Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eesti Muinasteaduste Selts teavitab.
#1
24. novembril 2010 aastal toimub Tallinnas EMS egiidi all kohtumine selgeltnägija ja ravitseja Rihoga.
Üritus toimumise koha aadressi ütlen alles järgmisel nädalal ja selleks on omad põhjused.
Kohtumise õhtu algab kell 18:30 ja see tähendab seda, et asi ALGAB see kell mitte, et isik vajub see kell uksest sisse.
Ürituse pileti hind on 35 krooni.


Riho räägib ja näitab meile, kuidas tuua pilt veeklaasi ja mida sealt siis küsida ja näha saab. Teiseks tuleb juttu nõiavitsa valmistamisest ja selle kasutamisest.
Õhtu teise poole sisustab ühe uurimisgrupi ettekanne kes veetis pika õhtu ühes linnaservas asuvas surnuaias ning tegi teatud intervallide järel pilte ristidest. Mis pildile jäi sellest juttu tulebki. Piltidel nähtut üritab kommenteerida ka üks sensitiivsem inimene.

Lõpetuseks minu poolne märkus - tegu on ETTEKANNETE õhtuga mitte "mulalaagriga". Küsimusi saab esitada ettekande lõpus. Kuna olen üks organisaatoritest siis seal seda korda rikkuvad kodanikud saadan pikema jututa ukse taha ja seda pileti raha tagastamata - paluks arvestada ja tõsiselt mõtelda kas tahad tulla.
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas Kirjutaja
Kas aadressi ka annad?
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Üritus toimumise koha aadressi ütlen alles järgmisel nädalal ja selleks on omad põhjused.
Plaanin tulla!
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Õhtu teise poole sisustab ühe uurimisgrupi ettekanne kes veetis pika õhtu ühes linnaservas asuvas surnuaias ning tegi teatud intervallide järel pilte ristidest. Mis pildile jäi sellest juttu tulebki. Piltidel nähtut üritab kommenteerida ka üks sensitiivsem inimene.

Väga kahju, et ma tulla ei saa - ma ei ela Tallinnas ja lapsed tahavad katri ka joosta. Aga neid pilte ja jutte tahaks küll kuulda-näha.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas Marina
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Õhtu teise poole sisustab ühe uurimisgrupi ettekanne kes veetis pika õhtu ühes linnaservas asuvas surnuaias ning tegi teatud intervallide järel pilte ristidest. Mis pildile jäi sellest juttu tulebki. Piltidel nähtut üritab kommenteerida ka üks sensitiivsem inimene.

Väga kahju, et ma tulla ei saa - ma ei ela Tallinnas ja lapsed tahavad katri ka joosta. Aga neid pilte ja jutte tahaks küll kuulda-näha.


Kahjuks salvestusi EI toimu - ainukene viis osaleda on kohal olla.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Kahjuks salvestusi EI toimu - ainukene viis osaleda on kohal olla.
Hää küll, äkki siis mõni kuulaja avaldab kuuldu-nähtu põhjal oma arvamuse selle siin hiljuti käsitletud surnuaia-"udu" kohta: Paar päeva tagasi pildile jäänud vaim.

Tänud ette ja tagantjärele ka neile, kes mu küsimustele on võtnud vaevaks vastata.
Vasta
#6
Kuna eelpool öeldi-ainukene viis osaleda on kohal olla-,tekkis uitmõte ennast Pärnust selle ürituse otstarbeks kohale ajada.Siit edasi,et siis oleks autos mõned vabad kohad.
Eks paistab-mõned päevad veel aega.
Vasta
#7
Et ega pole keelatud ka Tartust tulla. Peab vaid arvestama, et üritus kestab vähemalt nii kella 21.00-ni.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas olematu
Suurt kunsti nagu ei olegi, aga kas see kõik ka vajalik on, on muidugi iseasi.
Isiklikult arvan, et ei olemas mitte ühtegi asja, mis oleks nö ülearu või liigne. Kõik on kõigega mingil moel seotud.
Vasta
#9
Käidud.
Riho näol oli tegemist huvitava kujuga, kes omad õpetused paigas ja kes järgib neid vankumatult. Kuigi ta pole päris loengupidaja tyypi tänu millele toimus yritus pigem diskussiooni vormis, sai rahvas kuulda ja näha, kuidas klaasitäie vee abil oma kysimustele vastuseid leida.
Riho otsustas sinna klaasi (kuldsõrmuse, kyynalde ja puutiku abil) manada ruumis olevate inimeste yldenergia kujutise ning seal oli väidetavalt pikajuukselise naise nägu. Minu pilk leidis sealt vaid pool nägu, ent vähemalt loogilise arusaadavuse piirides.
Veel rääkis ta pilda, ehk vitsa valimisest, tegemisest ja kasutamisest ning kohapeal tehtud vitsaga märkis ära ka yhe veekoha. Ma pole päris kindel, kas seal de facto oleva veetrassi sõlmkoha või mõne loodusliku veesoone.
Siis tekkis vabateema moment ja väike vaheaeg värskendusteks...
Peale vaheaega vaatasime Seltsiliste surnuaial tehtud pilte, kus oli näha mitut laadi orbe. Ei olnud putukad ega plekid ega peegeldused, orbid olid. =)
Kes tahab, täiendab, minul midagi revolutsioonilist enam ei meenu. Bleh
Minu arvates sai "teatrit täie raha eest". Järgmise korrani.
Vasta
#10
No nii - ligi pool aastat on möödas ja toimub veel üks kohtumine Rihoga ja teemaks see kord lisaks veele
ka kätega ravitsemine. Kellaaeg ja koht on sama ning ürituse sissepääsumaks on 2€. EMS ootab huvilisi.
Lisaks seda, et kuni kella 17.ni on lahti ka kohalik supigalerii kus on käesoleval nädala pakkumisel ka
pannkoogid ehk lisaks supile saab ka sooja pannkokke (tavaliselt) maasikamoosiga. Head isu.
Vasta
#11
kas on tõesti inimesi kes on nõus raha eest kuulama asju mida mulle unejutu asemel räägiti kui olin5- 6 aastane kas midagi huvitavamat ka toimub?
Vasta
#12
Riho esineb tasuta - raha läheb ruumide peale ja ka väike osa kodulehe serveri tasudeks.
Tulemine on loomulikult vabatahtlik seega toriseda pole vaja.
Vasta
#13
ära solvu ei mõelnudki toriseda küsimus oli siiras !
Vasta
#14
Jälle käidud.
Piinlikkuseni küündiva täpsusega sai räägitud ühest huvitavast kaitse loomise viisist,
põhjalikult taaskord ühest viisist, kuidas ravitseda käte abil...

Ja neile, kes eelmisel korral kohal polnud, näitas ka taaskord klaasitrikki.

Isiklikult nägin pooleldi sugesteeritud ufo asemel vehkleja visiiri.
ja seda mitte klaasis vaid oma kolmandas silmas.

Aah, Hekate - vastus Su küsimusele, kas keegi tõesti käib raha eest säärast asja vaatamas - oojaa, käib küll.

Miks?
Nii paljud inimesed on neist teadmistest ära lõigatud, seetõttu nad otsivadki, püüdes leida midagi tuttavat ning proovides seda, mis pakutakse.

Mina pole kuskil ütelnud, mida eelkirjeldatust reaalselt kasutan.
Kunagi ehk...
Vasta
#15
Kui see saladus pole, siis mille kaitse ja kuidas see töötab?
Vasta
#16
23.11.2011 on EMSi kohtumisõhtu. Teemaks šamaaninduse tänane päev Soomes.
Esineja kuulub Soome šamaaniühingusse.
Algus kell 18:30 ja osavõtumaks 2 eurot.
Vasta
#17
(17-11-2011, 11:23 )excubitoris Kirjutas: 23.11.2011 on EMSi kohtumisõhtu. Teemaks šamaaninduse tänane päev Soomes.
Esineja kuulub Soome šamaaniühingusse.
Algus kell 18:30 ja osavõtumaks 2 eurot.

Sain täna hommikul teada, et lugupeetud šhamaani hoiavad siiski Soomes kinni tema
tööasjad ja üritus lükkub detsembri algusesse - eeldatavasti siis 06.12.2011.
Kui kuupäev kukub annan teada. Vabandan reisi planeerinute ees.
****************************************************

Hetke seisuga on Seltsil rõõm teatada, et antud ürituse läbiviimiseks me siiski koha leidsime.
Asi selles, et algne koht on kinni pandud kuni kohal 200 hokimängijale mitmest maalma paigast.
Tallinnas toimub rahvusvaheline hokiturniir ja selle osalejad peatuvad antud kohas.

Oleme leidnud siis koha mis asub Kalamajas - mitte eriti kaugel hotellist ja mille peremees on
valmis meid võõrustama ning baaridaam lubas ka kauem kohal olla - Kalamaja Pagarikoda

Seoses sellega peame alustama natuke varem ehk ürituse algus saab olema kell 18:00
Osavõtumaks - 2€ läheb siis Seltsi serveri kuludesse ja kohvikus saame osta värsket saia ja kooki
mis valmistatud kohapeal. Kes soovib võib arvestada, et kohapeal on ka ise küpsetatud seemneleiba
ja ka harilikku - mis küll tihti otsa saab. Leivad saiad valmivad kella 16-ks seega on veel soojad kui
meie alustame. Hetkel on kokku lepitud üritus kuni kella 20ni, kuid minuteid lubati mitte lugeda Smile

Lisan ka pildi neile kes Kalamajas ei orienteeru. Siniste täpikestega on ära märgitud Pagarikoda,
bussi nr3 peatus Kopli suunas ja trammide 1,2 peatus. Jääme ootama.

[Pilt: th_2011-12-06-yritus.jpg]
Vasta
#18
Upitan teemat.
Vasta
#19
Küsimus
Milleks seda kõike vaja on?
Vasta
#20
(06-12-2011, 12:33 )Albion Kirjutas: Küsimus
Milleks seda kõike vaja on?

Et igav ei oleks.
On selline ütlus, et kes sellist asja küsib siis antud teema ei ole tema jaoks.
Vasta
#21
(06-12-2011, 12:42 )excubitoris Kirjutas:
(06-12-2011, 12:33 )Albion Kirjutas: Küsimus
Milleks seda kõike vaja on?

Et igav ei oleks.
On selline ütlus, et kes sellist asja küsib siis antud teema ei ole tema jaoks.

Pigem oli see küsimus mõeldud Teile.

Tuleb grupp inimesi kokku. Grupi nö.juht hakkab siis manama/mängima
grupiliikmete energiaga.

Kus sa tead mida ta seal täpselt manab.
Mul hakkaks küll ohutuluke põlema.

Pole vaja oma nina igale poole toppida, arvan ma.

Vasta
#22
Einoh, niimoodi ei julge kuhugi minna. Tööl manab ülemus, bussis bussijuht, poes müüjate ülem, ... ,siin foorumis administraatorid. Oled kindel, Albion, et keegi admin siin sinu energiaid ei juhi?
Vasta
#23
Albion - sa ei pea tulema. Kooskäijad siiski tunnevad teineteist päris kaua.
EMSi ürtistel on käinud mitmed para-weebud. Senini pole keegi kurtnud.
Vasta
#24
(06-12-2011, 13:08 )kage Kirjutas: Einoh, niimoodi ei julge kuhugi minna. Tööl manab ülemus, bussis bussijuht, poes müüjate ülem, ... ,siin foorumis administraatorid. Oled kindel, Albion, et keegi admin siin sinu energiaid ei juhi?

Mina ei karda kedagi/midagi.
Eks energiat on ikka lihtsam ära tõmmata kui grupp inimesi istub
ilusasti koos ja on end vabatahtlikult häälestanud õigele lainele.
Vasta
#25
Igatahes - üritus toimus. Kohal oli ligi 20 inimest ja toimus elav vestlus ja esitati tore ettekanne.
Loodan, et kohalkäinud jäid rahule. Meie seas oli ka mitu (lisaks siis minule) paraweebut kes ise
soovi korral jagavad oma muljeid. Tundub, et saame ka sealt paar paraweebut juurde aga eks
seda näitab aeg.

Tundub, et Soome shamaanidel on rasked ja keerulised ajad. Ühest küljest toimub nagu midagi
aga teiselt küljelt jälle kammitseb meilgi siin tuntud "poliit korrektsus". Loodan, et neil läheb
tulevikus paremini ja nad leiavad oma kogukondades suuremat vastukaja ja tugevamat kõlapinda.


PS. Kunagi oli selline ütlus, et "loll ei karda - tark on valmis" aga see oli vanasti.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti Ökokogukondade Ühenduse üritused excubitoris 1 2,965 22-08-2013, 19:31
Viimane postitus: VironShaman
  Eesti sümbolijaht 2011 hulkuv hing 0 2,648 01-05-2011, 01:39
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat