Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tunnel enne surma. Surmalähedased kogemused.
#51
There is NO light in the end of the tunnel...(i)

a mida mina ka tean wink
Vasta
#52
Tere
Tunneli nägemise võimalusi on palju,kuidas keegi seda näeb on alati individuaalne. Rõhiminek on alati ühene läbi tunneli. See on piir meie ja teise meeilma vahel.Kui oled seal ja su ees on mõni ese laud või muu,,, siis ei tohi sellest edasi minna. Vastasel juhul ei saa enam tagasi tulla. See ei ole mänguasi millega võib mängida. Osale inimestest näidatakse seda , ehk kutsutakse sinna kaasa siis võite rahulikult minna . Midagi teiega halba seal ei juhtu.Meie mõiste järgi on see paradiis. Seal olles kuulake tingimata see jutt ära, mis teile seal räägitakse, see on määratud ainult sealkäijale. Vastu pole mõtet rääkida, sest nad teavad teist kõik kuni teie lõpuni.
Vasta
#53
See tunnel tõenäoliselt on olemas. Mõned seletavad seda kui teed taevasse, teised jälle sellega, et surres vabaneb ajus aine, mis teadvuses korraks sellise pildi esile kutsub. Valige, kumb seletus rohkem meeldib.
Vasta
#54
minul üks tuttav poiss kukkus kunagi puuotsast või kuskilt alla ,igastahes väga kõvasti vastu maad . ja ta oli põhimõtteliselt surnud . ta rääkis meile ,et tal oli peale seda kukkumist kuidagi hästi soe ,pehme ,kerge ja mõnus tunne . ütles ,et oli tunnelis ja nägi valgust janii .
ja siis kui teda elustati ,kui ta tagasi tuli ,oli tal hästi valus . ütles ,et tagasi tulla oli valus . et ta ei oleks tahtnus sealt ,kus iganes ta oli ,tagasi tulla . sest kõik oli nii muretu ja hea .
mina usun teda . sest olge nüüd ,ta oli ikkagi surmaseisundis ja ma arvan ,et ta teab väga hästi mida ta nägi ja tundis .
igastahes ,peale seda õnnetust elab ta ühe päeva korraga ja ta ei karda enam surma ,kui ta seda varem kartiski .
Vasta
#55
Mul oli ema kah surmaeelses koomas, kunagi kui ta noor oli. Ta rääkis jah mulle, et ta nägi sellist tunneli moodi 'asja'. Ütles, et see oli rohkem nagu valguse moodi mis tuli järjest lähedamale vms. Noh see tüüpiline jutt surma kohta. Tegelikult jah, ma usun seda, sest kui kõik seda juba räägivad siis no ilmselt see ongi nii. (hyes)
Vasta
#56
See on tavaline asi siin. Samasuguseid juhtub ka teistes olukordades. Kellele näidatakse, keda viiakse sinna muul põhjusel see sõltub inimesest. Seda ei tasu karta. See on ohutu.
Vasta
#57
Mul on mitu surmalähedast kogemust, ühes oli ka tunnel.
Punane valgus, soe ja tunnel, sellised märksõnad siis. Punane valgus nagu kumas tunnelist läbi või oli tunnel punane.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kliinilisest surmast, surmalähedased kogemused lennart88 76 44,976 15-12-2022, 21:41
Viimane postitus: Mannu
  Elu peale surma. z3r0 c001 381 207,675 04-01-2022, 23:10
Viimane postitus: Kahvanägu
  Teadvuse säilimine peale surma Balzzar 186 103,682 29-05-2021, 16:56
Viimane postitus: akkillus
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 47 31,570 23-11-2020, 12:04
Viimane postitus: xcad
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 74,637 12-02-2020, 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Linnud peale surma tulid hingele järgi? rez 56 46,863 10-04-2019, 11:19
Viimane postitus: Ewa
  Kas kardad surma? yodalr 474 197,607 27-08-2018, 20:35
Viimane postitus: kage
  Elustsenaariumude valik enne sündi Elsara 4 3,019 21-08-2018, 19:44
Viimane postitus: Kahvanägu
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 19,233 04-11-2016, 13:00
Viimane postitus: Müstik
  Kes meie eest otsustab peale surma roberdd 9 7,826 05-02-2016, 20:38
Viimane postitus: positiivne

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat