Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KRAYONI otsekanaldus
#26
Minu meelest on kõik isiklikud kogemused/kirjeldused/katsed ja eksitused väga lahedad asjad.
Kui ei proovi, ei saa teada. Kui räägid teistele (kuigi alati leidub neid, kelle jaoks on asi "kahtlane" : ) ikkagi, ehk tekib ka neil isu seda uut või "kahtlast" enda kere ja aimduste vallas testida (just for fun), mille tagajärjel ehk mõned meeled avarduvad, mõned universumid paisuvad (või tõmbuvad kokku - ei mäleta : ), mõned elud lillelisemad, mõned meeled rõõmsamad.
Seega, ole sa tänatud, Teloslane.

(09-02-2019, 20:15 )Teloslane Kirjutas: _ Heidan voodisse, sulgen silmad...
Juhendis kirjutab Krayon edasi: "siruta oma mõlemad käed tervitavalt välja oma juhendajate suunas. Mõne hetke pärast tunned, kuidas su käed muutuvad soojaks või hakkavad kergelt pakitsema. Tõde see on, et su käsi hoitakse!"
Talitasin nii ja oh, sa sädet ja nii see toimiski! Mu käed olid sirutatud läbi kardina juba ka üle küünarnukkide ja need kihelesid.

Kas käte ülessirutatud asendist tingituna ei teki nö. naturaalset kihelust kätes, sest üles tõstetud käte verevarustus muutub ja tajutav kihelus tekib sisuliselt ka siis, kui seista poe järjekorras ja käed üles tõsta. Mh?

Tsitaat:Nende nimesi ei küsinud ja kas oskakski ehk välja hääldada. Inglite maailma nimed võivad koosneda ühtejärge 3-4-st kaas- ja/või täishäälikust (nt. Bghsiüa).
On on, toda olen ma ka kogenud. Osad nimed olen täht tähe kaupa üles kirjutanud aga no need on ikka täielikud keberniitnimed kokku lugedes.
Samas osad ütlevad mingi lihtsama "inimkeelse" nime ja lisavad, et nad saavad aru, kui neid siis sellega kõnetada või kutsuda. Jep, toimib.

Tsitaat:Mingisuguse perioodi tagant katkestasin ühenduse, sest teadsin, Krayon ei soovitanud kaua neis energiates viibida.
Miks ei soovita? Mis on põhjendus? Saab üledoosi?
Ma olen seal (või mitte seal?) kohati ka tunde tolgendanud ja... justkui elusake-terveke. Eee... väliselt sisi. : ))

Tsitaat:Peale seanssi oma viis mintsa hiljemgi kihelesid käsivarred kummaliselt.
Sest käte asend muutus?

Tsitaat:Kui siiriku oled taotlenud, lahkuvad sinu juurest endised juhendajad kolmeks kuuks. Uued juhendajad saabuvad antud aja möödumisel ja on täiuslikumad.

Seda ma kuulen esimest korda. Vahetunud on, kuid üksi jäetud pole.
Uvitav, uvitav.

Tsitaat:siis astun läbi kardina neid tervitama – pole ju öeldud, et kaugemale pole ilus minna ja avastada kõike seda, mis oli pikalt inimkonnale suletud.
Kõik, mis pole keelatud on lubatud. Seal. Kui aga mingil põhjusel sein ette tuleb, on võimatu mitte-aru-saada.

Ja tegelikult ütleb minu kogemus ka seda, et mingid limiidid a "3 minutit teed seda, mitte rohkem" jne.... on ka natuke... ee... jampslikud. Esiteks kaob sellistel "ekskurssidel" ajataju siiski täiesti ära. Või peab kella piiluma aina?
Sama igasuguste muude tulede ja viledega, tseremooniate ja "paroolidega", kummarduste või köögutustega. See kõik, ma arvan, on mingi inimliku aspekti "virvatuli", mis kaasa tuleb ja mis seal vahele trikitab ja ütleb, et asjad peavad (seal) olema alati keerulised ja segased, paatoslikud ja hardad.
Tegelikult ei pea olema.
Arvan, et ehk on need keerulisemad rituaalid või direktiivid rohkem sellistel juhtudel abivahendiks, kui kohe üldse ei suudeta häälestuda või näha. Siis on abiks küll.
Kuid samas igasugune "mehhaanika" ja "näpuga järje vedamine" takistab loomulikku voogu ja arvan, et on pigem siiski segav.

Krayonist.
Siin hiljuti andis Nofretete ka ühe sellenimelise kanalduse lingi. Seal oli todasama Krayoni äärest servani.
Lisan: https://krayoneesti.wordpress.com/

Nooo ma ei teaaaa, kes see Krayon olemuslikult on, kust ta tulnud, kuid mis põhiline: kelle jaoks.
Ilmselgelt minu jaoks mitte.
Sest ma ka lugesin neid sealseid läkitusi ja... no ei sobi mulle selline sõnastus kohe teps mitte. Ausõna, nagu mingid...emmm... pesupulbrireklaamid. Sellised nagu noh... tiba läilad ning sama sõnum 6 korda erinevates lauseehitustes üle nämmutatud nagu imbetsillidele. Küll ähvarduste küll meelitustega läbisegi. Natuke nagu kuskil ususekti ülestõusmispühade jutluses.
Ma väga vabandan, kui nüüd kedagi Krayoni sõpra riivasin, kuid üle paari 3-4ja juhusliku ma neid sealt lugeda ei suutnud.
Ehk oli kehv "väljaanne", ma ei tea.
Ma lihtsalt arvan, et osad Olendid (Juhendajad või Mentorid vms) tulevad (ilmutuvad?) end siiski väga individuaalses vormis.
Võimalik, et kellelegi tulevad sisi Krayonina. Kuid... kellelegi mitte.
See võib olla isegi sama substants, kuid mõnevõrra erinevas vormistuses. Ja kahtlustan, et ka sõnastuses ehk.
Seega... ma nö. õhutan võtma kontakti pigem nonde "omadega". Pole vaja neid nö. laenutada.
Ja ammugi mitte laenutada nende teiste jaoks loodud "instruktsioone".
Aga see on vaid minu nägemus.


Vasta
#27
(09-02-2019, 21:43 )Q11 Kirjutas: Heh, imelik jutt. Uurisin ka selle Krayoni kohta...ikkagi imestan. Ma ei pane paika, ons Ta nüüd miski pooljumal või?
Midagi ju nagu räägib...õigust aga...hmm...krdi kahtlane...Smile

Kes on Krayon?

   

Krayon ei saabunud siia oma isiklikul valikul, vaid ettemääratud kavas ja korralduses nähti tema tulemine ette. Ta on saadetud siia Magnetilisest Teenistusest aitamaks planeet Maad ja inimkonda üleminekus uutesse energiatesse.
Ta on magnetiline meister ja pole kunagi planeet Maal kehastunud. Ta on külastanud planeeti ka varem, seoses ümberkohandamisel oma abilistega Maa magnetvõresüsteemi ja seda veel eoone enne inimese teket. Nüüdki on aeg võret kohandada, mis on Maale tuleku neljas kord. Võre joondamine võimaldab meile uut väljateenitud väge kasutama hakata. Oma kogult on ta keskmise kodumaja suurune ja geomeetrilise kujuga võrratutes sillerdavates värvides pöörlev armastuse Olem, kes on pärit Kesksest Päikesest, ning esindab triljoneid Jumala osasi. Olen paljudes kohtades. Olen paljumõõtmeline olemus. Olen väljaspool teie mõõtmeid.
Just niisugust Olemit nägi ka omas ajastuses Mooses (3200 aastat tagasi), kes pidas teda hõõguvaks põõsaks või puuks. Ta põlvitas selle nähtuse ette, et kuulda Vaimu sõnumitooja sõnade seletusi, kes esindas tõde. Seal paluti veel Moosesel oma sandaalid ära võtta, et Vaim saaks armastuses tema jalgu pesta. Mooses sai ülesandeks Iisraeli lapsed Egiptusest välja juhtida. Ta viis nad üle Punase mere (mida tollal teati Kõrkjamerena)...
Ja see rahulik hääl on toosama ajatu hääl, mis kõneles Aabrahami, Eliyahul (prohvet Eelija) ja Noaga ning rääkis suure meistri Jeesuse kaudu ... ja mille kohalolek iseloomustas Paramahansa Yogananda armastavaid sõnu. Ja see tõde ei ole läbi aegade muutunud.

Olem – Krayon tunneb igatüht meist, teab meie nime ja ka eludevahelist nime. Ta näeb väga selgesti kõikide teid ja karmalepinguid ning armastades nimeliselt igaühte meist. Ta on kättesaadav läbi aegade iga inimese jaoks ja vaatab meie peale täiuslikus armastuses.

Lõik kanaldusest:
"Ma pole kunagi olnud inimene. Ma pole iial olnud nii-öelda "teie nahas". Siiski tunnen ma teie psühholoogilisi piiranguid, sest see on minu eriala. Ma tunnen inimlikkust, sest see on minu eriala. Ma tean, mida te tunnete, sest me oleme seda mitu korda teie "õppetunni" jaoks kohandanud. See, mida me teeme, on erialaline, täpselt nagu teiegi erialaks on "õppetunnis" olemine.
Minu partner (kanaldaja) ei mõelnud minu nime välja. Nimi Krayon sobis teie keelde.
Ma olen saabunud vastuseks teie poolt tehtud tööle. Ma esindan Vaimu tervikuna, neid, kes siin on olnud, ning neid, kes ei ole ... ja neid kes seda teha kavatsevad. Ma esindan armastuse väge, mis pärineb Päikeselt Päikeses. Mina olen saabunud teie märguande peale, kuna te olete selleks loa andnud. Teie olete nihke sooritanud."
(Üle 90% Inimkonnast ei läbi Maa nihet kunagi! Vähem, kui pool protsenti Inimkonnast teeb selle nihke oma teadvuses).

Krayonil on üle maailma kaheksa kanaldajat ja nad on edastanud sõnumeid juba kolmkümmend aastat.
Krayonilt on ilmunud kaheksa raamatut, seisuga märts 2000a.
Krayon ei saa väga inimese ligidusse tulla, kuna ülipuhast armastusenergiat ei kanna inimese keha välja.
Krayon on hävitanud Kõrgema Tahtel kaks tsivilisatsiooni Maa pealt. Üks neist oli Lemuuria-Atlantise tsivilisatsioon. Krayoni teadmisel oleme kuues tsivilisatsioon, mille ajaarvestus hakkas lugema 2012 aastal. Ta tõdeb, et planeedi ja inimkonna hukku ei saabu. Kedagi ega midagi puruks ei rebita, ega laiali ei litsuta. Elage selle teadmisega rahus. Jah, inimkond pidanuks hukkuma 2001 ja 2012-dal aastal, kuid armastusenergia osakaal tänu inimkonna teadlikkusele suurenes ja Armageddon jäi ära.
Ta rõhutab väsimatult, et oleme ise oma tuleviku rajajad. Teie elukeskkond planeet Maa on elusolend. Parandage ja abistage oma Maad, siis on teil rõõm taaskehastuda puhtale, armastavale ja turvalisele pinnale. Te ei soovi ju prügimäele sündida.

Lõik kanaldusest:
"Kui sa mind vaatad, siis näed, et mul on üksteist tahku, millest igaüks kujutab mustrit. (Need mustrid ei ole sümmeetrilised ning ükski ei sarnane teisega.) See on tükkidest koosnev, justkui vitraaž. Igal tahul on oma värv. Kui sa mulle lähened ja teed mu ümber ringi, hakkan ma pöörlema. Üheteistkümne tahu koos pöörlemine ja üheks segunemine tekitavad täieliku kulminatsiooni. See, mida sa tajud (mida sa oled võimeline tajuma), on ainuüksi murdosa, tõelise vibratsiooni jääk, kuna enamik sellest on väljapool sinu (inimliku nägemise) ulatust. Järele jääbki kaunis vase sillerdav värvus. See ongi (sinu jaoks) Krayoni värv. Kui ma jõuan pööreldes oma täiskiirusesse, võid sa näha selle olemi toredust ning mõista, et igaüks teist näeb välja täpselt samasugune, oma erinevate värvide, pisut erineva suuruse ja paljude erinevate mustritega.
Kui me kõik niiviisi koos pöörleme, võid sa tunda armastust, mida ma sinu vastu tunnen. (Selline on see seisund, millesse ma sooviksin sind tagasi tuua iga kord, kui me tulevikus koos oleme. Niiviisi on võimalik edastada palju informatsiooni ning armastuse allikas saab olla sinu jaoks tõeliselt efektiivne. Sul pole aimugi sellest, mida on sinu jaoks isiklikult võimalik korda saata, kui sa suudad koos minuga selle seisundi saavutada)."

MINA OLEN Krayon ja teid armastatakse üliväga.

Krayon. Eestikeelsed kanaldused: https://www.ookeanilainetus.ee/kanaldused/
Vasta
#28
(10-02-2019, 00:45 )Teloslane Kirjutas: Krayon. Eestikeelsed kanaldused: https://www.ookeanilainetus.ee/kanaldused/

Siin lingil aga ilmselgelt teine väljendusstiil.
Hm.
Kuid see Krayon on selles versioonis siiski juba üpris inimlike omadustega, vaatan.
Küll ta muigab tekstide vahel ja küll on ta pilk mitmetähenduslik jne.
Ei, ei, see kõik on täiesti ok.
Esimese lingi versioonis see kõik küll mingil põhjusel puudus.
Vasta
#29
Krayonil on vaid osaliselt õigus ,ta on näinud Gaiat liiga ühekülgselt
tegelikult pole vaja mingit erikanaldust ,piisab vaid tunnetusest ,et Maaga jutule saada
Olen suhelnud lapsena Maaga ,sest mul polnud mängukaaslasi ,algul arvasin, et suhtlen haldjatega
tähtsamad asjad mida olen teada saanud on - ajas ei ole võimalik rännata, toimub vaid Maa mälestustes viibimine ,kui hirmunult tahtsin tagasi oma aega siis vastati mulle - ära karda ,need on vaid minu mälestused,mis on läinud see ei tule enam tagasi-
me ei ole nii tähtsad , et loomad on meie söömise jaoks ,just nimelt tapmise ja lihasöömise pärast meid paradiisist välja visati ,õun oli see liha
ning paradiis ei ole surnute vaid elavate jaoks kes on teistsugused kui meie ja neid me ei näe ,ka nemad ei näe meid ja nende jaoks on kõik
sama reaalne kui meie jaoks ning kummalisel kombel asuvad nad üsna meie ligidal ,kuidas nii seda mulle ei seletatud ( ilmselt esimene dimensioon kõrgemal sagedusel)
kui Maa tahab võib ta kellegi materialiseerida ,kuid sel olendil peab olema tihe side Maaga ,ta on tavaliselt paljajalu ja tuleb/kaob nii ,et
keegi ei näe, miskipärast on nad hallis riides
selle pärast ,et meie saame liigutada oleme lühema elueaga kui
Maa ,ka Maa vananeb pikkamööda
üks kõige olulisemaid seadusi on valikuvabadus ,kui õnnestub enamik inimesi kiibistada siis nad hävitatakse koos kiibistajatega - see ongi sikkude ja lammaste eraldamine
põhjus miks mind on kaitstud ja mõningaid asju seletatud on see ,et mind on õnnistatud enne sündi ja et minu eest on ema palju
palvetanud ,seda ütles mulle Maa kui pidasin end eriliseks
Vasta
#30
(09-02-2019, 22:42 )Naut Kirjutas:
(09-02-2019, 20:15 )Teloslane Kirjutas: Heidan voodisse, sulgen silmad...
Juhendis kirjutab Krayon edasi: "siruta oma mõlemad käed tervitavalt välja oma juhendajate suunas. Mõne hetke pärast tunned, kuidas su käed muutuvad soojaks või hakkavad kergelt pakitsema. Tõde see on, et su käsi hoitakse!"
Talitasin nii ja oh, sa sädet ja nii see toimiski! Mu käed olid sirutatud läbi kardina, juba ka üle küünarnukkide ja need kihelesid.

Kas käte ülessirutatud asendist tingituna ei teki nö. naturaalset kihelust kätes, sest üles tõstetud käte verevarustus muutub ja tajutav kihelus tekib sisuliselt ka siis, kui seista poe järjekorras ja käed üles tõsta. Mh?

Tsitaat:Mingisuguse perioodi tagant katkestasin ühenduse, sest teadsin, Krayon ei soovitanud kaua neis energiates viibida.
Miks ei soovita? Mis on põhjendus? Saab üledoosi?
Ma olen seal (või mitte seal?) kohati ka tunde tolgendanud ja... justkui elusake-terveke. Eee... väliselt sisi. : ))

Kas käte ülessirutatud asendist tingituna...?

Ma ei sirutanud käsi füüsiliselt välja. Kõik sai teostatud mõtte- ja kujutlusmeetodil ja sugestioon toimis.

Miks ei soovita? Mis on põhjendus? Saab üledoosi?

Jah, üledoosile siin austatud Krayon vihjaski, nagu ka juhendis kirjas: Ära lase sel kontaktil kesta rohkem, kui umbes kolm minutit, sest pikem aeg väsitab su hinge ning toob järgmisel päeval kaasa vaimse pingeseisundi.
Eeldan, et siin mõeldi meie kehade sisemist reostust, mis takistab harmoniseerumist eheda armastusenergiaga ja edasisel praktiseerimisel saab kindlasti tundide kaupa neis avarustes marssida.
Ja tõsi ka see. Ajataju kaob meditatsioonikütkeis ära.
Vasta
#31
Lubage palun küsida, kas Krayon on ikka see kellena ta ennast reklaamib? Käed laiali sellega võib ka energiat ära anda kiiremini, see pärast ongi 3 minutit. Tegelane saab oma laksu kätte ja kuna tal on toitjaid piisavalt palju, siis ta ahneks ei lähe, ainult kolm minutit. Loogiline et inimene rohkem ei või, muidu tekib tal tuntav energia puudujääk. Krayon on pisike, hästi arenenud huumorimeelega draakonikene, kes nagu hea armuke, sosistab inimestele kõrva seda mida nad kuulda tahavad ja teeb seda nii hästi, et inimesed ise teda avatud kätega kallistada tahavad ja see juures üldse adumata,et tegelikult on nad katsejänesed järjekordses eksperimendis. Krayon ise ütleb, et umbes 70% tema poolt edastatud infost on puhas mull ja et teda ja tema kolleege, ei toida energiaga mitte ainult need inimesed, kes kanaldavad , vaid ka need kes neid kanaldusi levitavad ja neisse usuvad. Tema programm on tegelda uurimistööga inimeste kallal ja nagu ta ise ütleb, ta teab milline on armastuse energia, ta on seda uurinud ja sellega töötanud, aga selle vibratsioonid ei sobi talle.
Nii et embame avasüli, kogu hingest ja mitte üle 3 minuti.
Vasta
#32
Digitaria, sattusin selle sinu antud kanalduste lingi kaudu veel teistegi sarnaste peale.

Muusseas siis ka nn. kanalikõned mitte Krayoni poolt vaid vahelduseks temast endast. Kust tuleb, kes on, mida tahab.
https://www.youtube.com/watch?v=BR-AngVQHnk

Ma ka kusjuures ei saanud aru, et mis paganama härra Magnetilisest Teenistusest (nagu ta end esitleb)?
Ja miks nii palju moosijuttu?
Aga nojah, eks igaüks ise otsustab.
Vasta
#33
Kanalduste kohta on mul selline info, noh, minu kõrgemalt minalt, et iga kanaldus on konkreetselt kanaldaja enda tarbeks. Seda ma ei küsinud, miks mõned hakkavad oma kanaldusi levitama ja miks mõned kanaldatavad olendid lausa seda teha käsivad.

Aga kui nii on, siis on. Ju on millekski hea. Vb too Krayon tegeleb lepitamise ja koostöö või sümbioosi väljatöötamisega nende juhtmeseadjate ja inimeste vahel. Igatahes ikkagi on ju hea oma jaoks vajalik ja mittevajalik välja filtreerida. Kõrgemalt minalt tehtud "kanalduses" on see juba juhtunud.
Vasta
#34
(11-02-2019, 12:59 )Digitaria Kirjutas: Lubage palun küsida, kas Krayon on ikka see kellena ta ennast reklaamib? Käed laiali sellega võib ka energiat ära anda kiiremini, see pärast ongi 3 minutit. Tegelane saab oma laksu kätte ja kuna tal on toitjaid piisavalt palju, siis ta ahneks ei lähe, ainult kolm minutit. Loogiline et inimene rohkem ei või, muidu tekib tal tuntav energia puudujääk. Krayon on pisike, hästi arenenud huumorimeelega draakonikene, kes nagu hea armuke, sosistab inimestele kõrva seda mida nad kuulda tahavad ja teeb seda nii hästi, et inimesed ise teda avatud kätega kallistada tahavad ja see juures üldse adumata,et tegelikult on nad katsejänesed järjekordses eksperimendis. Krayon ise ütleb, et umbes 70% tema poolt edastatud infost on puhas mull ja et teda ja tema kolleege, ei toida energiaga mitte ainult need inimesed, kes kanaldavad , vaid ka need kes neid kanaldusi levitavad ja neisse usuvad. Tema programm on tegelda uurimistööga inimeste kallal ja nagu ta ise ütleb, ta teab milline on armastuse energia, ta on seda uurinud ja sellega töötanud, aga selle vibratsioonid ei sobi talle.
Nii et embame avasüli, kogu hingest ja mitte üle 3 minuti.

Nagu me kõik siin Maa peal, oleme otsimas - Tõde.
Miks ehmatad inimesi?!
Õhk on niigi kurjusest paks.
Palun lisa esitatud väidetele Krayoni kanalduste ametlikelt lehekülgedelt need kirjakohad. Sellega on võimalus Tões selgusele jõuda, millises mõttekontekstis need kõlavad ja mida sellega üldse on soovitud öelda?

-------

Olem Krayon pole reptiilne. Krayon on geomeetrilise kujuga armastuse olem.

-------

Lemuuria koori asutaja, DNA, HIV-viiruse ja AIDS-i uurija Dr. Todd Ovokaitys on Leedu juurdega Ameerika professor.
Mida tema arvab Krayonist? Kuula alates 01:53:56 https://arhiiv.err.ee/vaata/hallo-kosmos...kaitys-1-2
Ühes eelmises kehastuses oli Todd Lemuuria ühiskonna üks suurimaid arhitekte ja nimeks Yaw-ee, keda me kõik tundsime. Ta teadis DNA kohta kõike, talle anti nägemusi ja neid ta saab tänase päevani. Yaw-ee omas annet ja tänu DNA toimimise teadmistele ehitas ta Noorenemise templid, mis asetsesid mäetippudes.
Selle kohta saab lugeda ja palju enamatki teavet: Shasta mäe kogemus ja ühendus Lemuuriaga. https://www.ookeanilainetus.ee/kanalduse...emuuriaga/

Ajakirjaniku kohtumine Krayoni kanaldaja Lee Caroll'iga:
https://www.ookeanilainetus.ee/kanalduse...carolliga/
Vasta
#35
"Nagu me kõik siin Maa peal oleme otsimas - Tõde."
Jaa nii on...aga tead milles nali seisneb? Otsid Teda, unustades, et Sa ise oledki Tõde...Smile
Vasta
#36
(13-02-2019, 13:55 )Teloslane Kirjutas: Olem Krayon pole reptiilne, ta on geomeetrilise kujuga.

Seal kanalduses (mille lingi tõin), sain aru, et see Krayon ei olnud reptiloidne vaid pigem drakoonialane.
See, et osad olendid on osavad maskeerujad, pole ka uudne.
Selles mõttes tuleb alati tšekkida kes miski maski taga on ja neid kõige sillerdavamaid isegi kõige enne.
Moosijutt seal viimases aga oli mainitud nagu uinuti. Mütoloogiliselt umbes selline valem, et kui keset pimedat metsa on tuti-pluti piparkoogimaja, siis vaadake, kas see kõik pole siiski liiga hea, et olla tõsi.

Eelnevast aga see tees, et "saab üledoosi", kui üle 3-e minuti selles viibida.
Hea Teloslane, äkki selgitad.
Ma ei tea isiklikul tasandil, kas see Krayon on pähh või pai, kuid minus ei haaku see "üledoosi" oht ei tunnetuslikult ega isegi mitte lihtsa loogika alusel.
Puhtast energiast ei saa justkui saada üledoosi. Mh? Lausa vastupidi - mida mudasem oled, seda suurem on vajadus.
Või kuidas seda instruktsiooni võiks põhjendada?
Võiks öelda, et väikelapsel ema läheduses olemine või meil kõigil oma armsama kõrval viibimine viib üledoosini. On see võimalik?
(Seal lingitud kanalduses oli koht, et selle armastuse üledoosi saab hoopis Krayon ise, sest sellel on tema jaoks liiga kõrge vibratsioon. Aga no comments, kuni pole ise uurinud.)

Ses mõttes...ilmselt tõesti, see kõik on tot. individuaalne, kes kuhu ja kuidas millessegi usub või mis energiaid kanaldab/kasutab.
Kui tunnete, et see on teile õige, laske käia. Kui on vajadus - proovige.
Saamaks teada, tunnetades läbi ja isegi kui aastate järel tõdeda, et viibime roosas udus polnud muud kui veel ühe egregori teenimine, siis on ikkagi üks väärtuslik elukogemus taas kirjas.
(Kuigi vahest sakib mingi "roosa udu" ka nii sisse, et ei saa enam ööd ega mütsi aru. Kui oma kogemustest rääkida.)

Kuid samas..."eksimusi" olemuslikult.. pole olemas - kõik teenib laias laastus meie personaalse hinge ainulaadset arengut.
Ning nagu Q11 ütles - kõik viib ikka iseendasse.

Olen küll ise endiselt ja veendunult sellest "klubist", kus eelistuses on nö. personaalsed tegelased ja ikka päris "omakad", kuid võimalik, et olen lihtsalt räme individualist ja igasugune massliikumine või sektantlus mulle puhtalt olemuslikult ei sobi.
Aga kõik pole mina ja neile sobib miski muu. Mis on ka ok.
Aamen selle peale.
Vasta
#37
(13-02-2019, 14:49 )Q11 Kirjutas: "Nagu me kõik siin Maa peal oleme otsimas - Tõde."
Jaa nii on...aga tead milles nali seisneb? Otsid Teda, unustades, et Sa ise oledki Tõde...Smile

Hästi öeldud. Lisaksin vaid, et selleasemel, et otsida tõde väljast-meediast, raamatutest, teiste kanaldustes jne. Peaks tõde otsima enesest. Kuidas seda teha- vot see on pähkel.

Vasta
#38
(13-02-2019, 16:13 )Naut Kirjutas:
(13-02-2019, 13:55 )Teloslane Kirjutas: Olem Krayon pole reptiilne, ta on geomeetrilise kujuga.

Seal kanalduses (mille lingi tõin), sain aru, et see Krayon ei olnud reptiloidne vaid pigem drakoonialane.

Eelnevast aga see tees, et "saab üledoosi", kui üle 3-e minuti selles viibida.
Hea Teloslane, äkki selgitad.
Ma ei tea isiklikul tasandil, kas see Krayon on pähh või pai, kuid minus ei haaku see "üledoosi" oht ei tunnetuslikult ega isegi mitte lihtsa loogika alusel.
Puhtast energiast ei saa justkui saada üledoosi. Mh? Lausa vastupidi - mida mudasem oled, seda suurem on vajadus.
Või kuidas seda instruktsiooni võiks põhjendada?
Võiks öelda, et väikelapsel ema läheduses olemine või meil kõigil oma armsama kõrval viibimine viib üledoosini. On see võimalik?
(Seal lingitud kanalduses oli koht, et selle armastuse üledoosi saab hoopis Krayon ise, sest sellel on tema jaoks liiga kõrge vibratsioon. Aga no comments, kuni pole ise uurinud.)

Ka draakonid kuuluvad reptiilsete liigi alla (sisalikulised).

-------

Selles lõigukeses nii ohtralt küsimusi! Mul on ainult hea meel selle üle. Püüan vastata.
Küsimuste hüplev eripära näitab, vaja on pikemalt kirjeldada. Paarist lausest selle koguka teema selgitamisest ei piisa, kuna see tekitab uusi küsimusi.

See algab nii:
Armastusenergia.
"Armastusenergia on Looja koostis, see on kõige ülim, tugevam ja puhtam energiavibratsioon, mis eales on. See on absoluut.
Kõik arengud, asjad ja olukorrad, nii füüsiline, kui mitte füüsiline, kõik mis on, on saanud alguse ainult sellest energiast.
Universumis on miljoneid teisi energiaid, mis on energiakasutajate poolt eoonides transformeeritud armastusenergiast läbi mõtete, tegude ja hääldustega. Seega ka kõik mõtted, mida Universumis on mõeldud, need on. Kõik teod, mida on tehtud, need on, ja kõik hääldused ja helid, mis on kõlanud, ka need on ja see kõik asub Loojas..."

See energia jutt ei tule siia ritta, vaid korrektsuse mõistes "Inimene ja energiad" kuhugi alamfoorumisse.
Teksti täieliku sündimiseni pead olema kannatlik, sest mul ei ole Para-web keskkond iminapaga peopesa küljes kinni, kuna eksisteerimiseks on vaja elulisemad kohustused eelnevalt täita, ja/või kui saab keegi teine kasutaja sellega ennem hakkama on OK!

(14-02-2019, 09:26 )soe1 Kirjutas:
(13-02-2019, 14:49 )Q11 Kirjutas: "Nagu me kõik siin Maa peal oleme otsimas - Tõde."
Jaa nii on...aga tead milles nali seisneb? Otsid Teda, unustades, et Sa ise oledki Tõde...Smile

Hästi öeldud. Lisaksin vaid, et selleasemel, et otsida tõde väljast-meediast, raamatutest, teiste kanaldustes jne. Peaks tõde otsima enesest. Kuidas seda teha- vot see on pähkel.

Kui on leitud üks oluline Tõde, ei piisa sellest maailma, ega enese analüüsimiseks. Algseks mõistmiseks tuleb endale selgeks teha veel vähemalt paar huvipakkuvat teemat, siis saab juba võrdlema hakata, millistest Tõdedest siirdub prügikasti ja mida edasi arendada, ning selle juures osata ka kõigis tehtus vastutada.
Õnneks poliitilised vaidluste platvormid on antud saidil igavesti lukustatud, millega saabki rohkem võimalusi vaimsuse mõistmiseks.
Niisama oodates kuldset aega, selleks mitte midagi tegemata ei sünni ka midagi. Et õun pähe kukuks ja meeled tühja kohta passides avaneda saaksid on vähemalt tuult vaja.
Vasta
#39
"Kui on leitud üks oluline Tõde, ei piisa sellest maailma, ega enese analüüsimiseks"
Tõde ehk Reaalsus on alati Üks. Ta ei analüüsi, ei maailma ega sind.
"Niisama oodates kuldset aega, selleks mitte midagi tegemata ei sünni ka midagi"
Kahjuks Sa ei saa midagi teha. Kuna Tõde (Hetk) pole kunagi "tekkinud", ei ole võimalik ka Temale läheneda "sündiva ja sureva mõttega"...Smile
Vasta
#40
(15-02-2019, 15:00 )Teloslane Kirjutas: Ka draakonid kuuluvad reptiilsete liigi alla (sisalikulised).
Antud juhul me vist ei räägi roomajatest kui klassist, nende eri liikidest ega muust loodusõpetustundides õpitust?
Jutt on eri tulnuk- (või olnuk)rassidest. Antud juhul reptiloididest ja drakoonialastest. Ühed on sisaliku-laadsed, teised sauruslased (nii palju kui tean).
Kummagi suhtes eelarvamus mul justkui pole.
Mingil põhjusel reptiloidid tunduvad üldse sümpaatsed (miks tunduvad - ei tea).

Tsitaat:Selles lõigukeses nii ohtralt küsimusi! Mul on ainult hea meel selle üle. Püüan vastata.
Küsimuste hüplev eripära näitab, vaja on pikemalt kirjeldada. Paarist lausest selle koguka teema selgitamisest ei piisa, kuna see tekitab uusi küsimusi.
_
See energia jutt ei tule siia ritta, vaid korrektsuse mõistes "Inimene ja energiad" kuhugi alamfoorumisse.
Teksti täieliku sündimiseni pead olema kannatlik, sest mul ei ole Para-web keskkond iminapaga peopesa küljes kinni, kuna eksisteerimiseks on vaja elulisemad kohustused eelnevalt täita, ja/või kui saab keegi teine kasutaja sellega ennem hakkama on OK.

Pikkade kirjeldavate vastuste vastu pole mul midagi.
Pikkade selgitatud küsimuste vastu ka mitte (antud juhul oli tegelikult 1 küsimus: kuidas on võimalik saada puhtast energiast nn. üledoos? Ülejäänud oli ka kirjeldus küsimuse paremaks mõistmiseks.)
Samuti pole mul midagi pikkade seletuste kohta enne pikkade vastuste andmist, mis on esitatud pikkade küsimuste tulemina.

Kui juttu tuleb Krayoni energiatest, pole ehk ka vaja teisi alamfoorumeid otsida, oletan.

Aega on.
Igavik on lihtsalt termin. : )

Vasta
#41
"antud juhul oli tegelikult 1 küsimus: kuidas on võimalik saada puhtast energiast nn. üledoos"
Eino siis peab olema ju keegi kes saab selle energia üledoosi...Niiet, "Kes" selle saaks nagu?...Smile
Vasta
#42
(15-02-2019, 21:26 )Q11 Kirjutas: "antud juhul oli tegelikult 1 küsimus: kuidas on võimalik saada puhtast energiast nn. üledoos"
Eino siis peab olema ju keegi kes saab selle energia üledoosi...Niiet, "Kes" selle saaks nagu?...Smile

Kuidas on võimalik saada puhtast energiast nn. üledoos?

Puhtast energiast saab üledoosi inimene, kes pole enese vaimu -ja keha energiavälja vibratsioonitaset ette valmistanud.
Õnneks inimese enda kaitseks ei pääsegi ükski ettevalmistuseta algav mediteerija niisugusesse energiavibratsiooni seisundisse (neid võimalusi on esinenud, kuid üliharva). Seepärast soovitas austatud Krayon selles harjutuses saavutatud energiaväljas mitte kauem püsida (siin mõeldi neid, kes pole vaimse enesearenguga tegelenud), kui kolm mintsa, sest see on inimesele ohutu aeg üledoosi mitte ammutamiseks.
Meie planeeti ümbritseb praeguses energiasageduses materiaalne reostunud energia, mida ei anna üldse võrrelda vaimse maailma ülipuhta energiaga.

Vaimset ja kehalist taset saab võimendada mitmeti, kas erinevate füüsiliste energiaharjutuste, mantrate, meditatsiooni, väetantsu või siis rikastada muu sugetsioonitehnikaga.
Vahel on olnud võimalusi, nagu eelnevalt kirjutasin, kus algaja läbi vaimse soorituse pääseb siiski sisse puhtasse energiakanalisse, milles esmased liigkaua viibimised pole head. Kui tegeleda algul ilma juhendajata energeetiliste tegevustega, võib inimene langeda teatud taseme saavutamisel transsi ja viibida selles liiga kaua ning saada kasu asemel kahju, kuna füüsiline keha pole jõudnud nii kaugele (pole puhastunud), kui saadud energiadoos. Tšakrad, kui energeetilised keskused saavad seejärel kahjustada ja inimese füüsiline väljenduslaad muutub. Talle tundub endale, et tema maailmas on kõik korras (ja ongi, kuna inimene ise ei adu, et teda nüüd teistsuguseks peetakse) ja saab enesega hästi läbi, kuid vastutusrikaste ülesannete täitmisel tema abist loobutakse ja talle tuntakse kaasa.
Tean mitmeid juhuseid, kes esoteerikalaadsete aladega on kahjustada saanud. Minu kunagine koolivend, keda hakkasid hiljem paeluma esoteerilised temaatikad ja kas ta ei leidnud vastuseid või polnud tal kellegiga neist kõneleda. Tema perekonnaelu läks teistmoodi mõtlemisel vussi ja ta loobus pool aastat hiljem omal valikul maisest elust. Teises olukorras oli üks noormees hästi elav ja jutukas. Mingisuguse perioodi jooksul ei tundnud teda enam ära. Ta suurt midagi ei rääkinud, vaid ainult mõtles ja oli tõsine. Kolmas variant oli ühe vaimse kooli lektoriga, kes on nüüd ainult kodune. Üks variant oli ühe tütarlapsega. Vaimne õpetaja tiris ta rühmast välja ja selgitas hiljem talle, et ta ahmib hetkel ja liiga ruttu kõiksugu vaimset informatsiooni ja palus tal oma tegemised üle vaadata ning vaimuilmast veidi tagasi astuda. Õnneks sattus teadja noorele algajale peale ja suutis reaalsusse tagasi tuua. Selle tütarlapsega on tänaseni kõik korras ja ta on tegus.
Hiljuti olin ühel vaimsel koosviibimisel ja ühe meditatsioonitehnika tulemil läksin transsi. Muidugi ma ei tea kaua ma ära olin, kuid kellegi laps koperdas mängides mulle otsa ja ärkasin sellest, ehk tänu sellele tulin seisundist välja. Üks pühendunu märkas seda ja küsis, "kas oled ikka vaimude maailmas või oled juba tagasi?" Küsisin järgmine päev, et kus ta võtab, et uitamas käisin? Ta vastas, et tundis südamega.
Üle kahe aasta jooksul pole seal keegi mitte isegi mind riivanudki ja sel hetkel kukub laps selga. Usun, et Kõrgem jõud teab, milleks see vajalik oli. Ta nägi ja aitas, et inimene nõdraks ei muutuks.
Peale seda transiolukorda tuikas vasakpoolne aju poolkera kaks ööpäeva naljakalt. See oli tähelepanuväärne, sest mul pole pea ligi kümme aastat valutanud. Et, kas sain ka nn üledoosi või teine variant, et aeti äkiliselt seisundist välja. Meditatiivses seisundis olevat inimest ei ehmatata. Sisemine energiatöö ei tohi äkiliselt katki jääda, vaid sellest tuleb rahulikult välja tulla.

Kõrgemat, puhtamat energiaväljataset pole võimalik üleöö saavutada. Selleks peab olema tahe või eesmärk ja ahvatluste valikutes distsipliini.

Iga järgneva aasta laps sünnib aina kõrgema energiavibratsioonitasemega, kuna planeet Maa on liikumas järk-järgult uuemasse energiaajastusse. Viibime ju hetkel kolmandas dimensioonis, mõned on juba äärtpidi ka oma arengus 4D sageduses ja loomulikult puhtama, kõrgema energiasagedusega. Ja mida kõrgem energiaväli, seda tervem ja tasakaalustunud ollakse.

"Kes" selle saaks nagu?...

Võtame näidiseks kaks energiategelast.
Inimese, kelle isikliku energiavälja tugevus on ca 90 MHz ja
Kõrgema Puhtama Vaimu Inglite kuningriigist, kelle isikliku energiavälja tugevus on miljardeid MHz-e rohkem. (Väga tobe on kõrvutada inimest ja nt Seitsmenda dimensiooni Vaimu).
Kes siis saab energia ülejäägi?
Energia ülejäägi saab see, kelle energiatase on madalam, kuna kõrgema tasemega tegelasel pole madalama tasemega tegelaselt midagi võtta. Kõrgem puhtam jõud ei korralda energiavargust, kuna ta on armastuse esindaja ja neil on seda universumis küllaga, mida nad annavad planeedile teatud võimsuses. Omakasu ahnusega teenitakse ainult ebatervet karmat ja Kõrgemas dimensioonis ihad üldse puuduvad.

Võimalik, et ma ei väljendanud end piisavalt. Klopsisin nõudlusel teema ruttu kokku, kuid seda saavad lugejad alati täiendada.

Ma tänan küsimuse eest.
Palun, kas te saite vastuse?

Minu lugupidamine.

Lisatud hiljem.

Lõike: "Plejaadide Õpetus"

Teie edasiliikumine vaimsel teel saab toimuma sellise kiirusega, et keha, hing ja vaim jõuaks teie talentidega kohaneda. Vastavalt teie muutumisele hakkavad teie talendid avanema vastaval ajal ja vastavas kohas.

Ärge kiruge end oma "aeglase" edenemise pärast. Võib olla teie kiiremat edasiliikumist januneb teie Ego. Tema pole suuteline tagama õiget tempot, kuna näeb vaid ühte - füüsilist osa teist. Hing ja Vaim vaatavad maailma tervikliku pilguga läbi Horuse silmade. See nägemine peegeldab teie sügavamaid vajadusi, teie energeetilist konstitutsiooni, teie elu kava. Te saate edasi liikuma sellise kiirusega (kui te just ei satu Ego juhtimise alla), mis suudab kaitsta teid maksimaalselt vigade eest. Psühhiaatriakliinikud on täis inimesi, kes avasid oma iidsed silmad, nägid, kuid ei suutnud midagi mõista. Nad ei suutnud leida "oma sagedust". Teadmata, millele häälestuda, nad rikkusid ära oma närvisüsteemi peene tasakaalu.

Paljudele teist on peamiseks püüniseks kannatamatus, teile tundub, et on vaja pidevalt kusagile edasi liikuda. Ärge eitage kilpkonna väärtusi, kes liigub enamasti aeglaselt, siis peatub, peidab end oma kilbi alla ning mõtiskleb kaua ning näeb hästi.
Vasta
#43
Jah, tänud selgituste ja näidete eest. Nii on tõesti palju arusaadavam.
Kuigi küsimusi tekkis paraku juurde.
Aga see on ju hea, et tekkis, onju. : )

(16-02-2019, 13:00 )Teloslane Kirjutas: Puhtast energiast saab üledoosi inimene, kes pole enese vaimu -ja keha energiavälja vibratsioonitaset ette valmistanud.
Õnneks inimese enda kaitseks ei pääsegi ükski ettevalmistuseta algav mediteerija niisugusesse energiavibratsiooni seisundisse (neid võimalusi on esinenud, kuid üliharva). Seepärast soovitas austatud Krayon selles harjutuses saavutatud energiaväljas mitte kauem püsida (siin mõeldi neid, kes pole vaimse enesearenguga tegelenud), kui kolm mintsa, sest see on inimesele ohutu aeg üledoosi mitte ammutamiseks.
_ Vahel on olnud võimalusi, nagu eelnevalt kirjutasin, kus algaja läbi vaimse soorituse pääseb siiski sisse puhtasse energiakanalisse, milles esmased liigkaua viibimised pole head. Kui tegeleda algul ilma juhendajata energeetiliste tegevustega, võib inimene langeda teatud taseme saavutamisel transsi ja viibida selles liiga kaua ning saada kasu asemel kahju, kuna füüsiline keha pole jõudnud nii kaugele (pole puhastunud), kui saadud energiadoos. Tšakrad, kui energeetilised keskused saavad seejärel kahjustada ja inimese füüsiline väljenduslaad muutub.
Kõik arusaadav. Kuid küsimus: miks austatud Krayon ei alusta inimese jaoks mõnevõrra mahedamate ja kohandatumate energiatega? Ei suuda? Emm... kõrgema dimensiooni olevus ei suuda? Ok, ehk ei suuda/ ei taha nehh. Et vot oleb nii vinge ja särav, et kes üle 3-e minuti vaatab/kogeb, saab vaimse kreepsu.
Samas jääb arusaamtuks, miks inimesega siis nö. eksperimenteerida?
Mõni "madalam" ehk jääb süüdimatult selles energias magama või ei vaata kella, 5 mintsa tiksub täis ja ongi puuks. Pole justkui kuigi arukas meetod?
Miks üldse kohe nö. täisvõimsus on vaja peale panna? Inimesel endal sisi. See on sama, mis diletandil tuleb mõte, et hakkaks äkki võimlejaks ning alustab kolmekordsest saltost. Või täisspagaadist. Logish, et nikastab end ära.
Ehk siis alustada tuleb tõepoolest enda võimetele vastavast: kergemast ja liikuda keerukama poole.
Kõrgemaid olevusi on ka 4-s dimensioonis ja ka 5-ndas. Nendega mingeid "kahjustusi" reeglina ei kaasne.
Selles mõttes justkui segane see doseeringu värk ikka. Mh?

Tsitaat: Teises olukorras oli üks noormees hästi elav ja jutukas. Mingisuguse perioodi jooksul ei tundnud teda enam ära. Ta suurt midagi ei rääkinud, vaid ainult mõtles ja oli tõsine.
Mõtlemisvõime saabumine ehk ei liigitu hälbe alla? Trillatrulla asemel ka tõsidus arusaamades ehk mitte? Kõik nn. valgustumised ei kulge ometi ühe vitsa järgi, see ongi väga individuaalne ja normeerimata protsess. Aga eeldan, et ehk sa tundsid seda noormeest (ja kõiki neid teisi) ja tead täpsemalt tema/nende käekäiku ka praeguseks hetkeks. Äkki olid nad lihtsalt nö. vaheastmes? Kellega poleks juhtunud-- minuga küll on.
Ega vaimne täiustumine pole valmisprodukt. Kogu aeg on miski muutumises ja tsüklid on nii ülesalla, kui ühte või teistpidi ja (korrates üle) igal ühel absull erinevalt.

Tsitaat:Kolmas variant oli ühe vaimse kooli lektoriga, kes on nüüd ainult kodune
.
See on... vale? Astuda egregorite masinarattast välja, sülitada ühiskonna nõudmistele ja elada enda heaks, pühenduda oma isikliku arengu täiustumisele, oma perele, lastele ehk? Minu meelest ideaalne pinnas oma vaimsusega aina edasi töötamaks. Paljud suurkujud on just selle tee valinud ometi.

Tsitaat:Üle kahe aasta jooksul pole seal keegi mitte isegi mind riivanudki ja sel hetkel kukub laps selga. Usun, et Kõrgem jõud teab, milleks see vajalik oli. Ta nägi ja aitas, et inimene nõdraks ei muutuks.
Äkki oleks Kõrgemal Jõul lihtsam üldvolüüm veidi maha timmida? Ei peaks kellegi üksiku suhtes süütuid lapsi togima ja igas mõttes kõigile ohutum?
Lisaks näidake mulle väikelaps, kes rahvakogunemisel kuskile ei põrkaks või ei koperdaks. Imelaps on selline, ime! Ja eeldan (puht loogiliselt), et neid "prohvetlikke" müksusaajaid oli seal ehk teisigi...

Tsitaat:Peale seda transiolukorda tuikas vasakpoolne aju poolkera kaks ööpäeva naljakalt.
Vasak ajupoolkeera vastutab meie ratsionaalsete mõtete eest. Kogu analüütiline mõtlemine tuleb väidetavalt just sealt. Parem poolkera vastutab tajumuslike ja intuitiivsete funktsioonide eest.
Lahendasid mingeid mata võrrandeid transis olles?

Tsitaat:See oli tähelepanuväärne, sest mul pole pea ligi kümme aastat valutanud. Et, kas sain ka nn üledoosi või teine variant, et aeti äkiliselt seisundist välja. Meditatiivses seisundis olevat inimest ei ehmatata. Sisemine energiatöö ei tohi äkiliselt katki jääda, vaid sellest tuleb rahulikult välja tulla.
Õige. Aga sellel Kõrgemal Jõul oli justkui pohh su peavaludest? Üledoosist ilmselt samuti. Pardon.
Ja taas - kui tegeleda just enda jaoks sobivate energiatega, siis ei ole nii, et viibid seal kuskil ja hõljud - korraga koer haugatab või ämm helistab ja selle peale on totaalne karauul meie mentaalis, juhe koos ja 3 päeva pikali. Ma leian.

Tsitaat:_planeet Maa on liikumas järk-järgult uuemasse energiaajastusse. Viibime ju hetkel kolmandas dimensioonis, mõned on juba äärtpidi ka oma arengus 4D sageduses ja loomulikult puhtama, kõrgema energiasagedusega. Ja mida kõrgem energiaväli, seda tervem ja tasakaalustunud ollakse.
See on ilus. Olen nõus. Seega kasutagem oma arenguks ehk siiski energiaid, mis üledoose ei tekita? Neid energiaid on ka planeedil Maa küllaldaselt saada. Näiteks esimene"oma semu" selleks oleks meie enda Kõrgem Mina. Üledoosi mittevõimalikkus garanteeritud. Vastupidi: mida rohkem selles suhtes viibida, seda kõrgemaks vibra tõuseb. Ei pea isegi tundmatus keeles päevade kaupa võõraid mantraid pobisema ega pea peal seisma.

Tsitaat:Võtame näidiseks kaks energiategelast.
Inimese, kelle isikliku energiavälja tugevus on ca 90 MHz ja
Kõrgema Puhtama Vaimu Inglite kuningriigist, kelle isikliku energiavälja tugevus on miljardeid MHz-e rohkem. _Kes siis saab energia ülejäägi?
Energia ülejäägi saab see, kelle energiatase on madalam, kuna kõrgema tasemega tegelasel pole madalama tasemega tegelaselt midagi võtta. Kõrgem puhtam jõud ei korralda energiavargust, kuna ta on armastuse esindaja ja neil on seda universumis küllaga, mida nad annavad planeedile teatud võimsuses.

Kõik õige. Kõrgem (kui ta on piisava poweriga ikka) tõmbab madalama ülespoole. "Ülejääk" pole muidugi ehk õige sõna. Olemuslik täius ei ole nö. ülejäägiline. Ta lihtsalt on nagu on. Et tal on võime nö. madalamat kaasata, see on jah, täiesti adekvaatselt täheldatav. Isegi neid va eri dimensioonide mänge mängimata. Täitsa igapäevaelus. Kuid alati käivitub siiski energiavahetus. Ühepoolselt sisuliselt ei saa midagi toimuda, see oleks tõepoolest sel juhul vargus.
Seega mida Krayon vastu saab või vastu tahab?
Ok, ma eeldan, mis on vastus, kuid kuulaks siiski sinu versiooni ära, hea Teloslane.

Tsitaat:Võimalik, et ma ei väljendanud end piisavalt.
Väljendasid ikka.
Väga tänan.
Aga tahaks nüüd vastuseid ka nendele uutele küssadele, kui sobib. : )

Vasta
#44
(06-11-2010, 20:21 )paadikapten Kirjutas: Ümmargust möla on Krayoni jutus tõesti palju - lausa nii palju, et see möla uputab ära jutu sisse peidetud potensiaalsed arukamad mõtteterad.

Krayoni "neutraalse siiriku" palve läbiteinuna võin öelda, et igavesti see igaühe peal ei toimi. Mõnda aega peale seda oli vabam olla, kuid mingist hetkest alates tuli mul ikka hakata taas otsima variante aina kasvavast probleemidepuntrast vabanemiseks.
Kes veel ei tea - siis tegu on lihtsalt palvega, kus palutakse "neutraalset siirikut". See pidi tagama varasema "karma" kustutamise, probleemide lahenemise ja mida iganes veel. Kerge kõrvaltoimena väidab Krayon olevat selle, et umbes 3 kuud peale palvet võib suhetes tõsisemaid segadusi tekkida - võivad lahkuda seni parima sõbrana tundunud inimesed, võib tekkida uusi tutvusi ootamatute kanalite kaudu, võib tekkida ka lihtsalt üksildusetunne - viimane pidi tekkima sellest, et vahetuvad inimese vaimsed teejuhid.
Ei saa muidugi salata, et peale seda palvet oli mul 3 kuud tõesti üks paras segadus, enne kui elujooks vabamaks muutus.

Küsimus on seegi, kas Krayon on oma ümmarguse jutu sees peituvad mõtteterad ise avastanud või kusagilt pätsu lasknudSmile

Sellest arvamusest on möödunud kaksteist aastat...

Inimkond on muutununud teadlikumaks, on aeg edastada "Neutraalse siiriku" olemuse eesmärgist, mis on Inimkonnale Kõrgema Puhtama Jõu kingitus.
Koostan huvilistele põhjaliku üleskirjutuse antud kanaldusest võimalikus ajas.

(06-11-2010, 20:21 )paadikapten Kirjutas: Küsimus on seegi, kas Krayon on oma ümmarguse jutu sees peituvad mõtteterad ise avastanud või kusagilt pätsu lasknudSmile

Too Olem eksisteeris juba siis, kui polnud planeet Maal veel Inimese energia mõtetki veel.
Vasta
#45
Tegin ka öösel KRAYONI otsekanalduse ja õeldi et Pärnus Tulekaitsejate rühmitus on liikvel Tallinna suunda, Presidendi palatisse otse liikumas et õelda et Rahval on kõri auguni kogu Sellest Eesti ühiskonnast kun konnad ja kirved on ka mädad nagu roostes vanalaev mis ei liigu vaid tillerdab töllerdan nagu vene mikrofon kust pauku ka ei kuule. Ja nii ongi vastasin mina.
Vasta
#46
Kryon January 2022 - What Will Happen In 2022 - Kryoni sõnade järgi toimus kanaldus 2014 keskpaigas.

Lühidalt:
1. Kryon soovitab valgustöötajatel vandneõuteooriates keerlemine ja nende levitamine lõpetada. Valgustöötajad olevat vanad hinged ja võiksid muu tegevusega maailmale kasu tuua, sest kuidas vandenõuteooriate levitamine maailmas rahu loob?
2. Egiptuse püramiidid ja Nazca kujundid tegid inimesed ise ja ilma tulnukate abita. Soovitab siin samuti mitte raisata aega selliste teooriate peale.
3. Soovitab new age'slastel lõpetada imelik olemine.

Peale soovitusi räägib intuitsioonist ja sünkroonsusest.

Number one: I told lightworkers to stop spinning in conspiracy theories. Those who are attracted to conspiracy theories are normally lightworkers, did you notice?`And old souls, did you notice? And there's a number of reasons why. And the interesting thing is the conspiracies that they champion and are invested in are often correct. I didn't say they weren't. I told them to stop it and it didn't sit well. Because that's their whole life's work. We've got drawers filled with articles about what they're interested in and all they want to do is get this information out so others will know what the government is doing to them or what the drug companies are doing to them or this group or that group or group or that group. And what they see in this is this is their champion self helping the planet and i told them it isn't helping the planet and they didn't want to hear it. Some of them left and some of them complained and they said use your discernment when you listen to that channel because Kryon got that one wrong. I'm going to use a phrase and i'm going to use it over and over. If you're one of those who is spending all their time, dear one, on a cause a conspiratorial issue that you know is happening on this planet and you want to help correct it i've got a question for you. Look me in the eye and tell me how that's going to help peace on earth? It isn't. You may correct that you may inform, you may get people to hold signs for you and you may feel really good about that. How is it helping old soul with peace on earth. And the answer is: it isn't. Did you know that? did you recognize that? And here is what i want to tell you. There is no judgment here, it's the best you have. In and old energy it's the the best you had. Listen to me. Can you put that away and turn inward and look at yourself. How do other people look at you. Did they want to be with you? And you would say: well no, they don't because i got all these things to talk about. And they're not helping really with the new earth, not really. There has got to be softening planet. These conspiracies that you are talking about as real as they might be i would like to tell you something. They are going to take care of themselves. When enough human beings in a new energy find out about these things youõve been trying to tell them about they're going to correct it. So you're going to get your way. Are you going to wait till the next lifetime to awaken? Or you're just going to keep going and spinning. It's not helping anybody. Not really. And they came out of the woodwork on that one.


The next one was even more volatile. And it wasn't that long ago and when I channeled it my partner cringed. I could feel it. He said: Kryon, what are you doing? Now i tell you what i was doing. I'm stirring the pot. I want to bring him out. I started to tell you how the egyptians built their pyramids without E.T. help. They're smarter than you think. You're going to find out eventually they did it without E.T. help. There's also all kinds of things you're no aware of. Clever uses of water and you have a bias. Well, they didn't have any water. Yes, they did. They don't today doesn't mean they didn't then. I told you to the Nazca lines. Why they were built, how they were built and they were not runways for the gods. i started to identify what i will call common sense real history and how they came. Kryon got that one wrong. Everybody knows E.T.'s did it. doesn't Kryon knows that E.T.'s were here. here's the funny part, dear ones. remember what Kryon has said: i have championed the cause of E.T.'s. you are all sitting here with E.T. dna. of course they're here. their fingerprints are everywhere but it doesn't mean they built the pyramids. now why i would say this. what is the reasoning why do i have. i'm Kryon. i'm talking to you about the love of god, why was that put him there. my partner didn't like it. now i'll tell you why. because there were all kinds of those who came out of the woodwork and would say, now wait a minute. he got that one wrong, why are you listening to Kryon when he's got all these things wrong. there's a lot of lightworkers that are attracted to the E.T. subjects to the point where nothing else matters and you're spending your life on it. You know why? Because you're an old soul. Because you have all of that E.T. knowledge in your Akash. Of course you're attracted to it. Of course you are. You're an old soul. Many of you are even lemorians and that is your purpose. Aand I'm going to ask you something. How is this helping peace on earth? Yyou want to figure out how they did it, you want to prove a point, go ahead. And in the meantime you are so valuable to humanity. Can you listen to me for a moment when I'm telling you, go ahead. You have free choice but how is this helping peace on earth. When you sit there with that toolset. When you have that ability using your Akash to really, honestly see the fingerprint of the gods, why are you spending your time on that? Why don't you turn your focus to the new frequency. Turn it in on yourself and find out who you are because this is where you belong. And that's why i did it. Now my partner is saying: oh, that makes sense. I told him i'd explain it eventually.

The third one I said was even worse. I said to new agers to stop being weird. Who wants to be with you. when you're an outcast and you act funny. And I said is this what you want to show the world - you're unbalanced? Nice job. Because a lot of you are doing that. People walk the other way and I ask you this: what master do you know that did that? The masters of the planet had balance. You wanted to be with them. You wanted to be with them. Do you realize that? And you didn't like that either. Because being weird was your new age birthright. This is what you do and you're proud of it. And I said stop it. How is that helping peace on earth? You've got so much of equipment. I want you to start balancing yourselves. I want you to step out of the weirdness. And you can, you know. Once you show people the love of god in your life instead of the strangeness you believe. I want you to weigh what other people look at. How you're going to help peace on erath by being strange. Oh, you've got answers. Yeah, but Kryon, we meditate. Now we use compassion and we help this area, that we're praying, uh, for rain, we're praying for the, this, we all do all these things. It's not going to bring peace on earth. That's going to be one human at a time. In a balanced state claiming mastery. Mastery is balance and this is what I want to talk about because I got three instructions for you.

Now we've come to what is the next step, and it's all about an energy that you don't understand. In the mode that you have come from which is survival you've used your brain. We have given you multiple channels about intuition, we've identified it. We've talked about what it is, where it comes from, how it works, how it doesn't work. Now we get into what we would call the nitty-gritty. Dear human being, I want you to understand intuition. I want you to understand that it is the new way of communicating. Period. You've got survival and you've got intuition. The human body is designed to heal itself to live hundreds of years through combining two things: human brain and the intuitive self. And up to now it simply has not done a good job at all. Because what has been missing is that intuitive self. It's not there. The innate, the smart body has to be at least equal to the human brain and it isn't. It isn't even close. You barely open the door. I want you start studying it. And the best way is with yourself. Do you have it? What is it? What does it feel like? That is this, that is the firts step. You gotta, you gotta walk before you can run. And the first item that I'm giving you after all this time is learn what intuition feels like. There are ways to practice it and I have given them in the past. We're getting to that next. Do you have it? The answer is all of you.It is elusive and we've even given you a channel called the elusiveness of the Akash and also of the intuition. Elusive because it does not present itself in 3D. Now. I have channeled something else and I want to tell you about it. The minute you start looking something's going to happen. I'll give you a metaphor. When you start to study something in 3D and you hit the books as they say, this is hard. And all of you have gone through this. A learning curve, a time when you realize that you must commit to memory certain kind of things and you've got to gou to certain things in order to learn certain things in order to pass certain tests. And the burden has alway fallen upon you totally for this. You make the assumption that what is going to come next is exactly that way and it isn't because now you got help. And if you want to know what the nodes and the nulls are about and time capsules about and all of these things it's preparation, it's preparation. There are legions of those preparing to deliver to human consciousness the tools that will accelerate what you're asking for. Another example is this. As soon as you open the door to say I want to know more about intuition, I want to start learning what it feels like there's going to be hand that reaches toward toward you from that door and says come on, we'll show you. You don't have to do it by yourself and there's no way I can prove it. Here we go. You are in an area you didn't expect and it's not three dimensions. Your body has a quantum attribute that is enormous and you've never used it. You want me to give you an example of what the body can do that you might relate to: it's called spontaneous remission. You know what that is? It's the quantum body intelligence doing something almost instantly because it can within the human body by itself without an explanation. So dramatic that there's only one, one possibility: miracle. We'll start thinking differently. What if it was about DNA. What if it was you with you. What if you were that powerful. And you only see that once in a while don't you. Usually developed, by the way, in fear. Interesting. You are so big. There's an entire part of you that is about to open up. When you begin the process the hand comes forward. You feel it. Oh, oh I see. Oh, thank you. Are you open and ready for that? This is not a study for one, two, three. This is about what we've told you 23 years ago. I'ts called pure intent. Here it comes. The new tools are arriving.

Number two. once you've identified what it feels like the next thing is to capture it and practice it. There are ways, dear ones, we're not going to give them tou you now. I'm just giving you the one, two, threes of what may come in a way you don't expect. You can practice ituitive thought. There are ways of identifying it and using it, challenging it, seeing if it's tight or it's wrong. I will tell you something we have never said. The intuitive self is every bit as complicated and as big as the human brain. You know why? Because it has more parts. Every single molecule of DNA is ready to work in tandem to create this. You've got hundreds of trillions of these parts. It's bigger than human synapse. Imagine an intelligent body that was not centralized. It's the human merkabah. That's what you're. That's what you're developing. The whole thing. I'ts going to dwarf the brain. Now, the brain is good as what it does. It'll continue doing what it does. It'll do it even better because it'll start marrying with the intuitive part of the pineal. Ah, it just hides. There's a very small little organ sitting there doing its job making melatonin and serotonin that's all you think about what it does. But it's quantum. It's bigger than you think. It's the portal. It's part of the human brain. It has to be now. Think with me for a moment. You see there's a cooperation, an alignment, a confluence, a partnership. Anything you want to call it. They're not separate, they're going to be together. The human being who starts to awaken to its own quantum energy using intuitiveness in ways that we are going to discuss eventually is one who starts to enhance the whole human being does not compartmentalize brain and intuitive but melds them together.

That was two. And the third one. I want you to start counting on synchronicity. Synchronicity, the unexplained events that happen out of synchronicity with randomness. They have coherence. Imagine, coherence of accidents. That's an oxymoron and then a coherence of accidents. You accidentally meet somebody, you accidentally are in the right place at the right time, you accidentally find out this, that and the other, you accidentally find the cure for the incurable, you accidentally find the love of your life, you accidentally run in to situations you can't believe. We're always there, right in front of you. This is spirit working with you and the more intuitive you get the more synchronicities will occur. That really is the lesson for today. Is it possible, Brian, that I can count on synchronicity? Is it possible I can count on freaky coincidence. And the answer is: oh yeah, oh yeah. And you know what's going to happen? Pretty soon you will walk a path and people will look at you and say: I know how you're doing this but do you mind if I come along with you? You're just really lucky and they may learn what you know along the way. And you take them by the hand and in loving ways you don't give them a Kryon book. You, you love them. You don't tell them about conspirational issues. You don't tell them about how the E.T.'s build this and that and how we're all wrong and the way we got it . Save that if you have to. You look at them and you love them. Maybe that's too hard, maybe that's too hard. And for those of you who just want to spin this is the hardest thing you're ever going to do is stop spinning and look at ohter human beings and love them. Hardest thing you'll ever do. Some of you in this room are equipped for this and ready for this and wanted to hear this. This is the balance. It's going to save this planet. Human nature is going to shift into the intuitive part. You're gonna get guidance that nobody understands. You're going to walk a path where everybody's going to say you are really lucky because you're counting on things that are chance because somebody who's looking at you in 3D. But it isn't chance at all. You are connected and you're using your intuition to be in the right place at the right time, that synchronicity. That leads to cooperation. Do you see how that picture now is changing human nature. The more humans who learn this and do it the quicker you will have a confluence of consciousness that starts to actually shift in a way you can see it on the news. Look for it. That's when you know you're achieving something. Watch for the good news channel and you'll know youäre achieving something. People who tune in only for the great things that are happening and the good things that are happening watch for corporations to outdo each other in integrity and transparency. It'll be a contest and you will say I'm on another planet. Watch for it in politics. We've told you these things before and youäll say: no that's a stretch. You got that one wrong. Do I? If you live long enough you're going to see it all. This is the potential we've given you. Start slow, dear ones, I want you to recognize intuition. What does it feel like. Then I want to you start practicing, making it work and then leading into synchronicity. I just gave you a lifetime of work to do but you got to start now.

And here is the final word. Whatever you learn this lifetime you will awaken with the next. Because your DNA is going to be working a whole lot better the next time around. What you'll learn today will be carried in tomorrow. Guaranteed. This is part of the new human being on this planet and it's the beginning. The very beginning of the peace on earth. I am Kryon in love with humanity. Congratulations and so it is.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat