Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas teist keegi on näinud ehtsat tulnukat või humanoidi?
#1
Selline küsimus siis kas keegi teist on näinud ehtsat humanoidi või tulnukat? Ja kui siis missugused nad välja nägid ja mis tahtsid.
Vasta
#2
Miks sa arvad, et inimesed kes on näinud, tahavad sellele vastata?
Vasta
#3
Ja miks sa arvad, et inimesed kes on "sellist" näinud saavad üldse aru keda nad nägid?
Vasta
#4
Õige!
Loomulikult tuleb hakata arutama, kas sild tuleb piki või risti üle jõe!
3x "Hurraa" parafilosoofidele.
Vasta
#5
Väga õige küsimus teemaalgataja poolt minumeelest. Alati on jutud, et kuidas naabrimees nägi ja sõber kuulis ning külas räägitakse.... Kes on aga ise kokku puutunud ? Metaforile, kes ise on admin ütleks, et kui tõesti inimesed, kes on midagi sellist kogenud ei tahaks rääkida, siis terve see foorum oleks ju mõttetu ja võiks maha võtta. Ainult spekulatsiooni ja arutlust saab ka teistes foorumites pidada, kuid siit just otsiks ka otseseid sidemeid ja kontakte paranormaalsusega jne. (ka ufodega) Kui mitte siin sellest rääkida, kus siis veel ? Kui nüüd asuda teema juurde siis ise lähikontakti astmeid kogenud ei ole, küll aga näinud taevas midagi, mida otseselt seletada ei oska.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas Metafor
Miks sa arvad, et inimesed kes on näinud, tahavad sellele vastata?

Täpselt. Ükski tark inimene ei tule siia foorumisse rääkima, et on tulnukatega kohtunud.
Isegi need on julged, kes UFO-dest räägivad, sest sarjata saavad nad ju kohe. Või satuvad pilkealuseks.
Internetiski on vaid paar-kolm juhtumit Eestis humanoidega kohtumistest.
Üks lugu, mis alles hiljuti foorumis üleval oli, on siin:
Tulnukad magamistoas:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=139448

Siin aga räägib Viljandimaalt pärit Liia oma kokkupuudetest tulnukatega:
http://www.naistemaailm.ee/?id=32085&rank=4

Kumbki lugu pole seni foorumis käsitluse all olnud. Isegi leidsin need lood internetist alles hiljuti.

Austet TDT:
lugusid UFO-de nägemistest on foorumis mitmes teemas küllaga. Seda ei saa öelda, et nende nägemise kohta puuduvad vahetud muljed. Teemas "Kohtumised UFO-dega Eestis" on neid küllaga. Inimesed tulevad foorumisse, räägivad oma lood ära. Et teada mida keegi on rääkinud, tuleb lugeda vanu teemasid. Ega keegi ei tule neid enda kogemusi siia iga aasta ju üle rääkima.
Kogemused UFO-dega ja UFO nähtused Eestis(teema, kus osaletud viis aastat):
http://para-web.org/viewthread.php?tid=6663&page=1

Eesti UFO-juhtumite arutelu:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=6...#pid121444

Ja neid teemasid, kus inimesed oma kogemusi kirjeldanud, on veel terve posu teisi.
Aga kui kellegil on selle aasta UFO nähtuste kohta midagi kirjutada, siis selleks on tehtud teema "UFO nähtused Eestis 2010".

[Muudetud: 16-12-2010 Müstik]
Vasta
#7
TDK, pean sind kurvastama, aga tavaliselt inimesed kardavad rääkida sellistest asjadest.
Kujuta korraks ette, sind röövitakse humanoidide poolt, tehakse igasugu huvitavaid asju, millest enamust ei oska seostada eriti millegagi tavaelust ning siis kui hakkad sellest rääkima, sõimatakse sind hulluks ka veel.
Sinu sõnavõtu alusel võime heaga Para-webi maha võtta ning suurelt, punasega foorumi peatsisse kirjutada "MÕTTETU KOHT!"
Kui mina räägiksin mõne teise kogemusest ufodega, teeksin ka seda samuti anonüümsest perspektiivist võetuna, sõber/sõbranna viidi kaasa/nägi põllul ufot/jalutas tulnukatega rannal...
Igasugu spetsiifilisem viitamine võib häirida isikut, eriti kui see kuskilt tiiruga tagasi tuleb.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas Metafor
Miks sa arvad, et inimesed kes on näinud, tahavad sellele vastata?


Jätame selle siis nende otsutada.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas jooshik
Tsitaat:Algselt postitas Metafor
Miks sa arvad, et inimesed kes on näinud, tahavad sellele vastata?


Jätame selle siis nende otsutada.


Aga vahest vajavad inimesed julgustust. Smile
Vasta
#10
No las peavad siis hulluks, ok minu lugu selline-olin pikali voodis(kesksuvel(enam selliseid asju pole juhtunud)), telekas oli kinni, kell oli mingi 1 öösel, tuli toas põles, vaatan rõdu poole(rõdu uks oli kinni), toas mingi pisike tulnukas, ütles et on elektrood tulnukas(ma ei tea mida see tähendab elektrood).See oli mingi väikse lapse pikkune alla meetri ikka ja vaatan mingi rõve ümbris ümber. See kujutas lõiketraati.See oli tema skafander. Tavaliselt on mingid liibukad jne seljas neil (nagu netist lugenud olen). Ja ütles et paneb mulle elektroodi pähe. Ma mõtlesin et noojah normaalne värk. Kõnnib minu voodi poole, hüppas voodi peale, tuli mu selja taha, ma ei liigutanud ka ennast üldse, sest põgeneda polnd kuskile.Ma ei teaind tast üldse väljagi. Siis oli mu selja taga pea kohal jube ja katsus mu pead näpu otsaga, ja mis rõve tunne see oli. Kui nõelaga pähe torkida siis on hoopis midagi muud aga see oli küll nagu mingi rõve skafandri osake. Skafander oli tal ma ei oska seletada koosnes mingist valgest paber metallist, igatahes rõve oli vaadata seda skafandrit. ÖÖ läbi läks aega kui see rõve tunne ära kadus. Vaadake ette kui mingi sellise tegelasega tegemist tuleb on parem minema tõmmata. Ma ei oleks siia muidu kirjutanud kui ta poleks mu pead katsunud ja seda rõvedat tunnet tekkinud. Igatahes terariistaga on seda tunnet võimatu tekitada. Ja samamoodi ta ka kadus.Samat teed pidi. Ma tean täpselt mismoodi nad käituvad, kõik youtubes mis videod on on fakeid(arvutiga tehtud). Nad ei ole sellised et tulevad tuppa, et tere mina olen sealt planeedilt ja kuidas sinu nimi on. Nad teavad ammu juba meist ja nad ei hakka üldse lolli mängimagi. Ja sellist tulnukat puudutada see on küll rumal tegu.
Vasta
#11
Youtubes on üleval mingi fake video, kus tulnukad tulevad tuppa ja ütlevad tere?
Uskumatu!
Ma pole ühtegi videot seni kuskil näinud tulnukatest.
Need lahkamise ja tähelapse videod välja arvatud. Huvitav kus kohas niisugused fake videod end peidavad? Äkki hoopis katkendid mõnest ulmefilmist?
Meenutan sulle Taivo, et Paide Annale pandi ju tulnukate poolt kristallid pähe.
Ja ei ta kurda millegi üle, muudkui ravib aga inimesi edasi pärast seda.
Kas sul hakkavad ka juba ravijaoskused esinema? Mida eelpool toodud ajalehelugudes kirjeldatud tulnukate kohtumistest arvad? Kas seal ei ole kokkupuuteid sinu juhtumiga?Bleh
Vasta
#12
Mingisugused lahkamised (tulnuka) jne. on kõik fake. Ühtegi lõiku jne. tulnukatest kuskil netis ei ole. On ainult surnud tulnukad keda lahatakse ja siis arvutiga tehtud. Nagu Larry King Liveis oli "oh et selle tulnuka filmi fake oleks küll palju maksma läinud, et see on ikka ehtne tulnukas".No kuule. Noh need kristallid küll, kui need tal peas energiaks sulandusid vms. Ma ei usu seda, et tal need kristallid kuskile pähe ära mahtusid. A ühte asja ma tean, ma ei usu et inimene selle isa välja mõtleb. Need kohtumised ma arvan on reaalsed. Aga pole kunagi lindile saadud jne.Tulnukad teavad, nad ei lase ennast filmida.Ma arvan et siis oleks üle maailma selline jama lahti kui oleks ehtsad tulnukad videole saadud jne.Mul see pisike tulnukas oli sellise ilmega et"mina ei tea midagi".Noh.
Vasta
#13
Aga miks sa siis teed sellise teema, kui tead, et keegi sulle nagunii tõestada ei saa, et on tulnukatega kohtunud?
Ma võin sulle ka kokku luuletada sihukese loo, et sul juuksed peas püsti tõusevad, aga kes seda usub? Ei keegi.
Ja miks siis tulnukad filmile ei jää? UFO-d ju jäävad.
Aga hea muidugi, et hoiatad, et ei tasu tulnukaid puudutada!Smile
Aga nendele, kes teavad tulnukate mutilatsioonidest inimeste kallal, peaks see juba niigi päevselge olema!
Siin võikski nüüd arutleda, et mida peale hakata kui tulnukas näiteks voodi alt irvitades vastu vaatab?
Vasta
#14
No kui nad oma UFO laevu näitavad kogu aeg, siis miks nad ennast ei näita. Ainult surnuid tulnukaid, keda lahatakse.Aga näidaku elusat ka samasugust.Näed ei. Ma ei tea kui voodi alt irvitades vastu vaatab?Oleneb mis sordist on.Neid liike on nii palju.Tavai kohe UFO laeva peale ja teisele planeedile või universumisse. Kohe läheks.Ütleks mingi paar kolm tundi saaks kadunud olla. Kui nad juttu tahavad rääkida siis las räägivad. Oleneb jälle, mis keelt nad räägivad. Ma arvan kui nad tundmatus keeles räägiks, siis nad külla vist ei tuleks.
Vasta
#15
Kuidas ei näita? Haimre teeristilgi ju jalutasid ringi.Bleh
Samuti nägid tulnukaid need inimesed, kellede kohta eespool ajaleheartiklid tõin.
Mitu Volke UFO raamatut sa õigupoolest juba läbi lugenud oled?
Selles õhukeseski Volke brošüüris tulnukate nägemisest Eestis ja nendega kohtumistest juttu kui palju.
No aga sul ju oli enda jutu järgi olend toas - miks sa siis kaasa ei läinud?
Sa räägid pidevalt iseendale ju vastu!Bleh
Ja iga lapski teab juba, et tulnukad suhtlevad telepaatiliselt inimestega. St sa räägid nende olenditega ja sulle tundub, et sulle vastatakse su enda emakeeles ehkki suhtlemine toimub telepaatiliselt.
Tahtsid, et keegi räägiks paralastest sulle oma kogemustest.
Näe siin on üks kogemus:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=6...#pid126514
Vasta
#16
Huvitav, lugesin need Müstiku antud lingid läbi ja tekkis küsimus, et kas need tulnukad (eeldusel, et lood vastavad tõele, eriti see teine juhtum) on siis pigem heatahtlikud või pahatahtlikud? Mingil määral nad nagu arvestavad oma `ohvri` tahtega ning samuti ei tundu vähemalt otseselt liiga tegevat (kui psüühiline terror välja jätta). Samas mis neil üldse oma `ohvritega` asja on? Ning miks ei või seda nõmedat hirmuloori purustada - kindlasti oleks nii mõnigi valmis päris vabatahtlikult kaasa minema.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Erinevad lennumasinad (UFO-d). Udujutt või mitte? Tom 73 34,387 21-05-2020, 18:29
Viimane postitus: MetsaKaru
  Kas SETI sai kontakti tulnukatega? Thoth 28 22,420 05-12-2018, 16:33
Viimane postitus: euroruubel
  UFO vaatlused ISS'st lihtne lahendus, või siis ka mitte? eny 43 28,248 15-10-2018, 20:11
Viimane postitus: Tinar
  Äkki keegi oskab aidata? renaldo 8 4,816 20-02-2013, 13:19
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Päris või võlts? donulme 47 16,675 05-04-2012, 09:34
Viimane postitus: kuukaart
  Tunguska:ufo või asteroid ? jack the ghost 15 2 2,102 19-09-2011, 12:54
Viimane postitus: jack the ghost 15
  Parim UFO kaader mida näinud olen - VÕLTSING Kummituz 6 5,316 23-05-2011, 11:26
Viimane postitus: insener Tünn
  UFO või täht ? TDK 40 20,884 17-03-2011, 11:29
Viimane postitus: excubitoris
  Flying rod või mõni muu tundmatu eluvorm! madman07 6 3,423 08-10-2010, 11:12
Viimane postitus: levis
  Kas Ufod kui rohelised mehikesed on olemas? Tutanhamon 78 29,831 07-12-2009, 09:21
Viimane postitus: T11ger

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat