Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakkab vastu...
#26
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Aga teeme siis äkki personaalsed alafoorumid iga liikme jaoks?
Seal saab siis arutada sünnimärkidest, muhkudest, mustadest trussikutest ja muus paranormaalsest!

Aga palun, mu arust algus on juba ammu tehtud: http://www.para-web.org/viewthread.php?t...#pid113532
#27
Tsitaat:Algselt postitas jooshik
Aga palun, mu arust algus on juba ammu tehtud: http://www.para-web.org/viewthread.php?t...#pid113532
See on siiski vaid üks väikene teema mitte terve alafoorum kuhu saaks panna pilte, luuletusi ja... mõnikord kui tuju tuleb rääkida para teemadel.
#28
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Aga teeme siis äkki personaalsed alafoorumid iga liikme jaoks?
Seal saab siis arutada sünnimärkidest, muhkudest, mustadest trussikutest ja muus paranormaalsest!

Miks? Ma mõistan Krayoni muret...lihtsalt on progresseeruvalt tekkinud loetumatut jama mis rikub ka sisukate threadide maine. On ju olemas naljanurk, üldteema ja mis iganes veel väljaspool foorumit.
#29
Tsitaat:Algselt postitas Jako
See on siiski vaid üks väikene teema mitte terve alafoorum kuhu saaks panna pilte, luuletusi ja... mõnikord kui tuju tuleb rääkida para teemadel.

Teema või alafoorum... mis vahet seal on, kui see kujuneb kellegi monoloogiks?
Kui mul tuleb tuju rääkida parateemadel, siis vaatan, kas eelpool on sarnast teemat tehtud. Kui on, siis täiendan seda. Kui ei ole, siis teen uue teema arutluseks.
#30
Tsitaat:Algselt postitas jooshik
Kui mul tuleb tuju rääkida parateemadel, siis vaatan, kas eelpool on sarnast teemat tehtud. Kui on, siis täiendan seda. Kui ei ole, siis teen uue teema arutluseks.
Jep, nii peakski see olema!
Probleem on aga selles, et tullakse ja hakatakse aga postitusi tegema, vaatamata kas midagi sarnast on olemas.

34% selle teema mõttest on juhtida tähelepanu sellele
33% - juhtida tähepanu tärnide laiskusele
33% - spämmida ja elada välja oma mõtted ja tunded hetke olukorrast
#31
Tubli Metavo! Suutsid siis sisse logida ja 10-15 min viimase 24h postitusi vaadata sisusse süüvimata. Nojaa, kell ju palju ka.
#32
Ma lööks kah kaasa siis oma mölaga.

Ega miskit eriti tarka tegelt öelda polegi.

On olemas REPORT nupp kui miskit foorumis ei meeldi. Kunagi sai mõnuga neid 12 aastaseid kustutatud ja nende üle irvitatud. Enam ei viitsi. Liigesed kah na vanaks jäänud ja...

Seega meeskond loodab teiesuguste võltsvagatsejate peale. Kui teil miski öelda on, siis raporteerige sellest, ent kui tulevikus kuskil keegi jälle miskit kustutab, siis ärge vinguge, et kellegi õiguseid jälle piiratakse.

Öötööd...
#33
Kas see teema jääbki nüüd Krayoni väljaelamispaigaks?
Või mis on selle teema mõte edaspidiseks?
Ehk kustutaks mõni mode selle ära ja Krayon saadaks eksijatele U2U kirjakese põhjendustega, mille vastu keegi eksis või mis tema arvates ei olnud mõistlik ning aitaks nad raja peale.

[Muudetud: 5-30-2010 jooshik]
#34
Las laseb öö jooksul auru välja. Hommik on õhtust targem.
#35
Tsitaat:Algselt postitas jooshik
Kas see teema jääbki nüüd Krayoni väljaelamispaigaks?
Või mis on selle teema mõte edaspidiseks?
Ehk kustutaks mõni mode selle ära ja Krayon saadaks eksijatele U2U kirjakese põhjendustega, mille vastu keegi eksis või mis tema arvates ei olnud mõistlik ning aitaks nad raja peale.

[Muudetud: 5-30-2010 jooshik]

Isiklikult sain Krayon'i mõttest aru. Jahmatas hoopis miski muu.
#36
Tegelikult on tore, et selle teema pealkiri ära muudeti, sest siis saan ka mina südamelt ära öelda, mis mulle vastu hakkab. Ja mulle hakkavad siin foorumis vastu järgmised asjad ja teemad:
a) vandenõuteooriad juutide kohta
b) vandenõuteooriad ja lame homode kohta
c) teemad pealkirjaga "Kes võitleb valgete eest" ja/või mis käsitlevad natse ja nende oletatavaid vapustavaid saavutusi
d) erinevad rassistlikud repliigid a la "neegrid omas mahlas"
#37
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Ma lööks kah kaasa siis oma mölaga.

Ega miskit eriti tarka tegelt öelda polegi.

On olemas REPORT nupp kui miskit foorumis ei meeldi. Kunagi sai mõnuga neid 12 aastaseid kustutatud ja nende üle irvitatud. Enam ei viitsi. Liigesed kah na vanaks jäänud ja...

Seega meeskond loodab teiesuguste võltsvagatsejate peale. Kui teil miski öelda on, siis raporteerige sellest, ent kui tulevikus kuskil keegi jälle miskit kustutab, siis ärge vinguge, et kellegi õiguseid jälle piiratakse.

Öötööd...

Möla mölaks, aga vahetevahel on vaja möliseda ka.

Teemaalgatajana tunnen ennast selle võltsvagatseja jutu kohalt tiba puudutatuna. Tood ehk mõne näite minu pealt?

Mis aga su vanadesse liigestesse puutub, siis eks teinekord astun poes ligi ja annan head nõu.
#38
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tegelikult on tore, et selle teema pealkiri ära muudeti, sest siis saan ka mina südamelt ära öelda, mis mulle vastu hakkab. Ja mulle hakkavad siin foorumis vastu järgmised asjad ja teemad:
a) vandenõuteooriad juutide kohta
b) vandenõuteooriad ja lame homode kohta
c) teemad pealkirjaga "Kes võitleb valgete eest" ja/või mis käsitlevad natse ja nende oletatavaid vapustavaid saavutusi
d) erinevad rassistlikud repliigid a la "neegrid omas mahlas"

Mis imeasi on vandenõuteooria juutide kohta? Mis imeasi on lame homode kohta? Ja vandenõuteooriad jälle? Natside "oletatavate" saavutuste kohta tehtud teemad on muide ühed populaarseimad siin foorumis, seega usun, et sinu väike vastumeelsus nende teemade suhtes on suht tühine.
Pole kunagi kuskil kuulnud, et keegi ütleks "neegrid omas mahlas" ja kui ütlekski keegi nii, siis mis sellest? Kas tavainimesed võivad oma mahlas olla aga neegrid ei või? Arumaeisaa...
#39
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tegelikult on tore, et selle teema pealkiri ära muudeti, sest siis saan ka mina südamelt ära öelda, mis mulle vastu hakkab. Ja mulle hakkavad siin foorumis vastu järgmised asjad ja teemad:
a) vandenõuteooriad juutide kohta
b) vandenõuteooriad ja lame homode kohta
c) teemad pealkirjaga "Kes võitleb valgete eest" ja/või mis käsitlevad natse ja nende oletatavaid vapustavaid saavutusi
d) erinevad rassistlikud repliigid a la "neegrid omas mahlas"

Jah, mugen.. soovitan lihtsalt oma nina sinna teemadesse mitte toppida.. ma ise ka väldin seal sõna võtmist.. pärast saab veel peksa. Ega keelata ei saa ju Smile ainult vältida saab.

edit: Mitte, et seal oleks ebameeldivad inimesed vms, aga lihtsalt see teema ei paku mulle eriti huvi ja puuduvad ehk vastavad teadmised, et midagi kaasa öelda.

[Muudetud: 5-30-2010 Savipats]
#40
Tsitaat:Algselt postitas CelticNatside "oletatavate" saavutuste kohta tehtud teemad on muide ühed populaarseimad siin foorumis, seega usun, et sinu väike vastumeelsus nende teemade suhtes on suht tühine.

Muide, mu vastumeelsus on ikka päris SUUR ja kui tühiseks see osutub, näitab aeg.

Tegelikult mul on suht kahju, et suur osa neist, kes nimetavad end "paganateks" on ühel või teisel viisil sallimatud. Aga mis teha, eks Eesti ajaloo taak on eriti raske kanda neile, kes tunnevad selle maaga tugevamat sidet.
#41
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Jah, mugen.. soovitan lihtsalt oma nina sinna teemadesse mitte toppida.. ma ise ka väldin seal sõna võtmist.. pärast saab veel peksa. Ega keelata ei saa ju Smile ainult vältida saab.
[Muudetud: 5-30-2010 Savipats]

Noh, ega ma eriti topigi, samas jutt oli sellest, mis vastu käib, seega ma ütlesin mis käib Smile Aeg-ajalt ikka otsinguga satud mingise teemasse ja siis tekib tõrge. Smile Või õigemini - kurvaks teeb.
#42
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Muide, mu vastumeelsus on ikka päris SUUR ja kui tühiseks see osutub, näitab aeg.

Aga siin on ju ka KGB-st ja nende oskustest räägitud või see ka jälle halb ja vastumeelne?

#43
excubitoris - 4-5-2010 Kell 19:46
Spetsiaalselt sulle Nielander - neegrid omas mahlas ja seda Brüsselis: http://fishki.net/comment.php?id=67426
Analoogseid juhtumeid on üle TERVE Euroopa - Soomes Itaaliani ja Suurbritanniast Rootsini.

---
a) Arvan ka, et tegemist pole vandenõuteooria vaid tõega.
b) Pederastid olid on ja jäävad pederastideks. Kas see on või ei ole lame ei tea. Kindel on aga see, et tegemist ON vaimse puudega ja
eriti väljavalitud kasutavad seda ära nagu multikultitki. Miks? Sellest arusaamine on harituses ja silmaringis kinni.
c) Arusaamatu formuleering.
d) Kõikjal ei maksa alati rassismi näha.

Puht isiklik arvamus ja kaitstud Eesti Vabariigi põhiseadusega § 41. Igaühel on õigus jääda truuks oma arvamustele ja veendumustele. Kedagi ei tohi sundida neid muutma.

Tegemist on tavalise pederastist juudiga kellel on kitsas silmaring.

PS: See ON isiklik arvamus ja mitte SOLVANG.

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]
#44
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tegelikult mul on suht kahju, et suur osa neist, kes nimetavad end "paganateks" on ühel või teisel viisil sallimatud. Aga mis teha, eks Eesti ajaloo taak on eriti raske kanda neile, kes tunnevad selle maaga tugevamat sidet.

Tutvusta mulle kah neid, ma ei tea siit foorumist kedagi säärast.
Kas natsi-saksamaa saavutuste ja alternatiivajaloo üle arutlemine teb inimese kohe sallimatuks? Minu arust on just selline lähenemine sallimatus...
#45
Nüüd hakkab mulle kohale jõudma see võltsvagatsejate jutt. Juudi ja homo teema on vastumeelne, aga täissoditud rongid, ootepaviljonid ja kogu ümbrus on normaalne?
#46
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tegelikult mul on suht kahju, et suur osa neist, kes nimetavad end "paganateks" on ühel või teisel viisil sallimatud. Aga mis teha, eks Eesti ajaloo taak on eriti raske kanda neile, kes tunnevad selle maaga tugevamat sidet.

Tutvusta mulle kah neid, ma ei tea siit foorumist kedagi säärast.
Kas natsi-saksamaa saavutuste ja alternatiivajaloo üle arutlemine teb inimese kohe sallimatuks? Minu arust on just selline lähenemine sallimatus...

Ei ole märganud, et seda niivõrd ALTERNATIIVajaloona võetaks, kuivõrd puhta tõena, mis tavainimeste eest varjatud.
Ja kui sa paned kokku natside saavutuste ülistamise, sallimatuse vähemuste suhtes, siin-seal väikesed rassistlikud remargid ja vihjed kuidas valgele mehele ära tehakse siis tuleb kokku üks võigas kompott.
#47
Tsitaat:Algselt postitas Leena
Tegemist on tavalise pederastist juudiga kellel on kitsas silmaring.

PS: See ON isiklik arvamus ja mitte SOLVANG.

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

Sul ei ole ka üldse enesevalitsust. Nõrk Laugh
#48
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tegelikult mul on suht kahju, et suur osa neist, kes nimetavad end "paganateks" on ühel või teisel viisil sallimatud. Aga mis teha, eks Eesti ajaloo taak on eriti raske kanda neile, kes tunnevad selle maaga tugevamat sidet.

Tutvusta mulle kah neid, ma ei tea siit foorumist kedagi säärast.
Kas natsi-saksamaa saavutuste ja alternatiivajaloo üle arutlemine teb inimese kohe sallimatuks? Minu arust on just selline lähenemine sallimatus...

Ei ole märganud, et seda niivõrd ALTERNATIIVajaloona võetaks, kuivõrd puhta tõena, mis tavainimeste eest varjatud.
Ja kui sa paned kokku natside saavutuste ülistamise, sallimatuse vähemuste suhtes, siin-seal väikesed rassistlikud remargid ja vihjed kuidas valgele mehele ära tehakse siis tuleb kokku üks võigas kompott.


Otot.

Esimeses maailmasõjas tapeti väidetavalt kah 6 miljonit juuti ja juudid VÕTSID selle hiljem omaks kui propaganda. Kloogal oli esimesel tahvlil tapetute hulk kui suur? Teisel tahvlil kui suur ja kui suur on seal tänane number? Vihkan valet.
#49
Tsitaat:Algselt postitas Krayon
Nüüd hakkab mulle kohale jõudma see võltsvagatsejate jutt. Juudi ja homo teema on vastumeelne, aga täissoditud rongid, ootepaviljonid ja kogu ümbrus on normaalne?

Kunst ei ole kunsti teha, kunst on kunstis kunsti näha.
#50
Kunsti teha selleks ettenähtud kohas on normaalne, aga et selleks pinnaks kasutatakse avalikke transpordivahendeid ja ootepaviljoni klaase, kortermajade välisuksi jne, see on ebanormaalne.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat