Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 3 Häält - 3.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naljanurk
Autor Sõnum
I'll be back
Veteran

28-06-2019 09:57
Postitus: #2601
RE: Naljanurk
Avamisel polnud ju keegi veel seda imerooga maitsta saanud, miska ka sõltuvust justkui polnud. Järjekord aga oli kui mammut...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Laupäev
Saidil

Tavaliige

28-06-2019 16:47
Postitus: #2602
Seal olevat nii olnud, et need, kes burksi kätte said, läksid järjekorra lõpu poole seda mitmekordse hinnaga maha müüma.
vasamasa
Veteran

28-06-2019 18:01
Postitus: #2603
Aga Tallinas ?
[Pilt: 01.jpg]
Tegudele
Tavaliige

28-06-2019 23:42
Postitus: #2604
Mr. T ja Chuck Norris astuvad baari. Baar lendab õhku, kuna nii palju lahedust ei saa ühel väiksel alal koos eksisteerida.
KuKr
Vana kala

10-07-2019 07:09
Postitus: #2605
[Pilt: original.jpg]
[Pilt: oycceb1.jpg]
(selle postituse viimane muutmine: 10-07-2019 07:39 KuKr.)
cambodia
Vana kala

12-07-2019 04:56
Postitus: #2606
Loodan, et loo autor ei pahanda, kui märgin siinkohal ära, ühe tema suurepärase blogi postituse:

Mälestusi eestlastest

"Ma vihkan lapsi," ütles keegi. Pöördusin üllatunult.

Olime jõudnud Pattaya rannapromenaadile ja olin just jõudnud rääkida sellest, kuidas Tai maal on kolm asja täiesti rangelt keelatud: hasartmängud, narkootikumid ja pedofiilia.

Rääkisin, et siin ei ole ühtegi kasiinot ega ole siin mitte mingeid mänguautomaate, millega võiks midagi reaalset võita. Ei mingeid lotosid. Keelatud on kaardimängud avalikes kohtades. Baarides on keelatud isegi omavahelised kihlveod jalgpalliülekannet vaadates. Keelatud on üldse igasugused kihlveod ja panustamised. Trahvid ja muud karistused on väga räiged. On vaid üks riiklik loterii kaks korda kuus toimuvate loosimistega. Ja isegi selle pärast lähevad inimesed siin segaseks.

Teine keelatud asi on narkootikumid. Kui näiteks saabumisel lennujaama avastatakse sinu taskupõhjast veidikenegi kanepipuru, siis on arreteerimine, kohe. Ja kohus mõistab sulle surmanuhtluse. Kui veab, siis enne silmuse kaelapanekut võib kuningas sulle armu anda ja saad vaid eluaegse vanglakaristuse. Hea küll, ma liialdasin veidi, aga mitte väga. Mõned aastad tagasi polnud üldsegi võimatu, et keset kõige mõnusamat pidu pannakse diskoteegis muusika kinni, tuled põlema - ja kõik peavad andma uriiniproovi. Ka külalised. Ka kliendid. Ka turistid. Ja seda võib juhtuda ka praegu. Ja, hoidku Buddha, kui sinu proovis leitakse mingeid üleliigseid aineid.

Ja kolmas asi, mis on Tai maal väga rangelt keelatud ja karistatav, on alaealiste seksuaalne kasutamine. Ometi ringlevad siiamaani kuulujutud selle kohta, et Tai maa olevat pedofiilide paradiis ja et kõik mehed üle terve maailma just sellepärast siia lendavadki. Jah, mõnikümmend aastat tagasi kippus see asi tõesti kontrolli alt välja, kuid Tai valitsuse väga jõuliste aktsioonide tulemusena on praegusel ajal see maa pigem pedofiilide hirm.
Lõpetasin oma karmi ülevaate Tai maal keelatud asjadest veidi kergemas toonis, öeldes, et kui keegi siia tuli lapsi armastama, siis sellega siin tegeleda küll ei maksa. Ja selle peale siis ütleski keegi mu selja taga vaikse, kuid kindla häälega, et ta vihkab lapsi. Pöördusin üllatunult.

See oli umbes viiekümnendates aastates naine, veidi krimpsus näoga, kuidagi kuivetunud olekuga. Keegi polnud tema suhtumiste vastu huvi tundnud, aga millegipärast pidas ta vajalikuks seda nüüd selgesõnaliselt väljendada.

"Te vihkate lapsi?" küsisin imestunult.

Mul oli palutud teha puhkusereisil olevale eestlaste seltskonnale väike ringkäik Pattayal, tutvustada linna, vaatamisväärsusi, kohalikke kombeid ja iseärasusi. Nad peatusid üsna kaugel äärelinnas, omaette majas, mille juures oli isegi tillukene bassein. See oli eestlaste seltskondadele väga iseloomulik, et nad tahavad olla koos ja omaette, mitte mingis hotellis koos teiste turistidega.

Kui eelmisel päeval nende juurde olin jõudnud, käis seal parajasti äge nääklemine selle üle, millise toa keegi oli endale saanud. Grupi juht, kes oli juba varem minuga ühendust võtnud, vabandas selle ülemäärase lärmi pärast, mida nood vaidlejad seal eemal tekitasid. Tal oli hea meel, et sain tulla kohapeal elava inimesena talle appi ka siinset elu tutvustama, sest muidu tuntakse tavaliselt huvi ainult šoppamise vastu. Samal hetkel astuski üks naisterahvas meie juurde ja küsis nõudlikul toonil: "Millal me šoppama läheme?"

Ja teine asi, jätkas grupijuht, kui oli küsijale selgitanud lähemate päevade kava, on see, et mehed ainult ei jooks. Nad olevat hulganisti alkoholi Eestist kaasa toonud ja pidavat olema täiesti võimalik, et nad siit majast üldse kaugemale ei jõuagi. Samal ajal noogutas üks mööduv härrasmees mulle heatahtlikult ja mainis, et kui ma peaksin "Vana Tallinna" järele igatsust tundma, siis võiksin pärast ka nende juurest läbi astuda.

Olime sel päeval linnas ringi sõitnud, käinud suure Buddha juures, imetlenud päikeseloojangut ja vaateid õhtusele Pattaya lahele ning olime lõpetamas oma ringkäiku nüüd rannapromenaadil. Parajasti olin juhtinud tähelepanu siin maal rangelt keelatud asjadele, kui keegi seltskonnast äkki teatas, et ta vihkab lapsi. Küsisin siis imestunult, et miks ta lapsi vihkab. Küsitu kehitas kergelt õlgu ja vastas endastmõistetaval toonil:

"Ma olen õpetaja."

http://villa-lili.blogspot.com/2019/06/m...stest.html
Q11
Vana kala

12-07-2019 21:03
Postitus: #2607
Sul ka Lokster niimoodi iga hommik on või?...Smile

https://www.youtube.com/watch?v=B7UmUX68KtE
Mul on..SmileSmileSmile
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2019 21:05 Q11.)
KuKr
Vana kala

16-07-2019 08:22
Postitus: #2608
Pagan võtaks - need on lihtsalt liiga head photoshopitööd et mitte jagada:
[Pilt: 4188962_800.jpg]
Mannu Eemal
u xa ke

20-07-2019 08:45
Postitus: #2609
[Pilt: 67500905_2385209401528086_31038443722826...e=5DA1E898]

Baba-Jagaa tegi euroremondi Smile

PS KuKr, kas sa Putinit unes ka näed?

Brain expedition.
KuKr
Vana kala

20-07-2019 11:46
Postitus: #2610
mu sensitiivne poeg nägi unes Tartut ja teismelisi kaevamas antitanki kaevikuid

väga detailselt
(selle postituse viimane muutmine: 20-07-2019 11:47 KuKr.)
Tyto Alba
Veteran

20-07-2019 13:38
Postitus: #2611
(20-07-2019 11:46 )KuKr Kirjutas:  mu sensitiivne poeg nägi unes Tartut ja teismelisi kaevamas antitanki kaevikuid

väga detailselt

Enamuses nähakse siiski mineviku peegeldusi.
Tihti ka isik fantaseerib ja monteerib erinevaid info killukesi.
Kaevikud on suht anakronism - äkki kaevati hoopis haudasi?!

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
KuKr
Vana kala

21-07-2019 10:34
Postitus: #2612
Lasteaed Inglismaal
[Pilt: 10245443_original.jpg]
Tegudele
Tavaliige

29-07-2019 09:52
Postitus: #2613
[Pilt: tumblr_m59kgnTbUJ1qfvq9bo2_r1_1280.jpg]
Lokster
Vana kala

05-08-2019 12:38
Postitus: #2614
Nonii.Eestisse saabus aegade võimsaim nõid. Ei see pole Raidos. Kohe kui hakkasid ringlema jutud temast ,lakkasid kõikidel naistel õhtused peavalud ning kohalikud nõiukesed kuulutasid välja musta reede ( kõik hinnad 90 % alla ).

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)

(selle postituse viimane muutmine: 05-08-2019 12:39 Lokster.)
Viimne Roomlane
Vana kala

06-08-2019 19:57
Postitus: #2615
„Stirlitz, vahele jäite,” hüüab Müller kahjurõõmsalt, „teie pass lõhnab Vene viina järele!”
„Ärge mängige lolli, Müller, Bormannil on komme pitsatile peale hingata, enne kui ta selle dokumendile lööb!”
Lokster
Vana kala

08-08-2019 15:01
Postitus: #2616
Teadupärast on valitsus kuuleka lambukesena EU tuules asunud vihakõne kõrval võitlema ka ebateadusega. Kõige paraliku, esoteerilise ja MÜSTILISEGA. Ja nüüd teatab see sama võimukoll ,et neil on MÜSTILINE probleem. Eksortsiste vaja ve? Mida mõistus ei võta ,see on saatanast? Ministeerium on asunud ebateadust levitama. https://tehnika.postimees.ee/6748294/eks...iline-rike
Q11
Vana kala

08-08-2019 15:04
Postitus: #2617
Just tahtsingi kribada, et Lokster kirjuta midagi igav on...ja kohe nii Sa tegidki...vat milline "Võim" on...Smile
KuKr
Vana kala

08-08-2019 21:19
Postitus: #2618
[Pilt: 89889625_original.jpg]
Tyto Alba
Veteran

11-08-2019 08:40
Postitus: #2619
Kus on ohjad ja kus on probleem - jaga ja valitse.

[Pilt: 1565498624618.png]

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Naljanurk siis batoonike 676 161,779 28-07-2011 14:37
Viimane postitus: igihali

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog