Küsitlus: Kui tihti külastad foorumit?
paar korda kuus
9.09%
2 9.09%
paar korda nädalas
18.18%
4 18.18%
paar korda päevas
36.36%
8 36.36%
mitu tundi järjest päevas
18.18%
4 18.18%
elangi siin
18.18%
4 18.18%
Kokku 22 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kui tihti külastad foorumit?
#1
Mõtlesin, et teen teema kasutajate foorumi külastavuse kohta.
Ja siin see on... Paari lausega võiks oma valikut põhjendada kah.

Isiklikult "Mõned tunnid päevas" - Oleneb teemadest.
Kui on mingi huvitav teema siis panen "saba taha" kui aga ei ole selliseid teemasi paista (foorumi põuaperiood) siis iga paari tunni tagant käin kontrollimas.
Vasta
#2
Viimasel paaril kuul on see foorum väga huvitavaks läinud. Palju rahvast käib, elav arutelu on mitmel teemal. Viimastel nädalatel olen päevas paar korda kiiganud. Varem oli see kord paari päeva tagant, kohati veelgi harvem. Väga tore on see, et see foorum ei ole liigselt "nuditud" ülikõrgelt elitaarseks-vaimseks, ja samas päris Delfiks ka ei lasta minna.

Olege tublid edasi!
Vasta
#3
Mõned tunnid. Viimasel ajal kipun rohkem lugema, otsin huvitavaid ideid ja tutvun linkidega.
Vasta
#4
Olen täielik sõltlane. Kui arvuti läheduses, siis ikka kiikan ka siia. Ja olen maru pettunud, kui avastan, et poste ei ole, neid vähe või "vale" teema Bleh
Samas olen üsna laisk ja võib ütelda, et lausa parasiit sest ise ei viitsi eriti kaevata vanades teemades. Tänu Müstikule avastan aga foorumist alati midagi uut. Heas mõttes kutsun teda mullamutiks, kes siis uuristab ja vanu käike avab unustatud teemade näol.
Samuti kasutan ära "hetkel foorumis" võimalust ja sealt leian alati kedagi lugemas miskit huvitavat, mida siis ka ise kohe lugema asun Smile

Vot selline on minu tegelik pale Smile
Vasta
#5
Külastan kuidas kunagi.
Vahel olen peaaegu terve päeva sees, st et foorum on lahti, aga ise teen muud tööd.
Vahel mõned tunnid päevas (vaheldumisi) - kui mind kodus ei ole ja käin vaatamas ja kirjutamas siia kas ainult hommikul või ainult õhtul.
Kord päevas - kui on väga kiire muude tööde ja toimetustega.
Kord nädalas - kui olen kuhugi lähemale ära sõitnud.
Kord kuus - kui olen kaugemal reisimas käinud.
Vist on ka mitme kuu tagant juhtunud, eriti kuskil kuus aastat tagasi.
Vasta
#6
Iga päev kindlasti.
Kasvõi kirjavahetus(t)e pärast. 'Kasvõi "õigete" teemade pärast.. wink
Vasta
#7
Kui netti saan,astun kindlasti läbi.See tähendab,et laupäeval ja pühapäeval.
Vasta
#8
Olenevalt teemadest, kui midagi huvitavat on sis loen läbi, muidu jah mõne tunni päevas ikka leiab,et siin uudistada, kolada ja lugeda. Muidugi on alati huvitav vaadata inimeste arusaamu ja kuidas asju endale nii öelda ´tõlgendatakse`,kõik vaatavad ju ikkagi oma mätta otsast.
Vasta
#9
Enamasti mõni tund õhtuti, kui on vaba aega. Vahel jääb paar päeva vahele, siis üritan takkajärgi teemasid lugeda, kahjuks uues foorumis seda võimalust pole, et mitme päeva teemasid vaadataSad
Vasta
#10
Palun ärge mind öökulliks kutsuma hakake, eks!?

No mis ma teen.. mis ma teen, loen noh Bleh
Vasta
#11
(24-12-2010, 23:41 )hermes2010 Kirjutas: Enamasti mõni tund õhtuti, kui on vaba aega. Vahel jääb paar päeva vahele, siis üritan takkajärgi teemasid lugeda, kahjuks uues foorumis seda võimalust pole, et mitme päeva teemasid vaadataSad

On ikka võimalus. Otsingus on niisugune koht, kuhu kirjutatud leia postitusi mistahes kuupäevaga.
Seal omakorda on lahtrid kuhu kirjutatud: otsi postitusi eelmisest nädalast, otsi postitusi üleeelmisest nädalast või otsi ühe kuu vanuseid postitusi.
Aga see tahab ka otsingusõna.
Enda jaoks leiutasin otsingusõnaks sõna para-web ja nii näeb kõiki postitusi kas eelmisest nädalast või kuu aja kohta!Smile
Kahju muidugi, et uus foorum nii keeruliseks tehtud on, enne oli lihtsam.
Panin otsingusse päevade kohta näiteks 778 ja hakkasin teemadega tagantpoolt ettepoole tulema.
Igasuguseid ammu ununenud huvitavaid teemasid leidsin nii.


Vasta
#12
Käin siin nii kuis juhtub, viimasel ajal rohkem, mõnikord jälle vähem, oleneb ju hetkeolukordadest ja kohtadest kus viibin.
Vasta
#13
Praktiliselt iga päev.
Vasta
#14
Põhimõtteliselt iga päev! Kui ma siia sattusin, ei teadnud ma, et see selliste tarkade koht on ja vanemate inimeste koht. Aga siin on parem olla, kui msn-is!

Muutus: Õigekirjavead.
Vasta
#15
Eile, 1. Vandenõu puhul, ei saanudki Para-webist välja wink
Osa aga sisselogitult, enamus aega niisama, nalja nabani Laugh
Vasta
#16
Suht iga päev mingi tunnikese ikka loen mis uut on kirjutatud.
Vasta
#17
Külastan foorumit praktiliselt iga päev, olen rohkem lugeja ja ning oma ette arutaja. Ei julge sõna suurt veel võtta.
Vasta
#18
Olen siin 24/24 , 7/7 , 365/365 Smile
Vasta
#19
(02-04-2011, 18:27 )Foorumlane Kirjutas: Olen siin 24/24 , 7/7 , 365/365 Smile
Kui sa just robot ei ole mis kuulub paraweb'le siis vaevalt küll. Sest vahepeal pead magama, vaatad teisi lehekülgi, käid koolis/tööl vmi. Niiet see ei ole võimalik Laugh
Vasta
#20
Vahepeal olen siin,kui midagi huvitavat leian, siis olen tihedamini.
Vasta
#21
Excu ei külasta foorumit - Excu elab siin Smile
Vasta
#22
viimasel ajal millegipärast harvem, aga kui midagi huvitavat leian või mõnele teemale vastust ootan, siis käin päris tihti, praegu üle päeva.
Vasta
#23
Foorumis käin iga päev, aga erinevaid teemasid sirvin rohkem, kui ennast tegelikult huvitaks - administratiivkohustuste tõttu Smile Aga ei ütle, et sellest midagi halba oleks Smile
Vasta
#24
(03-04-2011, 12:41 )PiziIngliito Kirjutas: Foorumis käin iga päev, aga erinevaid teemasid sirvin rohkem, kui ennast tegelikult huvitaks - administratiivkohustuste tõttu Smile
Aga ei ütle, et sellest midagi halba oleks Smile

Piziga 110% nõus - üritan enam-vähem kõik ikka läbi lugeda mingilgi määral, kuigi leian, et mitmed teemad on ajaraiskamine nii kirjutamise kui lugemise osas. Aga elu on näidanud, et vahest leiad midagi huvitavat ka sealt kus seda kõige vähem oodata on ja pealegi näitab ka selline infomüra midagi mille üle mõtelmine on viinud nii mõnegi huvitava tulemuseni. Vähemalt võib ütelda, et sellsite teemade puhul inimene üritas - mitte kõik ei sünni valmis kirjutajana ja ka hetkel mõtetusega hakkama saandu inimene võib tulevikus üllatada. Nii, et kirjutage - see näitab, et inimene vähemalt üritab hallist massist välja kasvada.
Vasta
#25
(03-04-2011, 13:04 )excubitoris Kirjutas:
(03-04-2011, 12:41 )PiziIngliito Kirjutas: Foorumis käin iga päev, aga erinevaid teemasid sirvin rohkem, kui ennast tegelikult huvitaks - administratiivkohustuste tõttu Smile
Aga ei ütle, et sellest midagi halba oleks Smile

Piziga 110% nõus - üritan enam-vähem kõik ikka läbi lugeda mingilgi määral, kuigi leian, et mitmed teemad on ajaraiskamine nii kirjutamise kui lugemise osas. Aga elu on näidanud, et vahest leiad midagi huvitavat ka sealt kus seda kõige vähem oodata on ja pealegi näitab ka selline infomüra midagi mille üle mõtelmine on viinud nii mõnegi huvitava tulemuseni. Vähemalt võib ütelda, et sellsite teemade puhul inimene üritas - mitte kõik ei sünni valmis kirjutajana ja ka hetkel mõtetusega hakkama saandu inimene võib tulevikus üllatada. Nii, et kirjutage - see näitab, et inimene vähemalt üritab hallist massist välja kasvada.

Excu mis jutt see selline on?
Minu arust võiks just inimesed siin rohkem oma arvamust avaldada.
Hetkel ongi nii, et ainult 10 "tarkpead" kirjutavad ja ausalt öeldes
on see suht igav. Nii kui uus veri voolama hakkab, nii läheb lõikumiseks.

Palju on siin uusi kes julgeb oma suu lahti teha?
Ja siis sellised sõnad. Või pead sa ennast teistest paremaks?

Ma ei tea kas mul täna paha tuju või milles asi, aga mulle
lõikasid su sõnad sisse..


Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat