoo värk või Celtic 27 9,862 01-01-2008 21:55
Viimane postitus: Raul
  Voodoo - kas tegelt ka? hardo1990 18 5,367 13-11-2007 14:28
Viimane postitus: Hope

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog