•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NORAD-i eruohvitser: tulnukad näitavad ennast 13. oktoobril
Mul tõesti ei ole aega ainult vihjeteks pandud videoid läbi vaadata. Seega ma seda Londoni videot ei vaadanud,
Aga link, mille andsin koos selle Moskva UFO-ga 7.jaan.,tundub olema väga huvitav. See on seesama, mille ka Zed ära tõi ühes teises teemas. Seal on ka viimae 15 aasta USA UFO-map ja palju muud huvitavat UFO-huvilisetele. Seda linki oli tõeliselt põnev uurida.
Tavaliselt pannakse üles parema kvaliteediga UFO videod. Ja kuna see on kvaliteetne UFO-uudiste link ja sinna igasugu jama ei topita, nagu mina aru sain, siis loomulikult ei panda sinna erinevaid videoid üles ühest ja samast sündmusest. Neid videoid võib ka rohkem olla, aga võib ka mitte olla. Internetti ju päris ära risustada ka ei taheta.
NY kohta oli kolm erinevat videot oktoobris, aga see on kahjuks erand. Ikka jäävad sõelale parima kvaliteediga.
Vasta
Müstik:

P. S: Hakkasin seda eelmise aasta Moskva püramiidi otsima, aga leidsn hoopis video 7.jaan. 2011 UFO Moskva kohal:
http://www.ufo-blogger.com/2011/01/mosco...hting.html


See on ju helikopter!


Vasta
1 ja 3 jaanuaril nähti ka Moskvas UFO-sid:
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread647485/pg1

Kas ka helikopterid? Aga levisel võib ju õigus ka olla, sest üks teine tuluke liikus seal tõepoolest ringi, see võis tõepoolest lennuk olla.
Aga seda 11.jaanuari Moskva UFO-t on kõik UFO-uudiste lingid täis.
Nii, et selle aja peale oleks juba nende uudiste lisajad ise ka järeldusele jõudnud, et teatud inimene lisab Moskas lennuaparaate UFO-de pähe. Huvitav, et levis seda nii hästi teab, aga ufoloogid ei tea. Mnjah.
Siin lingil on pikalt ja põhjalikult juttu nii Fulhamist, kui UFO-dest Moskvas. Videol on kuupäevaks 12.jaanuar. Millal see jaanuari esimene pool lõpeb? Ehk siis täna, 14.ndal? Küllap siis see päris suur laevuke veel ilmumata?
Kogu jutt siis siin:
http://www.examiner.com/exopolitics-in-s...et-council
Vasta
Müstik,
1. "Mul tõesti ei ole aega ainult vihjeteks pandud videoid läbi vaadata."< oled siis vestlustes mingi pimesi lahmija või?
2. "Aga seda 11.jaanuari Moskva UFO-t on kõik UFO-uudiste lingid täis."< uudised, mis vihjavad ainult ühele algallikale.

Adesta, müstik kuid Sinu ebakompetentsus olla allikate suhtes kriitiline on muutnud interneti ja infoajastu Su käes hävitavaks demagoogiarelvaks.
Vasta
(14-01-2011, 17:02 )Müstik Kirjutas: 1 ja 3 jaanuaril nähti ka Moskvas UFO-sid:
http://www.abovetopsecret.com/forum/thread647485/pg1
Kelle jaoks ufod, kelle jaoks inimeste lennumasinad.
Abovetopsecret foorumis on õnneks palju neid, kes ikka analüüsivad ja ei võta igat inimese loodud lennumasinat kohe UFO pähe pelgalt seepärast, et väljas on pime. Selle filmimehe ümbruses (ta ise avaldas asukoha) 40km raadiuses on 5 lennujaama ja nagu ma juba mainisin, siis tema hobiks näib olevat see, et ta istub kodus ja filmib lennukeid ning helikoptereid, mida tema videod ka väga hästi kajastavad. Kas siis sa ei ole näinud öises taevas lennukit, mis näiteks sinu suunas lendab? See näib väga ufo moodi, usu mind.

Palun Müstik leia see aeg ja vaata antud video lõpuni, see kestab vaid veidi üle 2 minuti: http://www.youtube.com/watch?v=buQT4_StWRk
Vasta
2011 Moskva tulukesi ei oska ma kommenteerida, ja seepärast ei ole ma seda ka teinud.
Kui aga natuke põhjalikumalt seda vestlust siin uurid, siis märkad, et algusest peale olen sättinud kahtluse alla just selle Moskva püramiidi video.

Ja ei ole ma väitnud, et Sa UFOdesse kriitiliselt ei suhtu. Väitsin, et Sa ei suhtu kriitiliselt infoallikatesse.
Vasta
(14-01-2011, 18:13 )Müstik Kirjutas: Aga sa ei vastanud miks siis terve internet seda võlts UFO videot täis on?
Müstik, ma vahepeal ei jõua ära imestada, kui palju sa oled nt poole aastaga muutunud. Pooluste vahetuse karvast kätt hakka või kahtlustama Smile
Sa ise oled ju ammu aru saanud ja kirjutanud sellest ka varem, et YouTube ja mujalegi pannakse nimme selliseid võltsvideosid, et sedasi skeptikuid toita ja juurde toota. Seega minu imestus on siiras ja ma küsin, et mis siin arusaamatut on? Smile
Vasta
No ma ei ole kindel, et võltsvideote ülespaneku eesmärk on kindlasti skeptikuid juurde toota. Pigem lihtlabane ninapidi vedamise soov. Mida edasi läheb aeg, seda paremaks muutuvad töötlusprogrammid ja ka kättesaadavamaks. Seepärast olen 100% kindel, et suureneb netis ufo-videote arv. Ja seda pelgalt seepärast, et tekib palju kodukasutajaid, kes tahaks nalja pärast kätt harjutada.
Vasta
(14-01-2011, 19:00 )Müstik Kirjutas: Sorry, hoopis HadziOgloe pandud link oli see, kust Moskva video leidsin.

Ilo, UFO linke uuri, ära raiska oma aega tühja-tähjale! Nii, et mis asi see seal videol siis on?
Kuna ka ennist küsisid minu käest, siis vastan, et kolmest täpist üks oli lennuk. kahe valgustäpi kohta ei oska midagi tarka vastata. Ühes aga olen kindel, et Fulham vaevalt sellistest täppidest rääkis või mõtles. Kui ikka räägitakse visuaalsest kontaktist, siis peab see olema kõigile arusaadav, mida nähti, mitte ei mõistatata ja ei vaielda valgustäppide üle.

Vasta
(14-01-2011, 18:13 )Müstik Kirjutas: Sinu soov täitugu!Smile
See lennuk on tõesti tänu video halvasti käes hoidmisele ja kõigutamisele sarnane selle 7.jaan.
Antud juhul ma ei toonud seda videot välja eesmärgiga, et seda 1:1le mõne "UFO" videoga võrrelda. Eesmärk oli näidata, et kui lihtne on pidada kaamera suunas tulevat lennukit UFO'ks.

Mis puudutab olegen77 videosi, siis seal on üsna selgelt näha, et enamus neist valgustest on esmalt kaamera suunas ja siis liiguvad paremale, MILLE JÄREL TULEB KA NÄHTAVALE TEINE VILKUV TULI!, mis peaks juba kinnitama, et tegemist on väga suure tõenäosusega lennuki või helikopteriga. Arvata võib, et seal on lennukoridor, kus õhusõidukid teevad õhus väikese kaare.

Mis puudutab mõnda teist videot, kus näiteks taevas hõljub pisike must täpp vms., siis ei ole võimalik sellist asja rohkem kommenteerida, sest info on liialt puudulik. Sellisel juhul on tegemist tõesti UFOga.
Ning palun, kutsun ülesse kasutama terminit UFO ikka "tundmatu lendava objekti" mõiste all, aga mitte tulnukate vms.

Internet on täis olegen77 videosi? Osad saidid toovad tema videod tõesti esile, sest tal on nii palju videosi ja ta reklaamib neid kui UFO juhtumeid ning kergemeelseid on palju. Hetkel on neid, kes otsivad Moscow ja UFO seotud juhtumeid pingsalt, seda S.Fulham ennustuste pärast ning kui midagi vähegi on leida, siis seda ka kajastavad. Samas kui võtad olegen77 kõige vaadatuma video, siis seal on 44,351 views ja kui võtta näiteks üks minu UFO fake video, siis seal on 70,069 views. Video on küll varasem, aga näitaja siiski lol.
http://www.youtube.com/watch?v=0jTrFdUh1bY
Vasta
(14-01-2011, 19:45 )Jõhvikas Kirjutas:
(14-01-2011, 19:24 )Müstik Kirjutas: ....aga ma ikka ootan alles selle 12.jaanuari Moskva UFO-video selgitust ju:
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...6Z5edauaKo
No pagan.... see on küll alla vööd löök. Just vastasin eelmises postis ju! Meelega teed nii?
Ma ka vastasin juba!

Vasta
(14-01-2011, 19:24 )Müstik Kirjutas: Nojah, kui oleks seda aega rohkem, siis vaataks neid lennukeid ja muid videoid ka rohkem, aga ma ikka ootan alles selle 12.jaanuari Moskva UFO-video selgitust ju:

http://www.youtube.com/watch?feature=pla...6Z5edauaKo

Huvitav miks mitte keegi siin täna osalenutest ei taha seda kommenteerida?
Aga ma saan aru küll, lihtsam on niisama lobiseda, kui mõnd videot üle vaadata, mõni raamat läbi lugeda või millegi üle mõelda.
Näiteks Ilo ei ole siin UFO-dest üldse midagi rääkinud, aga juba aplodeeritakse talle!
Minge jututuppa ja lobisege parem seal!Bleh
Või veel parem minge kirjutage midagi tarka juurde sinna aborigeenide teemasse!


Need on ju H-E-L-I-K-O-P-T-E-R-I-D !!!

Vasta
Lõpetage see üksteise kallal tänitamine Ilo, Jõhvikas ja Müstik.
Igas teises teemas on sama kisa lahti. Kustutasin postitused, kus põhiaur läks sõbra kirjeldamisele.

Müstik sina proovi teiste postitustesse süveneda rohkem. On üsna hästi aru saada, mis videot on kommenteeritud.
Vasta
Tere!

Vabandan kohe ette, et lähen teemast mööda. Aga seletage lihtsameelsele kuidas see CO2 meid nüüd tapab ja miks peaks keegi seda ära ajama?

Alar.
Vasta
Selleks on pigem see teema.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...enemine%22
Täpsemalt siis kasvuhoone effekt, mis pidavat toimuma. Ei usu, et tulnukatel mingi teistsugune mure oleks.
Vasta
Vot see niinimetatud kasvuhoone effekt segab õudsalt.
Ei saa salata, et ei olnud just eeskujulik kasvandik koolis (mõtlevale inimesele on see ültse keeruline) aga bioloogiast on meeles üks huvitav taimede funktsioon täpsemalt fotosüntees.

Täpsustav >link<

Kuigi olen jäädavalt teema väline, on sellel ka üllas eesmärk ehk siis üritan juhtida tähelepanu tõsiasjale, et kui meil ei oleks CO2 siis meil ei oleks ka O2 ega ültse atmosfääri nii, et antud teema NORAD-i härralt tundub olevat CO2 teema promomine mis on üpris hale.

Tõsine probleem oleks hoopis CO ehk vingugaas mis on mürgine, õnneks aga selle eemaldamiseks on väga andekas lahendus välja toodetud näiteks sõiduautodele juba 70-nendate keskel, kuigi lahenduse mõtles välja Eugene Houdry juba varem, katalüsaator siis külakeeles.

Kasutusele tuli ta ka osaliselt nii hilja kuna plii oli oktaanarvu kontrollimiseks kasutusel mis aga hävitas katalüsaatoreid, peale selle, et ta on ültse jube mürgine.

Kui kellelegi meenub, et vanaema ikka rääkis:
"Tee äärest ärge marju korjake", plii oligi selles süüdi.

Alar.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Alex Jonesi 48 tunnine raadiosaade 18. ja 19. oktoobril Aztecca 12 7,123 09-05-2021, 16:20
Viimane postitus: Tyto Alba
  Saksa ufouurija: tulnukad hõivasid NASA automaatjaama djfreeze 23 9,683 17-12-2010, 17:27
Viimane postitus: Müstik
  Tulnukad saadavad Twitteri-stiilis sõnumeid Cassiopeia 4 3,209 24-07-2010, 23:47
Viimane postitus: Preilikass

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat