Postita vastus 

Teema reiting:
  • 3 Häält - 3.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naljanurk
Autor Sõnum
Nielander
Questioning Everything

Täna 08:34
Postitus: #2101
RE: Naljanurk
Positiivne: palun tõmba nende naljadega natukene tagasi. Need hakkavad muutuma sõna otseses mõttes iga päevaga (sest sa postitad neid iga päev paar tükki) labasemaks ja labasemaks. See viimane on juba puhas roppus. Ma saan aru, et sa ilmselt olen liitunud mingisuguse ägeda "vene naljad" grupiga, aga sa ei pea neid siia igapäevaselt kantima. Proovi lisada midagi sellist, mis ikka paranormaalsusega haakuks. See ei ole siin mingi poliithuumorinurk.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
Saidil

.

Täna 09:04
Postitus: #2102
Roppuse süü võtan omaks (tea kas vene keeles poleks see roppus olnud? Sõna oli "blät" - tõlkisin selle lihtsalt) aga muus osas peaksid pigem ergutama passiivseid kaasfoorumlasi, et nad postitaks naljanurka huumorit. Kas minu "süü" seisab ka selles, et ainsana postitan?
"Roppusega" nali on minu meelest eriti peen ja hea, kuna Ukraina on justkui meie sõber ja poliitiliselt korrektne riigimeedia ei kajasta hea meelega Ukraina osalust raketiäris Koreale.
(selle postituse viimane muutmine: Täna 09:06 positiivne.)

Kõik inimesed on erinevad. Ainult mina olen ühesugune.
Nielander
Questioning Everything

Täna 09:29
Postitus: #2103
(Täna 09:04 )positiivne Kirjutas:  ...muus osas peaksid pigem ergutama passiivseid kaasfoorumlasi, et nad postitaks naljanurka huumorit. Kas minu "süü" seisab ka selles, et ainsana postitan?

Jah. Huumorit, milles oleks esindatud ka paranormaalsus, võiks tõesti ergutada. Mitte aga päevast-päeva Venemaa ja Putini poliitikat kajastavaid meeme ja anekdoote. Kui inimene tuleb Para-Web'i ja leiab teema nimega "naljanurk", siis mida ta sinu arvates siit leida loodab? Vaata teemas mõnikümmend lehekülge tagasi ja analüüsi kas ja kuidas on naljanurk oma sisus muutunud. Kisub pisut ühte auku - kas pole?

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Naljanurk siis batoonike 676 105,637 28-07-2011 14:37
Viimane postitus: igihali

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 2 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog