Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tagumikult ennustamine!
#1
Nägin just telekast,kuidas üks mees kellegi tagumikult ennustas.Kõige veidram oli see,et too mees oli pime?!
Olen selletaolisi ennustajaid tv-st varemgi näinud.Tagumikujooned pidavat olema peenemad ja raskesti loetavamad,kui käe jooned,aga sisaldama õiget infot inimese tuleviku kohta.Tekib küsimus,et kas sellised inimesed on sharlatanid,kes uudse ennustusviisiga raha kokku lükkavad või on asjal ikka tõepõhi all?
Vasta
#2
Olen arvamusel, et saatus pole määratud ei käe- ega ka tagumikujoonte järgi, ennekõike suunab seda inimene ise.

Antud juhul tundub tegemist olevat mingisuguse hälvetega tagumikufetishi friigiga.
Vasta
#3
Kahtlane natuke jah, käe- ja näojoontelt peaks ikka rohkem välja lugema kuigi nende joonte pealt lugemine viitaks nagu sellele, et inimese saatuse saab juba sünnihetkel DNA-st välja lugeda.
Vasta
#4
mõttetus, mingi wannabe omalaadne rahateenimis viis jälle.
Vasta
#5
Tsitaat:Esialgne postitaja Bladorthin
Ma selles DNA jutus natuke kahtlen! Siis poleks ju midagi teeme DNA testi ja näe Elan 30a.3kuud.2päeva.
millal raha saan jne.... mission impossible!
Jep aga käe, tagumiku jm. jooned, sõrmejäljed jms. on tegelikult ju DNA-s seega on kogu see joonte pealt ennustamine kahtlanewink
Vasta
#6
inimese täielik nahastruktuur ning täismõõtmetes keha areneb välja alles 17-22 eluaastateks.

enne seda võid ennustada mida iganes.
inimese saatuse määrab inimene ise... kuigi vaimsel tasandil on enne kõik suures plaanis paika pandud.

just neid "suure plaani" sündmusi ongi võimalik ennustada... millal sured, kelleks saad jne.

see et keegi p***e pealt välja loeb millal ma oma papsi autol esiklaasi katki sõidan on absurd.
Vasta
#7
Tsitaat:Esialgne postitaja celtic
inimese täielik nahastruktuur ning täismõõtmetes keha areneb välja alles 17-22 eluaastateks.
Samuti on mõne muu kehosaga kuid tegelikult on see DNA-s juba enne sündimist määratudwink
Vasta
#8
ise olen loomaga nõus. tegemist on mingi haige tagumiku fetishiga tegelasega.
ise arvan nii, kuna teine võimalus oleks, et kogu meie tulevik asuks p**se peal
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat