Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga.
Kas nüüd just tihti, aga päris kindlasti osad YouTube's olevad
nn UFO videod sisaldavad mudellennukeid. Kui neile veel tuled
ka külge monteerida, siis saab eriti efektse "UFO video" tehawink

Poisikeste mängud


Kõrgem pilotaaž

Vasta
Kas see on varem ka seal esinenud?
Kunagi ammu käis paraweebist läbi sarnane teema, kus ühel inimesel oli kiviplaattee (?) peal umbes samasugune nähtus. Ei mäleta aga teema nime. Lahtiseks see jäigi, kuigi kõige tõepärasemaks kujunes vist arvamus mingist jõukohast. Temal oli see iga-aastane asi.
Vasta
(01-04-2014, 23:02 )isemaag Kirjutas: Mul otse välisukse ees mõned päevad kestvalt on tekkinud ja püsimas mingi imelik nelinurkne täiesti kuiv lapike muu veel märja maapinna keskel. Mitte mingisugust nelinurkset plekktahvlit ma pole sääl kunagi hoidnud.

Kas pole võimalik, et täpselt sinna kohta paistab lõunaajal Päike või siis peegeldub päikesevalgus näiteks aknast? Kas pinnas erineb ümbritsevast veel millegi poolest? Kas maa all jookseb mingi trass või kaabel?

Pilti võiks küll teha.
Vasta
Täna selgus väga veider tõsiasi. Selle minu praeguse elupaiga ehitajad olid jätnud ruudukujulise tõrvapapi tüki, talle mulda peale visanud ja see oli külmaga üles kerkinud, kulus ligi kolmkümmend aastat, mina ei tea miks nad nii tegid, no igatahes lahe värk, nii nagu külm kergitab kivikesi ja igal kevadel aina korja. no väga lahe, maapind selle kohal on täitsa kuiv. Aga seda ma poleks varem uskunud, et nii suur õhuke pind võib kusagilt sügavikust üles kerkida. Uurisin ligemalt, mullakiht mõni millimeeter tolle ruudukese peal, küljemõõt kusagil ühe meetri kandis. Kuidas ta nii ühtlaselt sai üles kerkida, on arusaamatu. Tõrvapapp, mitte midagi erilist. Aga maru ühtlaselt kerkinud.
Vasta
http://nnm.me/blogs/TbINZ/uchenye-prokom...ot-solnca/
Siin on juttu ufo laadimisest päikesest. Video hiljutine 27 november 2016. UFO mõõdud peavad olema tohutud. Just üüratud mõõdud teevad selle UFO ebareaalseks.
Vasta
Taoline Uhvo siis. Arvake ära mis uhvo on? ..

[Pilt: ufo_by_daimne-d735an4.jpg]
Vasta
(01-12-2016, 00:39 )käbiorav Kirjutas: Taoline Uhvo siis. Arvake ära mis uhvo on? ..
Filtritega mängides on näha, et tegemist on mingit sorti tähelaevaga.
http://oi65.tinypic.com/mt9w6w.jpg

Aga kui tõsiselt, siis ma ei tea Smile
Algul mõtlesin, et peegeldus klaasilt, aga veidi rohkem puurides, siis näivad ikka mingit pilve moodi asjad. Et kas tõesti taevas ühtlaselt pilves ja siis paar auku taevas - väga vahva oleks.
Vasta
(01-12-2016, 08:53 )levis Kirjutas: Filtritega mängides on näha, et tegemist on mingit sorti tähelaevaga.
http://oi65.tinypic.com/mt9w6w.jpg

Aga kui tõsiselt, siis ma ei tea Smile
Algul mõtlesin, et peegeldus klaasilt, aga veidi rohkem puurides, siis näivad ikka mingit pilve moodi asjad. Et kas tõesti taevas ühtlaselt pilves ja siis paar auku taevas - väga vahva oleks.

Sellel mingite filtritega saadud pildil oleks tõesti nagu mõne tähelaeva rakettmootori osa
Kuid jah, suund oli õige, oli tõesti nii et taevas oli ühtlaselt pilves ja siis paar auku taevas kust paistis osaliselt Päike. Hommikul umb 5-6 ajal.

Vasta
Kauges lapsepõlves kui olin juba kuulnud lendavatest taldrikutest Tartu ajalehe "Edasi" kaudu, hakkasin öist taevast igal võimalusel innukalt vahtima. Linnarajoon kus elasin, oli nõukaajalikult suht pime. Nii ma vanade puumajade vahel hoovides vahtisin öist taevast see aeg kui teised sõda mängisid. Siiani on meeles vähemalt kaks juhtu kus suu ammuli tunnistasin midagi mis ei olnud tavaline pilt öises taevas. Üks oli suur kajakate parv mis aeglaselt Tallinna lahe poole heljus. Paistis nagu oleks erakorselt suur nõrgalt valgustatud hõbedane ketas heljunud hääletult üle linna. Pika vahtimise järel hakkasin nägema seda "ketast" moodustavaid kajakaid. Teine juhus oli samas kohas. Nägin õhus seismas ovaalset, metallist tehtud olevat lendavat taldrikut. Tõin isegi suure õhinaga kodust pikksilma. Alles siis sain aru, et mõned majad edasi on ehitusplats kus püsti tornkraana mille noka otsas ripub valgusti või lamp. Ümmargune kuppel, seest hõbedaseks värvitud, lamp ise ei põlenud ja ehitusplatsil valgustust ei olnud. Näha oli vaid hõbedast ketast mis seisis ühe koha peal kõrgel õhus. Pikksilmaga hakkasin nägema ka kraanat ennast. Aga see kõik on lapseea värk.
Hilisemas elus olen näinud ka päris ufosid kõrgepinge liinide kohal ja Kaiu raba suunal. Ka fotole jäid ükskord kui oli huvi fotograafia vastu. Sugulane on näinud nende piloote endid.
Vasta
(08-10-2017, 22:00 )Tinar Kirjutas: Sugulane on näinud nende piloote endid.
Tahate te sellest täpsemalt rääkida?

Vasta
(09-10-2017, 20:53 )Kahvanägu Kirjutas:
(08-10-2017, 22:00 )Tinar Kirjutas: Sugulane on näinud nende piloote endid.
Tahate te sellest täpsemalt rääkida?
Paar aastat tagasi tegime hiina laternaid ja pärast räägiti, et laulasmaal olla ufosid nähtudSmile Kui aga oleks rohkem hundijala vett tarbinud kindlasti oleks ka ufonaute kohanudBleh ja järsku oleks ka "laevaga" sõitma viinud.

Vasta
Sinu käest ei ole midagi küsitud, seega hoia oma teadmised mõnele teisele!
Vasta
Kuna suhtlus nendega on jäänud minimaalseks ja mul pole ka tema luba juhtunust rääkida siis on asi keeruline. OK, ma teen lühidalt, isikute paljastamist võimalikult vältides.
Oli aasta 1990 või nii. Koolitee jäi suve algusega lõplikult selja taha. Pidu missugune!
Kaks neidu ja noormeest võtsid auto ja läksid sõitma. Kuskil pealinnast mitte kaugel, ranniku lähedal, nägid nad metsas mingit imelikult tugevat kiirgust, või valgusallikat. Sõit peatati, et lähemalt seda imeliku kohta vaadelda. Korraga nähti teisel pool teed, nende poole liikumast mingite skafandris või tunkedes meeste rivi. Olevat tulnud hanereas nende poole ja siis kui mu mälu mind ei peta, pööranud selle imeliku valgusallika poole. Minu sugulane langes vist nagu hüsteeriasse selle peale ehk siis hakkas kontrollimatult nutma. Mida ta veel mäletab juhtunust on see, et ta seisis autost väljas ja nägi kuidas merre suundus neem või midagi sellist ja sellel neemel oli loss mis oli üleni leekides. Rohkemat ma ei tea kuna situatsioon ei olnud sobilik temalt enama välja pinnimiseks. Ta nagu ütles, et osad käisid juhtunust tunnistusi andmas aga kas Volkele või Raudsikule, ei mäleta.
Ma siis omalt poolt oletan, et see leekides loss oli temale spetsiaalselt manatud nägemus, et viia mõtted nähtust täiesti teisele. Seda nagu kasutataks, et võimalike vaatlejaid kas segadusse ajada või panna nad liiga shokeerivad pildid unustama. Meenub üks juhtum Volke kirjeldatud juhtumite hulgast kus naised olevat näinud mingit ebaloomulikult suurt kassi tee peal ja temale kogu tähelepanu suunanud kuigi samal ajal toimus mingi aparaadi lendutõus või lend.
Vasta
Polnudki sellest midagi kuulnud ja ei mäleta, et mõnes Volke raamatus oleks sellest kirjutatud! Üldiselt ongi nii, ma arvan, et suurem osa juhtumistest ei jõuagi sellest inimes(t)est ja tema ligemast tutvusringkonnast kaugemale. Lähikontaktis olles ei oska inime peale mälu kustutamist, ka üldse kontakti kohta, midagi rääkida, seda poleks nagu olnudki.
Vasta
Arvan ka, et väga paljud juhtumid ei jõua üldse meie uurijateni. Või tegelt meil ongi vaid Volke ja teisi gruppe või isikuid ma ei teagi.
Pealegi üks õige ufovaatlus ongi suuresti vaatleja isiklik, et mitte öelda intiimne kogemus. Mida siin ikka sellest kõigile pasundada.
Vasta
Ka lennukil mootor vigane ?
https://www.youtube.com/watch?v=MaGsc-yM7cU
Vasta
Autokineetiline efekt tekitab sageli illusiooni sellest, mida ekslikult UFOks peetakse. https://en.wikipedia.org/wiki/Autokinetic_effect
Vasta
Nähtustest 15% on seletamatud,mida keegi ei oska defineerida ja seda peetakse UFOdeks.
Vasta
https://maailm.postimees.ee/6783329/usa-...te-oigsust

Niipalju öeldi ,et on ehtsad, a ei täpsustatud, mida nähti. ei ole loogiline - kui juba ehtsaks tunnistatud videod, küll juba siis ka selge, kas "omad asjad" või midagi muud.
Ja MIKS see infokild üldse meediasse paisati? Avalikkus neist videotest ei tea midagi ega saa ka teadma. Miks saata meediasse sõna "ehtsad tundmata(??) lendavad objektid, aga teie ei pea neid videosid nägema" ?





Vasta
Vahi niipalju kui jaksad.

https://elu24.postimees.ee/6577571/usa-m...1519680495
Vasta
(20-09-2019, 18:54 )euroruubel Kirjutas: https://maailm.postimees.ee/6783329/usa-...te-oigsust

Niipalju öeldi ,et on ehtsad, a ei täpsustatud, mida nähti. ei ole loogiline - kui juba ehtsaks tunnistatud videod, küll juba siis ka selge, kas "omad asjad" või midagi muud.
Ja MIKS see infokild üldse meediasse paisati? Avalikkus neist videotest ei tea midagi ega saa ka teadma. Miks saata meediasse sõna "ehtsad tundmata(??) lendavad objektid, aga teie ei pea neid videosid nägema" ?
kui öeldakse, et video on ehtne, siis tähendab see, et seda pole töödeldud, videol on see mis taevas lendas. aga misasi lendas, see ei oma tähtsust, ehtne on video.

Vasta
Videot uuriti ikkagi selle va lendava pärast seal ja tuli tõdeda, et video pole võltsing, vms, seega on huvitav, et keeldutakse mainimast, mis oli. Droonid võib välistada. Igasugu kurja vainalse poolt teele saadetud ägedama- salajasema lennumasinaga kaasneb see risk, et see võidakse kätte saada ja kogu eelis on kadunud. Küsimus ongi selles, kas lennumasina kaotamise risk on saadavat informatsiooni väärt - ilmselt oleks vastus, et ei ole. Ja isegi kui saadad massina teele ja seda kätte e isaada - see saadab teisele poolele signaali,, et "on tekkinud probleem, millega me peame tegelema".



Vasta
Tänan teid kõiki teie abi eest, raske on eristada tõelist võltsingust
Vasta
Venemaa juhtimiskeskusega lennuki võis alla lasta termoplastsest materjalist ja vesinikukütusega droon. Ma ei ole kuskilt seda lugenud aga tean natuke materialiteadust, et see on võimalik praeguse tehnikataseme juures. Muidugi registriväline lennuvahend. Need droonid võivad olla kahepaiksed, võivad ujuda , sukelduda, lennata ja relvastuses võib olla mõned raketid. Juba lähiajal lennukid muutuvad õhemaks, kergemaks ja lähevad vesinikukütusele ja mis eriti oluline, nad on ühest tükist. Ei sisalda üldse polte, neete,mutreid ja kinnitusdetaile. Ja on tugevamad, sitkemad, kuna kergemad siis paremini manööverdavad. Nendel droonidel puudub süsiniku jalajälg ja võivad olla radarile nähtamatud. Selline droon võib olla kuskil meres ja oodata lennukit, mis rutiinset lendu teeb.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ufo kontaktide avalikustamine/salastamine Tinar 262 76,022 04-03-2024, 19:07
Viimane postitus: Lokster
  Otsin kõrgkvaliteedilisi UFO pilte leivalabidas 38 19,109 15-11-2021, 15:26
Viimane postitus: xcad
  Ufo liiklusmärk kikike5 2 2,658 30-10-2020, 16:28
Viimane postitus: fenomen
  Huvitavamad UFO juhtumid brb 3 3,046 10-09-2020, 10:15
Viimane postitus: Lihtsalt002
  Erinevad lennumasinad (UFO-d). Udujutt või mitte? Tom 73 34,389 21-05-2020, 18:29
Viimane postitus: MetsaKaru
  UFO Mr.Mystery 1 2,230 24-11-2019, 21:52
Viimane postitus: Kahvanägu
  Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad? Tutanhamon 226 91,024 27-05-2019, 14:23
Viimane postitus: Q11
  UFO vaatlused ISS'st lihtne lahendus, või siis ka mitte? eny 43 28,248 15-10-2018, 20:11
Viimane postitus: Tinar
  Tallinna TV saatesari "Taevariik UFO-dega" zzz34 165 72,868 28-02-2018, 20:02
Viimane postitus: vipi666
  UFO-vaatluse ABC Tom 15 16,375 04-11-2015, 05:17
Viimane postitus: Eithea

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat