Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kvantripats
Vaatasin Pealtnägija salvestust. Olen lugenud ja uurinud internetist leitud infi. Ise veel pole kasutanud. Kuid teen seda. Tean mitmete kasutajate kogemusi.

Inimene on elektromagnetiline energiakeha ja energiasüsteem ning otseühenduses Universumiga. Ja see asi-kvantripats -toimib inimese energeetikat ja Universumi Energia ühendusteid ja kanaleid võimendades.

Nii Pealtnägija saates positiivset tagasisidet saanute kui kõigi teiste positiivset kogemust omavate inimeste ühisnimetaja on see, et
+ Nad on tänulikud, et nad on olemas ja saanud jätkuvalt õiguse elada
+ On tänulikud kõige eest, mis neil hetkel on (neis pole ülbust ja üleolevust)
+ Nad austavad Elu. Suhtuvad austusega kõigesse positiivsesse, mida elu neile annab.
+ Nad on tundlikud elu nüansside suhtes.
+ Neil on positiivne ja elujaatav suhe Elusse.

EHK: Nagu metsa hõikad, nii mets vastu kajab. Me oleme seda kogenud.

Ei ole vist kellelgi alust väiteks, et just tema on pannud metsa nii meile vastu hõikama. See lihtsalt on nii ja on olnud enne meid.

Ja neile tuleb see Universumi ammendamatu Energiaallika abistav käsi. Seekord kvantripatsi kaudu.

Olla ülbe ja üleolev on igaühe õigus, kuid nad peavad otsima oma teed olla ja elada. Ja kvantripats ei ole neile abiline sel teekonnal.

Õnne ja edu ja tervist ja tarkust kõigile!

See lihtsalt on nii.
Aitäh Teile, et lugenud minu seisukohta!
Vasta
(02-02-2011, 10:15 )Stella Kirjutas: Vaatasin Pealtnägija salvestust. Olen lugenud ja uurinud internetist leitud infi. Ise veel pole kasutanud. Kuid teen seda. Tean mitmete kasutajate kogemusi.

Inimene on elektromagnetiline energiakeha ja energiasüsteem ning otseühenduses Universumiga. Ja see asi-kvantripats -toimib inimese energeetikat ja Universumi Energia ühendusteid ja kanaleid võimendades.

Nii Pealtnägija saates positiivset tagasisidet saanute kui kõigi teiste positiivset kogemust omavate inimeste ühisnimetaja on see, et
+ Nad on tänulikud, et nad on olemas ja saanud jätkuvalt õiguse elada
+ On tänulikud kõige eest, mis neil hetkel on (neis pole ülbust ja üleolevust)
+ Nad austavad Elu. Suhtuvad austusega kõigesse positiivsesse, mida elu neile annab.
+ Nad on tundlikud elu nüansside suhtes.
+ Neil on positiivne ja elujaatav suhe Elusse.


See lihtsalt on nii.

"Lihtsalt" ei lenda vares kah, ta peab ju tiibu lehvitamaBleh

Sinu kirjeldatud omadusi väidavad endas olevat kõik, kes New Age värgiga veidigi kokkupuudet on ja kes sellesse siiralt usuvad. Olgu siis tegu budistide, reikirahva, mediteerijate, vika-nõidade, uue aja "kvantfüüsikute" või muude mistahes "indigoelukatega". Aga ometi leidub selliste seas ka palju isikuid, kes usuvad pimesi ega vaevu oma seisukohti selgitama (noh, paljud neist ei uuri ka ise neid asju sügavuti - võetakse valimatult omaks kõik, mis ette lauldakse), põhjendades seda vaid stiilis "see lihtsalt on nii". Metsa kajamise näide ei ütle näiteks mulle veel midagi.

Proovi näiteks sina selgitada, KELLELE on kvantripatsi kandjad tänulikud õiguse eest elada ja olemas ollaSmile

Vasta
Tsitaat:Kvantripatsi kasutegurid:
* Tugevdab immuun-ja endokriinsüsteemi
* Parandab vereringet
* Leevendab põletikke
* Hävitab viirusi ja baktereid
* Suurendab energiataset
* Aeglustab vananemist
* Soodustab toitainete omastamist
* Parandab keskendumist
* Paraneb tähelepanuvõime
* Aitab võidelda vähirakkudega
* Korrastab vee struktuuri
* Taastab vee elujõu
* Kaitseb DNAd kahjustuste eest
* Vähendab stressi
* Korrastab unehäired
http://www.kvantripats.com/Tooted.htm


Kõik ülejäänud mõjud, v.a. vee struktuuri ja elujõu jutt, saab krediteerida eelviimasele punktile - vähendab stressi. Stressi vähenemine tuleneb usust ripatsi müüja juttu (kvantripatsi keskmine hind on u. 200 euri - sellise raha väljakäimiseks peab ikka üsna tugev usk olema).

Stressi vähendamisega kaasneb stressihormoonide taseme langus, mis muudab vere ja energia jaotust kehas. Stressi vähenemine parandab vereringet ja suurendab energiataset sisikonnas, mis omakorda tugevdab immuun- ja endokriinsüsteemi. Endokriinsüsteemi suurem energiatase soodustab toitainete omastamist (õigem termin oleks tegelikult omandamist). Paremini toidetud immuunsüsteem leevendab põletikke, hävitab viirusi ja baktereid, aitab võidelda vähirakkudega, aeglustab vananemist. Kuna pidevast stressist võivad tuleneda kahjustused DNA-s, siis stressi vähenemine kaitseb DNA-d kahjustuste eest. Stressi vähenemisega kaasneb vähesem ärrituvus, mis korrastab unehäireid, parandab keskendumist, paraneb tähelepanuvõime.

Vee struktuuri paranemine on loll jutt, sest vedelal veel puudub korrapärane struktuur. Vedelas olekus on molekulid pidevas omavahelises liikumises, mistõttu ei saa tekkida mingit püsivat struktuuri.
Kvantripatsi kodulehel kiidetud dr Masaru Emoto tööde kriitikast saab lugeda siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Masaru_Emoto#Criticism . Dr Emoto tegeleb ise veetoodete müügiga, millest nähtub tema otsene rahaline huvi ja tema tööde tõenäoline äriline kallutatus. Jacques Benveniste töö "tunnustamise" kohta saab lugeda siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Jacques_Ben...7s_results . Prof. Luc Montagnieri vastuolude kohta saab lugeda siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Luc_Montagn...troversies . Antud näidete põhjal on tegemist pseudoteadusega.

Kõik väljatoodud toimed on selgitatavad stressi vähenemisega.
Vasta
(03-02-2011, 04:41 )raxsade Kirjutas: Vee struktuuri paranemine on loll jutt, sest vedelal veel puudub korrapärane struktuur. Vedelas olekus on molekulid pidevas omavahelises liikumises, mistõttu ei saa tekkida mingit püsivat struktuuri.

Ära ole nii kindel, soovitan tutvuda selle artikliga: http://www.inauka.ru/news/article94487.html

Paar lõiku tõlkest:
(21-10-2009, 04:28 )nokitseja Kirjutas: ...
Teadlased heitsid valgust vee mõnedele seni seletamatutele omadustele.
Vee anomaalsed omadused nagu muutuv tihedus, suur soojusmahtuvus ja suur pindpinevus, mis muide, määravad muu hulgas ära ka elu olemasolu Maal, on seletatavad kahe erisuguse struktuuri olemasoluga. Ajakirjas "Proceedings of the National Academy of Sciences" avaldatud uue uurimuse autorid on kindlad, et struktuurideks liituvad vedeliku molekulid omaalgatuslikult.
...
Saladus seisneb struktuurides, millesse organiseeruvad vedelas olekus vee molekulid. Saladus püsis nii kaua seetõttu, et nende struktuuride uurimine on võimatu tahkete kehade uurimiseks kasutatavate meetoditega. Stanfordi Sünkrotronkiirguse Keskuse (Stanford Synchrotron Radiation Lightsource) juhtivspetsialisti Anders Nilsson'i tiim suutis raskused ületada tänu uusimatele vedelike uurimise meetoditele, mis kasutavad suurte elementaarosakeste kiirendite (sünkrotronid) abil saadud võimsat röntgenkiirgust.
...
Vasta
(03-02-2011, 06:26 )nokitseja Kirjutas:
(03-02-2011, 04:41 )raxsade Kirjutas: Vee struktuuri paranemine on loll jutt, sest vedelal veel puudub korrapärane struktuur. Vedelas olekus on molekulid pidevas omavahelises liikumises, mistõttu ei saa tekkida mingit püsivat struktuuri.

Ära ole nii kindel, soovitan tutvuda selle artikliga: http://www.inauka.ru/news/article94487.html

Paar lõiku tõlkest:
(21-10-2009, 04:28 )nokitseja Kirjutas: ...
Teadlased heitsid valgust vee mõnedele seni seletamatutele omadustele.
Vee anomaalsed omadused nagu muutuv tihedus, suur soojusmahtuvus ja suur pindpinevus, mis muide, määravad muu hulgas ära ka elu olemasolu Maal, on seletatavad kahe erisuguse struktuuri olemasoluga. Ajakirjas "Proceedings of the National Academy of Sciences" avaldatud uue uurimuse autorid on kindlad, et struktuurideks liituvad vedeliku molekulid omaalgatuslikult.
...
Saladus seisneb struktuurides, millesse organiseeruvad vedelas olekus vee molekulid. Saladus püsis nii kaua seetõttu, et nende struktuuride uurimine on võimatu tahkete kehade uurimiseks kasutatavate meetoditega. Stanfordi Sünkrotronkiirguse Keskuse (Stanford Synchrotron Radiation Lightsource) juhtivspetsialisti Anders Nilsson'i tiim suutis raskused ületada tänu uusimatele vedelike uurimise meetoditele, mis kasutavad suurte elementaarosakeste kiirendite (sünkrotronid) abil saadud võimsat röntgenkiirgust.
...

Kahjuks on minu vene keele oskus kasin.

Aga leidsin sellise artikli, kus on ka viide originaalallikale:
http://home.slac.stanford.edu/pressrelea...090811.htm
Seal räägitakse sellest, et vee struktuuri korrapärasuste ja korrapäratuste suhe sõltub temperatuurist. Seal ei ole väidetud, et korrapärased struktuurid on püsivad, vaid räägitakse dünaamilisest tasakaalust korrapäraste ja korrapäratute struktuuride vahel. Mina väitsin, et struktuur ei ole püsivalt korrapärane. Ei leia mina juttu sellest, et struktuuri korrapära oleks püsiv. Pigem tundub, et korrapäraste struktuuride tekke ja lagunemise kiiruste vahel tekib tasakaal.
Vasta
(03-02-2011, 06:57 )raxsade Kirjutas:
(03-02-2011, 06:26 )nokitseja Kirjutas:
(03-02-2011, 04:41 )raxsade Kirjutas: Vee struktuuri paranemine on loll jutt, sest vedelal veel puudub korrapärane struktuur. Vedelas olekus on molekulid pidevas omavahelises liikumises, mistõttu ei saa tekkida mingit püsivat struktuuri.

Ära ole nii kindel, soovitan tutvuda selle artikliga: http://www.inauka.ru/news/article94487.html

Kahjuks on minu vene keele oskus kasin.

Aga leidsin originaalartikli:
http://www.pnas.org/content/early/2009/0...6.abstract

Seal räägitakse sellest, et vee struktuuris esineb ajutisi korrapärasusi ning korrapärasuse ja korrapäratuse suhe sõltub temperatuurist. Ma pole väitnud, et struktuuri ei ole. Ma ütlesin, et struktuur ei ole püsivalt korrapärane. Ei leia mina neist lõikudest juttu sellest, et struktuur on püsivalt korrapärane.
Ei räägita ajutistest korrapärasustest, vaid korrapärase ja korrapäratu struktuuri
muutuvast suhtest. Vahe on väga oluline, sest korrapärane struktuur ei kao kuhugi,
muutub vaid tema osakaal.
Tunnistan ausalt, et pole teema vastu rohkem huvi tundnud, seega ei tea kas on ka
midagi uut avastatud/avaldatud ja piirdun vaid viidatud teatega.
Aga selle põhjal on uurimine alles alguses ja pole kindlalt teada kas struktuuride
suhe on rangelt temperatuuri-sõltuvuses või mitte.
Seega võib struktuuride suhe olla inimesele olulisel määral mõjutatav veel mõne
välise teguri mõjul ja väide, et vee struktuuri paranemine on loll jutt, ei hiilga
just tarkusega.
Vasta
nokitseja, sinu kirjutamise käigus jõudsin juba mõtet ja sõnastust parandada.
Lisan, et vees on vesiniksideme eluiga umbes 10 pikosekundit. Vees toimub pidev tõmblemine sidemete katkemise ja moodustumise vahel.
Vasta
Olen lugenud Krayoni kanaldustest (juba aastaid tagasi kanaldatud tekstid):
´Atlantise tsivilisatsioon kasutas tervendamiseks ja noorendamiseks magnetteraapiaid. Te veel ei oska seda, aga Teile antakse need teadmised ja oskused.´
Võimalik, et see Jaapani teadlaste tarkuse ja Maa südamest - tuumast pärinevate laavakivimite ning nanotehnoloogia süntees on üks osa teel inimkonna magnetravi suunas. Sest magnetripats võimendab, korrigeerib ja tervendab inimese energeetilist olemust, s.o. tema elektromagnetvälja.

Veel olen samast allikast lugenud, et väikesed lapsed umbes kuni kolmanda eluaastani teavad, kuidas on sealpool. Aga sel eluperioodil nad ei oska rääkida. Seega nad ei saa sõnades rääkida ja teile edasi anda seda tarkust ja teadmist, mis on sealpool. Ja veel - Kõneoskuse arenedes ja kuskil juba üle 3 aasta vanuses te kaotate selle teadmise, kuidas on sealpool. Ehk, kui tahate teada, kuidas on sealpool, siis jälgige väikeseid lapsi, kes veel ei oska rääkida. Ja te saate teada.

Raamatupoes mingit raamatut sirvides juhtusin kunagi lugema. Väikesed lapsed keerutavad ümber iseenda. Vaadake, kuidas nad seda teevad. Niiviisi nad parandavad ja korrigeerivad oma magnetvälja. Pöörlevad ümber iseenda magnettelje. Ka suund oli oluline. Kas päripäeva või vastupäeva, kumb, ei mäleta.

Küll mäletan seda, et kui olin väike laps, siis ema pahandas minuga kogu aeg - lõpeta see keerutamine, pea läheb hulluks. Siis ma armastasin seda tegevust nii väga.

Vasta
Kas scam-kontor sulges uksed, enam nagu ei leia midagi.
Kvantripats.com näitab ainult valget lehte, kvantedu.com mingit jama.
Kas see pettus ammendas juba ennast ja võetud käsile teised, võib-olla mõni püramiidskeem, see toidab alati.


Vasta
Sellest ajast alates, kui ma kvantripatsi päevakorda kerkides oma ülemuse kaelas seda vidinat nägin (hea ülemus oli), olen aegajalt selle peale mõelnud, et kuipalju see nüüd võiks maksta.
Oma väljailmumise ajal oli hind 2600 (155 eur) krooni, ja see oli Matrixi sõnul ekstra super madal hind just Eesti jaoks, siis praegu leiab selle netist 35 euro eest.
Vasta
Kvantripatsi kaasajal saab osta Aliexpressist Lady Neti.ee kaudu. SEE ON PUHAS HIINA KVANT! Tõestatud. Täiesti puhas lihvitud klaashelmes milliseid kristlased kunagi oma tulevasile orjele sahkerdasid et maadeomandusi välja petta.
Медальен ПервоРОДной Скалярной Энергии! Квантовая ТехноЛОХия! Китайское Фуфло!
Info on võõrkeelne!
https://www.youtube.com/watch?v=5NbDqkk1UQE
ВЕРХОВНЫЙ БОГ ВСЕЯ ВСЕЛЕННОЙ ЖИВОЙ МУЖЧИНА СОВЕРЕН
Avaldati 10. dets 2017
,,,
Väga austatav või austatud Nielander! Kui võõrkeelne jutt ei ole mõistetav, video all hüvakättnukas asub seadete koht, võimalik sisse lülida masintõlge mis annab kirjaliku tõlke häälkõnele. Niisiis vene keelega saame hästi läbi, exju? Ja enam minu privasse ei laeku vingumisi et on midagi võõrkeeles ja sa ei saa aru. Ametlik hoiatus justkui oli su poolt. Õpi keel selgeks. Vene keelest arusaamine on VABADUS suure algustähega.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat