Postita vastus 

Teema reiting:
  • 3 Häält - 3.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naljanurk
Autor Sõnum
Tyto Alba
Veteran

09-07-2017 20:51
Postitus: #2026
RE: Naljanurk
Aga Putin sebis ära Trumpi naise:
https://www.youtube.com/watch?v=cOB4o3UkZ_g

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

10-07-2017 08:50
Postitus: #2027
(09-07-2017 17:35 )positiivne Kirjutas:  [Pilt: un4lQn3.jpg]

Originaalsem pilt - holopid kogunesid sööri sõnu kuulama.

[Pilt: t-rtdrp3e-c.jpg]
(selle postituse viimane muutmine: 10-07-2017 08:51 Tyto Alba.)

Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
positiivne
.

10-07-2017 11:15
Postitus: #2028
Hea nali Smile originaalil on vist tühi tool?
(selle postituse viimane muutmine: 10-07-2017 11:16 positiivne.)

Kõik inimesed on erinevad. Ainult mina olen ühesugune.
positiivne
.

10-07-2017 20:25
Postitus: #2029
Armastusega Venemaalt

Mõistsin, et Putin on geenius. Minust ei saa iialgi presidenti. Aastast aastasse, vastates küsimustele kadunud rahast, kordab Putin nii veenvalt ühte ja sama fraasi "Imelik... eelarvest eraldati selle jaoks ju raha täismahus", milline vastus rahuldab 140 miljonit venelast.
Aga mina ei suuda rahustada enamvähem sarnase vastusega isegi oma naist.

positiivne
.

11-07-2017 18:53
Postitus: #2030
[Pilt: hHvOnNa.jpg]

positiivne
.

12-07-2017 08:49
Postitus: #2031
[Pilt: 5unoegX.jpg]

Mees võttis nokatsi peast Smile

positiivne
.

12-07-2017 10:34
Postitus: #2032
Ei siin pildil ei ole vene uusim ja "leiutis" Armata. Smile See on 30 aastat tagasi algatatud (aga seeriatootmisse ei jõudnud seoses NSVLi lagunemisega) amerikaanlaste arendus, mis Uralvagonzavod lihtsalt maha vehkis.
[Pilt: 19511550_1589799557750976_37888628151467...472966.jpg]

Viimne Roomlane
Vana kala

12-07-2017 13:52
Postitus: #2033
– Alfred, mis lärm see seal akna taga on?
Koprofiilide paraad, sir.
– Jah? Ja mida nad tahavad?
Nad nõuavad endale võrdseid õigusi kõigi teistega.
– Ma ei saa aru. Kas keegi keelab neil kodus sitta süüa või?
Oh ei, sir. Nad ei taha süüa ainult kodus. Nad nõuavad, et sitta müüaks kõikides toitlustuskohtades, et kioskitest oleks võimalik osta pulgasitta ja et supermarketist oleks võimalik saada kas külmutatud või värsket sitta.
– Vuih, see ajab ju öökima ja see on täiesti loomuvastane, Alfred!
Ei midagi sellist, sir! See on neil geenides, nad sündisid sellistena ja ei saa midagi sinna parata. Pealegi, looduses on palju näiteid koprofiiliast. Koerad, merisead, suure hulga loomade jaoks on see täiesti normaalne. Seetõttu ei maksa ka imestada, et inimesi, kes on ju osa loomariigist, puudutab see samuti.
– Alfred, kas ma saan õieti aru, et kui nad saavad, mida nad tahavad, siis minu lemmikkohvikus hakatakse maasikasuflee asemel serveerima desserdiklaasis sitta?
Täpselt nii, sir. Koprofiilid on absoluutselt normaalsed inimesed ja neil on täielik õigus süüa lõunaks oma lemmikrooga, varjamata kellegi eest oma eelistusi.
– Püha jumal, ma hakkan siinsamas kohe oksele!
Sir, kuidas Te võite??? See on väga ebatolerantne Teist! Sellise jutu eest Teid miinimum trahvitakse, aga maksimum – pannakse vangi!
Ja muideks, sir, üks kuulus psühhiaater on omal ajal ju öelnud midagi sellist: “kui teile ei meeldi koprofiilid, siis suure tõenäosusega olete te ise ka koprofiil, ainult et salajane (kapis)”.
positiivne
.

12-07-2017 14:05
Postitus: #2034
teistele kaasfoorumlastele teadmiseks. Loomariigis on selle nähtuse nimi koprofaagia. Närilised söövad oma rooja uuesti ära, kuna selles leidub toitaineid. Küülikud söövad öise vedela rooja uuesti aga päeval on pabulad ja neid nad ei nätsuta, ei maitse vist Laugh

Koprofiilia aga on seksuaalne erutus / rahuldus, mis seotud roojamängudega, milledes sita söömisel endal ei olegi kõige suurem roll.

Eithea
Veteran

12-07-2017 14:18
Postitus: #2035
(12-07-2017 14:05 )positiivne Kirjutas:  teistele kaasfoorumlastele teadmiseks. Loomariigis on selle nähtuse nimi koprofaagia. Närilised söövad oma rooja uuesti ära, kuna selles leidub toitaineid. Küülikud söövad öise vedela rooja uuesti aga päeval on pabulad ja neid nad ei nätsuta, ei maitse vist Laugh

Koprofiilia aga on seksuaalne erutus / rahuldus, mis seotud roojamängudega, milledes sita söömisel endal ei olegi kõige suurem roll.

Ui ma ei või...Laugh Jaa, koprofiilia spets on rääkinud.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
https://www.facebook.com/ziva.kuuks
Ken
Vana kala

12-07-2017 19:04
Postitus: #2036
See sita mekkimise jutt on siiski ajendatud homo teemast.
Väga hästi seletab sellest teemast Harri Kingo oma viimases postituses. Ütleks, et paremini ei oskaks hetkel tahtagi. Aga eelnevad on ka asjalikud.
https://m.facebook.com/harri.kingo
Tyto Alba
Veteran

12-07-2017 20:12
Postitus: #2037
(12-07-2017 19:04 )Ken Kirjutas:  See sita mekkimise jutt on siiski ajendatud homo teemast.
Väga hästi seletab sellest teemast Harri Kingo oma viimases postituses. Ütleks, et paremini ei oskaks hetkel tahtagi. Aga eelnevad on ka asjalikud.
https://m.facebook.com/harri.kingo

Kingo jutt EI OLE nii särav, et tema pärast facebooki kontot teha.
Ajab naerma inimeste eeldus, et KÕIGIL on lõustakas by default ja kõik kohe seda ka näevad.
No ei ole, no ei taha ja ei saagi olema.

positiivne
.

12-07-2017 20:13
Postitus: #2038
Mida kõike homo teema on ajendanud. Anaalseksi hindavad tänapäeval õige paljud heterodki ent sita mekkimine seejuures pole lisaväärtus ega eesmärk omaette... kui siis ainult koprofiilidele Laugh

Ka mul ei õnnestu Kingo säravat välgatust lugeda.
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2017 20:16 positiivne.)

Ken
Vana kala

13-07-2017 06:35
Postitus: #2039
Positiivne.
Kui aus olla, siis esimese hooga ei saanud kohe arugi, mida sa üldse öelda tahad. Sest mina seostasin seda nalja homodega hoopiski paraadi pärast. Või siis on anaalseksi harrastavad heterod ka juba erilisi õigusi taga hakanud ajama, mida mina veel ei teadnud.
Tyto.
Ega mul endalgi pole tahtmist olnud selle tänapäeva kõige elementaarsema vajaduse järele. Peamiselt vast selle üleliigse info pärast. See nagu teleka vaataminegi, kus tegelikult endal puudub kontroll, mida tahad teada ja mida mitte.
Samas jällegi, kas näiteks internet või nutitelefon on siis vähem saatanast. Loeb ikkagi see, kuidas keegi seda kasutab. Vahest ikka käin abikaasa kontol vaatamas mõningate isikute postitusi.
Kuna ma seda näoraamatud päris põhjalikult ei jaga, siis ma küll üritasin seda teksti siia kopeerida aga ei õnnestunud. Kui keegi targem teab kuidas saab, oleksin tänulik.
Rohkem aga ei oska aidata.
positiivne
.

13-07-2017 09:15
Postitus: #2040
[Pilt: lstRRHu.jpg]

"Terminiga "Venemaa" peate mõistma seda ajaloolis-poliitilist moodustist, milline printsipiaalselt näeb oma elu agressiooni, vallutuse ja jõhkrate katsetena tõrjuda igasugust teisitimõtlemist. See on Venemaa jaoks traditsiooniline juba palju sajandeid. See ei olegi iialgi teistsugune olnud..."

Aleksandr Nevzorov

Ülaltoodud tsitaati võib võtta huumoriga ja ka teisiti. Süngevõitu foto aga ilmestab hästi sõnumit: keset stalkerlikku tsooni mängib laps lapsekäruga.
(selle postituse viimane muutmine: 13-07-2017 09:41 positiivne.)

Tyto Alba
Veteran

13-07-2017 18:31
Postitus: #2041
Ken - vahest abiks - "screen capture".

https://support.microsoft.com/en-us/help...creenshots

Ken
Vana kala

13-07-2017 19:54
Postitus: #2042
(13-07-2017 18:31 )Tyto Alba Kirjutas:  Ken - vahest abiks - "screen capture".

https://support.microsoft.com/en-us/help...creenshots

Huvitav, et nutitelefoniga ei saanud kopeerida aga arvutiga lubab. Või jääb siiski enda nutikusest pisut puudu.
Siin see on. Minu maailmavaatesse sobib see kenasti.

Mitte ruudus, vaid kuubis
-
Homoseksuaalsus on eelsoodumuse baasil sotsiaalsest keskkonnast ja kogemusest omandatud ja õpitud harjumuslikuks ja omaseks saanud käitumine. Selline on kaasajal meditsiini arusaam homoseksuaalsuse põhjustest - me lihtsalt pole selles osas targemad.
Oleks rumal mõelda, et antiik-Kreekas ja Roomas elas massiliselt sünnipäraseid, lausa geneetiliselt tingitud homosid. See oli siiski komme, ühiskonnast omandatud seksuaalne suundumus, sotsiaalne tingitus ja kindlasti mitte tollaste inimeste sünnipärane, lausa füsioloogiline paratamatus. Oleks ju rumal seletada, et Kreeka-Rooma maailmas elasid teistsuguse bioloogilise alusega inimesed.
Pealegi - puue on puue ja pole vahet, on see sünnipärane või elus omandatud. Pime on pime ja lombakas on lombakas ning ei loe, kas ta on selline sünnilt või elu jooksul selliseks saanud. Et keegi on pime ja lombakas sünnilt, see ei tee pimedast nägijat ega lombakast Usain Bolt'i.
Nagu osadel inimestel on sünnipäraselt enam võimalus muutuda alkohoolikuks, narkomaaniks, buliimikuks vms., nii on osadel inimestel ka sünnipärane eeldus eeldus saada homoseksuaaliks. Kuid see ei tähenda, et selline soodumus peakski tegelikuks saama, et seda eeldust peaks avalikult propageerima, seda inimeses välja arendama, seda väärtustama, selle normaalsuseks kuulutama. Mõnel on sünnipärane eeldus saada diaabeetikuks, südame- või kopsuhaigeks, saada vaegnägijaks või -kuuljaks - kas me peaksime neil inimestel need puuded sellise eelduse pärast välja arendama?
Kaasajal esineb homoseksuaalsus kui avalik, organiseerunud liikumine ja ideoloogia aga üha enam õigustust nõudleva teadliku jõuna, mis võib muuta noore inimese loomulikul teel arenevat seksuaalsust ja muuta homodeks ka need noored, kel pole soodumust ega eeldusi saada homoseksuaalseks. See on taunitav - kui homoseksuaalsust reklaamitakse kui normaalsust, siis on alati neid noori, kes võtavad seda tõsiselt ja lähevad seda "uut normaalsust" katsetama. Kuid homoseksuaalsete suhete katsetamisel juhtub sama, mis alkoholi või narkootikumidega katsetamisel - muututakse homodeks. Sealt "tagasi tulla" hetero maailma ja hetero ellu on võimatu, sest oma minevikku ja seal olnut ei saa olematuks muuta. Nagu alkohoolikust või narkomaanist ei saa enam kunagi puudeta isikut, nii homost ei sa enam kunagi heterot.
Alkohoolikuid ja narkomaane nende puude pärast ei kiideta ega ei õigustata. Me ei kujutle neid eriliste inimestena ega võitle nende sotsiaalse õiguse eest juua ja manustada narkootikume, alkoholi ja narkootikume valimatult noorte seas levitada, teha sellest lausa oma ideoloogiat.
Samasugust kõrvalekallet - homoseksuaalsust - homod õigustavad ja seavad eeskujuks ning normiks kõigile. Kaasaja kõlbelise aluseta lääne ühiskond kiidab selle puude mõtlematult heaks, isegi võrdväärseks variandiks oma elu ära elada. See lääne nn. poliitkorrektne suhtumine on sama tark kui... õpetada lastele koolis, et alkoholism ja narkomaania on normaalne variant elada täisväärset, loomulikku elu.
Otstarbekas on mõista homoseksuaalsust kui kõrvalekallet normaalsusest - nagu kaasajas mõistetakse alkoholismi, narkomaaniat, hasartmängurlust, mistahes muud elus omandatud hälvet normaalsusest. Ning vastavalt mõista, et kuigi mõnel on eeldus saada kõrvalekalde ohvriks, pole see õigustus puude normaalsuseks kuulutamiseks.
Kui nii mõistame, siis märkame - see puue nõuab sellistele isikutele abi osutamist. Me oleme saanud aru, kui laastav on olla alko-, narko- või hasartmängusõltlane. Vaadelgem samas võtmes ka homoseksuaalsust ja asjad asetuvad omadele kohtadele. Kui me neid inimesi isegi aidata ei oska, siis me vähemalt oskame selliseid inimesi mõista ja kujundada endas neisse arukama suhtumise kui praegused äärmuslikud - kas taevani ülistamine... või pime lausvihkamine.
Homod on puudega elavad inimesed, kes pigem vajavad abi kui hukkamõistu. Vajavad abi ka siis, kui neile nende puue meeldib ja nad seda naudivad. Joomar naudib joomist - Kas ta muidu jooks? Kuid mõelgem - kas see on ikka õigustus tema joomisele? Kas joomise nautimine ja joomarlus muudab tema eluviisi normaalseks, tema enda võrdseks kainelt elava inimesega?
Et homoseksuaalsus on fakt, see pole õigustus homoseksuaalsusele. Nagu alkoholism kui fakt pole õigustus alkoholismile, narkomaania kui fakt pole õigustus narkomaaniale, hasartmängurlus kui fakt pole õigustus hasartmängurlusele, kuritegevus kui fakt pole õigustus kuritegevusele.
Ühiskond ei peaks puudelisi endast ära tõukama, vaid neid abistama nende raskemas elus. Kuid ühiskond ei tohiks puudeliste pärast ise tervikuna muutuda puudeliseks. Paraku - selline on aga meie praegune poliitkorrektsus ja meie riigi ametlik ideoloogiline suund. See on absurd mitte ruudus, vaid kuubis!
Viimne Roomlane
Vana kala

13-07-2017 22:59
Postitus: #2043
Täna oli mu esimene tööpäev. Sain tööd bensiinijaamas autode tankijana.
Enne tööle asumist ülemus noomis, klient on kuningas, kui mõni tahab, et sa õli taset, rehvi rõhku jne kontrolliks siis sa pead alati vastutulelik, viisakas olema, sest klient peab oma tahtmist saama. Klient on kuningas, saad aru?
Ma noogutasin ning asusin tööle.
Tööl polnud väga vigagi kui lõuna paiku vuras ette tuliuus Mercedes, kõik aknad toonitud, ei saa aru kus algab aken kus lõppeb uks.
Avasin siis paagi luugi kui autost astus välja kuldkettide ja nahktagiga klient-kuningas.
Küsisin mida teile HÄRRA, bensiini, diislit.
Härra vastas, sina jörm minu autot ei näpi,mul on endal ka käed otsas, su aasta palk on väiksem kui selle auto maksumus, tõmba TULD.
Härra võttis tankuri ja hakkas tankima kuid ma sain käsu tuld tõmmata.
Kohmitsesin veidi uue tööjaki taskus ning leidsin paki tikke ning tõmmasin tuld, täpelt nii nagu klient soovis.
Käis ilge pirrakas pärrakas, lendas tuld ja mersu juppe.
Nüüd ma haiglas , näen välja nagu grillkana. Õde käis ka vaatamas ütles, et ülemus tuleb muga õhtul rääkima, Kindlasti tahab mind kiita tubli töö eest, ei jõua ära oodatagi
Digitaria
kõrreline

14-07-2017 08:11
Postitus: #2044
http://binokl.cc/yumoristicheskiy-gorosk...u-zodiaka/
Saage teada, millist tumedat jõudu teie horoskoobi märk omab.Smile1

Omada omamata.
Eithea
Veteran

14-07-2017 15:39
Postitus: #2045
Täitsa vahva see tumedajõu horoskoop.
Järgnevs üks asjakohane märkus saabuvatele tuumafüüsikutele...Smile1

[Pilt: 13699983_1412547345439033_46518204701521...e=59FE51C9]

Zhao Cong - 牧 Shapherd
https://www.facebook.com/ziva.kuuks
positiivne
.

15-07-2017 22:10
Postitus: #2046
väike lihtne visuaalne turtsatus Smile

[Pilt: l0Howg7.jpg]

positiivne
.

17-07-2017 09:00
Postitus: #2047
Ada Rogovtseva, tuntud (NSVLis) Ukraina päritolu näitlejanna: "Meil, ukrainlastel, oli valida: kas astume Euroopa Liitu, või astume pasa sisse. Me tegime oma valiku. Pask osutus kättemaksuhimuliseks."

positiivne
.

17-07-2017 12:01
Postitus: #2048
[Pilt: 20046654_10203827069474832_6437427249606...3D5A103812]

positiivne
.

18-07-2017 07:08
Postitus: #2049
Viimne Roomlane Kirjutas:http://isamaaline.blogspot.com.ee/2017/0...l?spref=fb
Tšetšeenia juht Ramzan Kadõrov ütles telekanalile HBO, et kui keegi peaks venelasi ründama, surub riik kogu maailma põlvili vahendab

Viimne Roomlane TEAB, et imperialistidest pederastidel on viimne tund varsti käes.

ELAGU PUTIN JA ELAGU IMPERIALISTLIK PUTINLIK SUUR-VENEMAA!!!

positiivne
.

21-07-2017 07:45
Postitus: #2050
Väike kõrvalepõige 16 saj moesse

[Pilt: 1481601319_1.jpg]

Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Naljanurk siis batoonike 676 110,538 28-07-2011 14:37
Viimane postitus: igihali

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 2 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog