Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minu vanaema
#1
Nimelt, minu vaime uskuv vanaema suri paar kuud tagasi ära. Ta ise oli paandunud vaimudesse uskuja. Üldiselt oli ta terve oma elu looduses elanud ja nn. "puid kallistanud". Ma mäletan, et tal oli pisike päevik täis erinevate hoidiste ja tinktuuride valmistamise õpetusi. Ma tean et see oli väga tähtis talle, seepärast jätsin ma selle endale, et see tema asjade pakkimisel kuskile ära ei kaoks.
Kuid alati kui ma selle päeviku kätte võtan tekib mul selline imelik tunne, mida on raske seletada. Seest läheb soojaks kuid värinad tulevad peale. Kas on võimalik et minu memme vaim liigub selle päevikuga?
Kas on võimalik temaga "ühendust võtta"?
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas -Kat
Kas on võimalik et minu memme vaim liigub selle päevikuga?
Kas nüüd just selle päevikuga, aga Sul on lihtsalt võimalus ja eeldused saada tema liini-teadmiste edasikandjaks. Tunnetad sealtkaudu oma juuri.

Minu arvamus.
Vasta
#3
Võib küll selle päevikuga kaasas käia. Neid lugusi on palju, kus on hing mingi talle tähtsa vms. esemega kaasa rändanud ühest kodust teise ja teistesse peredesse.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu kogemused Unetujahirmul1 2 7,677 03-07-2015, 21:22
Viimane postitus: roberdd
  Minu kogemused. koppel 7 3,755 07-06-2010, 13:55
Viimane postitus: merkhu
  Minu lugu: mediteerimine, rännakud, kaitseinglid ja tähelaps Demon4 8 5,264 16-10-2009, 16:18
Viimane postitus: TheAgnes
  Minu lugu. Funky. 4 3,158 28-05-2009, 14:51
Viimane postitus: Amandax

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat