Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hetkel toimub miskit!
#1
15 minutit olen vaatlenud ühte objekti, pulseeriv valgus metsa kohal. Asun vanavälja külas, Jõgevamaal. Objekt asub minust loode suunas. Alustas kõrgemal, nüüseks on teinud paraboolilaadse liikumistrajektoori endale. Täht see kindlasti ei saa olla, sest need ei suuda nii kiiresti liikuda ja ühtegi lennukit/kopterit vaevalt, et on siin. Eriti selliselt, kohe lähen küll proovin pildistada/filmida aga ei usu, et miskit õnnestub, sest on vaid telefonikaamera.
Vasta
#2
Kui kiiresti ta siis liigub, et sa jõuad vahepeal siin kirjutamas käia?
Täiesti kindel, et Veenusega tegu pole?
Olen teist juba tunnikese jälginud ja on ikka omajagu liikunud küll...
Vaata, kas sa sealkandis kusagil täitsa horisondi kohal ühte kõige eredamat tähte näed?
Veenus hakkab muidu loojuma...
Vasta
#3
Arvan ka, et tegu millegi müstilisega ei ole. Käisin just Paldiski pangal merd ja tähti vaatamas ja ka Veenus siras rõõmsasti selges taevas. See ei ole esimene kord, kui Veenus millegi tundmatuga segi aetakse.
Vasta
#4
Proovi näiteks seda programmi: http://www.stellarium.org/

Sealt näha, et Veenus liugleb paraboolin loode suunas südaöö paiku alla.

Vasta
#5
Said siis midagi videole ka?
Vasta
#6
Ei saanud kahjuks, kui välja tagasi jõudsin siis oli see kadunud. Oeh, ilmselt ta siis veenus oligi. Üks täht võib ikka palju segadust tekitada, aga kuna mul selle postitamisega oli kiirekiire, siis ei vaevunud igasuguste tähtede trajektoore enne ära uurima. Aga noh, kerge ülereageerimine siis minu poolt. Smile
Vasta
#7
Aga miks sa ikkagi ütlesid, et täht see kindlasti olla ei saa?
Vasta
#8
Paranoia lihtsalt. Ei ole ma varem näinud tähte mis joonistaks 15 minutiga kõverjoone ja siis haihtuks ära. Aga jah, taaskord... Paranoia hoiab mõistust tagasi.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat