Postita vastus 

Teema reiting:
  • 3 Häält - 3.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naljanurk
Autor Sõnum
positiivne
.

07-08-2017 12:58
Postitus: #2076
RE: Naljanurk
Putin andis valitsusele täiesti tõsise ja ilma naljata korralduse teha matmisteenused rahvale kättesaadavamaks, viia matmisteenus kommertslikele alustele ning rajada riigis kommertslikud erasurnuaiad. Venemaal on alati õpetatud - juhendatud - propageeritud, kuidas kodumaa eest surra aga kuidas elada, seda näitavad ametnikud isiklikul eeskujul.

Naljahambad treisid korrapealt ka anektoodi.

Käimas Ühtse Venemaa koosolek.
Putin:
-Härrased, käes on rasked ajad, olen sunnitud teatama, et 2018 ei jätku teil raha lihatoodete ostmiseks. Mida teete?
Saal vaikib. Korraga tõuseb üks mees püsti:
- Hakkame töötama 10 tundi ööpäevas!
Putin:
- Olgu. 2019 ndal ei jätk teil raha piimatoodete ostmiseks. Mida teete?
Taas vaikus. Natukese aja pärast tõuseb sama mees püsti:
- Hakkame töötama 16 tundi ööpäevas!
Putin:
- Aga 2020. ei ole teil isegi leiba. Mida teete?
Jälle tõuseb mees püsti:
- Hakkame tööle ööpäevaringselt!
- Tubli venemaalane! Nii hoida! Aga kas tohib küsida, kus te töötate?
- Hauakaevajana, Vladimir Vladimirovitš
(selle postituse viimane muutmine: 08-08-2017 09:12 positiivne.)

Kõik inimesed on erinevad. Ainult mina olen ühesugune.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

09-08-2017 14:29
Postitus: #2077
Kuskil Uurali kandis otsustas ettevõte töötasu maksta välja sokkides ja muus ettevõtte toodangus. Ettevõtte majandusraskused on arusaamatud. Välismaalt sokke ilmselt enam ju ei osteta seoses sanktsioonidega. Seega konkurentsi pole. Kas ei kanna venemaalased enam sokke?

Marimu
Tavaliige

09-08-2017 19:37
Postitus: #2078
Ma ei tulnud siia lugema positiivse lõppematuid magedaid venelasi halvustavaid nalju. Tahtsin lihtsalt märkida, et inimene, kes pidevalt naeruvääristab ja halvustab ning mõnitab mingit inimrühma või riiki, on ikka väga alaväärtusliku enesehinnanguga.

Iga vari on valguse laps, ning üksnes see, kes on kogenud heledust ja pimedust, sõda ja rahu, tõusu ja langust, on tõeliselt elanud. S. Zweig
positiivne
.

09-08-2017 20:14
Postitus: #2079
Sa tulid vaimelt arenema, tarbima ja ma loodan et ka panustama.
(selle postituse viimane muutmine: 09-08-2017 20:16 positiivne.)

Tehnoloog
Veteran

09-08-2017 22:00
Postitus: #2080
(09-08-2017 14:29 )positiivne Kirjutas:  Kuskil Uurali kandis otsustas ettevõte töötasu maksta välja sokkides ja muus ettevõtte toodangus. .....
Eestis on ka selline periood läbi elatud,
nooremad ehk polegi seda näinud.
Vähemasti siis küll naljakas polnud...
positiivne
.

09-08-2017 22:17
Postitus: #2081
Teadsa jaburnaljakas on see olukord, et vene meedia ja kremli kääbikute sõnul on Venemaa vastusanktsioonid Venemaa majandusele kasulikud ja arendavad. Tavakodaniku jaoks on palk sokkidene tõeline õudukas ja selle üle ei naeragi siin keegi.

isemaag
Vana kala

09-08-2017 22:37
Postitus: #2082
(09-08-2017 22:00 )Tehnoloog Kirjutas:  
(09-08-2017 14:29 )positiivne Kirjutas:  Kuskil Uurali kandis otsustas ettevõte töötasu maksta välja sokkides ja muus ettevõtte toodangus. .....
Eestis on ka selline periood läbi elatud,
nooremad ehk polegi seda näinud.
Vähemasti siis küll naljakas polnud...
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Aluspökse polnud poest saada, aluspöksijärjekorrad. Troinoijärjekorrad Tartu Kaubamaja välisukse taga enne avamist kl. 9.00 . Tollal olin sääl tööl ja nägin pealt kuidas kaubamaja välisuks koos piitadega sisse suruti kohe avamise järel. Ehh, olid ajad.
positiivne
.

10-08-2017 06:05
Postitus: #2083
Huvitav, miks ei olnud saada aluspükse?
Miks oli uue auto ostuks vaja luba. Ja miks kasutatud auto maksis rohkem kui uus?
(selle postituse viimane muutmine: 10-08-2017 06:47 positiivne.)

positiivne
.

10-08-2017 10:14
Postitus: #2084
Miks on sanktsioonisõda Venemaal huumorinurka nii kenasti sobituv teema? Sisseveo keelu kaupadele kehtestas Venemaa ju ise, omal algatusel vastusanktsioonidena. Lääne sanktsioonid olid aga sihitatud täpselt - teatud ettevõtetele ja isikutele. Ja lihtsapealised panevad kõik ühte patta alatu lääne sanktsioonide sildi alla.

Chaos
Veteran

10-08-2017 17:46
Postitus: #2085
Juudid olevat ju hirmsasti laostand seda va N-liitu. Järelikult käisid juudid ringi kaks paari pükse jalas. See, et reaalsuses lookles kaubamaja juures piltlikult öeldes püksata inimeste järjekord, ei olnud ingitud mitte pükste tootmise ebapiisavusest, vaid juutidest.
Eithea
Veteran

11-08-2017 08:32
Postitus: #2086
Vahi või alukajutud ja järjekorrad on naljanurka sobiv nali, siis ju peaks alljärgneva ka igati naljana sobima ja samas on suund laiapõhjaliseks ja euroopalikuks arenguks ka antud. Laugh

Peab aga mainima, et ise küll ei olnud veneajal püksata ja ka sellistes järjekordades ei seisnud. Toona oli ja ka täna on järjekorratamine valikute küsimus, kas seisan või ei, kuid on alati neid kellele meeldib massis järjekorras seista ja nõnda ka praegusel ajal. Tormatakse massis WC paberi jm odava kauba peale...nalja nabani, ronitakse ja kõnnitakse üksteisest üle, rabatakse kaupa, kakeldakse kauba pärast (telekad jm el.kaup) jne, jne...Seega ei midagi uut nii järjekorras kui ka kauba ihaluses ...

Alljärgnevas on juttu vädetavalt Taanis avatavast zoofilide bordellist
( sest on varem ka juttu olnud), ingliskeelses osas võtab klipi vahendusel sõna zoofiil koeraga. Eestis on ka aeg Euroopalike väärtuste poole edasi pürgida ja nekrofiilid küllap ka teie aeg tuleb, samas siin me võiksime esimesena laibabordelli avada, kuhu soovija saaks eluajal end ise ära müüja ja edasi kulgeb asi igati ebaloomulikult ..Laugh

Animal rape and animal brothel ( sisaldab äärmiselt kurba fotomaterjali)

В Дании открывается первый публичный дом для зоофилов.....
(selle postituse viimane muutmine: 11-08-2017 08:55 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
https://www.facebook.com/ziva.kuuks
positiivne
.

14-08-2017 09:16
Postitus: #2087
Küllalt osav pilditöötlus. Teemaks uppumine.
[Pilt: hgGK4sX.jpg]
Nii muuseas, mainin ära, et Venemaa sai oma nime alles Peeter 1. aegu 18. sajandil. Mingitest põlistest tuhandeaastastest ülikoolidest ja tsivilisatsioonist ei saa olla juttu.

Moskva peaks olema tulnud mokša keelest termin ja "kreml" on tatari-mongoli sõna - vist midagi umbes nagu kindlus või kindlustis.
(selle postituse viimane muutmine: 14-08-2017 09:28 positiivne.)

isemaag
Vana kala

14-08-2017 09:53
Postitus: #2088
(10-08-2017 06:05 )positiivne Kirjutas:  Huvitav, miks ei olnud saada aluspükse?
Miks oli uue auto ostuks vaja luba. Ja miks kasutatud auto maksis rohkem kui uus?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,
Kasutatud auto oli sisse sõidetud, tootlikkusevead korda tehtud, igati kindel nagu kasutatud naine. See oli nagu veneaegne elektroonika, tehasest tulnud värvitelekad, mis olid ostjate poolt tagasi toodud, vedelesid Tartu Kaubamajas müügiosakonnas põrandal ja spetsialistid muudkui pusisid neid korda saada, neil spetsialistidel olid ostsillograafid ja muud aparaadid ligi. Kuid mina vene teleka sain ka ainult ekraanitesti järgi selgeks ajada. Aga miks ei olnud saada aluspükse, seda tuleb küsida Kati Murutarilt, ta sel teemal oli sõnaseadja vene aja lõpus. Auto ostu luba, no Tule Thewaz Appi! Mis kinni ei jää, saab kinni makstud. Nii oli. Eriline pull oli neil ostjail, kes ühe erilise aasta lõpu eel läksid Moskvasse omale sapakat ostma, uue aasta saabudes anti teada, et sapakate hind lasti odavamaks. Aiaiaiai.
positiivne
.

14-08-2017 11:48
Postitus: #2089
See olukord on Venemaale naasmas muide. Kes ihaleb nõukogude aega ja mõtteviisi, võib pakkida oma asjad.

positiivne
.

14-08-2017 14:58
Postitus: #2090
Moodsat nalja Venemaa netiavarustest.

NSVL (CCCP venekeeles mõtlejaile) ei alustanud 2. maailmasõda koos Saksamaaga 1939-ndal aastal. Sõitsid, lihtsalt, Poolasse mingid puhkusel sõjaväelased ja kaevurid...
Muide mul on sugulased Venemaa eestlased - noh muidugi juba põhjalikult venestunud ja zombistatud vene meedia poolt. Nad peavad vene meediat üdini valelikuks, ja omistavad tõpselt sarnase "üdini valelikkuse" teistele riikidele. Ja nad tarbivad vene meediat edasi ega otsi alternatiive. Peab mainima, et säärane lausvaletamine oma riigi meedias töötab täiega kas te ei leia? Ehk siis, olgu tervitatud haridus ja enesekriitiline mõtlemine.
(selle postituse viimane muutmine: 14-08-2017 15:15 positiivne.)

positiivne
.

15-08-2017 07:39
Postitus: #2091
Kõik oleme juba kuulnud ja ehk isegi mõistnud ning harjunud terminiga "hübriidsõda", miliine hetkel käib täie hooga.
Ent vene opositsiooniliste arvamusliidritelt on sündinud uus hunnitu termin "hübriidkapitulatsioon". Smile Selle põhitunnused: Lääneriigid võtavad seda kui kapitulatsiooni aga kodumaisele tarbijale serveeritakse seda kui võitu.

vasamasa
Vana kala

15-08-2017 15:44
Postitus: #2092
Ukrainas avati viha mälestusmark - Mõõk Venemaa kaardis

Härra võrratu
Uustulnukas

15-08-2017 16:37
Postitus: #2093
http://www.youtube.com/watch?v=fvCrdBtvzLM

Ususõdu pole olnud, ainult uskmatute omad. Smile
positiivne
.

15-08-2017 21:41
Postitus: #2094
(15-08-2017 15:44 )vasamasa Kirjutas:  Ukrainas avati viha mälestusmark - Mõõk Venemaa kaardis

Eh, ma ei kiida seda heaks aga võin mõista: Kiiev on ju Venemaa häll. Neil on Moskoovia vatnikest ja kuldordu järglastest kaugelt pikem oma kultuuri- ja ajalugu. Ja pealegi on mälestusmärk meestele, ke hukkusid võitluses moskoviitidest sissetungijatega ning oma kodumaad kaitses.
Muide natuke nalja ka. Teatavasti ehitatatakse Nato juhtimiskeskust Ukrainasse ja sel puhul jääb pisut arusaamatuks vene meedia äge reaktsioon. Vene meedia reaalsuses võitlevad Donetski ja ja Luganski vastupanuvõitlejad juba ammu ameeriklaste ja abramsite ja kõikide pahade lääne sõduritega kelle ainumas eesmärk siin maamunal on venealsed maha tappa ja nende maavarad omale võtta. Et pole nagu uudisväärtust ju sellel NATO rajatisel.
(selle postituse viimane muutmine: 15-08-2017 22:20 positiivne.)

positiivne
.

15-08-2017 22:52
Postitus: #2095
Venemaa saavutas esimese koha juutide Iisraeli põgenemises. Asi olevat lihtne - juudid pelgavad, et siis kui venelased viimaks hakkavad otsima süüdlasi oma näljale, vaesusele ja allakäigule, võtavad nad esmalt ette just Abrahami lapsed. Ajalugu on sarnaseid näiteid täis.

Viimasel viiel aastal olid esikolmikus Prantsusmaa, Venemaa ja Ukraina. USA olla neljas. Nüüd siis Venemaa esimene.

http://www.rbc.ru/rbcfreenews/599333159a794721810ca62d

Tyto Alba
Veteran

Eile 03:19
Postitus: #2096
(15-08-2017 22:52 )positiivne Kirjutas:  Venemaa saavutas esimese koha juutide Iisraeli põgenemises. Asi olevat lihtne - juudid pelgavad, et siis kui venelased viimaks hakkavad otsima süüdlasi oma näljale, vaesusele ja allakäigule, võtavad nad esmalt ette just Abrahami lapsed. Ajalugu on sarnaseid näiteid täis.

Viimasel viiel aastal olid esikolmikus Prantsusmaa, Venemaa ja Ukraina. USA olla neljas. Nüüd siis Venemaa esimene.

http://www.rbc.ru/rbcfreenews/599333159a794721810ca62d

Mitte, et nad poleks piisavalt põhjust andnud näpuga näitamiseks enda suunas.

Rotid ikka põgenevad uppumisvalmis laevalt - olles eelnevalt kere auklikuks närinud.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
positiivne
.

Eile 07:04
Postitus: #2097
Teagi kuidas need targad loomad ühe laeva "uppumisvalmidust" ennustada oskavad? Smile

positiivne
.

Eile 12:46
Postitus: #2098
Natuke meeleolu

http://i.imgur.com/Dctn5td.mp4

positiivne
.

Eile 22:12
Postitus: #2099
andekamaid pilte vene netiavarusist, tuleb ikka postitada.

[Pilt: znWJ5hX.jpg]

Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Naljanurk siis batoonike 676 105,599 28-07-2011 14:37
Viimane postitus: igihali

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 2 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog