Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Number 33
#1
Viimase aasta jooksul (alates siis eelmisest suvestSmile) kohtan ma igal pool numbrit 33 või 333.
Selle numbri otsa komistan ma koguaeg täiesti suvalises olukorras (ees või taga sõitva auto vm liiklusvahendi numbrimärk sisaldab vähemalt kahte kõrvuti asetsevat kolme,
ostutšekkidel on summa 33 või 133 vms üsna tihti, kella vaadates lambi hetkel näitab see enamjaolt 33.-ndat minutit, telefoni numbris on olemas 333, lisaks veel isikut tõendaval dokumendil asetseb kenasti number 333).

Googeldasin natuke netis selle numbri kohta:
Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/33_%28number%29 (inglise keeles - )

Üks huvitav lehekülg, kus selgus, et samasugust asja kogevad veel paljud inimesed peale minuLaugh
http://www.home.earthlink.net/~ktd_33/index.html
Ja foorum samal lehel, kus inimesed kirjutavad enda seostest antud numbri(-te)ga:
http://home.earthlink.net/~ktd_33/33_Guestbook.html

Kas meil siin foorumis leidub ka inimesi, kes seda numbrit (numbrikombinatsiooni) näevad igal pool enda ümber?Smile
Vasta
#2
Oleks sa kaks posti hiljem selle teema teinud, siis oleks asi veelgi põnevam olnud Smile

isiklikult ei meenu, et ise oleks numbrit 33 näinud. 11 ja 22 on millegipärast nö minu numbrid, aga see on juba hoopis teine teema.
Vasta
#3
Krayon
Veteran

Postitused: 1104
Registreerunud: 7-3-2009

Tsitaat:Oleks sa kaks posti hiljem selle teema teinud, siis oleks asi veelgi põnevam olnud Smile

isiklikult ei meenu, et ise oleks numbrit 33 näinud. 11 ja 22 on millegipärast nö minu numbrid, aga see on juba hoopis teine teema.

Kui otsida.. siis leiab.



edit: Enda kohta ka veits... kui nüüd otsida..

postitatud 7-25-2010 Kell 02:32

Postitused: 282
Registreerunud: 1-17-2010


Ma pole muidu erilist numbri paranoiat kogenud.. kui siis kellaajad aegajalt..

ja see :[Muudetud: 7-24-2010 Savipats]

edit3:

ja numbrid, mis kahtede vahele jäävad 5 , 3, 8 ja 4 annavad kokku 20 ehk 2 Smile ..

[Muudetud: 7-24-2010 Savipats]
Vasta
#4
Himmler kutsus välja kaastöölisi:
„Öelge üks kahekohaline arv.“
„45“
„Aga miks mitte 54?“
„Sellepärast, et 45!“
Himmler kirjutas iseloomustusse: „...Iseloom põõhjamaine, kindel“, ja kutsus järgmise:
„Öelge üks kahekohaline arv.“
„26.“
„Aga miks mitte 62.“
„Võib ka 62, aga 26 on parem.“
„Himmler kirjutas iseloomustusse: „... Iseloom lähedane põhjamaisele“, ja kutsus järgmise.
„Öelge üks kahekohaline arv.“
„33.“
„Aga miks mitte...? Ah, see oled sina, Stirlitz!“

*******
Veel: M Leht - Stirlitz
Vasta
#5
Hehee.. hea anekdoot, exu.
Ma märkan vahest autodel numbreid, mis kuuluvad mõne mu hiljuti kohatud inimese autole. Tihti jääb ette ka täheyhend MEE, mis tähendab mõte -> emotsion -> energia.
Vasta
#6
AnnaNuustik, kui see kohe nii hea anekdoot oli, siis ehk jagad seda pointi ka teistega?
Vasta
#7
Numbriga 33 seostatakse Avesta astroloogias planetoidi, mille nimi on Heiron.
Numeroloogias nmetatakse seda arvu meisternumbriks. Nagu ka 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99.
Muistses Egiptuses oli 33 saludusi tähistav arv. Ka on seda seostatd 33 numbrit avastamata saladusega. Veel on seda liigitatud pöördumatte lõppemiste ja täiustumise mõttega.
33. bussiliin hakkas Tallinnas sõitma 1962. Seda tingis ka Mustamäe elamurajooni ehitamine, sest esimene tüüpealamu valmis 1963. 33 on imelik buss, mille lõpp-peatused ja ka mõned vahepealsed piirkonnad on seotud halva kuulsusega. Eriti varemini. Nii et ühest Diblagorskist teise Diblagorskisse.Smile Ent see bussiliin on väga kasulik, päästab väga paljusid öiseid rändjaid, et nad ei peaks jala koju minema. Männikust Koplisse sõidab ka 32, kuid teist teedpidi, olles nagu teine õpetus, mis viib samasse kohta välja.Smile
Muide, kuuekümnendail oli 3 valju jauramisega joomakohta, mis asusid majas, mille number on 33. Hiljem on olnud seal viisakad paigad. Nii et Raudtee 33, Weizenbergi 33 ja Õle 33.
Smile
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
AnnaNuustik, kui see kohe nii hea anekdoot oli, siis ehk jagad seda pointi ka teistega?


Inimesed kas saavad naljast aru või mitte. Seletamisest kasu ei ole.
Vasta
#9
No tavaliselt ma saan aru naljadest, sellest aga mitte. Hajameelsus ei ole naljakas, mingi varjatud point, mille ehk oma anekdooti oled peitnud, ei avalda hetkel muljet. Kui sinu nali oli mõeldud vaid ühele inimesele, kellele oled seda varasemalt lahti seletanud, siis seleta ka teistele. Kui ei seleta, siis ehk hoiaks kahekõned u2u kastis?
Vasta
#10
Celtic - see on vana "hea" nõuka aegne nali - kes on näinud Stirlizi filmi saab üldjuhul asjast aru.
Teistel on aga nii nagu kes saab kes mitte ning see ei ole personaalne nali - link on antud vaata lisaks.
Vasta
#11
Numbrid on nagu nad on....see sõltub sellest kuidas keegi neid võtab. Elus on tulnud neid ette, 33 oli võistlusnumber ja ei saa midagi halba öelda, samuti 23....13 peeti sarviku numbriks... ise ma küll seda ei pea halvaks ....olen oma tegemised kõik sel päeval hästi teinud.ja hästi veel.....
Vasta
#12
33 on lahe! Aga 23 on palju lahedam, samas filmide vaatamisel ei tasu vinti päris üle ka keerata, et näha tonti seal, kus seda pole wink
http://www.imdb.com/title/tt0481369/
trailer: http://www.youtube.com/watch?v=4ElUBr6-GLU
[Pilt: the-number-232.jpg]

[Muudetud: 25-7-2010 levis]
Vasta
#13
Ma vaatan, Celtic, et sul on teiste inimeste vastu midagi või pidev pahatujulaine.
Stirlitz oli Himmleriga tuttav (kõige lihtsamalt yteldes) ja teadis, kuidas Himmlerile vastata. That's it.
Rõõmustav oleks, kui sult vahelduseks ka mõni positiivne remark ilmuks. wink
Vasta
#14
Minul on ka midagi kahtlast seotud arvudega. Pidevalt jooksevad igasugused numbrid mõtetest läbi, eriti siis kui teen midagi füüsiliselt väsitavat. Need nagu annaks jõudu juurde, või peletaks mõtteid väsimuselt. Nii palju, kui mina mäletan, siis asi algas koolis kehalise tunnis, kui pidin pikka maad jooksma.
Numbrid käivad järjest, nagu loendamisel ikka, need tekivad iseenesest ja ise kaovad. Mina ise ei suuda seda ära lõpetada, ma ei tea mis mul viga on Laugh Loendamine ei alga üldiselt number ühest, vaid kuskilt 10-20 vahelt, vahest ka väiksematest numbritest. Üldiselt kui kasvab väsimus, siis lähevad ka arvud suuremaks. Kui 100-ni jõuan, hakkavad arvud jälle väiksemast kohast pihta, nt 80, 81,82,83 jne. Võib ka olla et vahepeal viskab midagi pähe ja siis tuleb jälle 23,24,25 jne. Üle 100 ei ole arvud aga kunagi läinud. Suhteliselt imelik nähtus minu arvates, kas keegi on äkki midagi sarnast kogenud, või oskab pakkuda mis seda võib põhjustada?
Vasta
#15
Seda on isegi teadlikult tehtud. Kunagi ammu keskendusin arvule 19, mille seekordsest tähendusest teadsin õndsa valguse mõistet. Number sieendas rahu, tasakaalu ja energiat. Seda arvu on seostatud Päikesega.
Arvumaagia toimib mitmeti: Mitemid palveid, matraid või loitsusid loetakse ju ka kindel arv kordi.
On ju ka näiteks muusikal suur seos arvusuhetega. Luuletsutel ju samuti.
Vasta
#16
Huvitav. Eks kui järgmine kord numbrid kimbutama hakkavad siis teen proovi Smile1 .
Vasta
#17
Mul oli kunagi selline värk et ma ei teinud ühtki asja enne kui oli paaris arv kellaajaliselt isegi telefoni kõnega ootasin nii kaua kuni sai paarisarvLaugh nüüd enam seda pole eriti aga vahel lööb välja küllLaugh
Vasta
#18
Paarisnumbrid on traditsiooni järgi naisnumbrid. Paarisnumbritest on jagamatuks arvuks vaid 2.
Vasta
#19
Veel: 33 on vandeteoreetikute lemmiknumber. Ka on 33 populaarse õlle number.
Kui arvata kaasa õndralülid, on inimese selgroos 33 lüli.
Muust on kirjutatud eespool.
Vasta
#20
Ma nägin ka mingi aeg kellal just 3.33

Praegu on see ära justkui kadunud...ei oskagi seostada, et mida see pidi siis näitama.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat