Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Voodoo nukk
#51
Aga, Raul. Kus sa tead neid asju niihästi? Oled uurinud? Smile
Vasta
#52
Ole hea ja ära tee topeltposte."Muuda" on hea nupp.
Vasta
#53
Jah. Olen küll.

Voodoo on tegelikult sama asi mis harilik ¹amanism.
Vasta
#54
Juhtus.. Vabanda. =.0
Vasta
#55
Tere , mulle tundub et enamused on nukkudest ainult kuulnud , olen ise oma väga hea sõbraga väga palju uurinud .
Oleme leidnud et , kui keegi keda sa piinad selle nuku abil ( ohver ) saab teada et sul on see nukk ja sa kasutad seda tema peal siis lakkab nukk töötamast .
Ja ongi kõik , siis ei ole sul mingit matmist vaja või midagi sellist .
Vasta
#56
seda on tegelt suht lihtne teha, aga selle tegemise ajal on soovitatav mõelda inimesele keda see kujutab jne. põhimõtteliselt esimene samm on teha puupulkadest rist, siis see võimalikult tugeva nööriga kinni siduda. siis tuleb see samblaga kõik ära katta. alusta samblaga katmist risti keskelt ja mine siis üles ja viimasena alla, aga sammal peaks võimalusel olema ühes tükis, sest muidu sa pead uuesti selle nööriga üle siduma, et nukk koos seisaks.. siis kui see on tehtud siis tuleb nukk katta riidega, aga jäta riidest välja nuku nägu, jalad ja käed! sa võid vajaduse korral niidi ja nõelaga teha paar õmblust või ka liimi kasutada, et nukk koost ei laguneks..näo tegemiseks kasuta näiteks pärleid, suuks pane ka pärl või nööp..sa võid teda ka riietada, aga see pole vajalik...ma soovitan sul selle nukuga ettevaatlik olla, sest see toimib ja kõik mis sa teed tuleb sulle endale ka tagasi (karma), aga jahh ise tead kõige paremin Smile
Vasta
#57
Tsitaat:Algselt postitas wiccema soovitan sul selle nukuga ettevaatlik olla, sest see toimib
Toimib AINULT siis kui "ohver" on ise sellele avatud.
Vasta
#58
[Pilt: ImageServlet?id=767204&thumb=false&museaal=false]
Tsitaat:Selle kuju kohta rääkis muuseumitöötaja järgmist. Kohalik harrastusskulptor teinud oma lapselapsest pissiva poisi kuju ja pannud õue tiigi äärde püsti. Aastate möödudes kolinud kujur ära. Kuju olnud kaasa võtmiseks liiga suur, mees saaginud selle pooleks ja kinkinud ülemise osa muuseumile. Vahepeal suureks sirgunud poiss läinud aga Tšetšeenia sõtta ja kaotanud seal plahvatuses mõlemad jalad.
http://www.muis.ee/museaalview/2140105
Vasta
#59
Sarnane lugu: Tegin kunagi oma mehest ka nn voodoo nuku, savist, kappi peites kukkus ta maha ja tuli ära käe ots... mees tuli koju käsi kipsis...oli kukkunud
Kuna ta mul aga ikka kodus kuidagi ei püsinud, siis pidin selle nukuga veel suhtlema, mingi hetk tuli jalast tükk ära...ja mees tuli koju-jalg kipsis ,ise ka imestas et oli murdund lihtsalt kõndides...(suht nii ta mul ainult kodus püsiski)..loomulikult lappisin jäsemed tagasi ja mehe kondid said ka terveks...selleks ajaks oli mul nii hirm, et jätsingi ta aastateks kappi, kuna teab mis veel võib juhtuda.
Siis tuli (8 aastat tagasi) kolimine ette võtta ja olin selle nukuga hädas kui l**s lapsega-ei teadnud mida teha, sinna jätta ju ka ei saanud. Kaalusin siis asja ja matsin nuku terrassi alla. Nüüd aga tundub, et ta tuleb ikka ja jälle koju vaid nuku pärast...ehk siis me ammu lahutatud aga mees ikka minuga...
Seega kaaluge väga hoolikalt enne, kui selle nuku teete.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Voodoo - kas tegelt ka? hardo1990 34 12,780 24-03-2022, 10:05
Viimane postitus: Kunglas
  Kas te usute voodoo värki? calitry 57 25,181 12-02-2013, 21:35
Viimane postitus: lahendused
  Mida saab VooDoo -ga teha... Xanto 28 13,374 17-01-2010, 13:41
Viimane postitus: Müstik
  Voodoo/Wanga hellokitty 4 3,215 03-01-2008, 03:59
Viimane postitus: Raul
  Tõsine soovitus selle teema lugejale! Ka see voodoo värk või Celtic 27 12,356 01-01-2008, 21:55
Viimane postitus: Raul

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat