Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lumekoristus vaimudelt
#1
Teema sai alguse Suur-Karja 18 juttust ( http://para-web.org/viewthread.php?tid=6793 )mille lõpuks tegin kaheks, et vältida teema sulgemist, lastemüstikanurka tõstmist ja räiget tsensuuri.
Kokkuvõttes räägib vaimu saatmisest lund korsitama.

Nazz


Tsitaat:Algselt postitas Liine
Tahab keegi seda uurima minna? Tom näiteks Bleh. Andke teada. Võin ta minema saata, aga ei tahaks enne, kui mingi uurimisgrupp on oma osa saanud, muidu jälle, et... noh nagu tavaliselt Bleh


Mis tast ikka minema saata...saada parem siia. Mul vaja praega lund lükata ja suvel heina niita. Leiab muid tegevusi ka. Eks ma siis uurin teda kui askeldab ja annan teile ka teada.

[Muudetud: 12-13-2010 Nazz]
#2
Tsitaat:Algselt postitas Leena
Mis tast ikka minema saata...saada parem siia. Mul vaja praega lund lükata ja suvel heina niita. Leiab muid tegevusi ka. Eks ma siis uurin teda kui askeldab ja annan teile ka teada.

Aga palun. Leia talle siis tegevust.
#3
Tsitaat:Algselt postitas Liine
Tsitaat:Algselt postitas Leena
Mis tast ikka minema saata...saada parem siia. Mul vaja praega lund lükata ja suvel heina niita. Leiab muid tegevusi ka. Eks ma siis uurin teda kui askeldab ja annan teile ka teada.
Aga palun. Leia talle siis tegevust.
Kas tõesti on võimalik kummitusi niimoodi mujale, minu või sinu juurde saata?

Ja kauaks ta sinna püsima jääb?

Ja kui ta näiteks hirmudest toitu ei saagi (teda lihtsalt ei kardeta), mis siis juhtub?


Et saadetakse sinna, kuhu ta oleks pidanud minema, aga miskipärast ei saanud minna - sellest saan aru. OK.

__________________

See tondike läheb vist enampakkumisele.
Ja vot nüüd tahaks panna "mr green" smaili Laugh
#4
Tsitaat:Algselt postitas Marina
Tsitaat:Algselt postitas Liine
Tsitaat:Algselt postitas Leena
Mis tast ikka minema saata...saada parem siia. Mul vaja praega lund lükata ja suvel heina niita. Leiab muid tegevusi ka. Eks ma siis uurin teda kui askeldab ja annan teile ka teada.
Aga palun. Leia talle siis tegevust.
Kas tõesti on võimalik kummitusi niimoodi mujale, minu või sinu juurde saata?

Ja kauaks ta sinna püsima jääb?

Ja kui ta näiteks hirmudest toitu ei saagi (teda lihtsalt ei kardeta), mis siis juhtub?


Et saadetakse sinna, kuhu ta oleks pidanud minema, aga miskipärast ei saanud minna - sellest saan aru. OK.

__________________

See tondike läheb vist enampakkumisele.
Ja vot nüüd tahaks panna "mr green" smaili Laugh

Saab saata, kui saab nõusoleku saadetava käest. Ja kui ikka inimene ilusti küsib, siis miks mitte. Ja veel - mitte ainult hirm pole toiduks.

Eks ma saadan ta lõpuks ikka ära ka, aga las siis toimetab mõne aja. Tal oligi juba igav.Laugh
#5
Tsitaat:Algselt postitas Liine
Tsitaat:Algselt postitas Leena
Mis tast ikka minema saata...saada parem siia. Mul vaja praega lund lükata ja suvel heina niita. Leiab muid tegevusi ka. Eks ma siis uurin teda kui askeldab ja annan teile ka teada.

Aga palun. Leia talle siis tegevust.

Leena, võiksid paar korda enne mõelda kui endale külla kutsud aga nagu ma aru sain võib tegu juba isegi tehtud olla. Laoinimesd vaadake järgi ka veel on kohal või nüüd pendeldab juba leena ja lao vahet, siis tal küll igav pole.
#6
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman

Leena, võiksid paar korda enne mõelda kui endale külla kutsud aga nagu ma aru sain võib tegu juba isegi tehtud olla. Laoinimesd vaadake järgi ka veel on kohal või nüüd pendeldab juba leena ja lao vahet, siis tal küll igav pole.

Siia pole veel jõudnud, kuigi lumelabidas juba ootab.
#7
Kutsusid välja? Soomesse? Aga mis tast nüüdseks saanud on?
Lükkab Leena õuel lund või käib ikka seal külmkappide vahel kolamas?
#8
Peaks Leena õuepeal olema Bleh, teda taheti ju uurida ja siis tuleb tal minna lasta.
#9
Tsitaat:Algselt postitas Liine
Peaks Leena õuepeal olema Bleh, teda taheti ju uurida ja siis tuleb tal minna lasta.

Ei ole ja lumi endiselt lükkamattaSad Äkki saatsid valesse kohta? Mis maakonda, valda, külla, tallu sa ta saatsid?
#10
Tsitaat:Algselt postitas Leena
Tsitaat:Algselt postitas Liine
Peaks Leena õuepeal olema Bleh, teda taheti ju uurida ja siis tuleb tal minna lasta.

Ei ole ja lumi endiselt lükkamattaSad Äkki saatsid valesse kohta? Mis maakonda, valda, külla, tallu sa ta saatsid?

Vaimolendid liiguvad inimese jäetud energeetilise jälje järgi. Aadress omab tähtsust postisaadetiste jaoks.Bleh
#11
Sa Leena ole ettevaatlik selle lume rookimise jutuga, teed noorsandist pärast veel puugi ja ühel päeval näeme Raportis sind tagurpidi keeratud kaelaga...
#12
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
....... veel puugi ja ühel päeval näeme Raportis sind tagurpidi keeratud kaelaga...

Njha aga teie kõrkus ehk õpetab rahvale, kuidas puugist lahti saada, pealegi isegi täiesti teadlikult tehtav puuk ju ka võib ülekäte minna ja temast peab lahti saama..Smile
#13
Leena, aga kas Sinu juures on nüüd siis midagi tunda olnud?
Lumelükkajat temast nüüd küll ei ole, aga äkki on moraalseks toeks või nii ... ulub või kiristab kõrva ääres hambaid Ph34r2 ?
#14
Kas vaim lükkas või ??? Tallinna vanalinnas kukkus inimene katuselt alla - DELFI
#15
Selle teema võib lõppenuks lugeda ja lukku panna. Nii igaks juhuks, et ei sikutaks mingeid muid tegelasi kohale.Bleh

#16
Kuidas lõppenuks? - Lumehooag on alles alanud ja Leena ei ole kinnitanud, et lumi oleks ära lükatud.
Ootaks tagasisidet - Ja pealegi tahaks näha, kas su jutt oli lihtsalt suusoojaks või oli tõepõhi all kah!
Vot nii!
#17
Tal tuleb ise lükata, lükkaja on juba oma teedel pea nädal aega.
#18
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Kas vaim lükkas või ??? Tallinna vanalinnas kukkus inimene katuselt alla - DELFI

Ega jah nende vaimudega nalja ei tehta.
Energiakogum küll ainult, aga võib ka selle kaudu inimest eksitada. Läheneb niisugune tume energiakogum katusel inimesele ja inimene taganeb automaatselt selg ees - ja kukubki katuselt alla.
Kuna juhtum leidis aset Suur-Karja tänaval, siis on see meie tinglikult "Oskariks" kutsutu äkki tõepoolest katusele läinud.
Igatahes nagu piltidelt näha on seal ikka väga pirakad jääpurikad. Ja tasub seal kõndides ettevaatlik olla!

#19
Oskar läks katusele lund lükkama ja jääpurikaid närima.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat