Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFO ajastu algus - Kenneth Arnoldi juhtum
#1
Niisiis, tegin viimase suure tõlketöö enne puhkuse lõppu.

Artikkel räägib Kenneth Arnoldi UFO vaatlusest, mis vallandas UFO vaatluste buumi. Ühtlasi räägib artikkel ka sellest, et kust sai alguse üldse selline üldkasutatav väljend nagu "flying saucers" ning sellest miks aasta 1947 nii oluline oli. Arnoldi vaatlusel on ajalooliselt suur tähtsus ning seega artikkel on tsipa pikem, umbes pool päeva kulus selle tõlkimiseks.

Loodan, et sain pakkuda uusi teadmisi nii vanadele kui ka uutele UFO huvilistele.

http://et.para-web.wikia.com/wiki/Kennet...FO_vaatlus
Vasta
#2
Väärt töö!Smile
Ehkki mind huvitavad rohkem eriskummalised tänapäeva UFO-juhtumid, on see ufoloogiaga tutvumise alguseks väga sobiv!Smile
Lisaksin, et juhtum on dokumenteeritud ka Sinises Raamatus. Ja ükski teaduslik seletus juhtumile pole veenvaks osutunud ja vaatlus on jäänud siiani mõistatuseks.

Mis on see kurikuulus Blue Book ehk Sinine raamat, siis seda saab praegu kehvas google tölkes lugeda siit:
http://translate.google.ee/translate?hl=...Blue_Booku

Raamatu korrektse eestikeelse tõlke aga saab alla laadida siit:
http://www.aigarsade.com/tulnukad/Sinise...rojekt.pdf

Avastasin täna taas, et palju huvitavat teavet on internetis suletud, nii et....ärge siis raamatut salvestama jätke!
Edu donulmele!
Vasta
#3
Just nimelt on algajatele see hea hüppelaud millelt järgmistesse teadmistesse sukelduda. Pean muidugi ausalt tunnistama, et kuigi pidasin end suhteliselt vilunud UFO-huviliseks, sain ma neist sündmustest teada alles aasta tagasi. Sellest ajast peale hakkasin kõiki juhtumeid uuesti kronoloogiliselt läbi vaatama ning seoseid otsima. Lihtsalt tahtsin ka teistele huvilistele soovitada, et selline süstemaatiliselt huvi tundmine ja tagant järejest ette poole liikumine on palju huvitavam kui segamini erinevaid artikkleid lugeda. Nii mõneski aspektist hakkavad mõtted teistmoodi liikuma ja õpid paljusid asju hoopis objektiivsemalt nägema (näiteks et kas üks nähtus oli teisest mõjutatud nagu selle sama Arnoldi vaatluse puhul juhtus maailmaga, jne). Seda juttu ei tohiks absoluutselt targutamisena võtta, vaid pigem siira soovitusena kuidas igaüks saaks tunda end müsteeriumi lahendajana, kasvõi iseseisvalt jõudes mingite seosteni mis tegelikult varem on juba avastatud. Olen isegi erinevate sündmuste vahel paralleele tõmmanud, olen ka erinevatesse kohtadesse kirjutanud ja helistanud ning juhul kui olen mingi huvitava seose avastanud siis ma ei oska lihtsalt edasi anda seda elevust, mis sind sellel hetkel valdab, seda enam kui oled fanatt Smile

[Muudetud: 10-11-2010 donulme]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Huvitavaid ufo-juhtumeid kogu maailmast Müstik 208 124,169 30-01-2024, 09:26
Viimane postitus: akkillus
  UFO uudised ja nähtused maailmas aastal 2014 excubitoris 89 71,316 07-08-2023, 10:28
Viimane postitus: xcad
  Põnevaid UFO-juhtumeid Tšiilist. Müstik 18 13,966 04-02-2020, 15:40
Viimane postitus: Nielander
  UFO video klipid levis 13 12,348 18-03-2018, 10:03
Viimane postitus: Tinar
  UFO-uuringute arhiivid. Müstik 82 55,454 26-07-2016, 12:18
Viimane postitus: Müstik
  UFO-uuringud ja ufonähtused Venemaal. Müstik 45 38,657 11-04-2016, 10:36
Viimane postitus: Müstik
  UFO uudiseid 2015 aastal Müstik 41 36,182 15-10-2015, 23:06
Viimane postitus: Black Goat
  UFO vaatlused Juuli lõpust ja Augusti algusest - kompilatsioon brb 0 6,448 06-08-2015, 00:35
Viimane postitus: brb
  Värsked UFO vaatlused Euroopas ja Ameerika - Juuli 2015 brb 1 6,655 01-08-2015, 12:34
Viimane postitus: kents27
  UFO Hawail ? brb 1 5,665 27-07-2015, 14:31
Viimane postitus: vasamasa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat