Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tühjuse tunne
#1
hei hopsti , mul on probleem.
ei leia lahendust samuti
tunnen end tühjana , midagi teha ka ei saa , lihtsalt kas ei tule välja või saatus ise mängib kätte kaardid millega kaotan rohkem kui olukord niigi on .
mida teha? kas see on mingi märk et mu üks eluperioodidest on täisringi teinud?
Vasta
#2
Ära muretse, KÕIK möödub.
See tühjuse tunne võib tõesti olla märk, et oled mingi perioodi läbinud ja prioriteedid muutuvad.
Kas selline tunne on Sul juba kaua olnud?

Kõike Ilusat Sulle!
Vasta
#3
Enamasti need kes tunnevad ennast "tühjana" ei käi väljas eriti ning ei suhtle inimestega (ainult arvuti vahendusel) ja siis imetsavad "miks nad nii tühjad on".
Samuti ei tee paha metsas jalutada - Kui metsa käepärast võtta ei ole (elad nt. linnas) mine parki või mõnda muuse loodulikku kohta.
Vasta
#4
Kindlasti hea on diagnoosi panna kui inimesest midagi eriti ei tea!!! Kuid tühjuse tunne võib olla seotud ka liigse stressi, masenduse või depressiooniga.
Vasta
#5
Hmm. Ma arvan, et teemaalgatajale kuluks ära kõik eelnevad asjad ja et mitte ütelda, et netis pole toetavaid inimesi ja et kõik on külm, soovitan otsida foorumit puhastus.planet. Seal hoolitakse igast inimesest sellisena nagu ta on ja probleemid saavad lahenduse niipea, kui inimene end kätte võtab.
Aga see sait ei sobi neile, kes inglite ning kõrgemate energiate vastu allergia. Sest nendest räägitakse seal ka omajagu. wink

Valgust ja rõõmsaid elamusi!!
Smile
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas AnnaNuustik
Aga see sait ei sobi neile, kes inglite ning kõrgemate energiate vastu allergia.
Püha Jumal :o
Allergiline inglite kõrgema energia vastu?
Mul tekkiski vist kohe üks...
Vasta
#7
jah juba pikemat aega , ja võibolla tõesti olen maru koduseks jäänud . püüan veidi hinge tõmmata ja mõelda kui miskit mõelda suudan.
ja pole oskanud ehk lihtsalt netis otsida kohta kus võibolla võetaks asja tõsisemalt kuid aitäh sellegi eest , ilusaid pühi ja olemist kõigile!!
Vasta
#8
Ja Ikkagi, Kõik möödub!
Niipalju vast veel, et ära otsi kohta nii nagu Sa ütled- "pole oskanud ehk lihtsalt netis otsida kohta kus võibolla võetaks asja tõsisemalt ".
Naer ja nali on need mis Sind kohe kindlasti aitavad. Keegi ei naera SInu probleemi üle, see selleks liig tõsine ja Sulle "raske kanda".
Naudi elu, käi jalutamas, lükka lund, loe mõnda meeldivat raamatut, ära rutta- aega on ja kõik möödub kiiremini. Mitte ükski asi siin elus ei ole nii tähtis, et ennast "masendusse matta"

Ilusaid pühi Sulle!
Vasta
#9
Miks siis miskit mõelda ei suuda?
Ja ära tõesti pole sellist inimest siit vaja ajada! Tal ka oma uskumised ja tõed, ehk soovib temagi meiega diskuteerida siinsetel teemadel! Selleks pole vaja vaid uskuda inglitesse ja kõrgemasse energiasse.
Sullegi Ilusat Pühade algust!
Vasta
#10
Asi pole hull. Et tühjuse tunne? Ju on käes aeg lasta see tühjus täita teistel. Ja seda saa pead ka nüüd tegema!
Sinu vanus ja sugu - eeldan, et 18 ja mees, siis pead sa sõjaväkke minema ja TEISTE käske täitma! Midagi
ju kaotada pole, aga... täites teiste tahet - lood sa uue OMA TAHTE.
Vasta
#11
Ma tean selle probleemi põhjust! Inimene otsib oma õnne väljastpoolt iseend. Selle kohta oli minu arust üks väga tabav artikkel, küll armumise teemal, aga põhimõte on minu arust sama: http://naine.postimees.ee/?id=358341
Kes otsib, see leiab. Edu ja huvitavat avastamist!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Miks tuttavad mind ei tunne ära??? Staffi 3 3,373 23-07-2015, 01:49
Viimane postitus: Nielander
  Palun nõu/arvamust/soovitusi ! Eemalolev tunne. Berkana 2 3,287 07-05-2012, 11:18
Viimane postitus: kalldunn
  Tunne,nagu mul oleks vanem vend,aga tegelikult ei ole Krissahh 6 3,953 15-11-2008, 19:51
Viimane postitus: Estkitty
  Mida see tähendab? - tunne nagu midagi oleks väga valesti Cthepy 24 9,644 30-05-2008, 09:32
Viimane postitus: Cthepy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat