Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Horoskoobindus, sinu arvamused sellest..
#26
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=53#pid6636



seal on juba pikalt arutatud selle teema üle. seal tegin ma ka selgeks KUIDAS miski töötab Laugh minu sõna maksab...


varsti peaks leiutama mooduseneed teemad liita...
Vasta
#27
ma nagu ei loe tavaliselt horoskoope aga niisama kui ette juhtub kuskilt
ajakirjast siis sirvin läbi..
tõesti mõned asjad on läinud nii täppi et ma ise ka ei usu..
et see nii on..(kuuhoroskoobid )
ajalehtede horoskoopidest raske aru saada..
ei usu ka neid..
tglt sõtub kõik ju usust kas sa ültse usud seda või ei..
Vasta
#28
ajalehtede, ajakirjade horoskoobid on jah kokku luuletatud või lihtsalt arvestavad ainult sünnikuud ehk siis sodiaagimärki, aga need mis on koostatud inimese sünniaja kellaaegade jne. põhjal on umbes 60% tõesed, ka need sünnikaartid on suht täpsedSmile
Vasta
#29
Alles hilja aegu oli telekast teadus-saates katse kus neljale inimesele tehti horskoop proffi poolt,kuid iga üks neist sai hoopis teisele kuuluva horoskoobi ja vaat seda ime, kõik tundsid ennast just neile antud horskoobist ära,ja kui oli aeg lugeda neile mõldud horoskoopi olid näod mossis ja kulmud krussis,iga inimene on oma saatuse sepp.
Vasta
#30
Ma arvan, et inimestel on lihtsalt kindlustunnet vaja tänapäeva kiires maailmas. Ja seda need horoskoobid ju tinglikult pakuvadki.
Ise otseselt horoskoope ei usu, kuid loen neid vahel küll, lõbus on. Ja võibolla ma sügaval sisimas olen tegelikult natuke ebausklik, ainult ei taha seda endale avalikult tunnistada. Sünnikaardid ja üldse sünnihetke järgi ennustamised on reeglina suht täpsed, minu kogemustest lähtudes. Päevalehtedes eoodud päevahoroskoobid lihtsalt pehme inimeste narritamine Laugh ja see müüb.
Vasta
#31
Horoskoop see on selline imelik asi et mõnedel päevadel vastab tõele ja mõnipäev ei vasta tõele.Nii nagu mu sõprannagi tema jaoks oli teada ainult,
et ta on kaksik ja pärast kõik need aastad tuli välja et ta polegi kaksik vaid vähk... kummaline mis?:hy:
Vasta
#32
isiklikult selliseid aasta -ja päevahoroskoope ei usu. inimesi on ju niipalju erinevaid, et kui need päevahoroskoobid tõtt räägiks, siis üks grupp inimesi teeb täpselt ühte asja, teine grupp täpselt teist asja-just seda mis horoskoobi ette nähtud. ja justnimel, nagu varem mainitud- oleks ajaloos ju niipalju korduvaid asju! aga üht raamatut ma kaldun tõsisemalt võtma küll: Linda Goodmani "päikesemärgid". sest niipalju, kui seal Kalade kohta kirjas oli, oli vägagi minu kohta käiv. teiste kohta lugedes oli sama- täiesti tõsi. aga see raamat on ka iseloomudest rohkem, mitte sellest, mis homme tuleb.
Vasta
#33
Jah, mina usun ka pigem neid iseloomuvärke, sest minu kohta on peaaegu kõik täppi läinud. Need Postimehe päevahoroskoobid on ikka täielikud naljanumbrid.. Bleh
Vasta
#34
http://www.tartu.ee/taheklubi/numeroloogia/?mood=1

vahepeal oli ikka päris tõsi...aga ei usu väga tõsiselt neid mis netis üleval on....arvan et kui tahad tõelist ennustust või midagi sellist siis peaks ikka minema inimese juurde...tundub usutavam..
Vasta
#35
Kadunud Aarma Gunn on öelnud: "tähed juhivad nõrku, aga tugevad juhivad tähti."
Vasta
#36
mingid päevahoroskoobid on
minu arust täielik saast ja need tähtkujude värgid..
noh ok..võibolla midagi klapib ka aegajalt aga kui on erandeid siis
neid eiratakse (kuigi äkki neid erand-kaljukitsi on sama palju
kui õigete kaljukitsedena käituvaid kaljukitsi!)

üldse - ma ei viitsi selle horoskoobijampsiga eriti tegeleda sest
milleks mul ikka vaja täpselt lugeda et uii milline see mu
uus klassivend nüüd ongi!? ma saan ju ta loomuomadused (mis
parasjagu avalduvad) nagunii teada (kui vaja) ja neid mis ei avaldu
mul polegi vaja teada.
horoskooplikke üldistusi võiks ka lihtsalt inimesi tundma õppides teha..
kuigi selleks ei ole minu arust üldse vajadust


like a virgin...lallalaa
Vasta
#37
Mina ka seda meelt, et päevahoroskoobid on pigem tähelepanu tõmbamiseks teatud meediaallikale. "Skorpion- täna on teil soodumus konfliktideks lähedastega" ja " Kaalud- hea päev lepingute sõlmimiseks" vms- Laugh , selge see et samal päeva tekib ilmselt tülisid miljonite lähedaste inimeste vahel üle kogu maa ning ilmselt kõik neist pole skorpionid wink Ühes igapäevaselt lepinguid sõlmivas ettevõttes tuleb ka healepingusõlmimisepäevast* järgnevatel päevadel ülihäid tehinguid ... ja mida tähendab üldse täna on teil raha 30%, pere 25%, tervis 60%...(Reporter/Kanal2).. Protsenti millest ??? Täielik jama, minu jaoks.
Aga seda, et tähtkujud , mis muutuvad vastavalt maa asendile sünnihetkel, meie käitumisstiili ning emotsionaalsust (jne) mingil moel mõjutada võivad... seda usun juba märksa enam.
Vasta
#38
On olnud kordi kus tõesti horoskoop on "ennustand" ette mõningadasju minu elus. Aga jamh, muidu ma ei usu sellistesse asjadesse.
Vasta
#39
Ühe korra sain õhtulehe kätte lugesin horoskoobi, samal päeval alustasin ühte projekti oma sõbraga.Horoskoobis oli nii, et täna välja antud raha ei teeni ennast tagasi.Nagu hiljem selgus nii see ka oli.
Vasta
#40
Horoskoobid on enamasti kirjutatud läbi "lillede". Igaüks võib sealt väljalugeda seda mida tahab (nagu Tarot kaartide või ruunide puhul). Seetõttu tundubki vahel, et horoskoobid räägivad tõtt.
Näiteks ükskord oli "Postimehes" minu päevahoroskoop selline: Jänesed shampust ei joo. Sina ei ole jänes, aga see ei tähenda, et sa shampust jooksid.
Suht sürr ja palju ütlev horoskoop Smile
Vasta
#41
Mina küll usun horoskoopidesse.
Ma polnud juba tükk aega külastanud para-web foorumit, vahepeal olid mul eksamid ja pea oli igasugu mõtteid täis, nt paranormaalsetele nähtustele ma ei mõelnud. ka michael newtoni raamatu läbilugemine jäi pooleli. täna hommikul ärkasin kuidagi teistmoodi tundega üles, teadsin, et tahan just täna uurida veel vaimude, hingede jms kohta; võib-olla kutsuda vaime välja. mind huvitas väga ka tänane horoskoop, sest tunne on täna tõesti kuidagi veider ning tahtsin teada, kas horoskoobis on midagi põnevat.. päevahoroskoop oli siis selline:
Armuasjadeks on täna igati õige aeg, sest sel juhul kogeksid sa nii hingelist kui ka füüsilist naudingut. Teine võimalus on, et sul avaneb ootamatu võimalus huvitavaks kogemuseks vaimses vallas.
eee, no ma loodan siiralt, et avaneb Laugh
Vasta
#42
Ma miskipärast kohe kuradimoodi kahtlustan, et inimesele on loomise või evolutsiooni käigus sisse programmeeritud väike kood. See kood on selline, mis jälgib kuidagimoodi kosmoses toimuvaid protsesse ja ajaühikuid ning selle järgi siis püüab inimest teatud raamidesse väänata. Sellest siis need juhtumid, kus mõnigi skeptik paratamatult peab veenduma selles, et astroloogia ja numeroloogia tema peal toimivad...
Samas mulle tundub, et see kood ei saanud piisavalt tugev-tahaks teada, kas kõik mingil ühel ja samal kuupäeval ning kellaajal sündinud inimesed omavad mingeid teatavaid ühiseid jooni...
Vasta
#43
Mis puutub sellesse, kas postituste järgi saab tähtkuju määrata või mitte, siis mõne selle, kes on üle paarisaja postituse teinud, saab arvata küll, mis tähtkuju olla võiks. Nii mõnigi neist on esmase pilguga vaadates 'tugeva' tähemärgi esindaja.
Vasta
#44
Minu arvamus on selline, et horoskoobis ei räägita alati valet, vahel võib ju kokkusattumusega täppi ka minna ja muidugi pole horoskoop loodud n.ö. "suu soojendamiseks" , et räägitakse alati ilusaid asju.. Ärme nüüd näe nii naiivselt - Ma arvan, et horoskoopi kirjutatakse ikka karmilt, reaalselt ja loogiliselt seisukohalt ka, mitte alati selleks, et inimestele ilusaid sõnu öelda, nagu mainisid.

Aga horoskoopi mina nii tõsiselt ei võta ise. Kui mõni asi mul täppi läheb, ei tee sellest suurt välja, vaid jätan asja omapead. Horoskoopi loen ise harva, ja ka vaid sellepärast, et näha, kas läheb täppi või mitte. On muudki teha kui toas istuda ja lehtedes horoskoobi tükke otsida ja lugeda ..
Vasta
#45
Tsitaat:Algselt postitas: paadikapten
.... kuradimoodi kahtlustan, et inimesele on loomise või evolutsiooni käigus sisse programmeeritud väike kood. See kood on selline, mis jälgib kuidagimoodi kosmoses toimuvaid protsesse ja ajaühikuid ning selle järgi siis püüab inimest teatud raamidesse väänata. ....
Kuradimoodi huvitav mõte isegi... Ja mitte ainult inimestesse...
Ikka ja jälle tuletab meelde (vanade epiptlaste?) ütlust
"Nii nagu üleval, nii ka all. Nii nagu all, nii ka üleval".
Väga põnevalt kirjutab Villu Põldma*
( http://et.wikipedia.org/wiki/Villu_P%C3%B5ldma )
oma raamatus "Eesti ajalugu ja tulevik kosmilistes rütmides"
(alapealkirjaga "kuidas kalendri abil ennustada ja ajaloost õppust võtta"
vt. ka http://www.horoskoop.ee/article.php?getarticle=2 ),
kuivõrd planeedid meie elu mõjutavad - ühendades ajalugu astronoomiaga...
Samas ( http://www.horoskoop.ee/article.php?getarticle=10 )
kirjeldab astroloog Abhirama** seoseid lausa asteroididega -
nagu kellavärk (!), võtke või jätke...

* - on võimalus tema esinemist kuulata ka "Avanemise" suvepäevadel
( http://www.zone.ee/avanemine/ ) 27. juuli õhtul.

** - ta peaks olema lähiajal Kanal2 saates "Sensitiivne Eesti"
(teisipäeviti k. 20.00, kordus kolmap. k. 12.20)
Vasta
#46
See "läbi lillede" kirjutatud mõte seal horoskoobis võib mõnikord täitsa täppi minna. Tavaliselt satun ma horoskoopi lugema päeva lõpus ning mõnikord leian sealt oma päevaseid mõtteid kirja panduna. Samuti pole horoskoop kaugeltki mitte alati roosiline, täpselt nagu seda pole ka kõik päevad inimese elus.
Vasta
#47
Ise eriti ei loe horoskoope, aga vahel saab nädalalõpul läbi loetud need nädala horoskoobid ja sisi on küll vahel mõned sarnasused sees.
Aga ise enda elu ma mingite horoskoopide järgi seadma küll ei hakka.
Elan enda elu nii nagu tahn. Ja kes teab, võibolla see elu ongi kõik üks ette kirjutatud saatus meile mida me muuta ei saa, üks kõik kui palju me ka ei üritaks, need otsused on meie eest juba ennem paika pandud...
Vasta
#48
Tsitaat:Algselt postitas: yodalr
http://www.nomad.ee/~mart/numer.shtml

mul läx päris palju asju täppi.


mul läks ka päris täppi aga see eelmise elu asi tundus küll veider.....(H)
Vasta
#49
Ma ei usu horoskoopidesse kuid vahest sattuvad mõnda ajakirja sirvides ette ja siis olen huvi pärast lugenud.
Vasta
#50
Endiselt olen arvamusel, et ei tasu kõiges nii kohutavalt uskmatu ja skeptiline olla. Ses suhtes, et horoskoope ja nende koostajaid on ju niivõrd palju. Loomulikult ei peaks kollase ajakirjanduse omi 100% tõe pähe võtma, kuid tean, et horoskoobindus kui selline ei saa ju liiga mööda teema olla, kui ta kord juba välja mõeldud on ja teinekord ka toimib Bleh
Näiteks loodusest rääkides, siis mul oli üks tuttav, kes mingi paari kuu piires oskas mingeid seiku jälgides üsna täpselt ette öelda millal ilm muutub, vihma sajab, esimene lumi tuleb jne jne, neid asju on väga palju. Kõik sõltub ju sellest, mille kohta horoskoop räägib ja millest lähtutakse Smile
PS: horoskoobindusest naljakas juhus siis, et viimasel ajal on mul päevakorda tekkinud energiavampiirluse teema ja sain kõhutäie naerda, kui lugesin Postimehest järgmist:
Võid sattuda silm silma vastu energiavampiiriga. Tema eemaletõukamine ja blokeerimine ei aita. Keegi soovitab sul musta maagiat kasutada.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suitsetamine ja sellest loobumine Lihtne 137 83,072 16-03-2019, 04:34
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat