Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poliitika ja tulnukad
#1
On's siis mõned poliitikud kohtunud tulnukatega?
Kas teavad mõned valgekraed midagi rohkemat kui pööbel ja on ehk mõni kokkulepegi sõlmitud?

Pinnale ujus üks tegelane, kes väidab, et USA endise president Eisenhower kohtus tulnukatega:
http://www.examiner.com/x-2383-Honolulu-...esentative
http://www.youtube.com/watch?v=mrK2YgfjnHo

--------------
Lisaks on liikvel legend, kuidas Reagan ja Gorbatšov tulnuka probleegi "tõsiselt" tegelesid. Üheks väikeseks vihjeks on Reagani kõne UN-is http://www.youtube.com/watch?v=QfQximJ-6yo
Legend räägib, et tookord olid eelmainitud üsna veendunud, et meie ümber ja keskel liiguvad võõrad tegelased, keda palja silmaga ei näe.

------------

Marek Simpsoni Ufo-raamatus on toodud veel ports legende, eelkõige ühendriikidega seoses. Et kuidas on kokkulepe sõlmitud tehnoloogia vahendamises ja vastutasuks lubatakse neil inimesi röövida jne...

-----------

Lisaks ka Kalmõkki presidendi lugu: http://para-web.org/viewthread.php?tid=4981

-----------

Ja kes ei teaks legendi, et Natside füürer Adolf, kes oli aastaid kerjus ja üsna saamatu, sai oma "jõu" ja tehnoloogia kuskilt mujalt...

------------
Ehk tahab keegi midagi täpsustada/lisada? Smile

[Muudetud: 14-5-2010 Tom]
Vasta
#2
Minul on selle teemaga seoses raske uskuda seda asjaolu, et nn külma sõja ajal ei suudetud üksteise tagant välja nuhkida neid suuri saladusi. Kui oleks välja nuhitud, siis oleks ju ka ähvardama hakatud vastaspoolt, ja ma kaldun arvama, et üsna avalikult.

Sellepärast arvan, et kui keegi midagi rohkem teab, siis need on sellised inimesed, kes pole poliitika ja võimuga otseselt seotud.

Aga muidugi rõhutan seda, et mina olen vandenõude alal eriline naiivik. See tähendab seda, et tean väga hästi, et suudetakse ja tahetakse üldsuse eest varjata mõnda kitsa eriala konkreetset avastust mõned aastad. Aastasadu kestnud ülemaailmse varjamise võimalikkusesse suhtun skeptiliselt.

See kõik aga puudutab ainult nn Lääne kultuuriruumi poliitikuid. Seega Kalmõkkia president ? - mine tea ...
Vasta
#3
Hei troodon, räägi sellest Smile
kirjelda mõnda keissi, millest rohkem tead ja mille kohta on ka ehk meedias midagi läbi käinud, siis saame paremini aru ja näeme tausta.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas troodon
Sellepärast arvan, et kui keegi midagi rohkem teab, siis need on sellised inimesed, kes pole poliitika ja võimuga otseselt seotud.

Loogika ütleb tõesti seda. Loogika, mis arvab, et niivõrd oluliste asjadega ei tegele nii tähtsusetud tegelased nagu valitud riigijuhid.

Jääb ainult loota, et mõni poliitik on lihtsalt käsuliini teepeale ette jäänud.... ning lõppude lõpuks on igas suures organisatsioonis ka koristaja, turvamees või lihtsalt "kastide tassija" . ...kes juhuslikult midagi näinud, kuulnud.

[Muudetud: 14-5-2010 Tom]
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas T11ger
Hei troodon, räägi sellest Smile
kirjelda mõnda keissi, millest rohkem tead ja mille kohta on ka ehk meedias midagi läbi käinud, siis saame paremini aru ja näeme tausta.
Kas varjamise keissi?
No avastasid botaanikud kuskil 1990nendate keskel Austraalia kaguosa ühes orus senitundmatu juura-ajastust pärit okaspuu, mis liiginime ta sai, seda ei mäleta praegu peast. Avalikkusele teatati sellest avastusest umbes viis aastat hiljem, kui oli juba seda puud paljundatud aiandite jaoks, et huvilised osta saaksid. Kardeti, et vastasel korral huvilised lähevad ja teevad looduses puhta töö. Ma ei tea, kas selle oru täpsemat asukohta on üldse avaldatud. Kui suurest meediast see uudis läbi jooksis, ei tea, aiandusealasest (neti)meediast aga küll. Tegemist oli teadusele senitundmatu puuliigiga.

Sarnaseid juhtumeid võib olla veel ja veel. Mõni uus loomaliik?

Või mida sa mõtlesid? Mingitest taustadest ma eriti ei tea midagi.

Lisan: link Postimehe artiklile

[Muudetud: 5-14-2010 troodon]
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas troodon
...See tähendab seda, et tean väga hästi, et suudetakse ja tahetakse üldsuse eest varjata mõnda kitsa eriala konkreetset avastust mõned aastad. ...

pidasin silmas seda lauset ja sa vastasid ühe näitega täpselt. Kui tead veel midagi, olen huvitatud lugemast.
Vasta
#7
ilmselt see puu teema: http://www.answersingenesis.org/creation...2/tree.asp

nn Wollemi mänd




[Muudetud: 5-15-2010 T11ger]
Vasta
#8
Annab jumal ameti annab teadmised (Need teadmised mida jumalale on vaja lasta sel inimesel teha)
Põhimõtteliselt jutt õige, mida kõrgemale võimuredelil liigud seda rohkem hakkad nägema ja seda laiemaks muutub arusaam tegelikust maailmast ja neist jõududest kes seda maailma valitsevad.
Kõige suurem mitteorgaaniliste kontsentratsioon ongi valitsushoonetes ja parlamentides.
Ainult ma ikkagi ei saa aru miks kõik tahavad nii hirmsasti näha tulnukaid füüsilistes kehades kui nad võivad enda nimel saata holoogramme, lihtsalt juhtida olles juhe kuklas või kasvõi seestuda sellesse kihti inimeses mida tolle teadvus ei kasuta, teatavasti kasutab inimene endast ainult ühte kihti vastavalt siis füüsilistele kehatunnustele mehe või naise energiakeha kihti, üksikud inimesed korraga nii mehe kui naisekihti ja osadel on teadvus fikseerunud füüsilise keha suhtes valesse kihti.
Kui vaadata isegi meie künkaseltskonda ja neid ruume kus nad töötavad on seal päris paksult erinevaid tegelasi ja erinevaid huvisid kõigist neist inimkeha kihtidest mida meie enda teadvus (pidevalt) ei kasuta.
Igasugune demonstratsioonesinemine on tavaliselt millegi väljapressimine või võõraste tulek turuplatsile mille seadusu nad ei tunne ja alles kohalikud teevad neile selgeks millega tegu.
Nii ka Orioni seltskond võib uhkelt kelkida, et neil on läbi rahamärkide lepingud iga inimesega olemas ja teistel pole siia asja. (iga rahatükk on leping selle raha omaniku või omaniku esindajaga käituda raha omaniku huve arvestades)
Prresident kohtuski nende teistega kes olid vastu tuumajaamadele ja uraani sõjalistes rakendustes kasutamise vastu. Ameerikale see väidetavalt ei sobinud aga tegelikult oli ju liiga palju valitsejate seas neid kes olid kasulikud idioodid hallidele ja saades kätte teise tsivilisatsiooni teadmised oleks nad rünnanud seda tsivilisatsiooni juba nende kodudes. Ameerika tegi lepingu väidetavalt hallidega kes teiste peletamiseks on andnud tehnoloogiad, mis muudavad ka tavarelvastust kasutades radioaktiivseks kogu sõjatandri, nn lahja uraani kasutamisel soomustläbivates mürskudes. Eestis on tänu suurtele uraanimaagi lademetele juba looduslik radiatsioonifoon kõrge.
Kuskil eelpool mainisin xendrate võimalusi võtta inimesi oma kodudest ja tagasi tuua juba muudetud kujul muutes aatomistruktuuri tasandil füüsilise keha neile kasulikuks idioodiks.
Siis võite ise edasi arvata mis toimub ülemistes võimukoridorides. Ja miks alati on ühel rahval, ühel rahaomanikul ja ühel usul eelised kõikide teiste suhtes, nad kuuluvad lihtsalt Orioni kurjuseimpeeriumi lepinguliste esindajate hulka.
Vasta
#9
Inimesega, keda on võetud kosmoselaeva ja muudetud, olen kohtunud.
See muutmine sarnaneb kirurgilise operatsiooniga ning võtab mõne tunni, enamus sellest paranemine operatsioonihaavadest kosmosealeva pardal. Ühe ööga tehakse kogu muutmisprotseduur läbi, kuid hommikul inimesel pea hirmsasti valutab.

Statistikat:

Ca 80% kõigist tulnukate poolt muudetud inimestest on muudetud reptiloidide poolt.
Kelle laevas muudeti minu tuttav, ei ole õnnestunud kindlaks teha.

Täna on meie planeedi ruumis kohal ca. 8000 vaenulikku reptiloidi, nendest 9 algrassi esindajat (suurt kasvu tyrannosauruse moodi rahvas).

Ca 80% reptiloididest on inimkonnale vaenulikud (ülejäänud on praeguseks ajaks ühinenud Galaktilise Föderatsiooniga, mõned alles ca 3 aastat tagasi).
Galaktilise Föderatsiooniga liitunutest (osa nendest on reptiloidsed tsivilisatsioonid) on osa infot siin:
http://www.paoweb.com/gfmember.htm
Bellatrix tsivilisatsioon näiteks oli varem Orioni impeeriumis.
http://www.paoweb.com/gfmbella.htm
Google tõlge:
Liikmesriigi nimi: Star rahvas Bellatrix. Endine liige League of Orion ja selle sektori peakorteris endise Alliance.
Vastu võetud Galaktika Föderatsioon: kolm aastat tagasi.
Asukoht: üks säravamaid tähti Orioni tähtkujus, see on särav täht leitud just paremale ja eespool vöö Orion.
Kaugus Maast: Mõned 112,5 Light Years.
Life Form Tüüp: Major liikide Dinoid-Reptoid hybrid. Migreerunud alates tähtkujus Ambur umbes 25 miljonit aastat tagasi.
Füüsiline Välimus: Väga laaste ja kondine. Ülemine pead ümbritseb suur kondine hari. Suur punane või kahvatukollase silma (mis sarnanevad Maa roomajad) on toodud ettepoole napilt, ning kummalgi pool väga väike nina. Suu on õhuke huuled, mis töötavad ühe külje pea teised. Kõrvad on olematu: vaid kirjutada neist on ekstra-sile, 3-tolline (7,62 cm) ringi mõlemal pool pea ja lihtsalt taga silmi. Nahk on laaste nagu krokodill ja roheline, kollane, pruun või punane. Väike kondine hari kestab kuni keskele tagasi ja on seotud suuremate hari leitud peal pead.
Teineteist on bi-pedaali. Thin küljest on kuus pikk, nõuti sõrmedega. Jalad on viis varbad lõppenud väikesed, väga teravad küünised. Väga väike saba, paks nagu krokodill's laieneb ainult jalgu. Mees on lühem kui naised. Mehed vahemikus kõrgus 8-10 jalga (2,44-3 m): naistel on 8,5-10,25 jalga (2,6-3,12 m) pikk.
Spetsiaalsed tunnused ja võimed: täheldatakse suuri diplomaatilisi ja juhtimise oskusi. Vastutav, minevikus kuus miljonit aastat, kõik endised alliansi jõud sektoris, Linnutee galaktika.
Keskmine summa Sleep vaja: 5-8 tundi.
Keel: Väga jäme ja Kurgu; täis sügavat Ohver ja susisev mürast.
Emälaiva ja muu käsitööga: Scout käsitöö nägema kaste tilgad ja nagu mardikad, need varieeruvad 1-400 jalga (30,5-122 m) pikkuseid. Emalaeva vahemikus 1-400 miili (1,6-640 km) pikk ja näevad välja nagu suur kullesed.
.............................................................................................................................



Nende venulike reptiloidide heaks töötab ca 7% inimkonnast (80% sellest on juudid), kellele allub 100% inimkonna rahasüsteemidest.

Ca 10% võimust meie planeedi energiate, olendite ja nähtuste üle kuulub sellele negatiivsete liidule; seega ei ole nad mingil juhul domineerivad. Tumenda ajastul on negatiivsete olendite kohalolu ilmselt vältimatu.
Nende domineerimine kestab hinnanguliselt veel ca 18 kuud; siis saab see läbi.

Elame, näeme.
Igal juhul on eelseisvad mõned aastad äärmiselt huvitav aeg.

Tundub, et ei tule eeldada kõikide reptiloidide vaenulikkust.

Meie planeedi inimesed ise on tunduvalt salapärasemad ja suurema arengupotentsiaaliga kui reptiloidid; käitumiselt ettearvamatud.
Vasta
#10
Hadži, aga mida tulnukad ise räägivad, mõttetu on neid valguskandjaid promoda, ma pole veel kohanud ühtegi, kes räägiks teispoolsuses eriti tõtt, vähemalt osade küsimuste peale, vastus on, et on keelatud inimesele tõtt rääkida, inimene peab olema kõigile vabalt kasutatav ja manipuleeritav.
Seepärast on ka nn positiivse mõtlemisega lihtsalt negatiivsete söök.
Positiivne mõtlemine on lihtsalt nõustumine oma elujõu negatiivsete ehk seda elujõudu kasutavate ja suunavate tegelaste käsutusse andmine. Ole positiivne ja luba negatiivsetel manipuleerida.
Kui täna kaob raha, kukub kogu tsivilisatsioon kokku ja me kõik ronime rõõmsalt puu otsa tagasi jahiloomi jahtima ja kui need otsa saavad siis üksteist sööma, mida praegu paraku teevad energiatasandil teised, need tegelikud negatiivsed.
Keha on kokkulepe ja me võime ta rahulikult kaasa võtta muutudes koos elutingimustega aga jaht energiale jääb alles, see ei kao kusagile.
Ja mulle isiklikult meeldib see tinglik kokkulepe mis loob huvitava mängumaa ega lase kunagi igavleda.
Seal mujal on palju igavam aga ka räigem ja surm lõplikum kui nahka pistetakse.
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Keha on kokkulepe ja me võime ta rahulikult kaasa võtta muutudes koos elutingimustega aga jaht energiale jääb alles, see ei kao kusagile.

Kas oleks võimalik see lause veidi lahti seletada?
Vasta
#12
Selle lahtiseletamine vist ei kuulu antud teemasse aga loe CC raamatud läbi ja seedi hüpet kuristikku, selles ei saa ellu jääda kui oled veel inimvormi säilitanud. Tegu on maatriksiga tänu millele oled füüsiline keha nagu stantsi alt tulnud arvuti. Suudad inimvormist vabaneda, võid mängida kasvõi libahunti kuigi see lüke alla looma vormi sobib rohkem naistele.


[Muudetud: 5-16-2010 VironShaman]
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
... ma pole veel kohanud ühtegi, kes räägiks teispoolsuses eriti tõtt, vähemalt osade küsimuste peale, vastus on, et on keelatud inimesele tõtt rääkida...

Aga äkki peetakse inimese arengutaset lihtsalt liiga madalaks ja seepärast ei anta infot? Ma ei mõtle isiklikult sind vaid inimkonda üldisemas plaanis.
Vasta
#14
Mida on inimestel selle infoga teha, kui see kedagi huvitab siis Kotkast või jumalat kui tahate kelle silmast kõik need selle maailma ehituskivid väljuvad meile arusaadaval kujul ja kes siis elu lõppedes ka eukogemuse nagu maiuspala nahka paneb.
Et sellest supist väljuda tuleb ära peita jumal, cc väidab et elukogemus tuleb ikkagi talle anda ja endale sellest täiuslik koopia teha aga parima tulemuse pidi andma ümbersündide lõpuni siin viibimine.
Osa tegelasi on nii või teisiti siin vabatahtlikud õngitsejad kes karmarattas eriti enam ei osale vaid vabatahtlikena siia neid äratama tulevad kes on vabadena tulnud ja siin ära unustanud kes nad tegelikult on.
Inimese arengutase pole ei madal ega liiga kõrge., kõik mis ta on on kollektiivne saavutus juhe kuklas, tõmba teadmiste pistik kuklast ära ja saad möriseva kiskja kellest tasub kaugele hoida nagu hundikarjas kasvanud lapsest.
Ei maksa uskuda kõiki valetajaid inimest halvustamas ja loomaks pidamas, isegi kui nad juudid, on kes teatavasti teisi loomadeks peavad ja ise end jumalate vahendajarahvaks, kas on ikka hallid ja need teised jumalad, Mutwa arvab, et täitsa söödav liha, neil seal kombeks kui järjekordne taldrik vastu mäge prantsatab liha kotti korjata ja rituaalselt nahka panna.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Selle lahtiseletamine vist ei kuulu antud teemasse aga loe CC raamatud läbi ja seedi hüpet kuristikku, selles ei saa ellu jääda kui oled veel inimvormi säilitanud. Tegu on maatriksiga tänu millele oled füüsiline keha nagu stantsi alt tulnud arvuti. Suudad inimvormist vabaneda, võid mängida kasvõi libahunti kuigi see lüke alla looma vormi sobib rohkem naistele.


[Muudetud: 5-16-2010 VironShaman]


vWš²ö£¶‰øĶ&‰w6‹Ę-
= wtŃą“.˙§³Ńå<ó <ó<<
ó<<(Ķ&ĒG6 jš éWĶ&ĒG6 j

Tänan ammendava vastuse eest. Kui eelnev veidi arusaamatuks jäi siis abiks mingi dissassembleri omamine või masinkoodi perfektne tundmine lisaks vähekese mõistuse omamisele.
Vasta
#16
Leena, mina küll ei julgeks nähtustele ainult ahtrit näidata, sa ju ei tea milline tegelik kogemus võib jutu taga olla. Hüpe kuristikku ja enda leidmine pärast kusagilt mujalt, mitte kivide otsast kuristiku põhjas on võimalik, võta see teadmiseks.

[Muudetud: 5-16-2010 VironShaman]
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Leena, mina küll ei julgeks nähtustele ainult ahtrit näidata, sa ju ei tea milline tegelik kogemus võib jutu taga olla. Hüpe kuristikku ja enda leidmine pärast kusagilt mujalt, mitte kivide otsast kuristiku põhjas on võimalik, võta see teadmiseks.

[Muudetud: 5-16-2010 VironShaman]

Ma ei näita ahtrit. Ma küsisin. Ja soovisin lihtsat ja lihtsate sõnadega selgitust. Keeruline oli sellest aru mõista? Teadmiseks võtan kõik mis kuulen ja näen. Kuna ja kus Te kuristikku hüppasite? Kus see kuristik asus? Mis sundis/ajendas hüppama?




[Muudetud: 5-16-2010 Leena]
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas Tom
On's siis mõned poliitikud kohtunud tulnukatega?
Kas teavad mõned valgekraed midagi rohkemat kui pööbel ja on ehk mõni kokkulepegi sõlmitud?

Pinnale ujus üks tegelane, kes väidab, et USA endise president Eisenhower kohtus tulnukatega:
http://www.examiner.com/x-2383-Honolulu-...esentative
http://www.youtube.com/watch?v=mrK2YgfjnHo

--------------
No sellest, et Eisenhower tulnukatega kohtus, on ju meiegi foorumis ammu räägitud. Vist teemas ufo a-st 2004.
Nimelt arvatakse, et ta kohtus 1954.a. salaja maa-välistega Edwardsi Õhujõudude Baasis. On kirjutatud ka sellest, et ta olevat sõlminud maa-välistega mingid lepingud-
Sellest oli juttu ka raamatus "UFO ja FBI salasidemed".

http://www.exopolitics.org/Study-paper-8.htm

Ja minu arvates tundub see lugu päris tõepärane.
Aga kui juba poliitikast ja UFO-dest teema, siis leidsin veel ühe lingi Hillary Clintonist ja UFO-dest:
http://www.openminds.tv/hillary-clintons...iscovered/

Ja kangesti tahaks teada miks Hillaryl nii suur huvi UFO-de vastu?
Vasta
#19
Nii nagu paljud asjad siin maailmas pole tsirkus publiku jaoks niisama on ka paljude nähtustega, ei nende lahtiseletamine ega täpne kirjeldamine ei kuulu turuplatsil kõigile demonstreerimiseks, ma ei väitnud et mina hüppasin, väitsin et tean enda jaoks rohkem kui räägin.
Mõtle kui ilus vaatepilt on elusalt lahkamislauale topitud tulnukas ja tema nüsijad, just nii käituvad inimesed seletamatuga. Miks peaks neile seda lõbu pakkuma. Hetkel on sellest piisava täpsusega kirjutatud Carlos Castaneda nõiaraamatutess, hüpe kuristikku oli lõpueksam nõiaõpingutes.
Nii et ära pahanda, aga raamatute lugemine on hea tegevus. Sealt saab paljugi leida.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Nii nagu paljud asjad siin maailmas pole tsirkus publiku jaoks niisama on ka paljude nähtustega, ei nende lahtiseletamine ega täpne kirjeldamine ei kuulu turuplatsil kõigile demonstreerimiseks, ma ei väitnud et mina hüppasin, väitsin et tean enda jaoks rohkem kui räägin.
Mõtle kui ilus vaatepilt on elusalt lahkamislauale topitud tulnukas ja tema nüsijad, just nii käituvad inimesed seletamatuga. Miks peaks neile seda lõbu pakkuma. Hetkel on sellest piisava täpsusega kirjutatud Carlos Castaneda nõiaraamatutess, hüpe kuristikku oli lõpueksam nõiaõpingutes.
Nii et ära pahanda, aga raamatute lugemine on hea tegevus. Sealt saab paljugi leida.

Loen ise ka raamatuid üsna palju. Aga kui midagi ütlen siis vastan ka küsimustele kui midagi kellelegi ebaselgeks jääb. Tühje kommikarpe ei müü kohe kindlasti ja puht isikliku arvamuse kohaselt vihjamine, et jah ma tean aga ei ütle on minu jaoks tühja kommikarbi mahaparseldamine.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Ja kangesti tahaks teada miks Hillaryl nii suur huvi UFO-de vastu?

Ma nii lootsin, et siin Tallinnas käies oleksid ka nad selle teema üles võtnud Laugh


Kuid kõik see ülejäänud jutt siin on omamoodi üsna paradoksaalne. Paradoksaalne oma tõe identifitseerimise poolest. Kas ma saan seda võtta tõena, kui minu tunnetusmaailm seda teemat sellises võtmes ei taju ega adu. Ühesõnaga on see kõik ainult jutt minu ja enamiku jaoks. Tühipaljas jutt.
Kurvem on muidugi see, et ma ei saa kunagi kindel olla, et mind ei mõjutata kuidagi kellegi poolt....

Igatahes lihtsureliku inimesena loodan, et kuskil on ka mõni lüli sellest puzlest meie reaalsuses. Vastasel juhul ei tohiks me seda teemat ju üldse arutada, vihjeid saada jne
Vasta
#22
Nendele, kes peavad pidevalt oma seisukohti ja vaateid raevukalt kaitsma, soovitan meelerahustuseks lugeds järgmist tsitaati:

Jälgides loodust töötamas, näed, et see toimub vähima pingutusega. Rohi ei püüa kasvada,
ta lihtsalt kasvab. Kalad ei püüa ujuda, nad lihtsalt ujuvad. Lilled ei püüa õitseda, nad õitsevad.
Linnud ei püüa lennata, nad lendavad. See on nende igiomane loomus. Ja inimese loomuseks
on avaldada oma unistusi füüsilises vormis kergelt ja pingutusteta.

Filosoofias tuntakse seda printsiipi pingutuse kokkuhoiu printsiibina ehk " tee vähem ja
saavuta rohkem ". See mida üldiselt nimetatakse " imeks ", on tegelikult vähima pingutuse
seaduse väljendus.

Looduse arukus toimib pingutuseta, hõõrdumiseta, spontaanselt. Ta on ebalineaarne; ta
intuitiivne, holistlik ja toitev. Ja kui oled loodusega harmoonias, kui tunned kindlalt oma
tõelist Mina, siis võid kasutada vähima pingutuse seadust.

Vähim pingutus rakendub, kui su tegusid põhjustab armastus, sest loodust hoiab koos
armastuseenergia. Kui taotled võimu ja kontrolli teise inimese üle, siis raiskad asjata energiat.
Kui taotled raha või võimu oma ego jaoks, siis kulutad energiat, jälitades õnne-illusiooni, selle
asemel, et nautida antud hetke õnne. Kui su tegusid põhjustab armastus, siis su energia koguneb
ja mitmekordistub - ja ülemäärase energia, mida kogud ja naudid, võib suunata kõike, mida
tahad, kaasa arvatud ka piiramatut rikkust.

Vähima pingutuse seadusel on kolm komponenti - kolm asja, mida võid teha, et teostada
printsiip " tee vähem ja saavuta rohkem ". Esimeseks komponendiks on vastuvõtmine. See
tähendab lihtsalt seda, et võtad vastu inimesed, olukorrad, tingimused ja sündmused, nii nagu
kõik toimub. See tähendab, et ma tean, et praegune ketk on just nii, nagu see peabki olema,
sest kogu universum on nii, nagu ta peab olema. Praegune hetk - see, mida sa just nüüd koged -
on kõikide nende hetkede kulminatsioon, mida oled kogenud minevikus. Praegune hetk on nii,
nagu see on, sest kogu universum on nii, nagu ta on.

Kui võitled praeguse hetke vastu, siis võitled tegelikult kogu universumi vastu. Selle asemel
võid teha aga otsuse, et täna ei võitle sa kogu universumi vastu, võideldes antud hetke vastu.
See tähendab, et praeguse hetke võtad vastu täielikult ja lõplikult. Võtad asjad vastu nii, nagu
need on, mitte aga nii, nagu sa tahaksid, et need praegusel hetkel oleksid. Sellest on tähtis aru
saada. Sa võid soovida, et asjad oleksid tulevikus teisiti, aga praegusel hetkel tuleb sul asjad
vastu võtta nii, nagu need on.

Kui tunned end ühe ininese või olukorra poolt petetuna või ärritatuna, siis pea meeles, et
tegelikult ei reageeri sa sellele inimesele või olukorrale, vaid selle inimese või olukorra poolt
tekitatud tunnetele. Need on sinu tunded, ja sinu tunded pole kellegi teise viga.

Vähima pingutuse seaduse teine komponent on vastutus. Mida tähendab vastutus? Vastutus
tähendab, et sa ei süüdista oma olukorra pärast kedagi ega midagi, sina ise kaasa arvatud. Kui
oled vastu võtnud selle olukorra, selle sündmuse, selle probleemi, siis tähendab vastutus sulle
võimet reageerida olukorrale loovalt, reageerida olukorrale nii, nagu see on praegu. Kõik problee-
mid sisaldavad võimaluseseemneid ja selle teadvustamine lubab sul võtta praeguse hetke ja
muundada see paremaks.

Kui sa kord juba teed nii, siis muutub iga niinimetatud ärritav olukord sulle võimaluseks
luua midagi ilusat ja uut, ja iga niinimetatud piinaja või türann muutub su õpetajaks. Tegelikkus
on tõlgendamine. Ja kui kui otsustad tegelikust tõlgendada sel viisil, siis saab su ümber olema
palju õpetajaid ja palju arenguvõimalusi. Ükskõik milliseid suhteid oled tõmmanud oma ellu,
on need praegusel hetkel just need, mida vajad oma elus praegusel hetkel. Kõikide sündmuste
taga on varjatud mõte, ja see varjatud mõte teenib sinu enda arengut.

Kolmandaks komponendiks on kaitsmatus, mis tähendab, et oled teadvustanud endale
kaitsmatuse ja oled loobunud vajadusest panna teisi uskuma või neid veenda oma seisukoha
õigsuses. Kui vaatled inimesi enda ümber, siis näed, et nad veedavad 99 % oma ajast kaitstes
oma seisukohti.

Kui sa vaid loobud vajadusest kaitsta oma seisukohta, siis selle loobumisega saavutad sa
ligipääsu tohutule energiale, mille sa varem raiskasid ära. Kui asud kaitsele, süüdistad teisi,
ja ei võta vastu antud hetke ega allu sellele, siis kohtab su elu vastuseisu. Iga kord, kui kohtad
vastuseisu, tea, et kui pingestad olukorda, siis vastuseis vaid suureneb.

Loobu täielikult oma seisukoha kaitsmisest. Kui sul pole kaitsta ühtegi punkti, siis ei
lase sa vaidluselgi sündida. Kui teed seda järjekindlalt - kui lõpetad võitlemise ja vastuseismise -,
siis koged täiel määral olevikku, ja see on kingitus. Kui jääd kõikidele seisukohtadele lahti - ega
ole jäigalt kiindunud ainult ühte -, siis voolavad su unistused ja soovid koos looduse soovidega.
See on vähima pingutuse seadus.


Deepak Chopra


Vasta
#23
ei usu et inimesed oleksid liiga vähe arenenud et teada tõde ,pigem kardavad poliitikud et kui rahvas teab ka tõtt siis pole see mass enam juhitav ,Angry
Vasta
#24
Poliitikud kardavad OMA naha pärast. Nad teavad, et kui rahvas teaks tõde riputataks nad lähima laternaposti otsa.
Vasta
#25
Niikaua kui kogu see inimmass loksub igal õhtul 4 tundi teleka ees lösutada, teevad poliitikud selle massiga mida iganes, alles siis kui inimesed hakkavad mindkontrolli eemale tõrjuma ja oma peaga mõtlema alles siis on võimalik ühiskonnal muutuda. Ja see on võimalik ainult siis kui telekat mitte eriti palju vaadata.
Ega Edik Esimene muidu iga hinna eest Tallinna televisiooni teha ürita, see on kontroll inimeste mõtete ja mõistuse üle.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tulnukad tagahoovis. xawa 10 6,305 03-11-2021, 10:16
Viimane postitus: catuwujokesdotcom
  Inimlikud tulnukad Villem 26 17,339 08-07-2021, 12:49
Viimane postitus: Q11
  Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad? Tutanhamon 226 91,325 27-05-2019, 14:23
Viimane postitus: Q11
  Inglimoodi tulnukad ? jack the ghost 15 45 25,125 21-09-2016, 08:37
Viimane postitus: Müstik
  Tulnukad välja mõeldud heajuut 314 136,648 06-11-2014, 22:05
Viimane postitus: Müstik
  Iidsed tulnukad ümberlükatud qonqure 17 10,270 01-11-2012, 09:28
Viimane postitus: kage
  Tulnukad kui katastroofide põhjustajad hulkuv hing 22 11,398 24-06-2012, 14:22
Viimane postitus: xawa
  Vene teadlane: tulnukad peavad meid idiootideks Trax 43 19,525 01-05-2012, 22:26
Viimane postitus: excubitoris
  Tulnukad unenägudes ja elohim Minaelan 12 7,678 25-04-2012, 23:38
Viimane postitus: lahendused
  Mida tulnukad kardavad? tavkin39 30 15,216 02-12-2011, 00:32
Viimane postitus: Kilu-Mari

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat