Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napoleoni võisid tappa liiginnukad arstid
#1
Tuleb siis välja et Napoleoni surma põhjuseks ei olnudki vähktõbi ega mürk.
Ta suri vaid liiginnukate arstide käe läbi. Sellest rohkem saate lugeda delfi.ee-st

http://ajaviide.delfi.ee/news/teadus/art...id=8248865

[Muudetud: 18-1-2005 Imhotep]
Vasta
#2
Hitleril keerati ka ajud nässu ravimitega, seda tahtlikult.
Vasta
#3
Arste ei saa ka tänapäeval usaldada(ka tänapäeval on neil iga häda vastu süst/tablett/nuga kuigi saab ka teisiti ja ilma kõrvalmõjudeta ja iga haigust nad ei oskagi ravida) aga midagi paranormaalset või seost vandenõuga ma sellest jutust küll ei leidnud.
Vasta
#4
sa vist mõtled neid arste, kes traumapunktis päev läbi inimestele piina valmistavad. ise olen selle teema vastu yldiselt, vähemalt tänapäeval on asjad teisiti. kui tahate kedagi syydistada, siis ärge syydistage arste, vaid riiki arstide palga suhtes.

mul terve pere on arste täis, ja ma tean, et nad pole sadistid, isegi tööl mitte. vanavanaisa tegi tartus kopsukliiniku, vanaema on röntgenoloog(ikka veel), teine vanaema oli õde, isa on kõrvaninakurgu arst, ema on kopsuarst, onu töötab veresoonkonna haiguste osakonnas soomes, tädi oli hambaarst.
ykski neist pole sadistlikLaugh


kui arvate, et see traumapunkti piinamine on vandenõu, siis see on riigipoolne. nemad määrasid pikad töötunnid ja madalad palgadLaugh
Vasta
#5
Madalad palgad? Ega need arstid sinna sunniviisiliselt ei läinud! Nad ise läksid sinna tööle.
Mis müüdid need traumapunktidest on? Ma olen 3korda trauma.'is käinud ja iga kord on hästi koheldud. See, et te kusagil kopli keldris Jerkyll & Hyde'i juures käite on ju teie probleem.

18. saj. oli muidugi teine lugu, kuid ma ei usu et nad tahtlikult tapsid, eks oli muidugi neid kes seda tegid, aga suurem osa juhtumistest oli siiski õnnetused - ei teatud mis tegelikult viga on ja pandi soola lihaste peale, sest "see aitab".


Mina rohtudesse ei usu, mulle pole need mitte ükski kord mõjunud... ja kui sulle suhkrukapsel sööta ja öelda et see on tugev valuvaigisti siis ülla-ülla, su valud lahjenevad imeväel.
Tänapäeval teevad arstid ravimifirmadega lepinguid, ravimifirma annab arstile raha, ja arst vastutasuks kirjutab patsientidele too firma ravimeid, kalleid.... ja palju.

Kui võtta näiteks Blend A Med vms.... sisaldab fluori eksole... mis on surmavalt mürgine tegelikult, hävitab teie organismi... muidugi ka baktereid wink Mis sest et te seda ei söö... aga see ju imbub läbi limaskestade jne.

Sama lugu igast Safeguardidega... tapab KÕIK bakterid ära mis käte peal on.... nõks selles et pooled bakteritest on inimesele vajalikud... ainuke normaalne seep oli minuteada Protex. Smile
Vasta
#6
Hambapasta ei tapa küll kedagi. Samuti sisaldavad näiteks kirsi ja ploomi kivid väikese koguse tsüaniidi, tsüaniid imbub samuti viljalihasse ja sööd selle sisseLaugh
Arstide kohta arvan, et ega nad teadlikult ja tahtlikult kellelegi käkki keera kuid söödavad siiski ravimeid tunduvalt rohkem kui vaja. Külmetusega perearsti juurde minek on täiesti mõttetu kuna antibiootikume ma ei vaja ja lisaks peab neile jupp aega selgeks tegema, et haiguslehte ma ei taha, samuti sain see üks ja ainus kord kui traumapunktis käisin sõimata(ei käinud kopli keldri vaid mustamäel kiirabihaiglas) ja abi ei saanud seega üritan edaspidi ka füüsilise trauma puhul ise hakkama saada niikaua kui teadvusel olen ja ennast piisavalt liigutada suudan.
Vasta
#7
loom paljud arstid enne lepingu kirjutamist veenduvad selles, et see rohi on just parim.
Vasta
#8
24000 müügil olevast ravimist 98 % ei oma tõestatud raviväärtust. USAs sureb ravimite kõrvalmõjude tõttu 140000 inimest aastas, mis on 4. kohal surma põhjustest.

----Loom: "Kui võtta näiteks Blend A Med vms.... sisaldab fluori eksole... mis on surmavalt mürgine tegelikult, hävitab teie organismi... muidugi ka baktereid wink Mis sest et te seda ei söö... aga see ju imbub läbi limaskestade jne."----

Oleneb ju kogusest. Ma ise mõtlen, et loogiliselt peaks olema inimkehal vaja mingit mikrokogust fluori. Hambapastas on ju naartiumfluoriid, mis ei ole sama, mis lihtsalt fluor. See on muidugi kahjulik ja tekitab vähki, ja veel sadat asja. Kahjulikkus on isegi tõestatud pidevalt, aga ikka on vaja maha vaikida ju. Kaltsiumfluoriid näiteks ei ole mürk.
Fluor ei ole hammastele hea ja seda saab kraaniveest niikuinii.

----Napoleon: "Hambapasta ei tapa küll kedagi"----
Nüristab ja teeb lollimaks küll jne.
Ja arstid ise võibolla ei keera tahtlikult käkki, aga keegi nendest kõrgemal pool asetsev teeb seda kindlasti.

Suht metsas värk nende ravimitega. Mina hea meelega hoian neist eemale, nagu ka igasugu vaktsiinidest.

[Teadet on muutnud 1-8-2004 postitaja Thorondor]
Vasta
#9
Thondor, USA ei ole maailm. Ameeriklased on yldse minu arust peast natuke ära keeranud ja seda mitmel põhjusel. kas sa oled ka uurinud, kui paljud neist 140 000-st inimesest on võtnud yledoosi?
nende jaoks on tähtis kiiresti terveks saada, et tööd teha ja mitte seda kaotada, nii et paljud neist manustavad yle. ja siis veel yks kysimus. kus kohas neid 24 000-t ravimit myyakse? kas see on yle maailmne värk, ameerikas, eestis, euroopas, või on siis enamus neist pärit kusagilt idamaadest?
Vasta
#10
Kle, meil Euroopas ka ikka ravimid olemas.
Ega need siin ei ole mingid teistsugused ju.
Seal võivad toidud küll olla igasugu kasulike ainete vaesed, mis jällegi soodustab haiguse teket tugevalt. Ja siis peavad ostma igasugu toidulisandeid.
Euoopas päris nii hull ei tohiks asi olla(veel).
Jutt oli kõrvalmõjudest, mitte üledoosist.
See, et ravimis on mingit paha asja liiga palju, on ka põhimõtteliselt üledoosi võtmine.
Ega Euroopa USAle ka palju alla ei tohiks jääda. Me liigume ka selles suunas.
Ma ei tea palju on Eestis või Saksamaal või Suurbrittannias ravimite kõrvalmõju tõttu surnud inimeste arv.
24000 on maailm, aga see ei ole nagu oluline, kui täpne see arv on.
Tehakse mingist jamast tabletid kokku ja siis söödetakse rahvale jne. Sööge normaalselt. Enamus haigusi tuleb ju vitamiinipuudusest. Käige turul, ostke kurki tomatit ja kartulit ja muud värsket, mitte mingeid imelikke komme ja krõpse ja nänni, mille puhul te ei tea, millest need tehtud on. /vabandust kui offtopicuks kisub/

PS. Kutsuge mind Thoriks või Thorondoriks, mitte Tondor või Thondor vms. Lihtsalt tihti peale märkan valest kirjutamist Smile
Vasta
#11
ameeriklaste mõttemaailm on minuteada teine, nimelt NEMAD arvavad, et mida rohkem sa rohtusid alla kugistad, seda rutem sa saad terveks ja saad jälle tööle minna, ja sellega väheneb oht, et neid vallaandatakse.
rohtude yletarbimisel suurenevad kõrvalmõjud. põhimõteliselt need kõrvalmõjud tekivad väga harva, kui sa neid õieti manustad. yldiselt need kõrvalmõjud tekivadki rohu ylemanustamisel.
Vasta
#12
Mis algsest teemast sai!:zzz:
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat