Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida peaks tegema inimene kes tahaks puhastuda?
#26
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Puhastumisest on vähe kasu kui ei eemaldata elemente mis "mustaks teevad".

Alati ei pruugi inimene ise arugi saada, mis teada "mustaks" teeb... Samas selle ära tabamine, põhjuse leidmine, peaks olema osa puhastumisest.
Vasta
#27
Mitte ei pruugi, vaid enamasti ei saagi. Tihti on selleks suisa iseenda elu- või korterikaaslane. Sellistest on emotsionaalselt raskem lahti saada kui lihtsalt suvalistest töllidest.
Vasta
#28
ükski töll ega kaaslane ei tee mustaks vaid omad proged nendega (mitte) toime tulemiseks, aga progede põhjused on sügavamal ja kaugemal kui kestahes lähikondlane tänases päevas. teiste proged ei määri, omad määrivad. teiste omad võivad ühtteist aktiveerida ja on sesmõttes isegi kasulikud, et omadele jälile saada.
Vasta
#29
Ei pidand vastu, tikun sõna võtma, niinimetatud puhastumine, mida see endast tegelikult üldse kujutab ja mida sisaldab inimese saatus.
Saatus on suguvõsa üldkarma ühe isiku osa. Määrajaks on selle ajahetke suguvõsa juht, keda võite näha suguvõsa kokkutulekutel kõigi poolt tunnustatud liidrina avakõnet pidamas ja kõiki õpetamas kuidas tuleks elada. Tavaliselt on tal võimalik suguvõsa saatuse endale parimad tükid ümber mängida ja tegu rikka ja toimeka mehega. Seesama mees ongi tegelikut see tegelane, kelle kaudu saab oma saatust muuta andes viletsad tükid teistele järada, aga selleks pead olema tema lemmikute hulgas.
Puhastumine oleks kõige lihtsamal kujul suguvõsa juhiga suhtlemine, tema vaieldamatu kohus on naised võõraste nokkimiste eest eemal hoida. Tegelikult peaks iga mees oma naist puhtana hoidma, aga noh paljukest neid on, kes naise igakord voodis taevasse lennutavad, aga ainult nii saab puhtaks.
Juba järgmisel hommikul on need puugid reas ootamas, kes naise küljest eemale lennutati, niidikesed minema visati ja nokivad end rõõmsalt oma kohale tagasi, nii ongi lõputu ringkäik puhastamise ja uuesti külgehaakimise vahel sest mehed ei saa ilma naiste jõuta elada.
Vasta
#30
Tsitaat:Puhastumine oleks kõige lihtsamal kujul suguvõsa juhiga suhtlemine, tema vaieldamatu kohus on naised võõraste nokkimiste eest eemal hoida.
suhtlemine peaks siis viima selleni, et ta ka oma kohust täita võtaks? kui levinud on variant, et see liider just neist nokitavaist ja nokituist kui abivajajaist oma paueri saab ja just nokkida lasebki?

ps. sageli on see juht hoopis naine

[Muudetud: 7-2-2010 emmeliine]
Vasta
#31
Sõna suguvõsa liider on sümbol, sama hästi on selleks iga inimkarja juht, olgu ta nimi siis missugune, guru, kirikuõpetaja või padjaklubi president.
Iga koosluse aluse moodustavad naised, sealt sünnib maailm üha uuesti ja naised on tavaliselt need kes endale mehed valitsema (kaikaks õnnepuud kloppima) valivad, mida magusam tunnetele mees, seda rohkem naisi kui takjaid küljes, seda võimsam jõud mehel taga.
Pappide jõud on ju vanad naised, need kelle mehed on juba mulla all. Muide juhid on tavaliselt kahekordsed inimesed, sisaldavad nii täiskomplekti naisjõudu kui täiskomplekti meesjõudu ja väljendunud see jõud võib olla nii naisekehas kui mehekehas, seega jutt, et liider võib olla naine on täitsa õigus, matriarhaadi ajal ei lastudki mehi muud tegema kui lapsi ja karja kaitsma.
Kuid suguvõsajõul on veel üks maagiline roll, ainult need suguvõsad säilitavad oma minevikupärandi kellede algkari on puhas matriarhaadiliini pidi, naised on ju kogujad ja korjavad kättesaadu (ka pärandi) oma teispoolsusesse ja hooldavad nn suguvõsamaja.
Veel paar sajandit tagasi oli võõrast suguvõsast naise toomine läbi abiellumise oma suguvõssa seotud päris korraliku tõrjemaagiaga, üritati iga hinna eest hävitada selle teise hõimu jõudu mis naisel sabas jooksis ja tuua ta oma suguvõsamajja ning panna oma suguvõsa mehi toitma oma jõuga, selleks ka kõik need pruudi üleandmised ja saarlastel ka juulutamine, st naisele nokiti külge kõik selle suguvõsa mehed, et tema jõud ainult seda suguvõsa toidaks.
Tänapäeva judaismi võimu tingimustes on suguvõsajõud läbi usundi puhas ainult juutidel ja võib olla ka maailma siniverelistel, ülejäänud hõimude jõud kas on juba täiesti killustatud ja kaotanud oma sisemise teadmise või killustatakse ta selleks, et neid inimesi loomakarjana valitseda.
Muide emmeliine ka ürglättel kolamine on ühe maagilise liini oma, kes selle maailma lõi ei oska arvata aga ta valitseb samamoodi oma liikmete teadvuse üle kui kõik teisedki sarnased liinid, muide ka vanu liine on võimalik taastada kui käia surnutemaal õppimas, kes julgeks tõmmata hauast esivanemad välja minevikku õpetama nii nagu näiteks Vanga oma ennustustes kasutas just inimese enda kaudu esivanemate kohalekutsumist ja need siis jutustasid minevikust olevikust ja tulevikust, vahel nimetatud ka alateadvuse käest tõe küsimiseks.
Vasta
#32
Vironshaman ma ei tea miks sa hakkasid nimetama liidreid ja väga segaselt
Ma pole ei esiema, liider ega sugutegija ning edasiviija, ma olen lõpataja!
Ma võtan õppust õiglastest sõnadest.
Juadism ja igasugune usk on minu jaoks muinasjutt ja legend millest ma olen noppind välja vaid tõeterad!
Ma austan surnuid ja elavaid ja mäletan minevikku oma 9sat elu,olen ma sellest oskusest õnnelikum,et olen tähelepanelikum.Ei seda ei ole siin maailmas vaja teada!
Vasta
#33
Pesema.Vee ja seebiga.Mõtlema enne kui suu lahti teeb ja mitte uskuma kõike mida talle räägitakse,eriti mis paistab "kõige parem ja õigem" olema.
Vasta
#34
Kindlasti peaks mediteerimine aitama sisemist rahu leida. Ma ei taipa, miks seda juba siin mainitud ei ole. Laugh Nojah, eks suuresti aitab ka maalähedases kohas üksinda olemine, et oleks võimalik eemalduda selle materiaalse maailma probleemidest ja vaadata enda sisse. Sest kõik lahendused meie probleemidele olevat ju meis endis sügaval peidus. Ehk siis ka see, mis aitab puhastuda Smile
Vasta
#35
Ma vabandan,aga liiga palju on müra mida ei suuda ka looduses viibimine eemaldada!
Vasta
#36
...Sinu stiil meeldib mulle. Kahju ainult, et tahad lõpetada poolel teel? Pakun mängu. ...mäng seisneb selles, et
nüüd sooritad oma rutiinseid kohustusi nauditavalt st. , et ajad igast oma pisemast liigutusest täiust taga ja teed
seda ainult oma lõbuks. Kellele ma kirjutan?!...ah, vahet pole! Sõdi natuke endaga ja hävita ebaolulist eneses.
Vasta
#37
Ott, seda et... mõtlema panid mind. Pisikestest asjadest kasvavad ju suured...
Aitäh!
Vasta
#38
Nii imelik, kui see (neli kuud peale mu viimast postitust selles teemas) ka pole, mu praegune elu käibki nii, et teen asju hea tujuga. Niiehknaa tuleb teha, miks siis mitte rõõmuga juba?
Ei meeldinud mulle eile tuisk - valisin bussiga mineku asemel jalutamise ja hakkas meeldima.
Sai kohe hõlmad lahti tehtud, et vabam minna oleks.
Ja ka igavast tööst on nüüdseks saanud võimalus uut õppida...
Niiet - kättevõtmise asi.
Vasta
#39
Puhas olemine on kunst, mitte puhtaks saamine. Puhtaks saab kui end hetkeks päriselt ära unustada. Kui Sinu elus on Õpetaja, siis saad temalt paluda rituaali, pärast käid kaks päeva ringi totakas naeratus näol. Ise saab end ka puhastada, ei ole ühte kindlat viisi ja erinevates olukordades aitavad erinevad asjad: vesi, meditatsioon, loodus, tuli, minu puhul ka klassikaline muusika ja sport. Keeruline on hetk kui mõistad, et pead endas midagi muutma, et mitte samasse olukorda tagasi sattuda. Sa võid jääda pendeldama ja aeg-ajalt „saunas“ käima või sa saad minna enda sisse ja selgitada välja, mis tegelikult segab ja häirib. Nagu eelnevatest postituses öeldud, siis paistavad parasiidid hästi silma.
See kõik eelnev on ilus ja tore. Teoorias saab iga inimene sellega hakkama. Praktikas oleme tihti vajunud üleni kas argi-või hingemuredesse, et suudame tegeleda ainult tagajärgedega. Muutus tuleb Sinu enda seest ja kui ta ei tule… siis Sa pole veel valmis.
Tegelikult tahtsin kirjutada, et üks lihtne asi, mis hästi puhastab on meresool. Paned kaussi suure peotäie meresoola, selle peale pisut oliiviõli ja kallad kuuma veega üle. Dušši all määrid end üleni selle poolsulanud soolaga kokku ja kujutad kuidas voolav vesi kõik pinged, mured ja stressi minema viib.
Vasta
#40
(12-08-2010, 02:04 )Ott Sama Kirjutas: ...Sinu stiil meeldib mulle. Kahju ainult, et tahad lõpetada poolel teel? Pakun mängu. ...mäng seisneb selles, et
nüüd sooritad oma rutiinseid kohustusi nauditavalt st. , et ajad igast oma pisemast liigutusest täiust taga ja teed
seda ainult oma lõbuks. Kellele ma kirjutan?!...ah, vahet pole! Sõdi natuke endaga ja hävita ebaolulist eneses.

Tänan Ott!
Jah sinu kommentaar oli mõjus. See et ma ajan taga täiust enda lõbuks pole õige väide ma teen seda teiste inimeste pärast ja eest, mulle tekitavad inimesed raskusi oma otsustamatuse ja iseka käitumise pärast,selleks olen ma ka end koormand, sest olles kohusetundlik ja täpne ja süüdi olengi selles ,et 80% inimesi ei hooli teisest inimesest siin maailmas.
Vasta
#41
Selleks et end puhastada – tuleb saada valgustatuks.
Kõige kindlam – kõige kiirem ja kõige ohutum tee – saada valgustatuks on!
Hakake sellega tegelema!
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Otsige omale kindel abiline. Leppige kokku – et ühtegi saladust, üksteiselt välja ei pinni. Kui kustutate mingisuguseid halbu sündmusi, ärge laske seda sündmust eelnevalt kirjeldada, vaid kustutage kohe ära. Muidugi tuleb eelnevalt küsida, kas see sündmus on tema meelest hea või halb.
Muidu võib juhtuda nii et mingi emotsiooni ajendil hakkab operaator seda sündmust kirjeldama. Tuues selle sündmuse hingele tagasi. Siis on kogu töö – tühi töö ja vaeva närimine. Aga seda me ju ei taha! Nii et – oma uudishimu suruge maha. Hoidke keelt hammaste taga – kui teil neid on?
Julge pealehakkamine on juba pool võittu.
Soovin kõikidele. Julget pealehakkamist!
Vasta
#42
Tere, kalldunn!
Rõõm sind jälle näha. Oled siin kunagi rääkinud õhtusest endale kookoni ümber kudumise harjutusest. Kas sa palun viitsiksid seda siin täpsemalt kirjeldada?
Aitäh.
Vasta
#43
Tuleb käia suitsusaunas, kõige ehtsamas suitsusaunas kuhu euroreeglid veel pole ulatunud. Suitsusauna seinapalkide nõgi pidavat kaitsema ka tuumapommi kiirguse vasta. See viimane pool eelnenust on netiplära, teadlased olevat tõestanud, kuid mul isiklikult kunagi oli suitsusaun ja sääl võis käia 3 x mõne tunni vältes ja ainult jõudu tekkis juure, väsimust ei tekkinud.
Vasta
#44
Saun mulle meeldib! Eriti see kui seal saab ka vihelda. Kui ikka kondid korralikult, korraliku kuumuse all – vihaga läbi kollkida -supper!!
Kookoni kudumine on sama mis lassotante
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=9136 Postitus:#1 ja Postitus:#43
Ainult siin tuleb alumine ots ka sulgeda. Seda harjutust võib teha ükskõik millal, ja ükskõik kuss.
Käed kokku, ring pöörlema. Algul on vaja ka silmad sulgeda. Õhtul magama minnes, käed kokku. Ring pöörlema ja niimoodi jäädagi magama. Harjutada tuleb kõvasti, et tulemusi saada.

Vasta
#45
Juba ennemuistsetes juttudes kirjeldatakse, kuidas käidi allikal – end pesemas ja puhastamas.
Iloona Kaldre rääkis ka veega puhastamisest. Jooksva vee all. Võtta ruhmikud vett täis. Näole ülalt alla ja siis raputada käed tugeva löögika tühjaks. Nii vähemalt kolm korda. Hommikul ja õhtul. Kui juba esivanemad sellise rituaaliga tegelesid. Miks siis meie ei või sellega tegelda?
Vasta
#46
(23-01-2020, 13:08 )kalldunn Kirjutas: Juba ennemuistsetes juttudes kirjeldatakse, kuidas käidi allikal – end pesemas ja puhastamas.
Iloona Kaldre rääkis ka veega puhastamisest. Jooksva vee all. Võtta ruhmikud vett täis. Näole ülalt alla ja siis raputada käed tugeva löögika tühjaks. Nii vähemalt kolm korda. Hommikul ja õhtul. Kui juba esivanemad sellise rituaaliga tegelesid. Miks siis meie ei või sellega tegelda?
Hinge ja keha puhastumine, mitte puhastamine. See oleks liiga pikk jutt aga kehale aitab vahel 3-e päevasest paastust. Alguseks.....

Vasta
#47
(23-01-2020, 13:08 )kalldunn Kirjutas: Juba ennemuistsetes juttudes kirjeldatakse, kuidas käidi allikal – end pesemas ja puhastamas.
Iloona Kaldre rääkis ka veega puhastamisest. Jooksva vee all. Võtta ruhmikud vett täis. Näole ülalt alla ja siis raputada käed tugeva löögika tühjaks. Nii vähemalt kolm korda. Hommikul ja õhtul. Kui juba esivanemad sellise rituaaliga tegelesid. Miks siis meie ei või sellega tegelda?
Üks mõni aeg tagasi lahkunud sensitiiv mainis muuhulgas, et pärast kliendi lahkumist pesi ta käed ära ja käed kuni õlgadeni välja. Mitte ainult klassikaline kätepesu või rituaalne käte pesu vaid käevarred tuli kuni õlgadeni ära pesta ehk veega puhastada. Ma ei tea täpselt mis põhjusel just nii pikalt aga eks nägijad teavad.
Vasta
#48
Õhtumaalansele. Satanist tuli siia oma tõde kuulutama. Eriline põhupea, kes lihtsalt kirjutab alla ja annab "mitte millegi eest" oma hinge saatanale. Trollib peaaegu iga postituse alla. Üheski teises religioonis, kui sa liikmeks astud ükskõik mis moodi, ei kindlusta sellega sa omale midagi, aga nüüd siin õhtumaalne kutsub lihtsalt hinge kuradile andma...ärge sinna lõksu minge mitte mingil juhul.
Vasta
#49
(22-05-2020, 22:35 )seffe Kirjutas: Õhtumaalansele. Satanist tuli siia oma tõde kuulutama. Eriline põhupea, kes lihtsalt kirjutab alla ja annab "mitte millegi eest" oma hinge saatanale. Trollib peaaegu iga postituse alla. Üheski teises religioonis, kui sa liikmeks astud ükskõik mis moodi, ei kindlusta sellega sa omale midagi, aga nüüd siin õhtumaalne kutsub lihtsalt hinge kuradile andma...ärge sinna lõksu minge mitte mingil juhul.
Kui kurat ka ongi siis igat VÄGA LOLLI hinge ta vaevalt tahab! Kui paremaid on saada miks sitta võtta....sitt ju määrib!Bleh

Vasta
#50
(01-07-2010, 00:19 )Sekhmet Kirjutas: Äkki vajaks ka kogu tsivilisatsioon üht restartiBleh

See pole üldsegi paha mõte.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida tähendab "valgustunud"? Erfekt 310 104,657 28-12-2022, 16:03
Viimane postitus: Lynx Titan
  Filosoofia - kes millist filosoofi lugenud on? Müstik 116 83,963 15-02-2020, 13:44
Viimane postitus: Mannu
  "Lastele peaks õpetama koolis maagiat." InDemand 9 5,415 25-01-2018, 15:55
Viimane postitus: xcad
  Vaimne ärkamine, inimene, ühiskond läbi rangelt teadusliku prisma stepsel 351 56,397 10-12-2017, 20:31
Viimane postitus: Manaja
  Kas sina tead, kes juhib sinu elu? kalldunn 1 2,989 23-10-2014, 17:02
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Inimene - igatsev, üksik ja armastusenäljas ohver Celtic 167 56,707 30-08-2013, 12:07
Viimane postitus: rohelineoun
  Mida uskuda, mida mitte? paat 19 10,154 21-12-2011, 13:44
Viimane postitus: Kroko

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat